ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora

Go down

Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora Empty Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora

Post by Serbinho-3 8/8/2018, 17:43

https://www.b92.net/putovanja/letovanje.php?yyyy=2018&mm=08&dd=08&nav_id=1428410
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora Empty Re: Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora

Post by Serbinho-3 8/8/2018, 17:44

Pocelo i 100.000 Srpskih turista da se prividjaju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora Empty Re: Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora

Post by RayMabus 8/8/2018, 17:45

Ja se taman iden okupat, more mi je ispod kuće, jučer smo se dvi ure brčkali u moru, toplo ali vani je još toplije tako da ono baš neda ti se izić iz mora 

Sad iden na plažu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora Empty Re: Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora

Post by Serbinho-3 8/8/2018, 17:55

Ti reci na plazi,"Alo BRE, sta je ovo"...

Ima odmah da se okrenu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora Empty Re: Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora

Post by RayMabus 8/8/2018, 20:03

Serbinho-3 wrote:Ti reci na plazi,"Alo BRE, sta je ovo"...

Ima odmah da se okrenu.
U suštini priča san sa jednim svojim vršnjakom koji radi za Ruse u Monaku  inače bivši pripadnik 4 gardijske brigade i sedam godina u legiji stranaca 

Živi tu ispod mene tj živi u Monaku ali ovdje mu je kuća  znamo se cili život i dobri smo 

Ajme šta je ispljuva afrikanere, da su najveća stoka i smrad da to triba ubiti zaklat

Ja se pravin mutav, nisan mu tija spominjat podatke iz budućnosti ali podaci iz prve ruke od nekoga tko živi tamo 

Sam je reka da će to tamo za tri godine bit građanski rat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora Empty Re: Hrvatski mediji: Kakva politika, Srbi ne mogu bez hrvatskog mora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum