ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader Wed 29 Dec - 6:55

Gnječ wrote:
Glupkakurac wrote:
Gnječ wrote:Znas li kako se proizvode burgeri u Mek Donaldsu?

Necu ti rec jer nikad vise ne bi isla tamo.

Ako voliš biru, onda znaš da postoje i ljudi koji skupljaju utopljene štakore u bazenima... I koliko god da sam gadljv i prilikom svake pripreme jela barem deset puta operem ruke, ta mi činjenica nikad nije smetala kod Žuje... Sve je relativno

Kakve veze imaju pantagane sa kemikalijama?

Pretpostavljam da je bilo nešto gadljvo pa nisam ni pogleda iskreno, a ovo čuo od lika iz prve ruke, jebi ga... Nemamo kontrolu nad ičime što kupimo u butigi ili restoranu, jebat ga... Odavno tvrdim da je Lidl opasniji od hrane iz Černobila, ali svejedno kupujem i tamo. Triba lipo sve proizvest svoje i no sikiriki...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader Wed 29 Dec - 6:56

Gnječ wrote:
Glupkakurac wrote:
Gnječ wrote:Znas li kako se proizvode burgeri u Mek Donaldsu?

Necu ti rec jer nikad vise ne bi isla tamo.

Ako voliš biru, onda znaš da postoje i ljudi koji skupljaju utopljene štakore u bazenima... I koliko god da sam gadljv i prilikom svake pripreme jela barem deset puta operem ruke, ta mi činjenica nikad nije smetala kod Žuje... Sve je relativno

A ovako usaftan hotdog bi pojeo?

GROT DOG Waitress ‘caught putting hot dog up her vagina before apparently serving it to customer’

https://www.thesun.co.uk/news/3882860/waitress-caught-putting-hot-dog-up-her-vagina-before-apparently-serving-it-to-customer/


A ono... Nadam se da se oprala i da je obrijana jer sam gadljiv na dlake, što drugo mogu reći. :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 9:33

AlfaOmega wrote:Jel iko gleda ovu seriju Penny Dreadful sa Evom Green? Valja li to kaj, kanim se početi.

Ako se pravo sjećam, spominjala ju je @violator baš na ovoj temi, tako da pričekaj nju da vidi post. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 9:35

Gnječ wrote:
Glupkakurac wrote:
Gnječ wrote:Znas li kako se proizvode burgeri u Mek Donaldsu?

Necu ti rec jer nikad vise ne bi isla tamo.

Ako voliš biru, onda znaš da postoje i ljudi koji skupljaju utopljene štakore u bazenima... I koliko god da sam gadljv i prilikom svake pripreme jela barem deset puta operem ruke, ta mi činjenica nikad nije smetala kod Žuje... Sve je relativno

A ovako usaftan hotdog bi pojeo?

GROT DOG Waitress ‘caught putting hot dog up her vagina before apparently serving it to customer’

https://www.thesun.co.uk/news/3882860/waitress-caught-putting-hot-dog-up-her-vagina-before-apparently-serving-it-to-customer/


Namjerno neću pogledat link (nemam živaca za glupače). 

Sad za kaznu moraš pronać nešto lijepo, zanimljivo i pozitivno.. :P..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 12:03

Venus wrote:
AlfaOmega wrote:Jel iko gleda ovu seriju Penny Dreadful sa Evom Green? Valja li to kaj, kanim se početi.

Ako se pravo sjećam, spominjala ju je @violator baš na ovoj temi, tako da pričekaj nju da vidi post. :)

Dakle, jos je nisi odgledala!

AO-u mogu samo spomenuti da je PD zanimljiva goticka prica, smjestena u viktorijanskom Londonu u kojem se pojavljuju i neki poznati knjizevni likovi poput dr. Frankensteina i njegovih stvorova od kojih je njegov "prvorodjenac" najosebujniji (pored Vanese Ives) i meni najdrazi lik. Kaliban, odnosno kasnije John Clare, tragican lik, poetske duse najslicniji je liku kojeg tumaci Eva Green, a njih dvoje najbolje i zrcale samu srz serije posvecene poeziji, nadnaravnom i "cvjetovima koji nicu iz kaljuze".

Ima tu i vukodlaka, Drakule i vampira, Doriana Greya, Jekylla i Hydea, dnevnih i nocnih carnica (vjestica), demona i pozivanja na egipatsku mitologiju..

Serija donosi izvrsnu glumacku ekipu, a skrenula mi je paznju na velik glumacki talent Eve Green. :) Zapravo, u njoj se i ponajbolje ostvarila kao umjetnica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 12:08

Venus wrote:
Gnječ wrote:
Glupkakurac wrote:

Ako voliš biru, onda znaš da postoje i ljudi koji skupljaju utopljene štakore u bazenima... I koliko god da sam gadljv i prilikom svake pripreme jela barem deset puta operem ruke, ta mi činjenica nikad nije smetala kod Žuje... Sve je relativno

A ovako usaftan hotdog bi pojeo?

GROT DOG Waitress ‘caught putting hot dog up her vagina before apparently serving it to customer’

https://www.thesun.co.uk/news/3882860/waitress-caught-putting-hot-dog-up-her-vagina-before-apparently-serving-it-to-customer/


Namjerno neću pogledat link (nemam živaca za glupače). 

Sad za kaznu moraš pronać nešto lijepo, zanimljivo i pozitivno.. :P..


Slazem se. Ne znam kako uopce imaju zeludac za te gadarije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader Wed 29 Dec - 12:24

Jer smo iz životinjskog carstva?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 12:35

Da sam znala da ce te pogoditi ta usporedba sa simijom i prije bih ti to napisala! :D


Jesmo, dio smo zivotinjskog carstva, ma sto si uobrazavali. Samo imamo drugacije okidace.

Mislim da je druzba "krkljana" odlican materijal za istrazivanje nekog sociokulturnog antropologa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 14:17

violator wrote:
Venus wrote:
Gnječ wrote:

A ovako usaftan hotdog bi pojeo?

GROT DOG Waitress ‘caught putting hot dog up her vagina before apparently serving it to customer’

https://www.thesun.co.uk/news/3882860/waitress-caught-putting-hot-dog-up-her-vagina-before-apparently-serving-it-to-customer/


Namjerno neću pogledat link (nemam živaca za glupače). 

Sad za kaznu moraš pronać nešto lijepo, zanimljivo i pozitivno.. :P..


Slazem se. Ne znam kako uopce imaju zeludac za te gadarije.

ne znam šta je gore... gledati ovaj hotdog seasoning ili čitati inđojkine kata-strofe u novinaman ili naručiti konzervu one švedske norveške turbo smrdljive haringe i to pojesti. odlučio sam se za smrdljive haringe ipak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 15:04

Da, pored hotdog napaljenice i indjokinih ganglija, konzervirana opojna haringa koja ce ti odlijepit' trepavice, ako joj priblizis nos, najbolja je alternativa. :D

A gle sto sam nasla! Super je!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 15:18

violator wrote:Da, pored hotdog napaljenice i indjokinih ganglija, konzervirana opojna haringa koja ce ti odlijepit' trepavice, ako joj priblizis nos, najbolja je alternativa. :D

A gle sto sam nasla! Super je!


preveo sam to iznad na cockney:

Yes, in addition hotdogs PINKY AND PERKY ganglia, canned intoxicating herring will peel FRANK BOUGH your lashes, if yer bring BEAK close, is MAE WEST alternative. : D And BUTCHER'S HOOK wot I found! It is great!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 15:22

Gnječ wrote:
violator wrote:
Venus wrote:

Namjerno neću pogledat link (nemam živaca za glupače). 

Sad za kaznu moraš pronać nešto lijepo, zanimljivo i pozitivno.. :P..


Slazem se. Ne znam kako uopce imaju zeludac za te gadarije.

ne znam šta je gore... gledati ovaj hotdog seasoning ili čitati inđojkine kata-strofe u novinaman ili naručiti konzervu one švedske norveške turbo smrdljive haringe i to pojesti. odlučio sam se za smrdljive haringe ipak.

da vidimo kako izgleda ovo moje najprije na english poslije i na cockney:

I don't know what's worse ... watching this hotdog seasoning or reading Indjo's kata-stanzas in the newspaper or ordering a can of that Swedish Norwegian turbo stinky herring and eating it. I opted for stinky herring though.

---------

I don t know what s WAR ... watching this hotdog seasoning or reading Indjo s kata-stanzas in newspaper or ordering a can Swedish Norwegian turbo stinky herring eating it. I opted for stinky herring though.


https://www.cockneyrhymingslang.co.uk/cockney_translator/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 15:30

BREAKING NEWS

or cockney

BREAKING JELLY ROLL BLUES


Ostaria Siciliana  - Page 47 Jwebb10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 18:41

violator wrote:
Venus wrote:
AlfaOmega wrote:Jel iko gleda ovu seriju Penny Dreadful sa Evom Green? Valja li to kaj, kanim se početi.

Ako se pravo sjećam, spominjala ju je @violator baš na ovoj temi, tako da pričekaj nju da vidi post. :)

Dakle, jos je nisi odgledala!

AO-u mogu samo spomenuti da je PD zanimljiva goticka prica, smjestena u viktorijanskom Londonu u kojem se pojavljuju i neki poznati knjizevni likovi poput dr. Frankensteina i njegovih stvorova od kojih je njegov "prvorodjenac" najosebujniji (pored Vanese Ives) i meni najdrazi lik. Kaliban, odnosno kasnije John Clare, tragican lik, poetske duse najslicniji je liku kojeg tumaci Eva Green, a njih dvoje najbolje i zrcale samu srz serije posvecene poeziji, nadnaravnom i "cvjetovima koji nicu iz kaljuze".

Ima tu i vukodlaka, Drakule i vampira, Doriana Greya, Jekylla i Hydea, dnevnih i nocnih carnica (vjestica), demona i pozivanja na egipatsku mitologiju..

Serija donosi izvrsnu glumacku ekipu, a skrenula mi je paznju na velik glumacki talent Eve Green. :) Zapravo, u njoj se i ponajbolje ostvarila kao umjetnica.

Nisam još odgledala jer nisam bila spremna za ovu priču, malo mi je djelovala premračno za period koji sam proživljavala, trebalo mi je nešto kontra.

Eva je stvarno posebna, može glumiti što god želi, osebujna, karizmatična, neodoljiva.

Stavljam na listu za odgledati, svakako.

Ostaria Siciliana  - Page 47 20200820_150530-PennyDreadful_101_1858
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 18:43

Gnječ wrote:
violator wrote:
Venus wrote:

Namjerno neću pogledat link (nemam živaca za glupače). 

Sad za kaznu moraš pronać nešto lijepo, zanimljivo i pozitivno.. :P..


Slazem se. Ne znam kako uopce imaju zeludac za te gadarije.

ne znam šta je gore... gledati ovaj hotdog seasoning ili čitati inđojkine kata-strofe u novinaman ili naručiti konzervu one švedske norveške turbo smrdljive haringe i to pojesti. odlučio sam se za smrdljive haringe ipak.

Aj pošalji mi link na pp na inđojkine tekstove..

Kad smo kod haringi, jel ti smrdi još zid na ribu zbog smrdljive piture..  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 29 Dec - 19:54

Venus wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:


Slazem se. Ne znam kako uopce imaju zeludac za te gadarije.

ne znam šta je gore... gledati ovaj hotdog seasoning ili čitati inđojkine kata-strofe u novinaman ili naručiti konzervu one švedske norveške turbo smrdljive haringe i to pojesti. odlučio sam se za smrdljive haringe ipak.

Aj pošalji mi link na pp na inđojkine tekstove..

Kad smo kod haringi, jel ti smrdi još zid na ribu zbog smrdljive piture..  :^0

ne. to bi bilo odavanje privatnih podataka a to je off-limits. znači ne.

ne smrdi više ali mogao sam zadržati kantu punu piture i proliti je u jebenu općinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader Wed 29 Dec - 22:53

violator wrote:Da sam znala da ce te pogoditi ta usporedba sa simijom i prije bih ti to napisala! :D


Jesmo, dio smo zivotinjskog carstva, ma sto si uobrazavali. Samo imamo drugacije okidace.

Mislim da je druzba "krkljana" odlican  materijal za istrazivanje nekog sociokulturnog antropologa...

A primati smo malo, što sad :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Thu 30 Dec - 15:56

Gnječ wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:


Slazem se. Ne znam kako uopce imaju zeludac za te gadarije.

ne znam šta je gore... gledati ovaj hotdog seasoning ili čitati inđojkine kata-strofe u novinaman ili naručiti konzervu one švedske norveške turbo smrdljive haringe i to pojesti. odlučio sam se za smrdljive haringe ipak.

da vidimo kako izgleda ovo moje najprije na english poslije i na cockney:

I don't know what's worse ... watching this hotdog seasoning or reading Indjo's kata-stanzas in the newspaper or ordering a can of that Swedish Norwegian turbo stinky herring and eating it. I opted for stinky herring though.

---------

I don t know what s WAR ... watching this hotdog seasoning or reading Indjo s kata-stanzas in newspaper or ordering a can Swedish Norwegian turbo stinky herring eating it. I opted for stinky herring though.


https://www.cockneyrhymingslang.co.uk/cockney_translator/

A jesi pogledao video? :)

Ovo s rimovanim frazama je treca razina cockneya. Lemon & lime = time. Lemon & lime znacenjski nemaju nikakve veze s "time", osim sto se "lime" rimuje s njime. U razgovoru cesto znaju samo navesti prvi dio fraze pa, recimo, "what time is it?" izgovaraju "what lemon is it?". :D Tip veli da su s razlogom nerazumljivi jer su na taj nacin mogli sakriti privatne stvari od policije, outsidera itd.

Presmijesni su ovi prijevodi! :D Odmah sam Galadrielin prolog provukla kroz prevoditelj!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Thu 30 Dec - 16:04

Glupkakurac wrote:
violator wrote:Da sam znala da ce te pogoditi ta usporedba sa simijom i prije bih ti to napisala! :D


Jesmo, dio smo zivotinjskog carstva, ma sto si uobrazavali. Samo imamo drugacije okidace.

Mislim da je druzba "krkljana" odlican  materijal za istrazivanje nekog sociokulturnog antropologa...

A primati smo malo, što sad :rasta

Pa nista. Tko prizna, pola mu se nadoda! :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Thu 30 Dec - 22:49

Ekipa, kakvi su planovi za sutra  :D

Meni se smiješi dekica, filmovi, na toplom doma...osim ako, osim ako, stvarno ne padnu ćuskije pa odem negdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Thu 30 Dec - 23:47

violator wrote:
Gnječ wrote:
Gnječ wrote:

ne znam šta je gore... gledati ovaj hotdog seasoning ili čitati inđojkine kata-strofe u novinaman ili naručiti konzervu one švedske norveške turbo smrdljive haringe i to pojesti. odlučio sam se za smrdljive haringe ipak.

da vidimo kako izgleda ovo moje najprije na english poslije i na cockney:

I don't know what's worse ... watching this hotdog seasoning or reading Indjo's kata-stanzas in the newspaper or ordering a can of that Swedish Norwegian turbo stinky herring and eating it. I opted for stinky herring though.

---------

I don t know what s WAR ... watching this hotdog seasoning or reading Indjo s kata-stanzas in newspaper or ordering a can Swedish Norwegian turbo stinky herring eating it. I opted for stinky herring though.


https://www.cockneyrhymingslang.co.uk/cockney_translator/

A jesi pogledao video? :)

Ovo s rimovanim frazama je treca razina cockneya. Lemon & lime = time. Lemon & lime znacenjski nemaju nikakve veze s "time", osim sto se "lime" rimuje s njime. U razgovoru cesto znaju samo navesti prvi dio fraze pa, recimo, "what time is it?" izgovaraju "what lemon is it?". :D Tip veli da su s razlogom nerazumljivi jer su na taj nacin mogli sakriti privatne stvari od policije, outsidera itd.

Presmijesni su ovi prijevodi! :D Odmah sam Galadrielin prolog provukla kroz prevoditelj!

I have no lemons now. got an idea i'm bloody well busy.

ili na yorkshire chicken slang:

Ah av neya tahhm naw. Getten an ideeur mun fettle.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 47 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum