ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 22:41

Legendovich wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Odakle ti taj podatak od miljun otpuštenih u Švabiji ?
Pa znaš da se Robija mora izasrati... Metabolizam je to... Pita od jabuka i cimeta i zagarantirani sere ko grlica na obje guzice
Donjela mu valjda sestra pitu..
Umjesto da zahvali ženi izmišlja da rujka mijesi...
nije pametno moje,do jucer mislila da sam u Zegeju... :rasta :rasta :rasta
Kayo,nemoj biti ljubomorna..da me vidis,i ti bi me vrlo brzo zavoljela i pocela mi mjesiti bureke,pite,i kuvati opcenito.. B-)

Mene da vidi stavila bi me na kruh i vodu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 7/11/2020, 22:49

venus wrote:
Eroo wrote:
venus wrote:
Eroo wrote:
venus wrote:
Eroo wrote:
Jadan bih ja bio kad bih ovdje tražio frende.
S Vilijem se ponekad slažemo, a ponekad i ne slažemo. Ideološki smo si vjerojatno na suprotnim obalama,
ali to ne bi trebao biti razlogom za neuljudnu komunikaciju.Valjda to ima veze s kućnim odgojem i nešto manje s naobrazbom.
I da skratim, s Vilijem ponekad razmjenimo mišljenja i to je sve. Tome i služi forum.

Čudim se boldanom.
Jel to znači da ti misliš da ljudi koji na forumu sklope prijateljstva da su jadni, asocijalni ili nesposobni da u rl stvore prijateljstva?
Ili si se samo nezgodno izrazio ili tvoj alter ego misli da je ovdje bolji od drugih pa želi prosvjetljivati vezano uz tematiku pandemije.
Nisam tako ni napisao, ne znam kako si došla do toga zaključka?
Znam za nekoga s ovog foruma tko se oženio s forumašicom i danas imaju sretan brak s dvoje djece.
No, to su ipak izuzetci.
Ostalo ti ne želim komentirati, da te ne uvrijedim. :)

Dugo te čitam i začudila me takva rečenica. 

Ako misliš na ovaj par u ZG, poznajem ih.

Što se tiče vrijeđanja, daj no..kar povej. 

& Mislim da sam maloprije pročitala da si napisao za sebe da si prepotentan (s razlogom), tako da.. ne vidim kako bi me mogao uvrijediti za ono što sam napisala kao drugu opciju :D
Znam ja za još jedan par, ali ih ne poznaješ, jer si tada najvjerojatnije još hodila u vrtić.
Ovdje ponekad koriste jednu (vašu/našu) psovku  koja mi dugo nije sjela, ako je i danas...
Ljudi u različitim kulturama različito doživljavaju neke psovke i  drugo verbalno vrijeđanje.
Mene osobno  takve stvari ne vrijeđaju, pripisujem ih nedostaku lijepog kućnog odgoja kod sugovornika.
Zanimljivo, kad takve blago i dobronamjerno upozoriš/zamoliš da to ne rade, oni se uvrijede.
Sve skupa mi djeluje kao poznati fenomen odnosa "psa i mačke". Jel znaš zašto se ne podnose?

PS:
Ah-da, ravnozemljaše ne možeš prosvijetlili, jer već imaju izgrađene  jake atraktore. :)

U vrtić? Nisam ti ja mladica, u četrdesetima sam.
Mačke i psi? Ako se ne podnose, vjerujem da je to zbog teritorija i različite naravi. 


Saznala sam da mi je brat ravnozemljaš, bila sam blago šokirana  :^0
Pas kad reži sprema se za napad, kad mačka prede iskazuje naklonost.
Kad pas isplazi jezik i dahće iskazuje naklonost, a mačka , suprotno od toga, sprema se na napad.
Sve kontra. Imao sam psa i mačku, bili su veliki prijatelji...skupa spavali, skupa jeli.
Znaš zašto su se ovo dvoje posnosili? Nikad u međusobnoj "komunikaciji" nisu koristili ništa od navedenog.
Dobar nauk i ljudima...ustvari, ja sam učio od njih. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 22:52

Eroo wrote:
Pas kad reži sprema se za napad, kad mačka prede iskazuje naklonost. 
Kad pas isplazi jezik i dahće iskazuje naklonost, a mačka , suprotno od toga, sprema se na napad.
Sve kontra. Imao sam psa i mačku, bili su veliki prijatelji...skupa spavali, skupa jeli.
Znaš zašto su se ovo dvoje posnosili? Nikad u međusobnoj "komunikaciji" nisu koristili ništa od navedenog.
Dobar nauk i ljudima...ustvari, ja sam učio od njih. :D

Zanimljivo, obje strane su se prilagodile.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:07

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:nemoj nas plašit... nedamo mi svoje starce još u valhalu, treba raditi do 67. , a možda i dulje...
Mene zanima kako su oni prekobrojni umrli ako nisu bili na intezivnom liječenju? 
Kako i gdje? Doma?
misliš na ove +90
Mislim na umrle.
Nego, ako ne znaš odgovor ti pitaj Mihu, on sigurno zna. :)
a di su završili oni talijani s intezivne?
Koji?
Neki su preživili neki nisu.
U Bergami nisu svi stigli do intezivne, prije su umrli.
Valjda je tako bilo i u Švedskoj. Ne "valjda" nego sam 100% siguran u to.
a ja.mislio da je 90% onih na rerespiratoru umrlo.
Ne stoji ti tvrdnja jer bi onda broj na respiratoru morao biti barem 10% veći od broja umrlih, ali nije.
I ne idu svi u intezivnoj (ICU) na respirator. Daleko od toga. U HR manje od 10% od hospitaliziranih. Kužiš?

pa jebemumater jel ti prije nego ispališ neku budalaštinu, barem potražiš na netu ima li nekog temelja i dokaza za ono što ispališ?

In order to be admitted for hospital care, patients needed to have breathing problems and even then, many were reportedly denied care.
Regional healthcare managers in each of Sweden’s 21 regions, who are responsible for care at hospitals as well as implementing Public Health Agency guidelines, have claimed that no patients were denied care during the pandemic.

But internal local government documents from April from some of Sweden’s regions—including those covering the biggest cities of Stockholm, Gothenburg and Malmö—also show directives for how some patients including those receiving home care, those living at nursing homes and assisted living facilities, and those with special needs could not receive oxygen or hospitalization in some situations.

Dagens Nyheter published an investigation on Oct. 13 showing that patients in Stockholm were denied care as a result of these guidelines. Further, a September investigation by Sveriges Radio, Sweden’s national public broadcaster, found that more than 100 people reported to the Swedish Health and Care Inspectorate that their relatives with COVID-19 either did not receive oxygen or nutrient drops or that they were not allowed to come to hospital.

These issues do not only affect the elderly or those who had COVID-19. The National Board of Health and Welfare’s guidelines for intensive care in extraordinary circumstances throughout Sweden state that priority should be given to patients based on biological, not chronological, age. Sörmlands Media, in an investigation published May 13, cited a number of sources saying that, in many parts of the country, the health care system was already operating in a way such that people were being denied the type of inpatient care they would have received in normal times. Regional health agencies were using a Clinical Frailty Scale, an assessment tool designed to predict the need for care in a nursing home or hospital, and the life expectancy of older people by estimating their fragility, to determine whether someone should receive hospital care and was applied to decisions regarding all sorts of treatment, not only for COVID-19. These guidelines led to many people with health care needs unrelated to COVID-19 not getting the care they need, with some even dying as a result—collateral damage of Sweden’s COVID-19 strategy.

In June, Dagens Nyheter reported a story of one case showing how disastrous such a scenario can be.

Yanina Lucero had been ill for several weeks in March with severe breathing problems, fever and diarrhea, yet COVID-19 tests were not available at the time except for those returning from high risk areas who displayed symptoms, those admitted to the hospital, and those working in health care.

Yanina was only 39 years old and had no underlying illnesses. Her husband Cristian brought her to an unnamed hospital in Stockholm, but were told it was full and sent home, where Lucero’s health deteriorated. After several days when she could barely walk, an ambulance arrived and Lucero was taken to Huddinge hospital, where she was sedated and put on a ventilator. She died on April 15 without receiving a COVID-19 test in hospital.

https://time.com/5899432/sweden-coronovirus-disaster/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 7/11/2020, 23:09

venus wrote:
Eroo wrote:
Pas kad reži sprema se za napad, kad mačka prede iskazuje naklonost. 
Kad pas isplazi jezik i dahće iskazuje naklonost, a mačka , suprotno od toga, sprema se na napad.
Sve kontra. Imao sam psa i mačku, bili su veliki prijatelji...skupa spavali, skupa jeli.
Znaš zašto su se ovo dvoje posnosili? Nikad u međusobnoj "komunikaciji" nisu koristili ništa od navedenog.
Dobar nauk i ljudima...ustvari, ja sam učio od njih. :D

Zanimljivo, obje strane su se prilagodile.
Naizmjenično su jedno drugo umivali jezikom, a onda bi se mačka namjestila na njegov vrat i slatko zaspala.
I bože sačuvaj da bi neka druga mačka došla u naše dvorište. Nije ju protjerao pas već njegova mačka. Šta ti je ljubomora.
Evo, nakon tolikih godina još uvijek se toga živo sjećam.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:12

venus wrote:
Eroo wrote:
Pas kad reži sprema se za napad, kad mačka prede iskazuje naklonost. 
Kad pas isplazi jezik i dahće iskazuje naklonost, a mačka , suprotno od toga, sprema se na napad.
Sve kontra. Imao sam psa i mačku, bili su veliki prijatelji...skupa spavali, skupa jeli.
Znaš zašto su se ovo dvoje posnosili? Nikad u međusobnoj "komunikaciji" nisu koristili ništa od navedenog.
Dobar nauk i ljudima...ustvari, ja sam učio od njih. :D

Zanimljivo, obje strane su se prilagodile.

pas i mačka su se morali udružiti protiv zajedničkog neprijatelja: sjebanog turčina svrbskih korjena okoćenog od pizde materine u nekoj ercegovnjarskoj vrtači.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 7/11/2020, 23:22

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:nemoj nas plašit... nedamo mi svoje starce još u valhalu, treba raditi do 67. , a možda i dulje...
Mene zanima kako su oni prekobrojni umrli ako nisu bili na intezivnom liječenju? 
Kako i gdje? Doma?
misliš na ove +90
Mislim na umrle.
Nego, ako ne znaš odgovor ti pitaj Mihu, on sigurno zna. :)
a di su završili oni talijani s intezivne?
Koji?
Neki su preživili neki nisu.
U Bergami nisu svi stigli do intezivne, prije su umrli.
Valjda je tako bilo i u Švedskoj. Ne "valjda" nego sam 100% siguran u to.
a ja.mislio da je 90% onih na rerespiratoru umrlo.
Ne stoji ti tvrdnja jer bi onda broj na respiratoru morao biti barem 10% veći od broja umrlih, ali nije.
I ne idu svi u intezivnoj (ICU) na respirator. Daleko od toga. U HR manje od 10% od hospitaliziranih. Kužiš?


[size=34]Oko 90 posto starijih osoba koji prežive takvu intenzivnu terapiju, umru samo nekoliko tjedana kasnije ili ostanu na neki način teško hendikepirani. Studije pokazuju da starije osobe i ljudi koji su već ranije bolovali od neke ozbiljnije bolesti odbacuju takav tretman, kaže Thöns: „91% ih kaže: bolje mrtav nego život s teškim hendikepom."[/size]


[size=34]https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/respiratori-spas-ili-samo-produ%25C5%25BEetak-agonije/a-53288682
[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:24

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:nemoj nas plašit... nedamo mi svoje starce još u valhalu, treba raditi do 67. , a možda i dulje...
Mene zanima kako su oni prekobrojni umrli ako nisu bili na intezivnom liječenju? 
Kako i gdje? Doma?
misliš na ove +90
Mislim na umrle.
Nego, ako ne znaš odgovor ti pitaj Mihu, on sigurno zna. :)
a di su završili oni talijani s intezivne?
Koji?
Neki su preživili neki nisu.
U Bergami nisu svi stigli do intezivne, prije su umrli.
Valjda je tako bilo i u Švedskoj. Ne "valjda" nego sam 100% siguran u to.
a ja.mislio da je 90% onih na rerespiratoru umrlo.
Ne stoji ti tvrdnja jer bi onda broj na respiratoru morao biti barem 10% veći od broja umrlih, ali nije.
I ne idu svi u intezivnoj (ICU) na respirator. Daleko od toga. U HR manje od 10% od hospitaliziranih. Kužiš?


[size=34]Oko 90 posto starijih osoba koji prežive takvu intenzivnu terapiju, umru samo nekoliko tjedana kasnije ili ostanu na neki način teško hendikepirani. Studije pokazuju da starije osobe i ljudi koji su već ranije bolovali od neke ozbiljnije bolesti odbacuju takav tretman, kaže Thöns: „91% ih kaže: bolje mrtav nego život s teškim hendikepom."[/size]


[size=34]https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/respiratori-spas-ili-samo-produ%25C5%25BEetak-agonije/a-53288682
[/size]

Lauca pod ruku, pušku u ruku i metak u glavu svakome iznad 65.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 7/11/2020, 23:31

Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:nemoj nas plašit... nedamo mi svoje starce još u valhalu, treba raditi do 67. , a možda i dulje...
Mene zanima kako su oni prekobrojni umrli ako nisu bili na intezivnom liječenju? 
Kako i gdje? Doma?
misliš na ove +90
Mislim na umrle.
Nego, ako ne znaš odgovor ti pitaj Mihu, on sigurno zna. :)
a di su završili oni talijani s intezivne?
Koji?
Neki su preživili neki nisu.
U Bergami nisu svi stigli do intezivne, prije su umrli.
Valjda je tako bilo i u Švedskoj. Ne "valjda" nego sam 100% siguran u to.
a ja.mislio da je 90% onih na rerespiratoru umrlo.
šta ima veze da su i umrli...ako su jučer, neće morat danas...jel
ima veze, ali protiv prirode ne ide uvijek. ove godine će umrijeti 50000 ljudi. ne bi radio diskriminaciju...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 7/11/2020, 23:33

MaximusDecimusMiridije wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:nemoj nas plašit... nedamo mi svoje starce još u valhalu, treba raditi do 67. , a možda i dulje...
Mene zanima kako su oni prekobrojni umrli ako nisu bili na intezivnom liječenju? 
Kako i gdje? Doma?
misliš na ove +90
Mislim na umrle.
Nego, ako ne znaš odgovor ti pitaj Mihu, on sigurno zna. :)
a di su završili oni talijani s intezivne?
Koji?
Neki su preživili neki nisu.
U Bergami nisu svi stigli do intezivne, prije su umrli.
Valjda je tako bilo i u Švedskoj. Ne "valjda" nego sam 100% siguran u to.
a ja.mislio da je 90% onih na rerespiratoru umrlo.
Ne stoji ti tvrdnja jer bi onda broj na respiratoru morao biti barem 10% veći od broja umrlih, ali nije.
I ne idu svi u intezivnoj (ICU) na respirator. Daleko od toga. U HR manje od 10% od hospitaliziranih. Kužiš?


[size=48]Oko 90 posto starijih osoba koji prežive takvu intenzivnu terapiju, umru samo nekoliko tjedana kasnije ili ostanu na neki način teško hendikepirani. Studije pokazuju da starije osobe i ljudi koji su već ranije bolovali od neke ozbiljnije bolesti odbacuju takav tretman, kaže Thöns: „91% ih kaže: bolje mrtav nego život s teškim hendikepom."[/size]


[size=48]https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/respiratori-spas-ili-samo-produ%25C5%25BEetak-agonije/a-53288682
[/size]

Lauca pod ruku, pušku u ruku i metak u glavu svakome iznad 65.
zašto. bog je reka čuvaj se čuvat ću te.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 7/11/2020, 23:35

mutava baštarda wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:nemoj nas plašit... nedamo mi svoje starce još u valhalu, treba raditi do 67. , a možda i dulje...
Mene zanima kako su oni prekobrojni umrli ako nisu bili na intezivnom liječenju? 
Kako i gdje? Doma?
misliš na ove +90
Mislim na umrle.
Nego, ako ne znaš odgovor ti pitaj Mihu, on sigurno zna. :)
a di su završili oni talijani s intezivne?
Koji?
Neki su preživili neki nisu.
U Bergami nisu svi stigli do intezivne, prije su umrli.
Valjda je tako bilo i u Švedskoj. Ne "valjda" nego sam 100% siguran u to.
a ja.mislio da je 90% onih na rerespiratoru umrlo.
Ne stoji ti tvrdnja jer bi onda broj na respiratoru morao biti barem 10% veći od broja umrlih, ali nije.
I ne idu svi u intezivnoj (ICU) na respirator. Daleko od toga. U HR manje od 10% od hospitaliziranih. Kužiš?


[size=48]Oko 90 posto starijih osoba koji prežive takvu intenzivnu terapiju, umru samo nekoliko tjedana kasnije ili ostanu na neki način teško hendikepirani. Studije pokazuju da starije osobe i ljudi koji su već ranije bolovali od neke ozbiljnije bolesti odbacuju takav tretman, kaže Thöns: „91% ih kaže: bolje mrtav nego život s teškim hendikepom."[/size]


[size=48]https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/respiratori-spas-ili-samo-produ%25C5%25BEetak-agonije/a-53288682
[/size]

Lauca pod ruku, pušku u ruku i metak u glavu svakome iznad 65.
zašto. bog je reka čuvaj se čuvat ću te.
i bilo bi nezgodno jednom rukom držati lauca, a drugom pušku.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:41

MaximusDecimusMiridije wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Odakle ti taj podatak od miljun otpuštenih u Švabiji ?
Pa znaš da se Robija mora izasrati... Metabolizam je to... Pita od jabuka i cimeta i zagarantirani sere ko grlica na obje guzice
Donjela mu valjda sestra pitu..
Umjesto da zahvali ženi izmišlja da rujka mijesi...
nije pametno moje,do jucer mislila da sam u Zegeju... :rasta :rasta :rasta
Kayo,nemoj biti ljubomorna..da me vidis,i ti bi me vrlo brzo zavoljela i pocela mi mjesiti bureke,pite,i kuvati opcenito.. B-)

Mene da vidi stavila bi me na kruh i vodu.

dobro Irudamu..i prije nekoliko godina si govorio kako si ponesto pobjegao sa tezinom...pa dokle sine Brute???! :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:44

AssadNaPodmornici wrote:
Legendovich wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Legendovich wrote:A svabija pregazila 20000 oboljelih dnevno..fali josh malo francuskih mutacija.. No No No
sranje je sa njemačkom što uopće nisu imali niti prvi val, kod nas je prvi val zarazio do 10ak % populacije.. sada imamo drugi val , vjerojatno već je 25-30% hrvata preboljelo virus, tako kažu nepriajtelji bakić i lauc i tako objašnjavaju usporavanje širenje pandemije..  ponavljam, ja ne odlučujem o tome, HDZ i Plenkovic sprovode takav model. SDP je nudio totalno zaključavanje, Hrvati su premoćno izabrali HDZ i HDZ i stožer i dalje uživaju visok postotak podrške. Gledam čak i Bakić i Lauc i Oleg hvale preko fejsa Plenkovica ..

njemci to ništa , ali ništa nisu imali.  zapravo jedni od rijetkih u europi? da li je to indicija da će švabama se desiti sranje što se desilo nama , šveđanima, talijanima, francuzima, česima? mislim nisam stigao pratiti od ovih usranih USA izbora.. pa me informirajte vi koji ste pametniji
Suspect Suspect Suspect ???...
vrlo malo je bilo zaraženih i mrtvih. 
što znači vrlo malo je švaba preboljelo virus i time stekli barem kakvu takvu imunost.. (kratkročnu, dugoročnu, djelomičnu nije važno). 
što znači da virus mora švabiju poharati, kao što hara hrvatskom, i drugim zemljama..  mislim da je u RH već oko 1/4 populacije preboljelo/bilo zaraženo virusom, pa taj virus se manje širi zadnjih dana.. krenuo je očiti trend pada(tako kažu neprijatelji bakic i lauc) 

uz malo sreće(tako kažu oni pa i speaker ne ja više)   situacija će se stabilizirati kroz naredne tjedne.. 

međutim švabe nisu imali tako nešto.. s obzirom da je švaba 20x više, ako kod nas umire dnevno.. sada 20-30ljudi.. kod švaba bi trebalo krenuti na 400-600-700 ljudi dnevno a to će biti prava pandemija
koliko ih trenutno umire?

Ne znam..ne pratim bash taj dio..bitniji je onaj koji je zarazen i nadalje siri zarazu..sto umru-umru,ybtg..kakogod ,svakodnevno je novih preko 20000 zarazenih,a eksponencijalni rast divlja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 7/11/2020, 23:45

Gnječ wrote:
venus wrote:
Eroo wrote:
Pas kad reži sprema se za napad, kad mačka prede iskazuje naklonost. 
Kad pas isplazi jezik i dahće iskazuje naklonost, a mačka , suprotno od toga, sprema se na napad.
Sve kontra. Imao sam psa i mačku, bili su veliki prijatelji...skupa spavali, skupa jeli.
Znaš zašto su se ovo dvoje posnosili? Nikad u međusobnoj "komunikaciji" nisu koristili ništa od navedenog.
Dobar nauk i ljudima...ustvari, ja sam učio od njih. :D

Zanimljivo, obje strane su se prilagodile.

pas i mačka su se morali udružiti protiv zajedničkog neprijatelja: sjebanog turčina svrbskih korjena okoćenog od pizde materine u nekoj ercegovnjarskoj vrtači.
Ti, Turčine, čkomi. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:50

I ponavljam,umrli od covida-19 direktno,je oko 5-6%,no daleko je veci broj onih umrlih,jer im je Covid-19 ujebao imunitet,kao i rasturio unutarnje organe,od mozga,pluca,srca,jetre,ledjne mozdine....pogodjeni virusom ce prije ili poslije postati jako narusenog zdravlja,pogodni za brza oboljenja bakterijskim i ostalim bolestinama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:51

Legendovich wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Odakle ti taj podatak od miljun otpuštenih u Švabiji ?
Pa znaš da se Robija mora izasrati... Metabolizam je to... Pita od jabuka i cimeta i zagarantirani sere ko grlica na obje guzice
Donjela mu valjda sestra pitu..
Umjesto da zahvali ženi izmišlja da rujka mijesi...
nije pametno moje,do jucer mislila da sam u Zegeju... :rasta :rasta :rasta
Kayo,nemoj biti ljubomorna..da me vidis,i ti bi me vrlo brzo zavoljela i pocela mi mjesiti bureke,pite,i kuvati opcenito.. B-)

Mene da vidi stavila bi me na kruh i vodu.

dobro Irudamu..i prije nekoliko godina si govorio kako si ponesto pobjegao sa tezinom...pa dokle sine Brute???! :rasta :rasta :rasta

Kad sam bio mali sam bio uvijek mršav...pa je uvijek bilo jedi ivane jedi ivane jedi ivane....onda kad je došlo do toga da netko kaže....stani jebote ivane gdje ćeš u pizdu materinu....svi se previše navikli na ono jedi ivane.

Jebiga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:53

MaximusDecimusMiridije wrote:
Legendovich wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Odakle ti taj podatak od miljun otpuštenih u Švabiji ?
Pa znaš da se Robija mora izasrati... Metabolizam je to... Pita od jabuka i cimeta i zagarantirani sere ko grlica na obje guzice
Donjela mu valjda sestra pitu..
Umjesto da zahvali ženi izmišlja da rujka mijesi...
nije pametno moje,do jucer mislila da sam u Zegeju... :rasta :rasta :rasta
Kayo,nemoj biti ljubomorna..da me vidis,i ti bi me vrlo brzo zavoljela i pocela mi mjesiti bureke,pite,i kuvati opcenito.. B-)

Mene da vidi stavila bi me na kruh i vodu.

dobro Irudamu..i prije nekoliko godina si govorio kako si ponesto pobjegao sa tezinom...pa dokle sine Brute???! :rasta :rasta :rasta

Kad sam bio mali sam bio uvijek mršav...pa je uvijek bilo jedi ivane jedi ivane jedi ivane....onda kad je došlo do toga da netko kaže....stani jebote ivane gdje ćeš u pizdu materinu....svi se previše navikli na ono jedi ivane.

Jebiga.
lol! lol! lol! lol! ajebiga,dude Ivan se zalaufao,ponijela ga inercija i sad mu stani na put...zid od mesa i kostiju od..koliko kila??? :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:54

No comment  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. 7/11/2020, 23:54

Legendovich wrote:I ponavljam,umrli od covida-19 direktno,je oko 5-6%,no daleko je veci broj onih umrlih,jer im je Covid-19 ujebao imunitet,kao i rasturio unutarnje organe,od mozga,pluca,srca,jetre,ledjne mozdine....pogodjeni virusom ce prije ili poslije postati jako narusenog zdravlja,pogodni za brza oboljenja bakterijskim i ostalim bolestinama
A koliko je umrlih od drugih 'necovid' bolesti jer nisu mogli do liječnika radi covida?
Nećemo nikad saznati...
'Lijek' je u ovom slučaju štetniji od bolesti...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:56

T. wrote:
Legendovich wrote:I ponavljam,umrli od covida-19 direktno,je oko 5-6%,no daleko je veci broj onih umrlih,jer im je Covid-19 ujebao imunitet,kao i rasturio unutarnje organe,od mozga,pluca,srca,jetre,ledjne mozdine....pogodjeni virusom ce prije ili poslije postati jako narusenog zdravlja,pogodni za brza oboljenja bakterijskim i ostalim bolestinama
A koliko je umrlih od drugih 'necovid' bolesti jer nisu mogli do liječnika radi covida?
Nećemo nikad saznati...
'Lijek' je u ovom slučaju štetniji od bolesti...

Tako je. Najbolje zabraniti ovima covidašima da opće idu do doktora. Neka umru kod kuće i ostave ostali normalan svijet da živi po starome, ko im kriv što su krivu kartu izvukli....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 23:56

T. wrote:
Legendovich wrote:I ponavljam,umrli od covida-19 direktno,je oko 5-6%,no daleko je veci broj onih umrlih,jer im je Covid-19 ujebao imunitet,kao i rasturio unutarnje organe,od mozga,pluca,srca,jetre,ledjne mozdine....pogodjeni virusom ce prije ili poslije postati jako narusenog zdravlja,pogodni za brza oboljenja bakterijskim i ostalim bolestinama
A koliko je umrlih od drugih 'necovid' bolesti jer nisu mogli do liječnika radi covida?
Nećemo nikad saznati...
'Lijek' je u ovom slučaju štetniji od bolesti...
tko zna..samo uglavnom pisem sto nadjem na malo ozbiljnijim stranicama,dakle prenosim vijesti..
sa ovim drugim se slazem..ja definitivno necu niti jednu vakcinu uzeti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 37 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum