ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za sve koji mogu i žele pomoći

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by dijagram 3/1/2021, 12:22

Tamo ( Glina) nisam isao, ali mislim da je i to otvoreno.

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Pirate 3/1/2021, 12:33

dijagram wrote:
Pirate wrote:
dijagram wrote:
Pirate wrote:Jel zna netko da li je provozna cesta od izlaska sa autoceste kod Velike Gorice do Mošćrnice?
Naravno. Iz Gorice do  Mošćenice možeš i autoputem i starom cestom .
Bolje preko siska nego kroz petrinju.
Super. Hvala na savjetu, prbi put tu idemo a i vidio sam da je na nekim dijelovima cesta napukla pa reko da provjerim. Ici cemo kroz Sisak. Prema Glini je cesta isto ok? Iz smjera Siska.
Na ulasku u Petrinju je popucala, i jedan dio ulaza je zatvoren.
Ravno starom cestom u sisak, iza mc donaldsa desno preko mosta i ravno do Mošćenice.
Sinoc prošao samo iz suprotnog smjera iz Petrinje.
To je ta ruta koju sam gledao preko google maps, a za Glinu cu pitati tamo kad dodjem, valjda je sve u redu. Jos jednom hvala.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Šandor Winnetou 3/1/2021, 12:34

da dignemo temu

Posts - Ushahidi - Potres 2020

_________________
Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by dijagram 3/1/2021, 12:35

Pirate wrote:
dijagram wrote:
Pirate wrote:Jel zna netko da li je provozna cesta od izlaska sa autoceste kod Velike Gorice do Mošćrnice?
Naravno. Iz Gorice do  Mošćenice možeš i autoputem i starom cestom .
Bolje preko siska nego kroz petrinju.
Super. Hvala na savjetu, prbi put tu idemo a i vidio sam da je na nekim dijelovima cesta napukla pa reko da provjerim. Ici cemo kroz Sisak. Prema Glini je cesta isto ok? Iz smjera Siska.
I shvatio sam pitas za Mošćenicu?
Ima i selo Moštanica, tamo ides ipak kroz petrinju.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Pirate 3/1/2021, 12:58

dijagram wrote:
Pirate wrote:
dijagram wrote:
Pirate wrote:Jel zna netko da li je provozna cesta od izlaska sa autoceste kod Velike Gorice do Mošćrnice?
Naravno. Iz Gorice do  Mošćenice možeš i autoputem i starom cestom .
Bolje preko siska nego kroz petrinju.
Super. Hvala na savjetu, prbi put tu idemo a i vidio sam da je na nekim dijelovima cesta napukla pa reko da provjerim. Ici cemo kroz Sisak. Prema Glini je cesta isto ok? Iz smjera Siska.
I shvatio sam pitas za Mošćenicu?
Ima i selo Moštanica, tamo ides ipak kroz petrinju.
Bas Moscenica i onda za Glinu, tu nocimo i onda sutra za jos jedno selo negdje pored Gline
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by dijagram 3/1/2021, 13:01

Pirate wrote:
dijagram wrote:
Pirate wrote:
dijagram wrote:
Naravno. Iz Gorice do  Mošćenice možeš i autoputem i starom cestom .
Bolje preko siska nego kroz petrinju.
Super. Hvala na savjetu, prbi put tu idemo a i vidio sam da je na nekim dijelovima cesta napukla pa reko da provjerim. Ici cemo kroz Sisak. Prema Glini je cesta isto ok? Iz smjera Siska.
I shvatio sam pitas za Mošćenicu?
Ima i selo Moštanica, tamo ides ipak kroz petrinju.
Bas Moscenica i onda za Glinu, tu nocimo i onda sutra za jos jedno selo negdje pored Gline
Iz Mošćenice za Glinu nastavis istom cestom kojom si od siska stigao.
Tu je guzva, moras kroz Petrinju pa za Glinu.
Promet se odvija usporeno, puno vozila, kroz Petrinju pogotovo, kamioni, dizalice, ogradjene ulice, radovi...
Ali uglavnom ide, potrosi se nesto vise vremena kroz gradove.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Pirate likes this post

Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by veber 3/1/2021, 13:24

imaš i alternativni kaj smo kolega i ja prije, u neka davna vremena koristili za majur.
odeš do novske, pratiš unu dođeš do kostajnice i produžiš za dvor. praktično u centru ideš desno za glinu.
ali to neka ti bude alternativa jer je 100njak km obilazno, ali se možete vraćat tim putem samo slijedit unu uzvodno i doći ćete do novske i autoceste.
ako bude blokano na zagreb.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 3/1/2021, 13:54

violator wrote:Zamolila bih sve forumase koji se druze po ostalim temama da ne dopuste potonuce ovog topica na drugu stranicu. Nije bas vrijeme za takve stvari..  Ako nemate novih informacija, ostavite barem tockicu.

Hvala.

Pa kaj se to ne mre na sticky metnuti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by michaellcmacha 3/1/2021, 14:36

Poruka Piratu, da tamo gdje idu, budu oprezni zajedno sa domaćima. Evo na žalost u silnoj želji da se pomogne, dolazi do stradavanja, a jebeš i beton i ciglu i crijep, svega je toga bilo i bit će... I Mošćenica i glina ljudi silno žele ponovo ući u kuće koje su naoko ostale čitave, ali nezgodno je to skroz, neka jača repeticija može izazvati urušavanje takvih naoko čvrstih objekata... Evo vidio je kolega Dijagram kod mene temelj, grebem noktima a on se trusi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by darth_vader 3/1/2021, 15:50

Sovak wrote:
violator wrote:Zamolila bih sve forumase koji se druze po ostalim temama da ne dopuste potonuce ovog topica na drugu stranicu. Nije bas vrijeme za takve stvari..  Ako nemate novih informacija, ostavite barem tockicu.

Hvala.

Pa kaj se to ne mre na sticky metnuti?

Navodno sticky nitko ne zarezuje. Što je i točno donekle.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 3/1/2021, 16:24

jasambrend wrote:
Sovak wrote:
violator wrote:Zamolila bih sve forumase koji se druze po ostalim temama da ne dopuste potonuce ovog topica na drugu stranicu. Nije bas vrijeme za takve stvari..  Ako nemate novih informacija, ostavite barem tockicu.

Hvala.

Pa kaj se to ne mre na sticky metnuti?

Navodno sticky nitko ne zarezuje. Što je i točno donekle.

ma hajde? na Info je svaka tema sticky a vi ih redovno posjećujete i obilato štancate postove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by darth_vader 3/1/2021, 16:26

To je još od starog foruma tradicija da se najviše zachatavaju teme na infu... ljudi jednostavno osjete navalu adrenalina kad je nešto zabranjeno i ne mogu si pomoći... bounce
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Guest 3/1/2021, 17:08

jasambrend wrote:To je još od starog foruma tradicija da se najviše zachatavaju teme na infu... ljudi jednostavno osjete navalu adrenalina kad je nešto zabranjeno i ne mogu si pomoći... bounce

ako su tamo teme sticky ne vidim razloga da i ova tema ne bude sticky. jedino ako kicu vjera brani sticky teme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by veber 3/1/2021, 18:35

ovako se družimo, pazimo na temu, dignemo ju kada padne

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Pirate 3/1/2021, 21:44

michaellcmacha wrote:Poruka Piratu, da tamo gdje idu, budu oprezni zajedno sa domaćima. Evo na žalost u silnoj želji da se pomogne, dolazi do stradavanja, a jebeš i beton i ciglu i crijep, svega je toga bilo i bit će... I Mošćenica i glina ljudi silno žele ponovo ući u kuće koje su naoko ostale čitave, ali nezgodno je to skroz, neka jača repeticija može izazvati urušavanje takvih naoko čvrstih objekata... Evo vidio je kolega Dijagram kod mene temelj, grebem noktima a on se trusi...
Cuo sam da je jedan stradao, kazu da mu je srce otkazalo dok je radio na krovu. 

Za sebe se ne brinem, ja sam u prijevozu, danas nam se oteglo tako da nas je uhvatio mrak vec u Sisku ali ajde jednu kucicu smo dostavili. Htjeli smo za Glinu ali su nas zvali u Petrinju da dodjemo nociti tako da sutra ranom zorom nastavljamo sa dostavom pa stari ide dalje sa strojem u ispomoc nasima a ja cu vidjeti ako uspijemo nabaviti dodatne kucice, onda idem doma po njih ako ne, onda cu zvati okolo stozere ako treba gdje sta prevesti. Ako ni to, onda trazim lopatu i krecem redom cistiti. :D

I da, da naglasim, ovakvu slogu i skuliranost jos nisam dozivio, svi su maksimalno susretljivi, zeljni pomoci, prosto nisu nam dopustili ni na sekundu da se gubimo, osjeti se zal ali svi ga vjesto prikrivaju sa osmijehom.

Jedino me deprimira malo to sto cujem o okolnim selima, da su skroz zanemarena od strane drzave, sutra cu se uvjerit na svoje oci i ostaviti ovo malo potrepstina sto smo sinoc na brzaka skupili. 

Eto toliko od mene zasad, malo da dignem temu a i nemam pametnija posla. Neznam kad sam zadnji put legao u krevet u 21.

Ti Miha se cuvaj i pazi na svoje zdravlje ovo ostalo ce se rijesiti.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Noor and Ra like this post

Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Ra 3/1/2021, 22:10

violator wrote:Na linku je interaktivna karta s informacijama kome sto treba i tko sto moze ponuditi:

(Kliknite)

https://potres2020.openit.hr/views/map



Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Img_2040
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Ra 3/1/2021, 23:21

.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by danni1 3/1/2021, 23:34

Ra wrote:.
A e

I to što kažeš.

Al stavi neko slovo da ne stružem noktom po ekranu drugi put.

_________________
Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Noor 4/1/2021, 00:14

danni1 wrote:
Ra wrote:.
A e

I to što kažeš.

Al stavi neko slovo da ne stružem noktom po ekranu drugi put.
.....



_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by danni1 4/1/2021, 01:02

Noor wrote:
danni1 wrote:
Ra wrote:.
A e

I to što kažeš.

Al stavi neko slovo da ne stružem noktom po ekranu drugi put.
.....


Vid sad nje.

Imaš ti neku zločestu crtu.

Mogla si napisat "5 točkica" a ne ovako. 

Točno znaš da ću ih morat prebrojat a ćorav sam ko šišmiš.

Ccccccc

_________________
Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Šandor Winnetou 4/1/2021, 10:59

124875

_________________
Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Za sve koji mogu i žele pomoći - Page 9 Empty Re: Za sve koji mogu i žele pomoći

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum