ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teorija svega!

Page 30 of 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Fri 20 Aug - 19:42

violator wrote:
teodor francic wrote:s njim se ne može družiti niti na ikoji način komunicirati jer je lik doslovno autističan

a vi još ludje što ne uvidjate nešto toliko očigledno,BRAVO!  teorija svega! - Page 30 1f62a

Sreco, vrati se tom zadnjem listu kupusa ispod kojeg si izgmizao i pricaj mravima o svojem bluesu... Pa - pa. :)



:D

Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Fri 20 Aug - 21:21

metilda wrote:
teodor francic wrote:njega ozbiljno mogu da shvate samo isto takvi retardi,znači doslovno mentalno zaostale osobe ko što je on,garant!

nema bijednije osobe od one koja se upija da ''shvati'' i ''reši'' ''pitalice'' očigledno poremećene i bolesne osobe,seveda! BRAVO! bijednice.

ti nemaš pojma što je on na ostalim forumima sve pisao i kakve monstruozne izjave imao, pored onih retardiranih. ima mesijanski kompleks, pored toga što je PREVARANT,zares žalobno,pa še kak! i tebi je TAKVA spodoba simpatična,bjesi se,ozbiljno!

umjesto MOJE prave pitalice da rješavate vi tražite natrag kriminalca koji radi KRADJU identiteta i koji je sada zbog toga u zatvoru,neverjetno! :( 

nego, da se VRATIMO na teoriju svega, e da! 


Isus Krist zaista je POSTOJAO i radio sva ta čudesa prije 2000 godina, ali SVE se to može i razumno i logično objasniti, kontate spiku?

Priča o Isusu Kristu je ISTINITA, do u najmanje detalje, ozbiljno.

Jedina stvar koja NIJE istinita je ta da nitko do ljudi NE ZNA tko je zapravo to biće koje je radilo takva silna čudesa u našem svijetu prije 2000 godina, pa se onda uvela ta dogma o Trojstvu, u kojemu je Isus bio objašnjen kao druga osoba Presvetoga Trojstva, a sam Isus nikada nešto takvo nije ni pomislio a kamoli da bi izrekao, e da.

Tko je zapravo Isus Krist detaljno ću objasniti u svojoj "teoriji svega", pa ne zove se bez veze teorija o svemu, dapače! 

Teodore bez točkice, čini mi se da ti sada poprilično vrijeđaš nas koji komuniciramo s teodorom Točkicom. Istina, mene ne zanimaju njegove pitalice a tvoje i božidarove još manje. Mene zanima isključivo ono što pišete o Trojstvu i Kristu a tu se čini mi se sva trojica slažete, iskrivljujući Evanđelja. Mislim da ih niste ni pročitali nego ste "znanje" pokupili s kojekakvih antikršćanskih stranica. Samo u tom slučaju ću vam se obraćati, ostale vaše "metafizičke" pličine me ne zanimaju.
ne vrijedjam,samo iznosim činjenice, e da! ok, ti bar ne rješavaš ''njegove'' ''pitalice'' (za koje laže da ih je sam smislio,mučenik prepisuje iz knjiga za osnovce pitalice za mentalno zaostalu djecu,haha,kak žalobno!) ali VARAŠ se ovo oko trojstva i krista,garant! no, UŽIVO ćeš čut PRAVU istinu o svemu tomu kad ODRŽIM svoje prvo predavanje krajem ove godine, ziher! lijep pozdrav!  :love

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Fri 20 Aug - 21:23

violator wrote:
teodor francic wrote:s njim se ne može družiti niti na ikoji način komunicirati jer je lik doslovno autističan

a vi još ludje što ne uvidjate nešto toliko očigledno,BRAVO!  teorija svega! - Page 30 1f62a

Sreco, vrati se tom zadnjem listu kupusa ispod kojeg si izgmizao i pricaj mravima o svojem bluesu... Pa - pa. :)

ma PUSTI budalu, ne nerviraj se zbog GLUPANA, nitko nije vrijedan tvojih živjaca,garant!

nego, da se VRATIMO mi na metafizičke PITALICE,e da! naime, u jednoj ruci držimo 5 jabuka, u drugoj 4 a u srednjoj 0. KOLIKO jabuka UKUPNO imamo u SVAKOJ ruci ponaosob,ne računajući one koje SMO sakrili u kredenac,e da?? 
samo za pametne glavice,se razme!  cat

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić Sat 21 Aug - 9:31

teodor francic wrote:zato što su na OSTALIM forumima SKUŽILI da je PREVARANT i zato ga tako i tretiraju,e da! samo na OVOM forumu iz NEKOG razloga pojedini NAIVNI ljudi misle da je ON pravi teodor a NIJE nego sam JA pravi teodor,garant!
Nije istina, ja sam jedini pravi Frančić i moja supruga takodjer.
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Sat 21 Aug - 9:53

Koji je bio smisao ovog topica uopce?
'Izreklamirati" TS?

Dosli ste na nekakav nepoznat forumcic na kojem vjerojatno nitko nije cuo za Francica i sve njegove altere, krenete s nebulozama koje odudaraju ne samo od znanstvenih spoznaja, vec i logickog promisljanja pod krinkom ismijavanja doticnog, odjednom vas ima mala ceta duplica, jedan ostane... nas par krene komunicirati s njim... vi se odjednom pojavite, istrolate nasu komunikaciju, TeoTockica iznenada nestane.. nije da vec nismo imali kojekakve lujke koje su se umnazale, svadjale se i hvalile same sebe. Cak i "umirale".

Ni u tome niste originalni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić Sat 21 Aug - 10:13

metilda wrote:
teodor francic wrote:Isus Krist zaista je POSTOJAO i radio sva ta čudesa prije 2000 godina, ali SVE se to može i razumno i logično objasniti, kontate spiku?...

Teodore bez točkice, čini mi se da ti sada poprilično vrijeđaš nas koji komuniciramo s teodorom Točkicom. Istina, mene ne zanimaju njegove pitalice a tvoje i božidarove još manje. Mene zanima isključivo ono što pišete o Trojstvu i Kristu a tu se čini mi se sva trojica slažete, iskrivljujući Evanđelja. Mislim da ih niste ni pročitali nego ste "znanje" pokupili s kojekakvih antikršćanskih stranica. Samo u tom slučaju ću vam se obraćati, ostale vaše "metafizičke" pličine me ne zanimaju.


Zakaj mnogi koji se ne slažu sa nečijim stavovima o Bibliji optužuju drugu stranu da ju nije ni pročitala?



@violator
Teo. je vjerojatno na odmoru...kasnije će doći da se hvali kako je kupanje bilo super i koje je zagonetke još sam smislio.
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by metilda Sat 21 Aug - 10:44

božidar.frančić wrote:
metilda wrote:
teodor francic wrote:Isus Krist zaista je POSTOJAO i radio sva ta čudesa prije 2000 godina, ali SVE se to može i razumno i logično objasniti, kontate spiku?...

Teodore bez točkice, čini mi se da ti sada poprilično vrijeđaš nas koji komuniciramo s teodorom Točkicom. Istina, mene ne zanimaju njegove pitalice a tvoje i božidarove još manje. Mene zanima isključivo ono što pišete o Trojstvu i Kristu a tu se čini mi se sva trojica slažete, iskrivljujući Evanđelja. Mislim da ih niste ni pročitali nego ste "znanje" pokupili s kojekakvih antikršćanskih stranica. Samo u tom slučaju ću vam se obraćati, ostale vaše "metafizičke" pličine me ne zanimaju.


Zakaj mnogi koji se ne slažu sa nečijim stavovima o Bibliji optužuju drugu stranu da ju nije ni pročitala?



@violator
Teo. je vjerojatno na odmoru...kasnije će doći da se hvali kako je kupanje bilo super i koje je zagonetke još sam smislio.

Zato jer u Bibliji jasno piše da je Jahve vječan i u Evanđeljima, pa čak i u Postanku piše vrlo jasno o Trojstvu
metilda
metilda

Posts : 4728
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić Sat 21 Aug - 10:57

Slažem se sa vama po pitanju Jahvea iz Biblije.
Gdje u Postanku nalazite da se vrlo jasno govori o Trojstvu?
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Sat 21 Aug - 11:33

božidar.frančić wrote:
teodor francic wrote:zato što su na OSTALIM forumima SKUŽILI da je PREVARANT i zato ga tako i tretiraju,e da! samo na OVOM forumu iz NEKOG razloga pojedini NAIVNI ljudi misle da je ON pravi teodor a NIJE nego sam JA pravi teodor,garant!
Nije istina, ja sam jedini pravi Frančić i moja supruga takodjer.
NETOĆNO! JA sam pravi frančić,garant! BRAVO!

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Sat 21 Aug - 11:34

violator wrote:Koji je bio smisao ovog topica uopce?
'Izreklamirati" TS?

Dosli ste na nekakav nepoznat forumcic na kojem vjerojatno nitko nije cuo za Francica i sve njegove altere, krenete s nebulozama koje odudaraju ne samo od znanstvenih spoznaja, vec i logickog promisljanja pod krinkom ismijavanja doticnog, odjednom vas ima mala ceta duplica, jedan ostane... nas par krene komunicirati s njim... vi se odjednom pojavite, istrolate nasu komunikaciju, TeoTockica iznenada nestane.. nije da vec nismo imali kojekakve lujke koje su se umnazale, svadjale se i hvalile same sebe. Cak i "umirale".

Ni u tome niste originalni.
štovana,
upravo tako, logićno da je smisao bio da izreklamiram SVOJU ''teoriju svega'', a ZAŠTO su mi se ubrzo potom nakačila ova trojica-ćetvorica PREVARANATA I LAŽNJAKA-to najbolje da pitate njih,e da! živjeli! pirat

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Sat 21 Aug - 11:35

metilda wrote:
božidar.frančić wrote:
metilda wrote:
teodor francic wrote:Isus Krist zaista je POSTOJAO i radio sva ta čudesa prije 2000 godina, ali SVE se to može i razumno i logično objasniti, kontate spiku?...

Teodore bez točkice, čini mi se da ti sada poprilično vrijeđaš nas koji komuniciramo s teodorom Točkicom. Istina, mene ne zanimaju njegove pitalice a tvoje i božidarove još manje. Mene zanima isključivo ono što pišete o Trojstvu i Kristu a tu se čini mi se sva trojica slažete, iskrivljujući Evanđelja. Mislim da ih niste ni pročitali nego ste "znanje" pokupili s kojekakvih antikršćanskih stranica. Samo u tom slučaju ću vam se obraćati, ostale vaše "metafizičke" pličine me ne zanimaju.


Zakaj mnogi koji se ne slažu sa nečijim stavovima o Bibliji optužuju drugu stranu da ju nije ni pročitala?



@violator
Teo. je vjerojatno na odmoru...kasnije će doći da se hvali kako je kupanje bilo super i koje je zagonetke još sam smislio.

Zato jer u Bibliji jasno piše da je Jahve vječan i u Evanđeljima, pa čak i u Postanku piše vrlo jasno o Trojstvu
NETOĆNO! u bibliji JASNO stoji da jahve NIJE vječan,garant! niste dobro razumjeli,bez zamjere!  :chiefi

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Sat 21 Aug - 11:41

teodor francic wrote:
violator wrote:Koji je bio smisao ovog topica uopce?
'Izreklamirati" TS?

Dosli ste na nekakav nepoznat forumcic na kojem vjerojatno nitko nije cuo za Francica i sve njegove altere, krenete s nebulozama koje odudaraju ne samo od znanstvenih spoznaja, vec i logickog promisljanja pod krinkom ismijavanja doticnog, odjednom vas ima mala ceta duplica, jedan ostane... nas par krene komunicirati s njim... vi se odjednom pojavite, istrolate nasu komunikaciju, TeoTockica iznenada nestane.. nije da vec nismo imali kojekakve lujke koje su se umnazale, svadjale se i hvalile same sebe. Cak i "umirale".

Ni u tome niste originalni.
štovana,
upravo tako, logićno da je smisao bio da izreklamiram SVOJU ''teoriju svega'', a ZAŠTO su mi se ubrzo potom nakačila ova trojica-ćetvorica PREVARANATA I LAŽNJAKA-to najbolje da pitate njih,e da! živjeli! pirat

Cut the crap, sad je i s tehnicke strane potvrdjeno preklapanje adresa vise nickova. Znam da je i tebi ondje omara, ali bas tolika...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by metilda Sat 21 Aug - 11:42

Jest, u Postanku vrlo jasno piše da je Jahve vječan. A ti si serbinho, ili neki njegov pajdo iz Srbije, čitam na denkiju? Tamo se Biblija drugačije tumači?

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4728
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Sat 21 Aug - 13:26

teorija svega! - Page 30 23742211

Koliko je loptica iste boje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Sat 21 Aug - 14:22

violator wrote:
teodor francic wrote:
violator wrote:Koji je bio smisao ovog topica uopce?
'Izreklamirati" TS?

Dosli ste na nekakav nepoznat forumcic na kojem vjerojatno nitko nije cuo za Francica i sve njegove altere, krenete s nebulozama koje odudaraju ne samo od znanstvenih spoznaja, vec i logickog promisljanja pod krinkom ismijavanja doticnog, odjednom vas ima mala ceta duplica, jedan ostane... nas par krene komunicirati s njim... vi se odjednom pojavite, istrolate nasu komunikaciju, TeoTockica iznenada nestane.. nije da vec nismo imali kojekakve lujke koje su se umnazale, svadjale se i hvalile same sebe. Cak i "umirale".

Ni u tome niste originalni.
štovana,
upravo tako, logićno da je smisao bio da izreklamiram SVOJU ''teoriju svega'', a ZAŠTO su mi se ubrzo potom nakačila ova trojica-ćetvorica PREVARANATA I LAŽNJAKA-to najbolje da pitate njih,e da! živjeli! pirat

Cut the crap, sad je i s tehnicke strane potvrdjeno preklapanje adresa vise nickova. Znam da je i tebi ondje omara, ali bas tolika...
štovana,to je nemoguće.dokažite ovako smelu tvrdnju!

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Sat 21 Aug - 14:23

violator wrote:teorija svega! - Page 30 23742211

Koliko je loptica iste boje?
MIRIJADU

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Sat 21 Aug - 14:24

metilda wrote:Jest, u Postanku vrlo jasno piše da je Jahve vječan. A ti si serbinho, ili neki njegov pajdo iz Srbije, čitam na denkiju? Tamo se Biblija drugačije tumači?
štovana,
GDJE toćno u postanku to piše,e da?

netoćno, ja sam VELIKI I ĆUVENI TEODOR BOŽIDAR FRANČIĆ, doktor metafizike i autor jedine i prave teorije svega,e da! POKLONITE MI SE SMRTNICI

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić Sat 21 Aug - 14:29

0 različitih.

@metilda
Može li odgovor na pitanje?
Gdje u Postanku nalazite da se vrlo jasno govori o Trojstvu?
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sat 21 Aug - 15:19

violator wrote:
teodor.francic wrote:VI=II
Šibice su tako postavljene.
Sada treba uzeti jednu i staviti je nekamo da bude lijeva strana jednaka desnoj. "

ENGAGE! 

:five:


Lampice, trebamo pomoc malo ovdje...

Nisam mogla rijesiti pa sam se zafrkavala na nacin da sam broju s lijeve strane uzela "jedinicu", prekrizila znak jednakosti i dobila:

V =/= II   :p

Ali to mozemo na brojne nacine.

Uglavnom, ne znam rjesenje.
Lijep pozdrav!

Vidim da kada sam ja bio ovih dana u Zagrebu i nisam htio preko mobitela pisati ni na jednom forumu, da su opet došli imitatori sa drugih foruma da me vrijeđaju, ali to najviše govori o njima, jako mi je drago što se vi forumaši ovdje to prepoznali, BRAVO!

Pa da se osvrnemo na neriješene pitalice.

Dakle kod ove pitalice znak jednakosti MORA ostati, rješenje je čisto matematički, a ne vizualno da šibice budu jednake, nadam se da sam malo pomogao, ak nećete znati odgovor ću vam ga dati, danas ili sutra, e da!  :tu


Last edited by teodor.francic on Sat 21 Aug - 15:23; edited 1 time in total
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sat 21 Aug - 15:22

Ra wrote:
violator wrote:Uostalom, sad ce @Ra doc' i rijesit" sve ono sto mi nismo.

Ali ove flase...
Pa sve ste riješili. Ništa mi nije ostalo.  :roll

A možda oni beskonačni brojevi. Pa ne znam. Ja to nekako ovako razmišljam. Imamo nešto što je beskonačno i trebamo ga dijeliti s nečim da dobijemo nešto konačno. 
Dijeljenje s bilo kojim konačnim brojem je besmisleno, jer je djeljenik beskonačan i nijedan djeljenik mu nije dorastao. Prema TOME! :)

Najbolje je onda to beskonačno podijeliti samo sa sobom. E, da! :D
BRAVO!

Pogodila si, čestitam, beskonačno se može učiniti KONAČNIM jedino kada se podijeli samo sa sobom, nema drugog načina.

I onda dobijemo 1, NAJMANJU jedinicu toga beskonačnog, i to u svakoj dimenziji, ali to je već druga priča, jako duga, za sada neka bude na ovome, e da!
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sat 21 Aug - 15:26

AlfaOmega wrote:Tj. ne mora ni prosipati. Kod zatvorene mere biti čaša u koju toči ovu otvorenu.
Blizu si, ali ajde pogodio si bit.

Dakle, uzmeš dvije pune flaše piva, jednu otvoriš, drugu zatvorenu :beer OKRENEŠ NAOPAČKE, i onda na dno te zatvorene nalijevaš pivo iz otvorene flaše, tako je u otvorenoj sve manje piva a u zatvorenoj sve više, živjeli!


Last edited by teodor.francic on Sat 21 Aug - 15:35; edited 1 time in total
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 30 Empty Re: teorija svega!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum