ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teorija svega!

Page 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor 18/4/2021, 21:00

Naravno da cu ici pred predsjednika lijepo odeven, necu sigurno sa uniformom iz firme posle utovara stočne hrane!

O nebo opri se, glupih ljudi ima teorija svega! - Page 3 1f60e

majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 18/4/2021, 21:13

Haha, luda zabava na ovim forumima, pa še kak!  teorija svega! - Page 3 1f600 Nema vjeze, kad je fešta nek je fešta, se razme.
Nego pustite ove lažnjake, da vidimo mi što ćemo sa ''Teorijom svega'', e da. Naime, majmunčeki na moju divnu veličanstvenu neponovljivu tioriju često imaju zamjerke tipa ''sve i da bog postoji, zašto bi se javio očigledno retardiranom,autističnom, nepismenom, bolesnom i preglupom čoveku retardirani majmune teodore?'' a ja im na tu majmunsku zamjerku kažem e pa bog se i RANIJE javljao nepismjenima/neobrazovanima,pa še kak! 
onda oni kažu ok ali nije se javljao RETARDIRANIMA
a ja im na to promrmljam neke majmunske urlike,podvijem svoj rijep i ukakim se u gaćice i zovem svoju mamicu da mi promeni gaćice, dapače! BRAVO!  teorija svega! - Page 3 1f60d

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

teodor francic likes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 18/4/2021, 21:56

Kako li je pametan čovjek kojega tako na forumima mnogi imitiraju, haha, e da!  :20
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić 18/4/2021, 22:04

Imitirate me kao da sam debil, serete po meni, a ja sam genije i to će se i dokazati, pa še kak.
Jasno je da ne umijete odgovoriti na najprostija pitanja iz moje veličanstvene Teorije svega.
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


teodor francic likes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić 18/4/2021, 22:07

božidar.frančić wrote:Imitirate me kao da sam debil, serete po meni, a ja sam genije i to će se i dokazati, pa še kak.
Jasno je da ne umijete odgovoriti na najprostija pitanja iz moje veličanstvene Teorije svega.
Jasno je da ti nisi ja, JA sam ja i ako ne umiješ dokazati da si ja bolje šuti. :facepalm
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


teodor francic likes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by deozodorans.smradčić 18/4/2021, 22:14

Svi mi znamo ko je original teodor. To je ovaj sa prezimenom francic
deozodorans.smradčić
deozodorans.smradčić

Posts : 12
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor 18/4/2021, 22:17

Ja sam Teodor pravi, niko nije od vas umeo da reši ni običnu pitalicu, pametnome jasno, e da   teorija svega! - Page 3 1f60e


teodor.francic wrote:Jasno je da ti nisi ja, JA sam ja i ako ne umiješ dokazati da si ja bolje šuti

Naravno da ću dokazati, ali na predavanju, i ništa nećete razumeti. pa še kak  sunny


Last edited by majmun Teodor on 18/4/2021, 22:20; edited 2 times in total
majmun Teodor
majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić 18/4/2021, 22:19

Obavestiću odvijetnika o ovome.
Hehe, budite spremni na tužbe svi, pa ćemo vidjeti koliko će vam biti smiješno kada budete morali dati novce Velikom Teodoru. B-)
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


teodor francic likes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor 18/4/2021, 22:23

Tajnica predsjednika je već obavještena o ovome tako da kad to stigne do predsjednika za 17 godina
svi ćete odgovarati, garant, a vi se majmunčići igrajte teorija svega! - Page 3 1f60e
majmun Teodor
majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


teodor francic likes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić 18/4/2021, 22:30

majmun Teodor wrote:

teodor.francic wrote:Jasno je da ti nisi ja, JA sam ja i ako ne umiješ dokazati da si ja bolje šuti

Naravno da ću dokazati, ali na predavanju, i ništa nećete razumeti. pa še kak  sunny
Glupko, jasno je da nisam odgovorio tebi, suviše si umno nerazvijen da ukapiraš to, što znači da nisi pravi Teodor, genije!
Niš vam ne vrijedi ovo, smijte se sad, ali ćete mnogi plakati, obećajem vam.
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor 18/4/2021, 22:35

Tupko, ovo lažno predstavljanje može dijete provalit. Ja majmun Teodor predstavnik vansvemiraca ti kažem da lažeš. 

I ne želim da se kladim jer mi žena ne da a ne zato što sam pička ali uskoro će sve biti jasno saveda!
majmun Teodor
majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 19/4/2021, 14:20

Postoji li netko tko misli da je nemoguće da je neka daleko naprednija Inteligentna Sila napravila i svemir i život na Zemlji, i vršila evoluciju na Zemlji? Zašto to ne bi bila ona prava istina o našem postanku?

Zanimljivo je da su recimo mnogi osnivači najvećih svjetskih religija upravo nešto slično ljudima govorili, već prije tisuća godina, samo što su ljudi izgleda krivo razumjeli pa su povjerovali da su ta bića prava Svemoguća bića sa nevjerojatnim sposobnostima, a radi se samo o znanju daleko starijem od cijeloga našega materijalnoga svijeta.

Recimo Krišna je tako govorio, pa i sam Isus Krist.

A zanimljivo je da su nas oni zvali "Bogovima", time su jasno dali nama na znanje tko su naši pravi preci.

Da mi ljudi nismo potomci nekih glupih dlakavih stvorenja nego potomci samih Bogova, i prije ili kasnije  morati ćemo naučiti sve što i Bogovi znaju, a prvo od toga može biti upravo ona prava istina o postanku ne samo našega svijeta nego svih svjetova koji postoje. Zašto ne? 

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 19/4/2021, 16:22

Lijepo prepisujete moje postove sa drugih foruma, kada bi ih još do kraja i razumjeli, ma gdje bi vam bio kraj, e da!  B-)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 19/4/2021, 16:44

Dakle, nema nikakvih dokaza da se ikada Veliki prasak dogodio, osim u nekim glavama, ali to se naravno ne računa, e da.

Teorija Velikoga praska i NIJE prava teorija jer NEMA početak, nešto su si neki umislili, pa onda od toga započinju tvrdnju kako se svemir razvijao od toga, a nitko od nauke pojma nema ni što je točno Veliki prasak, a ni kako je bilo što od toga nastalo, pametnome dosta.

Tako recimo ta nazovi teorija nema šanse da objasni KAKO su nastali prostor i vrijeme, a što su OSNOVA našega postojanja, bez toga ne bi ni nas bilo, garant.

Kako su točno nastali prostor i vrijeme, dakako možete to saznati jedino u pravoj "teoriji svega", a čiji sam ja autor, glavom, ali bez brade, seveda. 


Dokazati će se da je svemir napravila Inteligentna Sila, koja ne postoji oduvijek, i da je rad oko stvaranja svemira trajao ne milijarde godina, kako to nauka misli, nego BILIJUNE zemaljskih godina, i to doslovno, ali o tome drugi puta, pa še kak!  :beer
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 19/4/2021, 17:37

Majmunčeki opet prepisuju moje postove auh,neverjetno!
Vanzemaljci su pravi autori Biblije i ne samo te knjige, u to sam više nego uvjeren.

Ne radi se o nekom vječnom Bogu, vječnom biću, već samo daleko starijim i naprednijim bićima od nas ljudi.

Zato se i veli u Bibliji "Načinimo čovjeka, na svoju sliku, kao što smo mi!"  :kuku

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

teodor francic and teodor.francic like this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić 19/4/2021, 18:12

Ja sam jedini pravi Božidar Frančić, iz milošte zvani Teodor i 2012. dao sam oglas u lokalnom listu.

Od tada jedan moj zemljak debil stalno ide po forumima i predstavlja se kao veliki Teodor.

On niti je razumio moje ideje niti ima znanja da priča o bilo čemu, što dokazuje činjenica da nije nikoga uspio uvjeriti u stavove koje iznosi. Svi mu se smiju i konstantno bruka moje ime i našu crkvu.

Zamolio bih vas da ga ili ignorirate ili mu saspite da znate da je lažov i neznalica.
Zahvalan.
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 19/4/2021, 18:23

Igramo se detekcije, ok, da vidimo tko će pogoditi TKO je pravi teodor, e da!  :20
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 19/4/2021, 18:45

Pa TI sigurno nisi, svi ste vi LAŽNI Teodori sem mene,e da, ali si ti najlažniji,garant!

Ja jedini imam svoju profilnu i sve istinite informacije o sebi na profilu, a vi ni sliku nemate (sem onog sa balegarom,i to je moj profil i to sam ja na slici iz mladjih dana,se razme),zares žalobno, pa še kak! A sad majmunčići PRIZNAJTE konačno da ste lažnjaci i prekinite da se pravite da ste JA, veličanstveni, neponovljivi Majmun Teodor Božidar Frančić, glavom, ali bez brade i mozga, zares! BRAVO!  cheers Basketball affraid

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

teodor francic likes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić 19/4/2021, 18:48

Pravi Teodor sam ja, a takodjer je i moja žena.
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


teodor francic dislikes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor 19/4/2021, 19:01

Ja sam pravi Teodor majmunčići, lepo se zabavljate ali ne znate šta je to što ništa nije a jeste dok postoji beskonacno u ničemu,

Niko a  teorija svega! - Page 3 1f60e
majmun Teodor
majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


teodor francic likes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 19/4/2021, 19:03

teodor francic wrote:Pa TI sigurno nisi, svi ste vi LAŽNI Teodori sem mene,e da, ali si ti najlažniji,garant!

Ja jedini imam svoju profilnu i sve istinite informacije o sebi na profilu, a vi ni sliku nemate (sem onog sa balegarom,i to je moj profil i to sam ja na slici iz mladjih dana,se razme),zares žalobno, pa še kak! A sad majmunčići PRIZNAJTE konačno da ste lažnjaci i prekinite da se pravite da ste JA, veličanstveni, neponovljivi Majmun Teodor Božidar Frančić, glavom, ali bez brade i mozga, zares! BRAVO!  cheers Basketball affraid


I koji je sada pravi Teodor, ovaj lijevo ili onaj desno na tvom profilu, jel tupavi?  :D
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


teodor francic likes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 3 Empty Re: teorija svega!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum