ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Fri 6 Nov - 21:47

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 24 1-14
čiji je veći...
Moja mačka se ne ide kod susjeda mazit. :D

Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Fri 6 Nov - 21:50

petljaš.
tvoji upisi i tvoje kuverte.

a ne bekkapiram ja već server. svakih 15 minuta.

ti se ne razumiješ u kosnik, ne znaš definirat dijagonalu kvadrata, nemaš pojma o opsegu, trigonometrijske funkcije su ti nepoznanica.

inače dijagonala četverokuta ti je isto trigonometrijska funkcija.

tebe u jna nisu učili ali kutevi, pa time i famozni kosnik, dijagonala četverokuta su stvari koje učiš u 6om razredu osnovne škole.

vektori su za tebe tabula rasa.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by red wolf Fri 6 Nov - 21:51

Što ste više fokusirani na taj virus, toliko dugo će biti dio vas. Kad o njemu ne budete toliko razmišljali, on će jednostavno nestati....
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Fri 6 Nov - 21:55

Eroo wrote:
veber wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 24 1-14
čiji je veći...
nije stvar veličine.

stvar je da lik nema život.
Lik ima takvu  obitelj o kakvoj ti ni sanjat ne možeš. I materijalno zbrinut. Ne lutam po svijetu kao ti.
Tvoji su svi pobigli od tebe, šta ne? Jesi li se ikad upitao zbog čega?
ti stalno naglašavaš o toj nekoj obitelji, hvališ se kako su te pozvali na ručak i sl.
kaj to govori o tebi? pa ti si sančo odbačen.

to kaj tebe se srame, kaj su pobjegli od tebe, kaj si čefur.
tvoj problem.

i mačka se ne želi družit s tobom.

projekcije svojih stanja pokušavaš na druge prebacit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda Fri 6 Nov - 22:04

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:Ero...ne stavlja njih nitko na respiratore od dosade. Oni tamo idu kada pluća više ne mogu disati, već su polumrtvi. Možeš ih jedino pustiti da umru ili probati s ovim
Znam ja to, i jedan spašen život je vrijedan truda i novca.
E pa, to ti kažem. Kada dođu do faze da ne mogu više stave ih. Naravno da su tada u stanju 50:50. A da ih ne stave mrtvi su.
Situacija je komplicirana i za najbogatije države:
Nema lijeka, nema još vakcine, a nema se ni love više.
S lockdownom bi se otišlo u područje bezdana iz kojeg ne bi bilo izlaza
Najveći problkem su vam, kao i drugdje po svijetu...ravnozemljaši. :)

Drugu si ti pjesmu pjevao ne tako davno po pitanju lockdowna. Ne mora ti mišljenje biti striktno u liniji političara kojima se diviš baš oko svega. Svako ima idole i heroje, ali ako ti je jedan supermen ipak ćeš stati kad dođeš do ruba na krovu zgrade.
Prvi lockdown je bio OK i ti  to dobro zaš. Zbog mnogo nepoznanica doduše bio  je isiljen.
Za prvog ste našli lovu, a bi li i za drugog? Umirali bi po ulicama, a ne na respiratoru.
Malo logike, 'bem mu miša.
pravi drugovi ne gledaju lovu, nego gaze hladne rijeke i jedu koru s drveća...

Jedi već sad, ne čekaj da ti Plenki šta udijeli.
Sve ti je na volju, lockdown, distanca, pranje ruku, balote s Vranon i Stipon...baš sve.
Šta bi još tija, muzičku?
Da remiziramo... - Page 24 Img_2096

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Fri 6 Nov - 22:15

U zadnje vrijeme nešto detaljnije pratim širenje epidemije u Italiji.
Danas su imali  +37,809 novozaraženih (ukupno 14,283/1M) , što bi na 1 milijun bilo: +626/1M


Evo i nekoliko zanimljivih podataka za nekoliko regija i provincija:


Lombardia:    +984/1M (24,054/1M)
Milano:       +1,343/1M (28,090/1M)
Bergamo:       +325/1M (17,701/1M)
Piemonte:   +1,127/1M (20,660)/1M)
Toscana:        +699/1M (15,447/1M)
Campania:      +781/1M (13,520/1M)

Hrvatska: +705/1M (15,196/1M)   ...cca kao Toscana, na primjer!


OP:
Primjećuje se da regije koje su i u prvom valu imale velik broj zaraženih
i danas u tome prednjače. Osim Bergamo, gdje je situacija potpuno različita
od ostatka Italije. Stojim i dalje iza mišljenja da tamo najvjerojatnije djeluje
visoka prokuženost u prvom valu.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Fri 6 Nov - 22:22

veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 24 1-14
čiji je veći...
nije stvar veličine.

stvar je da lik nema život.
Lik ima takvu  obitelj o kakvoj ti ni sanjat ne možeš. I materijalno zbrinut. Ne lutam po svijetu kao ti.
Tvoji su svi pobigli od tebe, šta ne? Jesi li se ikad upitao zbog čega?
ti stalno naglašavaš o toj nekoj obitelji, hvališ se kako su te pozvali na ručak i sl.
kaj to govori o tebi? pa ti si sančo odbačen.

to kaj tebe se srame, kaj su pobjegli od tebe, kaj si čefur.
tvoj problem.

i mačka se ne želi družit s tobom.

projekcije svojih stanja pokušavaš na druge prebacit.

Imam sjajnu obitelj...oni su moje barke, mercedesi, vile s bazenima...Tu su, stalno oko mene...a ti?
I mačke ti pobjegle kod komšije na maženje. Uspjelo ti je prestrašiti samo kćerku, koju i dalje možeš maltretirati.
Dok ti i ona ne pobjegne, naravno. Ostavi barem dijete na miru. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Fri 6 Nov - 22:28

Dabogdo vas baniralo i jednoga i drugoga. Joj da smo na starome forumu...letjeli biste oba na tri dana....tri puta bi svršio samo od toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović Fri 6 Nov - 22:30

Preminuo Fahrudin Budnjo, izvršni direktor "EuroProneta"
Brojni prijatelji se od Budnje oproštaju na društvenim mrežama
A. Č. prije 30 minuta



  • Da remiziramo... - Page 24 873x400


Fahrudin Budnjo
FOTO: ARHIV


[size]

Fahrudin Budnjo, izvršni direktor kompanije "EuroPronet" preminuo je sinoć na Klinici za plućne bolesti Podhrastovi u Sarajevu, u 50. godini od posljedica koronavirusa. 
Njegova prerana smrt je potresla mnoge ljude i oni se emotivnim porukama oproštaju na društvenim mrežama. 
Dženaza će se klanjati sutra, na mezarju Kovači-Hrasnica. Iza Fahrudina Budnje ostala je supruga i dvije kćerke.
[/size]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Fri 6 Nov - 22:31

Tragediju svjetskih razmjera ste sveli na to tko je više u pravu, tko je što rekao i nadjebavanje chartovima. Stid vas i sram bilo jebo vas forum da vas jebo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Fri 6 Nov - 22:38

Eroo wrote:
Toscana:        +699/1M (15,447/1M)

Hrvatska:       +705/1M (15,196/1M)  


Kad smo već kod Toscane....Do sada su imali umrlih 410/1M.....1 milijun stanovnika.
Hrvatska 175/1M.

Teško mi je komentirati ovako veliku razliku pri praktično jednakom broju zaraženih na 1 milijun stanovnika.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by aben Fri 6 Nov - 22:40

MaximusDecimusMiridije wrote:Tragediju svjetskih razmjera ste sveli na to tko je više u pravu, tko je što rekao i nadjebavanje chartovima. Stid vas i sram bilo jebo vas forum da vas jebo.

ako oćeš plakati nad žrtvami, plači. ali njih dvo, ako iznosu oprečne tvrdnje, samo jedun je u pravu i bog. nemo te ljudskosti, empatije i osjećaja ka more lažnu interpretaciju grafa pretvoriti u istinitu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Fri 6 Nov - 22:43

MaximusDecimusMiridije wrote:Tragediju svjetskih razmjera ste sveli na to tko je više u pravu, tko je što rekao i nadjebavanje chartovima. Stid vas i sram bilo jebo vas forum da vas jebo.
Nije do mene. Prestani koristiti plural u ovom primjeru.
Ne poznaješ ovog čovjeka, jer te nije bilo tu.
Nitko mu se ne želi zamjeriti, jer se boje da im ne sjedne za vrat.
S nekima od njih se i družio, a kao što vidiš izbjegavaju ga.
Nije to slučajno.
Kic bi ga mogao ustaviti, ali, eto, i on to  iz nekih svojih razloga ne čini.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Fri 6 Nov - 22:46

foe.

I gotovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Fri 6 Nov - 22:50

MaximusDecimusMiridije wrote:Dabogdo vas baniralo i jednoga i drugoga. Joj da smo na starome forumu...letjeli biste oba na tri dana....tri puta bi svršio samo od toga.
Opet ti meni nešto, a ne znaš o čemu se radi.
Hoda za mnom ko psete, bez obzira o kojoj se temi radi.
Nemam pojma što priča i koji mu je kurac...
Ova tema je ozbiljna i diskusije na njoj su poprilično ozbiljne
i ponošljive, čak i tada kad su nam stavovi totalno oprečni.
Tako je uvijek bilo dok se on ne pojavi sa svojim lažima i maniupulacijama.
Forum ga trpi, a ja ne moram dok god ga forum trpi.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Fri 6 Nov - 23:02

Eroo wrote:
Eroo wrote:
Toscana:        +699/1M (15,447/1M)

Hrvatska:       +705/1M (15,196/1M)  


Kad smo već kod Toscane....Do sada su imali umrlih 410/1M.....1 milijun stanovnika.
Hrvatska 175/1M.

Teško mi je komentirati ovako veliku razliku pri praktično jednakom broju zaraženih na 1 milijun stanovnika.

Potsjetio bih da je u Bergamu (službeni podaci) samo u prva 2 mjeseca epidemije umrlo 2,668/1M
Od korone, jelda.Skupa sa onima  s koronom i prirodnom smrću oko 82% od   ukupno očekivane smrtnosti u tekućoj godini.
Malo je reći STRAŠNO!

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Fri 6 Nov - 23:27

Eroo wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:
Toscana:        +699/1M (15,447/1M)

Hrvatska:       +705/1M (15,196/1M)  


Kad smo već kod Toscane....Do sada su imali umrlih 410/1M.....1 milijun stanovnika.
Hrvatska 175/1M.

Teško mi je komentirati ovako veliku razliku pri praktično jednakom broju zaraženih na 1 milijun stanovnika.
Pošto se Švedska često pojavljuje na ovoj temi, evo  i usporedbe i sa njom,
jer imaju sličan broj ukupno zaraženih na 1 milijun stabnovnika kao Toscana i Hrvatska: 14,471/1M
Do sada umrlih  6,022 iliti 595/1M
Čovjek bi rekao bogata država, sređeno zdravstvo a imaju 3.4x više umrlih /1M od  Hrvatske.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Sat 7 Nov - 3:38

AssadNaPodmornici wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:Ali prije ljeta smo i GNJEČ i ja upozoravali da će ovo biti jako jebena boleština koja će nam drastično zakomplicirati život, a mnogima ga i uzeti... ali jbga mi pičke , plačljivci, kukavice, glupani (pogotovo ja) koji znamo samo na prste brojati...


ljudi će početi shvaćati ozbiljnost situacije tek i samo onda kad dnevno bude 100.000 do 200.000 smrtnih slučajeva od COVID-19  ili  oko 20 do 50 milijuna ljudi umrlih od COVID-19, posebno u Americi i zemljama Europe, a također i određenim zemljama jugoistočne Azije a za sada ih boli kurac a nisu svjesni da tim svojim neodgovornim iracionalnim infantilnim ponašanjem upravo stvaraju tu pogibeljnu budućnost. osim toga na postu iznad u članku piše da je taj novi mutirani virus iz Danske stigao u Hrvatsku što bi trebalo zvoniti na uzbunu sve alarme svuda ali vidim nitko ni da trepne.
obrati se HDZu na vlasti. 
rekli sa da nikakv locdown i policijski sat ne dolazi u obzir. to su Plenk ii HDZ rekli, i većina populacije em ih podržava, em je glasovala za njih i njihov model(SDP nudi zaključavanje ali je premoćno izgubio izbore) Lauc i Bakić koji izgleda kreiraju našu korona-politiku su ih hvalili danas na fejsu. Lauc je direktno uključen, a Bakić indirektno preko Lauca ova dvojiac svaki dan imaju rasprave i usklađivanje.. njih dva su ima par tjedana preuzeli RH korona politiku i naravno oni savjetuju Plenkija/stožer/HDZ a ovi udru blagoslov tome. I predsjednik Zoki je na istoj toj razini. njima se obratite
TI MALI IMA DA ŠUTIŠ, DA NE POŠALJEMO ROBIJA MUŠKARČINU DA TE REKTALNO ZLOSTAVI... TI BI TREBAO DA SE POKLOPIŠ UŠESIMA PO TIKVANJI I DA PRIJE TIPKANJA ZAMOLIŠ DA TI DOZVOLIMO DA SE OBRATIŠ... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Sat 7 Nov - 4:02

Eroo wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:Ali prije ljeta smo i GNJEČ i ja upozoravali da će ovo biti jako jebena boleština koja će nam drastično zakomplicirati život, a mnogima ga i uzeti... ali jbga mi pičke , plačljivci, kukavice, glupani (pogotovo ja) koji znamo samo na prste brojati...


ljudi će početi shvaćati ozbiljnost situacije tek i samo onda kad dnevno bude 100.000 do 200.000 smrtnih slučajeva od COVID-19  ili  oko 20 do 50 milijuna ljudi umrlih od COVID-19, posebno u Americi i zemljama Europe, a također i određenim zemljama jugoistočne Azije a za sada ih boli kurac a nisu svjesni da tim svojim neodgovornim iracionalnim infantilnim ponašanjem upravo stvaraju tu pogibeljnu budućnost. osim toga na postu iznad u članku piše da je taj novi mutirani virus iz Danske stigao u Hrvatsku što bi trebalo zvoniti na uzbunu sve alarme svuda ali vidim nitko ni da trepne.
Ne trepću jer im plenki priča što žele čuti, da je situacija stabilna...shvatio da oni to vjeruju pa sere...

pa zar smo samo nas nekoliko normalnih na ovom brodu luđaka kojim upravlja kapetan Anemio??? i usmjerio je brod drito u neku klisurinu i ogromnu santu leda a svi rvati veslaju kao da je santa leda ustvari eldorado i brod neće potonuti kao kamen nego ćemo bit svi bogati puni zlata ko brod..
Da, nas par normalnih na brodu luđaka.
Evo ja sam sumnjala da je katastrofa i pisala tu par dana, danas sam i dobila potvrdu . Ono, bergamo , biraju tko će na respirator a tko doma.
Ove boli k...sretni jer je stabilno i mjere- pranje ruku  daju rezultata. Strahota.
Prestanite s tim respiratorima!

Samo jedno od istraživanja The Journal of the American Medical Association koje se baziralo na New York pokazuje da je 76,4% osoba koje su bile na respiratoru u dobi od 18 do 65 godina preminulo, a čak 97,2% osoba starijih od 65 godina izgubilo je život. S druge strane smrtnost osoba koje nisu bile na respiratoru je mnogo manja.
Ero, znao sam i prije, ali sad si definitivno potvrdio... TI SI GLUP U PIČKU MaTERINU KOLIKO SI GLUP.... Svako malo sam sebe pobijaš i onda se tu cerekaš i dociraš... Koji je kurac vama samodopadnim debilima, blebate tu nebu loze i umiljate da ste pametni, sa očito kupljenom diplomom...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Sat 7 Nov - 4:07

kaya wrote:Ero...ne stavlja njih nitko na respiratore od dosade. Oni tamo idu kada pluća više ne mogu disati, već su polumrtvi. Možeš ih jedino pustiti da umru ili probati s ovim
Ja čitam i ne mogu vjerovati. Ali onda vjerujem i ništa mi ne preostane nego da tu klošari ju steram u kurac, kad su tako i toliko glupi... Jesi vidla ovog malog klošarčića yodu kak se javlja iz bunker... :)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Sat 7 Nov - 4:11

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:Ali prije ljeta smo i GNJEČ i ja upozoravali da će ovo biti jako jebena boleština koja će nam drastično zakomplicirati život, a mnogima ga i uzeti... ali jbga mi pičke , plačljivci, kukavice, glupani (pogotovo ja) koji znamo samo na prste brojati...


ljudi će početi shvaćati ozbiljnost situacije tek i samo onda kad dnevno bude 100.000 do 200.000 smrtnih slučajeva od COVID-19  ili  oko 20 do 50 milijuna ljudi umrlih od COVID-19, posebno u Americi i zemljama Europe, a također i određenim zemljama jugoistočne Azije a za sada ih boli kurac a nisu svjesni da tim svojim neodgovornim iracionalnim infantilnim ponašanjem upravo stvaraju tu pogibeljnu budućnost. osim toga na postu iznad u članku piše da je taj novi mutirani virus iz Danske stigao u Hrvatsku što bi trebalo zvoniti na uzbunu sve alarme svuda ali vidim nitko ni da trepne.
Ne trepću jer im plenki priča što žele čuti, da je situacija stabilna...shvatio da oni to vjeruju pa sere...

pa zar smo samo nas nekoliko normalnih na ovom brodu luđaka kojim upravlja kapetan Anemio??? i usmjerio je brod drito u neku klisurinu i ogromnu santu leda a svi rvati veslaju kao da je santa leda ustvari eldorado i brod neće potonuti kao kamen nego ćemo bit svi bogati puni zlata ko brod..
Da, nas par normalnih na brodu luđaka.
Evo ja sam sumnjala da je katastrofa i pisala tu par dana, danas sam i dobila potvrdu . Ono, bergamo , biraju tko će na respirator a tko doma.
Ove boli k...sretni jer je stabilno i mjere- pranje ruku  daju rezultata. Strahota.
Prestanite s tim respiratorima!

Samo jedno od istraživanja The Journal of the American Medical Association koje se baziralo na New York pokazuje da je 76,4% osoba koje su bile na respiratoru u dobi od 18 do 65 godina preminulo, a čak 97,2% osoba starijih od 65 godina izgubilo je život. S druge strane smrtnost osoba koje nisu bile na respiratoru je mnogo manja.

koliko je to % ? nemoj mi reći da su si dali truda i vremena za izračunati postotak umrlih na respiratoru a nisu imali vremena za izračunati % smrtnosti onih koji nisu bili na respiratoru??? :D

jel ti to nama posredno kao podružnica HDZ na forumu želiš poručiti da respiratori ustvari ne trebaju nego ćemo pacijente poslagat kao sardine po obali i to je to? čisti zrak, šum mora ako rikneš odnese te plima...
Ma tutlek nagađa što bi u stvari tu bila kvaka... A konkretno u slučaju ove bolesti respirator su tu da raspodjele umrle na veći broj dana... Ako se tko ipak kojim čudom izvuče dobro dođe.... Radi se o instrumentacija kojeg se koristi u upravljanju zdravstvenom krizom... I to je to...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum