ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina

Go down

Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina Empty Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina

Post by debotoijusto 19/9/2023, 10:55

https://www.index.hr/magazin/clanak/podsjetnik-na-ono-sto-je-egipat-nekad-imao-pa-izgubio/2473347.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina Empty Re: Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina

Post by Hoholo Mudovski 19/9/2023, 11:08

Nemoj mi reći da si sve ovo pročitao.
Vidim iz naslova da je Egipat nešto imao pa izgubio. 
Da nije Ruska vojno obavještajna akcija zvana Arapsko proljeće?
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4081
2023-08-31


Back to top Go down

Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina Empty Re: Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina

Post by debotoijusto 19/9/2023, 11:36

jesam... izmedju dva maila issusati
sta je ovo doslo nema se koncentracije za tekst duzi od tik tok mudroslovnih kratica  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina Empty Re: Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina

Post by Hoholo Mudovski 19/9/2023, 11:43

debotoijusto wrote:jesam... izmedju dva maila issusati
sta je ovo doslo nema se koncentracije za tekst duzi od tik tok mudroslovnih kratica  ;)
Upustio se jednom u članak na indexu, a onda sam morao uključiti mozak pa sam prekinuo.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4081
2023-08-31


Back to top Go down

Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina Empty Re: Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina

Post by debotoijusto 19/9/2023, 11:56

DesnaDojkaSareAshton wrote:
debotoijusto wrote:jesam... izmedju dva maila issusati
sta je ovo doslo nema se koncentracije za tekst duzi od tik tok mudroslovnih kratica  ;)
Upustio se jednom u članak na indexu, a onda sam morao uključiti mozak pa sam prekinuo.

index ima jednom u 10 dana pristojan tekst i relativno pismen... ovaj nije nesto no interesantan pogled na egipat danas... odvoji 4.38 min. i procitaj... evo sam ja vec spremio za potla pojmove egipat west bank cairo diet military i sharq egypt za proguglat
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina Empty Re: Ženidba za stranca smatra se nečasnim činom i oni koji to naprave ne mogu pristupiti vojsci sve i da žele. Kakva strašna sudbina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum