ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za sve koji mogu i žele pomoći

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Šandor Winnetou 4/1/2021, 10:59

124875

Šandor Winnetou

Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Noor 4/1/2021, 12:23

danni1 wrote:
Noor wrote:
danni1 wrote:
Ra wrote:.
A e

I to što kažeš.

Al stavi neko slovo da ne stružem noktom po ekranu drugi put.
.....


Vid sad nje.

Imaš ti neku zločestu crtu.

Mogla si napisat "5 točkica" a ne ovako. 

Točno znaš da ću ih morat prebrojat a ćorav sam ko šišmiš.

Ccccccc
pa napisala sam baš to...5 točkica :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 4/1/2021, 12:26

"Svi koji vozite pomoć u stradala područja, Hrvatske ceste (nema više AC Rijeka-Zagreb, spajaju se u jednu tvrtku) pošaljite mail sa registarskim oznakama na humanitarna.pomoc@hac.hr i opisom robe kako bi Vam omogućili slobodan-besplatan prolaz."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Maggie19 4/1/2021, 13:42

Opet zdrmalo jutros :-//

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 4/1/2021, 13:54

Maggie19 wrote:Opet zdrmalo jutros :-//

Furt drma ... onak treperi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Maggie19 4/1/2021, 17:56

Sovak wrote:
Maggie19 wrote:Opet zdrmalo jutros :-//

Furt drma ... onak treperi.
Sad u obnovi gradit saamo prizemnice.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 4/1/2021, 19:22

Objavljeno prije 1h:

"PRENOSIM - HITNO‼‼

GLINA, VRGIN MOST.
DOJAVA ‼‼
Molim vas ljudi HITNO!!!! Djed je na boci sa kisikom.Spava u automobilu, jer kuća je sva ispucala ,sa njim je supruga.Okolo sve vrve ovi što kradu.Nije stara objava ,friško je,novi post.Molim vas djelite i javite hitnoo djed treba kućicu ..Tako bolestan sa bocom na kisik u autu i baka sa njim.Nije prevara snaha od djeda me kontaktirala gospođa Nataša pred par minuta.Vele da su ih obišli i dali nekvu pomoć , gladni nisu .Ali ljudi moji vani su u autu.Pomozite.Kontakt broj 0997548463 ili 044 /888-327.Adresa GLINA- VRGIN MOST.Kozarac 75.Prikolica , kućica hitnooooo❤🙏Djelite ljudi dobra srca.Možete i meni osobno javiti ili tu ispod posta ,ali nove provjerene kontakte ,stare već imamo.Hvala🙏❤Agregat trebaju hitno zbog kisika u autu.."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Ra 4/1/2021, 22:07

violator wrote:Objavljeno prije 1h:

"PRENOSIM - HITNO‼‼

GLINA, VRGIN MOST.
DOJAVA ‼‼
Molim vas ljudi HITNO!!!! Djed je na boci sa kisikom.Spava u automobilu, jer kuća je sva ispucala ,sa njim je supruga.Okolo sve vrve ovi što kradu.Nije stara objava ,friško je,novi post.Molim vas djelite i javite hitnoo djed treba kućicu ..Tako bolestan sa bocom na kisik u autu i baka sa njim.Nije prevara snaha od djeda me kontaktirala gospođa Nataša pred par minuta.Vele da su ih obišli i dali nekvu pomoć  , gladni nisu .Ali ljudi moji vani su  u autu.Pomozite.Kontakt broj 0997548463 ili 044 /888-327.Adresa GLINA- VRGIN MOST.Kozarac 75.Prikolica , kućica hitnooooo❤🙏Djelite ljudi dobra srca.Možete i meni osobno javiti ili tu ispod posta ,ali nove provjerene kontakte ,stare već imamo.Hvala🙏❤Agregat trebaju hitno zbog kisika u autu.."
Ne bi li ovakve ljude ipak trebalo smjestiti u neke stambene prostore? Kako misle s bocama kisika i agregatom živjeti u kamp prikolici? :(
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 5/1/2021, 02:17

Ra wrote:
violator wrote:Objavljeno prije 1h:

"PRENOSIM - HITNO‼‼

GLINA, VRGIN MOST.
DOJAVA ‼‼
Molim vas ljudi HITNO!!!! Djed je na boci sa kisikom.Spava u automobilu, jer kuća je sva ispucala ,sa njim je supruga.Okolo sve vrve ovi što kradu.Nije stara objava ,friško je,novi post.Molim vas djelite i javite hitnoo djed treba kućicu ..Tako bolestan sa bocom na kisik u autu i baka sa njim.Nije prevara snaha od djeda me kontaktirala gospođa Nataša pred par minuta.Vele da su ih obišli i dali nekvu pomoć  , gladni nisu .Ali ljudi moji vani su  u autu.Pomozite.Kontakt broj 0997548463 ili 044 /888-327.Adresa GLINA- VRGIN MOST.Kozarac 75.Prikolica , kućica hitnooooo❤🙏Djelite ljudi dobra srca.Možete i meni osobno javiti ili tu ispod posta ,ali nove provjerene kontakte ,stare već imamo.Hvala🙏❤Agregat trebaju hitno zbog kisika u autu.."
Ne bi li ovakve ljude ipak trebalo smjestiti u neke stambene prostore? Kako misle s bocama kisika i agregatom živjeti u kamp prikolici? :(

Trebalo bi, naravno. Mozda se i to rijesi ubrzo. Bitno je zasad da se maknu iz auta. :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 5/1/2021, 09:32

"Dragi ljudi, upućujem apel pomoći za obitelj Šeović iz Gline.
Gospođa Ljubica već 14 godina brine o nepokretnom sinu koj je ostao 100 % invalid ,nakon prometne nesreće.😭
A u 6mj.ove godine njen suprug je doživio moždani udar nakon kojeg je i on ostao 100% invalid 😭
Kuća im je stradala u potresu, na sreću oni su se izvukli i trenutno su zbrinuti i na privremenom smještaju.
Na pitanje što im treba , gospođa Ljubica je zamolila ako netko ima ili zna neku udrugu ili slično tko bi joj mogao donirati DIZALICU ZA INVALIDE.
Njoj bi ta dizalica trenutno bila od najveće pomoći. S obzirom da je već slaba i iscrpljena,ima 72 godine i više nema snage sama dizati sina i supruga. Dizalica bi joj jako puno značila. I njoj i njenim dečkima koji nepokretno leže.
Nakon što statičari pregledaju kuću, iz kuće će izvući njihove medicinske krevete jer zasad im je sve ostalo u kući. Rekla je da njoj ništa drugo nije potrebno, da će se snaći a da jedino što treba je ta dizalica za invalide.
Zato Vas molim da ovoj divnoj ,dragoj,skromnoj i požrtvovnoj gospođi pomognemo da joj se donira dizalica za invalide i olakša njega sina i supruga.

Ako možda neko ima dizalicu ili zna nekoga tko je gospođi može donirati slobodno je može kontaktirati na broj mob.
Gđa.Ljubica 091 4040428
Molim Vas proslijedite dalje i veliko hvala svima ❤"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Ra 5/1/2021, 12:14

violator wrote:"Dragi ljudi, upućujem apel pomoći za obitelj Šeović iz Gline.
Gospođa Ljubica već 14 godina brine o nepokretnom sinu koj je ostao 100 % invalid ,nakon prometne nesreće.😭
A u 6mj.ove godine njen suprug je doživio moždani udar nakon kojeg  je i on ostao 100% invalid 😭
Kuća im je stradala u potresu, na sreću oni su se izvukli i trenutno su zbrinuti i na privremenom smještaju.
Na pitanje što im treba , gospođa Ljubica  je  zamolila ako netko ima ili zna neku udrugu ili slično tko bi joj mogao donirati DIZALICU ZA INVALIDE.
Njoj bi ta dizalica trenutno bila od najveće pomoći. S obzirom da je već slaba  i iscrpljena,ima 72 godine i više nema snage sama dizati sina i supruga. Dizalica bi joj jako puno značila. I njoj i njenim dečkima koji nepokretno leže.
Nakon  što  statičari pregledaju kuću,  iz kuće će izvući njihove medicinske  krevete  jer zasad im je sve ostalo u kući. Rekla je da njoj ništa drugo nije potrebno, da će se snaći a da jedino što treba je ta dizalica za invalide.
Zato Vas molim da ovoj divnoj ,dragoj,skromnoj i požrtvovnoj gospođi pomognemo  da joj se donira dizalica za invalide i olakša njega sina i supruga.

Ako možda neko ima dizalicu ili zna   nekoga tko je  gospođi može donirati slobodno je  može  kontaktirati na broj mob.
Gđa.Ljubica  091 4040428
Molim Vas  proslijedite dalje i veliko hvala svima   ❤"

Ovdje bi mogli pomoći ljudi koji rade u staračkim domovima ili bolnicama. Sigurno imaju kakvu dizalicu za donaciju.
U Srbiji su cijene cca 550 Eura za nove 
https://profyteam1.weebly.com/store/p512/DIZALICA_ZA_INVALIDE_SKLOPIVA_HIDRAULI%C4%8CNA_%2F_ELEKTRI%C4%8CNA_CM_-_RI800%2F805%2F810_ITALY_Garancija_12_meseci%2C_Isporuka_na_upit_REGULARNA_CENA_99%2C990_Din_CENA_SA_POPUSTOM_65.990_Din.html

za polovne su od 200 € nadalje
https://www.goglasi.com/search?q=Polovna+invalidska+DIZALICA


Evo jedne u Zagrebu za 2500 kn
https://www.njuskalo.hr/medicinska-oprema/dizalica-pomoc-pri-prenosu-nemocne-osobe-oglas-1640491

U Lici...cca 3000 kn
https://www.oglasnik.hr/medicinska-oprema-prodajem/mobilna-elektricna-dizalica-za-pacijente-medipom-pomagala-oglas-1796554

Ako se proslijedi ovaj vapaj prodavateljima, možda netko donira.
Ne znači da će dati, ali nekad neke ljude treba samo malo potaknuti... podsjetiti ih na srce koje imaju. 


Ujedno molim Noorku da povremeno s kakvom točkicom natjera forumaše da vježbaju vid ili stružu noktom po monitoru. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by kic 5/1/2021, 12:31


nažalost, kao što svi i znamo, Hrvati su siromašni, barem tješi volja za pomoći, ali jako brzo se iscrpe sredstva, sve zahvaljujući mega državi...
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by prckov 5/1/2021, 14:16

,,,,





_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by vuksadinare 5/1/2021, 14:18

fejsom se širi da je srbija poslala 30 kontejnera ali samo za srbe na banovni..ako je istina vratiti te kontejnere...mi ne gledamo na nacionalnost..to je sramno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by danni1 5/1/2021, 16:51

vuksadinare wrote:fejsom se širi da je srbija poslala 30 kontejnera ali samo za srbe na banovni..ako je istina vratiti te kontejnere...mi ne gledamo na nacionalnost..to je sramno
Dobro je to.

Oni zbrinu Srbe s kontejnerima mi Hrvate i zajedničkim snagama riješimo to pitanje.

Možda se ponude da grade i kuće Srbima. To bi olakšalo situaciju isto. 

ne treba srljat.

_________________
Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Maggie19 5/1/2021, 19:22

Ah, ljudi dragi..

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Ra 5/1/2021, 22:36

Info za Mihu. Dolje je link za prijavu. 

S FB profila V.Badanjak Pintarić 

Dvije jako važne stvari i rok je kratak, do 7.1.2021 (možda će i produžiti, ne znam, možda je ovo prvi val, ne znam) piše na stranicama općine Slunj taj rok.
1. Kako da dobijete Kamp kućice od svojih općina.
2. Procjena štete imovine da bi se dobila sredstva od županije, republike Hrvatske...
1.Kako dobiti KAMP KUĆICE od OPĆINE:
Najprije procjena kuće od statičara br.tel. 0800 2021 (to sam čula da ne daju kamp kućicu ako toga nema, tu netko u grupi je napisao), onda se traži od općine u kojoj živite.
NAVESTI u mailu ili putem telefona podatke:
Ime i Prezime,
Adresa,
koliko ukućana ima u kućanstvu,
koliko ima djece (možete i godine navesti)
broj telefona.
2. Procjena štete imovine da bi se DOBILA SREDSTVA ZA OBNOVU, od županije ili Republike Hrvatske...
Treba javiti općini da vam je uništena imovina i sve fotografirati te poslati mailom ili im se javiti na telefon i pitati ih kako drugačije da im dostavite.
GLINA
Centrala Grada Gline
Tel. 044/551-608
Fax. 044/551-637
Ured gradonačelnika
Gradonačelnik Stjepan Kostanjević
Tel. 044/551-600
Fax. 044/551-639
E-mail: gradonacelnik@grad-glina.hr
PETRINJA Za bilo kakve informacije možete kontaktirati pročelnicu za financije Ivanu Kordić na broj mobitela 0951915278
PETRINJA link za prijavu štete https://survey123.arcgis.com/.../3331a8072fdb4e31b21cea17...


SISAK Kristina Ikić Baniček
Kontakt: 044/510-100
e-mail: gradonacelnik@sisak.hr
TOPUSKO ZA PRIJAVU OŠTEĆENJA NA PODRUČJU OPĆINE TOPUSKO ILI BILO KAKVU DRUGU INFORMACIJU MOŽETE SE JAVITI NA SLJEDEĆE BROJEVE MOBITELA;
- NAČELNIK IVICA KUZMIĆ, 098 751 754; - ZAMJENIK IVICA KIRETA, 099 620 7289; - KOMUNALNI REDAR PAJO BUSIĆ, 098 956 992
TOPUSKO e-mail : opcina-topusko@sk.t-com.hr
Načelnik općine: Ivica Kuzmić; tel: (044) 527-498
Zamjenik načelnika: Ivica Kireta; tel: (044) 527-486
Zamjenica načelnika (s liste nacinalnih manjina): Jelena Roknić, dipl.pravnica; tel: (044) 527-486
SLUNJ
telefon: 098 455 308 - gđa. Silvana.
SLUNJ Ukoliko ste primijetili štetu na svojim objektima kao posljedicu potresa koji je pogodio gotovo cijelu Hrvatsku 29.12.2020. godine sa epicentrom kod Petrinje, možete ju prijaviti koristeći obrazac koji se nalazi u privitku.
Obrazac
Ukoliko postoji mogućnost molimo da prijavi priložite fotografije oštećenja.
Prijavu možete dostaviti na mail adresu: pisarnica@slunj.hr ili na adresu gradske uprave: Grad Slunj, Trg dr. Franje Tuđmana 12, Slunj.
Rok za prijavu štete je od 30. 12. 2020. do 07. 01. 2021. g.
ROK JE JAKO KRATAK!!!!! Možda je ovo samo prvi val prijava štete, ne znam, ali svakako je kratak. Čim prije treba sve poslati. Da dobiju ljudi novac od države t.j. od Europske Unije koja je već donirala za nastale štete u ovom kraju uzrokovane potresom, a onda će stanovnicima ostati građa i sredstva koja su im uplatili ljudi na račune Crvenog Križa, Caritasa ili bilo kojeg drugog računa, pa se taj novac može usmjeriti na npr. obnovu kulturne baštine.
Sav novac koji je uplaćen na bilo koji račun za područje Gline, Petrinje, Siska i njihovih sela zahvaćenih potresom (možda i Sunja) ide ljudima ...
https://survey123.arcgis.com/.../3331a8072fdb4e31b21cea17...
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 5/1/2021, 23:08

link ne radi.

popravio sam ovaj ispod radi


link:

https://survey123.arcgis.com/share/3331a8072fdb4e31b21cea174c79872a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Sora 6/1/2021, 06:43

vuksadinare wrote:fejsom se širi da je srbija poslala 30 kontejnera ali samo za srbe na banovni..ako je istina vratiti te kontejnere...mi ne gledamo na nacionalnost..to je sramno
mi ne ggledamo Na nacionalnosti.?.

Ha ha ha 
Fuck  :fuck

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 6/1/2021, 13:48

"!VAŽNO!!
Kada obilazite sela i dijelite hranu, robu, potrepštine molim vas odvojite 2 minute i PITAJTE ljude "Jeste li prijavili štetu?". Iz iskustva znam da će odgovor kod starijih ljudi biti "NISMO". Oni ne znaju ispuniti online obrazac (upitan mobitel/signal/internet), a očekivati da će nazvati 08002021 i čekati preko 20 minuta na red je suludo... Ponudite se da im vi to napravite. Potrebno je uzeti ime, prezime, kontakt, adresu stanovanja i zapisati što im je s kućom (pali crjepovi, pukli zidovi, srušen dimnjak...). Možete im i vi ispuniti online prijavu, ali lakše je zapisati podatke i poslati na popis.stete@gmail.com. Sve UPUTE se nalaze ovdje:
https://facebook.com/groups/2795544280719499/"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Ra 6/1/2021, 14:57

Gnječ wrote:link ne radi.

popravio sam ovaj ispod radi


link:

https://survey123.arcgis.com/share/3331a8072fdb4e31b21cea174c79872a
Hvala
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 10 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum