ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 22 Dec - 23:38



perfection

Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Thu 23 Dec - 7:48

Gnječ wrote:

perfection

Jutros nisam mogla spavati između 1 i 3, svratim tu i pogledam ovaj video. Zapanjena sam, majstorstvo i art. 
Zbilja su cipele važne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Thu 23 Dec - 8:20

Vjerujem da je Isus drugačije zamišljao proslavu svog rođenja nego što to danas vidi ovaj kapitalistički materijalistički svijet. Mnogi koji misle da moraju imati ovaj vikend 3 vrste pečenja i 20 vrsta kolača, moguće samo nisu osjetili onu pravu bit Božića, i nije im to za zamjerit, bili su moguće prezaštićeni, a možda su samo zaboravili kako je to ne imati osnovne stvari. 
Kažem ja uvijek, i uvjerila se milijun puta - sit gladnom ne vjeruje i s visine gleda, al pazi samo nikad ne znaš kako ti se život može okrenuti, gore ili dolje, pazi kako gledaš na ljude kad si "gore". Poanta ovog upisa je da nema boljeg osjećaja na svijetu kad za nekog drugog napraviš nešto lijepo, nešto za što znaš da će ga razveseliti. Zato, ako netko ovo uopće pročita, molim te otvori svoja čula za ljude oko sebe, susjede, prijatelje, poznanike, gledaj gdje možeš i kome dati svoj "višak", ne moraš imati cigarete koje podimiš ni alkohol (može se taj novac bolje upotrijebiti), jer ima ljudi oko tebe koji nemaju osnovno za život, neće ti reći iz ponosa, uleti im, razveseli sebe i njih. Ne osuđuj i ne prosuđuj zašto su i kako došli tamo kamo su došli, samo pruži ruku i daj, tvoje srce će biti puno, a bome i njihovo.
Na sretno vam božićni dani.. <3

Ostaria Siciliana  - Page 46 Image_13
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Fri 24 Dec - 7:31

Pijem kavu i mislim što sve trebam napraviti danas. 

Uz to, radim rezime zadnjih mjesec dana koji je bio prilično naporan, moje osobne granice su bile na žestokom ispitu. Borila sam se, govorila, tražila, pomicala se, bila hrabra, drska, uz to stalno marljiva..razmišljam je li moglo drugačije i zaključila, ne baš je tako trebalo biti. Sukob starog i novog, biti poslušan ili hrabar (ovo drugo), pognuti glavu ili reći (ovo drugo - zauzeti se za sebe i za druge) i još puno toga, ali uz jedan uvjet - ne pobacati igračke u bijesu i ljutnji da igra prestane. Izbrojati do 10 je bolje nego napraviti totalni lom u kaosu, nestrpljenje se plaća. Nakon današnjeg dana, sigurno je jedno, više ću se baviti planiranjem. Gdje god da ste, držite se u ovom ludilu, čuvajte zdravlje (to je najvažnije), isplačite bijes i volite sebe i druge. <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Fri 24 Dec - 15:13

Znas li kako se proizvode burgeri u Mek Donaldsu?

Necu ti rec jer nikad vise ne bi isla tamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by AlfaOmega Fri 24 Dec - 16:54

Ima na youtubeu, sad ću staviti link.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by AlfaOmega Fri 24 Dec - 16:59

Odgledao. Neću staviti link.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sat 25 Dec - 14:49

Ovo:

McDonald’s loses the legal battle with chef Jamie Oliver, who proved that the food they sell is not fit to be ingested because it is highly toxic.

According to Oliver, the fat parts of meat are “washed” with ammoniac hydrogen and then used in the packaging of the meat “cake” to fill the burger. Before this process, according to the presenter, already this meat was not suitable for human consumption.

Oliver, a radical activist chef, who has waged a war against the food industry, says: We’re talking about meat that would be sold as dog food and after this process it’s served to humans. In addition to the quality of meat, ammonium acid is harmful to health. Oliver says this: “The process of the pink shit”.

https://philosophers-stone.info/2021/12/21/mcdonalds-loses-the-legal-battle-with-chef-jamie-oliver-who-proved-that-the-food-they-sell-is-not-fit-to-be-ingested-because-it-is-highly-toxic/



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sat 25 Dec - 17:10

Gnječ wrote:Znas li kako se proizvode burgeri u Mek Donaldsu?

Necu ti rec jer nikad vise ne bi isla tamo.

A žebiga, moran od nečeg i umrit 😜 

Jel bio bakalar jučer?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sat 25 Dec - 17:11

AlfaOmega wrote:Odgledao. Neću staviti link.

Zašto ne, slobodno stavi..treba se educirat..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by AlfaOmega Sat 25 Dec - 18:31

Nekad je bolje živit matrix. Ono, lipo ti dok jedeš i uživaš, a nimaš pojma kaj je šira slika iza svega. 
Npr. čitam kaj pišeš, često spominješ te ralje kapitalizma, jel. Kapitalizam je ka vampir. Nadljudsko biće kojem u biti nemreš ništa kad ga usred noći ugledaš iznad svoga kreveta. Mereš samo izabrati da te opčini i baci u neki iluzotorni svit dok te ispija, gdi ti je pri tome lipo, ili pak možeš izabrati da zatvoriš oči i vrištiš, i bezuspišno se pokušavaš odbraniti dok te on ispija. Boli te vrat pri tome, traumu proživljavaš, a ishod se neće prominit, bit ćeš konzumirana jer je on, kak rekoh, nadljudsko biće kojem se nemreš oduprit.
Zar ni bolje onda pustiti da te pije, a da pri tome imaš osmih na licu, neg da proživljavaš traumu?

Tak i za McDonaldsom. Ja to naručim prego grubhuba i doordasha, upalim film i jedem sa osmihom. I dobro mi. Granice moje realnosti su ono kaj mi odgovara, ne želim ništ više od toga. :shy

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Mon 27 Dec - 9:19

Gnječ wrote:Ovo:

McDonald’s loses the legal battle with chef Jamie Oliver, who proved that the food they sell is not fit to be ingested because it is highly toxic.

According to Oliver, the fat parts of meat are “washed” with ammoniac hydrogen and then used in the packaging of the meat “cake” to fill the burger. Before this process, according to the presenter, already this meat was not suitable for human consumption.

Oliver, a radical activist chef, who has waged a war against the food industry, says: We’re talking about meat that would be sold as dog food and after this process it’s served to humans. In addition to the quality of meat, ammonium acid is harmful to health. Oliver says this: “The process of the pink shit”.

https://philosophers-stone.info/2021/12/21/mcdonalds-loses-the-legal-battle-with-chef-jamie-oliver-who-proved-that-the-food-they-sell-is-not-fit-to-be-ingested-because-it-is-highly-toxic/




Zbilja cijenim dobre inicijative. Pravo je pitanje iz koje motivacije to Jamie radi, sorry kaj mu baš ne vjerujem previše jer je zagrabio malešnim ustima velik kolač. S jedne strane napada mekić, a s druge strane su vodopadi alkohola, droge i drugog smeća poput životinjskih farmi i otrovne mljekarske industrije protiv koje ni riječ da zucne, koji shit za trovanje organizma. Tako da..ne, nije mi uvjerljiv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Mon 27 Dec - 9:32

AlfaOmega wrote:Nekad je bolje živit matrix. Ono, lipo ti dok jedeš i uživaš, a nimaš pojma kaj je šira slika iza svega. 
Npr. čitam kaj pišeš, često spominješ te ralje kapitalizma, jel. Kapitalizam je ka vampir. Nadljudsko biće kojem u biti nemreš ništa kad ga usred noći ugledaš iznad svoga kreveta. Mereš samo izabrati da te opčini i baci u neki iluzotorni svit dok te ispija, gdi ti je pri tome lipo, ili pak možeš izabrati da zatvoriš oči i vrištiš, i bezuspišno se pokušavaš odbraniti dok te on ispija. Boli te vrat pri tome, traumu proživljavaš, a ishod se neće prominit, bit ćeš konzumirana jer je on, kak rekoh, nadljudsko biće kojem se nemreš oduprit.
Zar ni bolje onda pustiti da te pije, a da pri tome imaš osmih na licu, neg da proživljavaš traumu?

Tak i za McDonaldsom. Ja to naručim prego grubhuba i doordasha, upalim film i jedem sa osmihom. I dobro mi. Granice moje realnosti su ono kaj mi odgovara, ne želim ništ više od toga. :shy

Živit Matrix je izbor. Zanimljivi su mi posebno takvi kao ti koji su svjesni Matrixa, za razliku od onih koji se u njemu kreću po defaultu kao autić u leru u autopraonici.
Ralje kapitalizma spominjem, da. Lako je bit duhovan u nekom ašramu u Indiji, ili trkeljati u udobnosti svog toplog doma, pune guzice. 
Puno puno kompliciranije je bit duhovan u matrixovim kapitalističkim raljama. Jer ako te detektiraju da nisi "njihov", postaješ sumnjiv i obraća se više pažnje na tebe, postaješ netko na koga "treba pripaziti" i "kontrolirati ga". Meni je to sasvim solidno uspjelo, prilagodila sam se kao bogomoljka, s motivacijom da opstanem i mijenjam sustav malo pomalo iznutra. Ponekad istina propištim od muke i gađenja, no resetiram se i vozim dalje. 
Hoću reć, Matrix je iluzija. Možeš bit debeli depresivni Nemo ili onaj Nemo koji uđe u Matrix i obavi u njemu što treba. To je izbor.

Što se tiče tvojih izbora, it's ok, tvoj je život, činiš s njim što te volja i određuješ sam sebi granice. Ako postaneš "nezadovoljan", to je dobar znak za proširivanje.

Ima zgodan crtić, Rio, u kojem se životinje rugaju plavoj papigi jer je "pet" implicirajući da su joj zakržljali prirodni instikti. 
E, tako je i s nama ljudima otprilike, kad se ulijenimo. Postajemo debele inertne papige koje slušaju onoga ko ih hrani, krešte i seru po kavezu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Mon 27 Dec - 14:48

Venus wrote:
Gnječ wrote:Ovo:

McDonald’s loses the legal battle with chef Jamie Oliver, who proved that the food they sell is not fit to be ingested because it is highly toxic.

According to Oliver, the fat parts of meat are “washed” with ammoniac hydrogen and then used in the packaging of the meat “cake” to fill the burger. Before this process, according to the presenter, already this meat was not suitable for human consumption.

Oliver, a radical activist chef, who has waged a war against the food industry, says: We’re talking about meat that would be sold as dog food and after this process it’s served to humans. In addition to the quality of meat, ammonium acid is harmful to health. Oliver says this: “The process of the pink shit”.

https://philosophers-stone.info/2021/12/21/mcdonalds-loses-the-legal-battle-with-chef-jamie-oliver-who-proved-that-the-food-they-sell-is-not-fit-to-be-ingested-because-it-is-highly-toxic/




Zbilja cijenim dobre inicijative. Pravo je pitanje iz koje motivacije to Jamie radi, sorry kaj mu baš ne vjerujem previše jer je zagrabio malešnim ustima velik kolač. S jedne strane napada mekić, a s druge strane su vodopadi alkohola, droge i drugog smeća poput životinjskih farmi i otrovne mljekarske industrije protiv koje ni riječ da zucne, koji shit za trovanje organizma. Tako da..ne, nije mi uvjerljiv.

Nikad nis od vas rvata i zlo-venaca. Koncentrirajmo se na big mac i chicken nuggets.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Mon 27 Dec - 15:50

Gnječ wrote:

Nikad nis od vas rvata i zlo-venaca. Koncentrirajmo se na big mac i chicken nuggets.


Može, koncentrirajmo se.

Nije da u chicken nuggetsima ima baš puno chickena, al' nešto malo ima, a žive i umiru ovako:

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader Tue 28 Dec - 6:10

Gnječ wrote:Znas li kako se proizvode burgeri u Mek Donaldsu?

Necu ti rec jer nikad vise ne bi isla tamo.

Ako voliš biru, onda znaš da postoje i ljudi koji skupljaju utopljene štakore u bazenima... I koliko god da sam gadljv i prilikom svake pripreme jela barem deset puta operem ruke, ta mi činjenica nikad nije smetala kod Žuje... Sve je relativno
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Tue 28 Dec - 15:03

Glupkakurac wrote:
Gnječ wrote:Znas li kako se proizvode burgeri u Mek Donaldsu?

Necu ti rec jer nikad vise ne bi isla tamo.

Ako voliš biru, onda znaš da postoje i ljudi koji skupljaju utopljene štakore u bazenima... I koliko god da sam gadljv i prilikom svake pripreme jela barem deset puta operem ruke, ta mi činjenica nikad nije smetala kod Žuje... Sve je relativno

Kakve veze imaju pantagane sa kemikalijama?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Tue 28 Dec - 15:15

Glupkakurac wrote:
Gnječ wrote:Znas li kako se proizvode burgeri u Mek Donaldsu?

Necu ti rec jer nikad vise ne bi isla tamo.

Ako voliš biru, onda znaš da postoje i ljudi koji skupljaju utopljene štakore u bazenima... I koliko god da sam gadljv i prilikom svake pripreme jela barem deset puta operem ruke, ta mi činjenica nikad nije smetala kod Žuje... Sve je relativno

A ovako usaftan hotdog bi pojeo?

GROT DOG Waitress ‘caught putting hot dog up her vagina before apparently serving it to customer’

https://www.thesun.co.uk/news/3882860/waitress-caught-putting-hot-dog-up-her-vagina-before-apparently-serving-it-to-customer/

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by AlfaOmega Tue 28 Dec - 22:24

Jel iko gleda ovu seriju Penny Dreadful sa Evom Green? Valja li to kaj, kanim se početi.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Tue 28 Dec - 22:27

AlfaOmega wrote:Jel iko gleda ovu seriju Penny Dreadful sa Evom Green? Valja li to kaj, kanim se početi.

nemam pojma. ja upravo gledam PJ Masks
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader Wed 29 Dec - 6:55

Gnječ wrote:
Glupkakurac wrote:
Gnječ wrote:Znas li kako se proizvode burgeri u Mek Donaldsu?

Necu ti rec jer nikad vise ne bi isla tamo.

Ako voliš biru, onda znaš da postoje i ljudi koji skupljaju utopljene štakore u bazenima... I koliko god da sam gadljv i prilikom svake pripreme jela barem deset puta operem ruke, ta mi činjenica nikad nije smetala kod Žuje... Sve je relativno

Kakve veze imaju pantagane sa kemikalijama?

Pretpostavljam da je bilo nešto gadljvo pa nisam ni pogleda iskreno, a ovo čuo od lika iz prve ruke, jebi ga... Nemamo kontrolu nad ičime što kupimo u butigi ili restoranu, jebat ga... Odavno tvrdim da je Lidl opasniji od hrane iz Černobila, ali svejedno kupujem i tamo. Triba lipo sve proizvest svoje i no sikiriki...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 46 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum