ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti Sun 6 Dec - 11:08

michaellcmacha wrote: prag tolerancije mi je odavno snižen...

Tebi je snižen prag razumijevanja stvarnosti i srama zbog vlastite gluposti.

crvenkasti

Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 14:10

venus wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
venus wrote:
Eroo wrote:
venus wrote:
michaellcmacha wrote:
venus wrote:
Eroo wrote:U Varaždinu će se epidemija zadušiti prirodnim putem do cca Božiće ili najdalje do NG. 
Ne vjerujem da će se kod njih nove pooštrene mjere primiti, u smislu smanjivanja zaraze. Zaraza  im  se već širi unutar obitelji...Pooštrene mjere im mogu  poslužiti jedino za kontrolu smrtnosti u domovima za ostarjele, što svakako nije loše.

Na temelju čega to tvrdiš?
on je pak druga sorta, forumska kolegice, ali da prijeđemo na tvrdnju druga Tezgara.... u Varaždinu će epidemija prirodno biti zaustavljena jer se više neće imati tko zaraziti s obzirom da će svi biti zaraženi... u stvari sramežljivko je negdje čuo u medijima ili pročitao da u varaždinskoj županiji uopće nisu pomogle epidemiološke mjere pa je došao nekim pukim slučajem do zaključka kojeg je, kako mu je i inače svojstveno, pokušao zakukuljiti u ovu gornju formulaciju

Očekivala sam bar graf za VŽ s objašnjenjem projekcije  :P
Nisam ti ja teta, potraži ga sama. Imaš ga na vašoj službenoj stranici pod "Podaci".
Sve ostalo je poghranjeno na Veberovom računalu. :D

Ti nešto tvrdiš, ne daš objašnjenje, a sad me upućuješ na službene podatke. Ako nešto tvrdiš, trebaš to potkrijepiti.
Što je Robi u seksualijama to je Ero u pojašnjavanju svojih statističkih gra(f)vura... Imamo još stručnjaka koji je ustvrdio da pandemija završava u svibnju, ali on je prilikom odlaska u podrum po kiselo zelje, nekim čudom prosvijetljen, a u stvari skuživši da je po Splitu zaražen hodao uokolo i širio bolest, moguće i kazneno odgovoran, odlučio neko vrijeme skloniti se sa vidjela, a podrum je eto za tu svrhu idealan...
Imam ja 10 prsta kao i ti, ali ih ne koristim u matematičkim proračunima.
Miha, ne treba ti biti neugodno ako ne možeš pratiti moje upise.
Nije razlog u tvojoj intelektualnoj i mentalnoj lijenosti, već u nerazumijevanju napisanog.
Vidiš, ja se ne sekiram ako nešto ne razumijem, rađe pitam za objašnjenje, kao Venus gore, na primjer.
Učimo od drugih koji iz nekih razloga više znaju. Da nije tako još bi skakutali po drveću i nabirali sezonsko voće...

Pitala sam temeljem čega tvrdiš da će se epidemija u VŽ završiti prirodnim putem, a ne zato jer ja nešto ne razumijem. 

Ne znam također na temelju čega tvrdiš da više znaš od drugih. 
Svi mi znamo čitati, filtrirati i analizirati podatke..pa gdje je ta vaga za "znam više".
Upada u oči taj stav, ja ti neću reći da je to arogantno ili potcjenjivački, nego da iritira.
Sasvim dobronamjerno ću ti reći da bi možda mogao razmisliti o načinu na koji razmjenjuješ svoje stavove s drugima, s uvažavanjem druge strane.
Niti je arogantno niti potcjenjivački, ali je poučno. :D
Nikoga tko me bezrazložno naziva glupanom i ostalim primitivnim šankovskim nazivima, nisam dužan uvažavati.
Ne sjećam se da si se usprotivila na takvo postupanje nekih kolega(čopora). Sad bih i o takvom odnosu mogao nešto reći,
ali ne vidim smisla.Čopor ima svoju logiku, jbga...najprije lavovi, a onda hijene, pa jastrebovi i ostali lešinari...
Ima ovdje itekako kompetentnih ljudi za različita područja. Rijetko, ili skoro pa nikada, ne pokušavam im oporekati
stavove...čitam i učim od većih znalaca za neko područje. Imaš i blebetala koji znaju sve, njih uglavnom preskočim.
Nisu na ignore, samo ih preskočim. Koliko vidim i moji komentari dijele istu "sudbinu"...pa koga briga.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 14:23

AssadNaPodmornici wrote:ero kada ovo sve prestaje?
da li ti navijaš za što više mrtvih kao većina nas, ili što manje mrtvih?
što misliš o efektima stožera da li imaju smisla?
Epidemiju se mora "razvući" do cjepiva, sa što manje mrtvih.
Stožer čini sve što je potrebno u ovoj situaciji, do vas je.
Stožer ne može ispravljati balkanski mentalitet.
Imaš tu  negdje link gdje jedan američki institut radi projekcije
za sve države. Preko GPS dolazi do podatka o mobilnosti
populacije, a nošenje maski prego google ankete.
Ispravno nošenje maski ste povećali od 18 na 31%,
a mobilnost na današnji dan smanjili od -19 na -45%.
Stožer je učinio što je mogao, a ostalo je do vas.
Ne čudim se što je situacija na Balkanu ovakva kakva je.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 6 Dec - 14:24

Eroo wrote:
venus wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
venus wrote:
Eroo wrote:
venus wrote:
michaellcmacha wrote:
venus wrote:
Eroo wrote:U Varaždinu će se epidemija zadušiti prirodnim putem do cca Božiće ili najdalje do NG. 
Ne vjerujem da će se kod njih nove pooštrene mjere primiti, u smislu smanjivanja zaraze. Zaraza  im  se već širi unutar obitelji...Pooštrene mjere im mogu  poslužiti jedino za kontrolu smrtnosti u domovima za ostarjele, što svakako nije loše.

Na temelju čega to tvrdiš?
on je pak druga sorta, forumska kolegice, ali da prijeđemo na tvrdnju druga Tezgara.... u Varaždinu će epidemija prirodno biti zaustavljena jer se više neće imati tko zaraziti s obzirom da će svi biti zaraženi... u stvari sramežljivko je negdje čuo u medijima ili pročitao da u varaždinskoj županiji uopće nisu pomogle epidemiološke mjere pa je došao nekim pukim slučajem do zaključka kojeg je, kako mu je i inače svojstveno, pokušao zakukuljiti u ovu gornju formulaciju

Očekivala sam bar graf za VŽ s objašnjenjem projekcije  :P
Nisam ti ja teta, potraži ga sama. Imaš ga na vašoj službenoj stranici pod "Podaci".
Sve ostalo je poghranjeno na Veberovom računalu. :D

Ti nešto tvrdiš, ne daš objašnjenje, a sad me upućuješ na službene podatke. Ako nešto tvrdiš, trebaš to potkrijepiti.
Što je Robi u seksualijama to je Ero u pojašnjavanju svojih statističkih gra(f)vura... Imamo još stručnjaka koji je ustvrdio da pandemija završava u svibnju, ali on je prilikom odlaska u podrum po kiselo zelje, nekim čudom prosvijetljen, a u stvari skuživši da je po Splitu zaražen hodao uokolo i širio bolest, moguće i kazneno odgovoran, odlučio neko vrijeme skloniti se sa vidjela, a podrum je eto za tu svrhu idealan...
Imam ja 10 prsta kao i ti, ali ih ne koristim u matematičkim proračunima.
Miha, ne treba ti biti neugodno ako ne možeš pratiti moje upise.
Nije razlog u tvojoj intelektualnoj i mentalnoj lijenosti, već u nerazumijevanju napisanog.
Vidiš, ja se ne sekiram ako nešto ne razumijem, rađe pitam za objašnjenje, kao Venus gore, na primjer.
Učimo od drugih koji iz nekih razloga više znaju. Da nije tako još bi skakutali po drveću i nabirali sezonsko voće...

Pitala sam temeljem čega tvrdiš da će se epidemija u VŽ završiti prirodnim putem, a ne zato jer ja nešto ne razumijem. 

Ne znam također na temelju čega tvrdiš da više znaš od drugih. 
Svi mi znamo čitati, filtrirati i analizirati podatke..pa gdje je ta vaga za "znam više".
Upada u oči taj stav, ja ti neću reći da je to arogantno ili potcjenjivački, nego da iritira.
Sasvim dobronamjerno ću ti reći da bi možda mogao razmisliti o načinu na koji razmjenjuješ svoje stavove s drugima, s uvažavanjem druge strane.
Niti je arogantno niti potcjenjivački, ali je poučno. :D
Nikoga tko me bezrazložno naziva glupanom i ostalim primitivnim šankovskim nazivima, nisam dužan uvažavati.
Ne sjećam se da si se usprotivila na takvo postupanje nekih kolega(čopora). Sad bih i o takvom odnosu mogao nešto reći,
ali ne vidim smisla.Čopor ima svoju logiku, jbga...najprije lavovi, a onda hijene, pa jastrebovi i ostali lešinari...

Ima ovdje itekako kompetentnih ljudi za različita područja. Rijetko, ili skoro pa nikada, ne pokušavam im oporekati
stavove...čitam i učim od većih znalaca za neko područje. Imaš i blebetala koji znaju sve, njih uglavnom preskočim.
Nisu na ignore, samo ih preskočim. Koliko vidim i moji komentari dijele istu "sudbinu"...pa koga briga.
vrlo zdrav stav.. :tu :tu :tu
sad se ispricaj Venusici,jer je iritiras na osobnom nivou.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 6 Dec - 14:27

dodo bih da ovdje nema lavova...uglavnom strvinari sa zescim kompleksima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 14:37

debotoijusto wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:pazi lika možda je nejasan... a onda cijeli upis nastavi u nejasnom tonu, jer bi se dečec igrao igrica tipa pitaj pa ću ti možda odgovoriti a možda i neću...
Objavljujem samo rezultate. Tu je par ljudi koji bi bili u stanju potpuno razumjeti i način izračuna.
Da su oni to tražili onda bi i cijeli postupak ukratko opisao, s dokazima na primjerima.
Pošto nisu tražili, ne vidim smisla da to ovdje elaboriram.
To ne znači da mislim da su ostali glupani, već da su drugačiji profil intelektualaca.
:nb

Evo Đikića cijenim kao velikog znastvenika, mikrobiologa.
Što se tiče matematike je totalni neznalica i na nivou je jednog ovdašnjeg kolege, da mu sad ne spominjem ime. :D
Ako bi ovo isto rekao Đikiću u oči on se sigurno ne bi na mene naljutio, jer bi to razumio kao nešto istinito.
Cijeli život radim među  ljudima koji znaju nešto više od prosjeka, svatko na svom području.
Kad nekoga od njih argumentirano upozoriš na grešku (promašaj) zahvalni su na ukazano.
Zamjere samo oni ispod prosjeka, koji su itako nebitni kad je znanost u pitanju. Preskočiš ih i to je to.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 6 Dec - 14:48

danas 72

iduće sedmice 90? 100?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 15:56

Gnječ wrote:danas 72

iduće sedmice 90? 100?
Ne možete to više izbjeći. "Lager" pozitivnih vam je takav.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici Sun 6 Dec - 16:00

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ero kada ovo sve prestaje?
da li ti navijaš za što više mrtvih kao većina nas, ili što manje mrtvih?
što misliš o efektima stožera da li imaju smisla?
Epidemiju se mora "razvući" do cjepiva, sa što manje mrtvih.
Stožer čini sve što je potrebno u ovoj situaciji, do vas je.
Stožer ne može ispravljati balkanski mentalitet.
Imaš tu  negdje link gdje jedan američki institut radi projekcije
za sve države. Preko GPS dolazi do podatka o mobilnosti
populacije, a nošenje maski prego google ankete.
Ispravno nošenje maski ste povećali od 18 na 31%,
a mobilnost na današnji dan smanjili od -19 na -45%.
Stožer je učinio što je mogao, a ostalo je do vas.
Ne čudim se što je situacija na Balkanu ovakva kakva je.
kako to ako je kriv balkanski mentalitet da recimo u civilizarnoj sloveniji ima više mrtvih nego u švedskoj gdje morfijem ubijaju starce i zakapaju ih iza vrtla bolnice?
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 16:09

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ero kada ovo sve prestaje?
da li ti navijaš za što više mrtvih kao većina nas, ili što manje mrtvih?
što misliš o efektima stožera da li imaju smisla?
Epidemiju se mora "razvući" do cjepiva, sa što manje mrtvih.
Stožer čini sve što je potrebno u ovoj situaciji, do vas je.
Stožer ne može ispravljati balkanski mentalitet.
Imaš tu  negdje link gdje jedan američki institut radi projekcije
za sve države. Preko GPS dolazi do podatka o mobilnosti
populacije, a nošenje maski prego google ankete.
Ispravno nošenje maski ste povećali od 18 na 31%,
a mobilnost na današnji dan smanjili od -19 na -45%.
Stožer je učinio što je mogao, a ostalo je do vas.
Ne čudim se što je situacija na Balkanu ovakva kakva je.
kako to ako je kriv balkanski mentalitet da recimo u civilizarnoj sloveniji ima više mrtvih nego u švedskoj gdje morfijem ubijaju starce i zakapaju ih iza vrtla bolnice?
Švedska je Arabija.vol2.
I u Sloveniji, nažalost, imamo svoje ravnozemljaše.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Sun 6 Dec - 16:10

Kako stoji afrika zna li se...
Nigdje se ne spominje u vijestima...

_________________
Da remiziramo... - Page 24 Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 16:14

T. wrote:Kako stoji afrika zna li se...
Nigdje se ne spominje u vijestima...
Je na ovom forumu, u okviru svjetske pandemije...ono milijun-dva umrlo, 50-100 milijuna zaraženih i tako.
Što god napišeš u pravu si.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 6 Dec - 16:19

Eroo wrote:
Gnječ wrote:danas 72

iduće sedmice 90? 100?
Ne možete to više izbjeći. "Lager" pozitivnih vam je takav.

pa jebotebog do prije niti mjesec dana ti si tvrdio da je pandemija prošlost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 16:32

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:danas 72

iduće sedmice 90? 100?
Ne možete to više izbjeći. "Lager" pozitivnih vam je takav.

pa jebotebog do prije niti mjesec dana ti si tvrdio da je pandemija prošlost.
Malo lagiš. Vjerojatno misliš da mjesec ožujak-maj, kad je prvi val "izzvonio" do nule.
Da, tada sam to i predvidio, a nije ni bilo teško dok su se pratili kontakti zaraženih.
Tako je i bilo moguće otvoriti se turizmu, inače bi ti sad mahovinu i kozlac paso... :)

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/croatia/

Tu su ti svi podaci, s datumima.
Inače, boli me qratz, samo se mi čini čudno da vjeruješ lažima i manipulacijama  polupismenih ljudi.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 6 Dec - 16:54

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:danas 72

iduće sedmice 90? 100?
Ne možete to više izbjeći. "Lager" pozitivnih vam je takav.

pa jebotebog do prije niti mjesec dana ti si tvrdio da je pandemija prošlost.
Malo lagiš. Vjerojatno misliš da mjesec ožujak-maj, kad je prvi val "izzvonio" do nule.
Da, tada sam to i predvidio, a nije ni bilo teško dok su se pratili kontakti zaraženih.
Tako je i bilo moguće otvoriti se turizmu, inače bi ti sad mahovinu i kozlac paso... :)

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/croatia/

Tu su ti svi podaci, s datumima.
Inače, boli me qratz, samo se mi čini čudno da vjeruješ lažima i manipulacijama  polupismenih ljudi.

čuj tupsone narcisoidni ja ne vjerujem nikome a ponajmanje tebi. ti si korisna budala radiš za nekog ili si autohtona korisna budala koja štiti tupasto kolektivno nesvjesno svih hrvata. ili si kvartovska forumska internet narodna milicija koja bizarnim upisima na rubu pameti pokušava ušutkati svakoga tko razumno razmišlja. ili si samo budala sa kompleksom superiornosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 16:57

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:danas 72

iduće sedmice 90? 100?
Ne možete to više izbjeći. "Lager" pozitivnih vam je takav.

pa jebotebog do prije niti mjesec dana ti si tvrdio da je pandemija prošlost.
Malo lagiš. Vjerojatno misliš da mjesec ožujak-maj, kad je prvi val "izzvonio" do nule.
Da, tada sam to i predvidio, a nije ni bilo teško dok su se pratili kontakti zaraženih.
Tako je i bilo moguće otvoriti se turizmu, inače bi ti sad mahovinu i kozlac paso... :)

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/croatia/

Tu su ti svi podaci, s datumima.
Inače, boli me qratz, samo se mi čini čudno da vjeruješ lažima i manipulacijama  polupismenih ljudi.

čuj tupsone narcisoidni ja ne vjerujem nikome a ponajmanje tebi. ti si korisna budala radiš za nekog ili si autohtona korisna budala koja štiti tupasto kolektivno nesvjesno svih hrvata. ili si kvartovska forumska internet narodna milicija koja bizarnim upisima na rubu pameti pokušava ušutkati svakoga tko razumno razmišlja. ili si samo budala sa kompleksom superiornosti.
Superioran? Da,  Bog dao, nisam ja za to ni kriv ni  zaslužan. :D
I gore si slagao, na to sam te  jednostavno morao upozoriti. Ne zbog tebe, već zbog drugih koji su laž pročitali.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 6 Dec - 17:30

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:danas 72

iduće sedmice 90? 100?
Ne možete to više izbjeći. "Lager" pozitivnih vam je takav.

pa jebotebog do prije niti mjesec dana ti si tvrdio da je pandemija prošlost.
Malo lagiš. Vjerojatno misliš da mjesec ožujak-maj, kad je prvi val "izzvonio" do nule.
Da, tada sam to i predvidio, a nije ni bilo teško dok su se pratili kontakti zaraženih.
Tako je i bilo moguće otvoriti se turizmu, inače bi ti sad mahovinu i kozlac paso... :)

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/croatia/

Tu su ti svi podaci, s datumima.
Inače, boli me qratz, samo se mi čini čudno da vjeruješ lažima i manipulacijama  polupismenih ljudi.

čuj tupsone narcisoidni ja ne vjerujem nikome a ponajmanje tebi. ti si korisna budala radiš za nekog ili si autohtona korisna budala koja štiti tupasto kolektivno nesvjesno svih hrvata. ili si kvartovska forumska internet narodna milicija koja bizarnim upisima na rubu pameti pokušava ušutkati svakoga tko razumno razmišlja. ili si samo budala sa kompleksom superiornosti.
Superioran? Da,  Bog dao, nisam ja za to ni kriv ni  zaslužan. :D
I gore si slagao, na to sam te  jednostavno morao upozoriti. Ne zbog tebe, već zbog drugih koji su laž pročitali.


sorry dude ali ti nisi superioran nego imaš kompleks superiornosti a to su skroz dve različite stvari ili stanja. sa tobom je nemoguć ikakav razgovor i diskusija jer ti si "superioran" ma da te praksa demantira dakle sa osobom koja ima kompleks superiornosti jedina je "komunikacija" slijepo prihvaćanje svega što osoba sa kompleksom superiornosti kaže. nema tu dileme ili nije tako nego možda ovako jer onaj tko ima kompleks superiornosti odbacuje bilo kakav pokušaj ispravke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 17:40

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:danas 72

iduće sedmice 90? 100?
Ne možete to više izbjeći. "Lager" pozitivnih vam je takav.

pa jebotebog do prije niti mjesec dana ti si tvrdio da je pandemija prošlost.
Malo lagiš. Vjerojatno misliš da mjesec ožujak-maj, kad je prvi val "izzvonio" do nule.
Da, tada sam to i predvidio, a nije ni bilo teško dok su se pratili kontakti zaraženih.
Tako je i bilo moguće otvoriti se turizmu, inače bi ti sad mahovinu i kozlac paso... :)

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/croatia/

Tu su ti svi podaci, s datumima.
Inače, boli me qratz, samo se mi čini čudno da vjeruješ lažima i manipulacijama  polupismenih ljudi.

čuj tupsone narcisoidni ja ne vjerujem nikome a ponajmanje tebi. ti si korisna budala radiš za nekog ili si autohtona korisna budala koja štiti tupasto kolektivno nesvjesno svih hrvata. ili si kvartovska forumska internet narodna milicija koja bizarnim upisima na rubu pameti pokušava ušutkati svakoga tko razumno razmišlja. ili si samo budala sa kompleksom superiornosti.
Superioran? Da,  Bog dao, nisam ja za to ni kriv ni  zaslužan. :D
I gore si slagao, na to sam te  jednostavno morao upozoriti. Ne zbog tebe, već zbog drugih koji su laž pročitali.


sorry dude ali ti nisi superioran nego imaš kompleks superiornosti a to su skroz dve različite stvari ili stanja. sa tobom je nemoguć ikakav razgovor i diskusija jer ti si "superioran" ma da te praksa demantira dakle sa osobom koja ima kompleks superiornosti jedina je "komunikacija" slijepo prihvaćanje svega što osoba sa kompleksom superiornosti kaže. nema tu dileme ili nije tako nego možda ovako jer onaj tko ima kompleks superiornosti odbacuje bilo kakav pokušaj ispravke.
Pusti to, ne umaraj se s mojom malenkošću.
Ovo je upravo pristiglo s Marsa (krater Gale), snimio rover Curiosity...
Za početak mogu samo reći da ovo "čudovište" ne paše u ovu sredinu.
Šta misli vaša visost o čemu se radi?

Da remiziramo... - Page 24 37

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Sun 6 Dec - 18:19

Evo jedna tek pristigla s marsa...
Da remiziramo... - Page 24 Mars_m10

_________________
Da remiziramo... - Page 24 Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 18:22

Evo i jedan daljinski u boji, snimljeno kroz različite filtere, kako bi se za početak dobila ideja o sastavu. Ako bude nešto novo svratit će se i detaljnije provjeriti o čemu se stvarno radi. Nije baš na putu budućeg kretanja...malo je desno, ali ipak...
Vaša visosti, Gnječ, ti si na potezu. Koji je ovo qratz od kamena? :D

 Da remiziramo... - Page 24 1

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 6 Dec - 18:27

širi kontekst : pozicija sol 2961

Da remiziramo... - Page 24 29

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum