ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 31/8/2020, 00:16

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:Sjetim se kako je Ero kad sam rekao da će početkom rujna biti 25 milijuna pitao kojom računicom... Aj da ponovim do kraja godine oboljelih preko 50 milijuna, a umrlih oko 2,2 milijuna...
kolega ja se sjećam. sulji sam rekao da će udar biti krajem rujna.
safet je kuvertirao, kaj go to značilo.Da remiziramo... - Page 38 06_saf12
Rujan će biti šokantan jer će biti uvertira u raspade pojedinih zdravstvenih sustava...  Imam neki filing da bi Indija mogla eksplodirati i da bi od nje mogao krenuti ršum...
Rujan može biti gadan u državama koje su imale strogu karantenu... Ili ako državljani nisu bili u Dalmaciji na ljetovanju...
Ja ne znam koji vam je... Priča se ispuhala, korona je od baba roge postala prehlada s kojom ćemo živjeti, a švedski model koji starcima daje opijum da umru i pušta ih niz kanalizaciju postao je odjednom model za cijeli svijet...
Na kraju će, još je rano, svi preuzet bjeloruski model...


mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 31/8/2020, 00:16

Eroo wrote:
veber wrote:čekamo sulju da kuvertira. pravi se bedast i ignorira vlastite upise.
ja sam safetu napisao u lipnju da nas čeka pick point u rujnu.
safet je kuvertirao što god to značilo.
Kosnik, klopu i safeta si zaboravio naglasit...da sad šracinger i drveni metar u zadnjem džepu i ne spominjem. :D
ti ne znaš korjen iz dva, ne znaš ni treču nepoznanicu, daj objasni kaj je šranciger?, ne koristim drveni metar već laser. s kojeg prebaciš na pc.
ali ti ne koristiš računalo osim kada tipkaš za službu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 31/8/2020, 00:19

mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:Sjetim se kako je Ero kad sam rekao da će početkom rujna biti 25 milijuna pitao kojom računicom... Aj da ponovim do kraja godine oboljelih preko 50 milijuna, a umrlih oko 2,2 milijuna...
kolega ja se sjećam. sulji sam rekao da će udar biti krajem rujna.
safet je kuvertirao, kaj go to značilo.Da remiziramo... - Page 38 06_saf12
Rujan će biti šokantan jer će biti uvertira u raspade pojedinih zdravstvenih sustava...  Imam neki filing da bi Indija mogla eksplodirati i da bi od nje mogao krenuti ršum...
Rujan može biti gadan u državama koje su imale strogu karantenu... Ili ako državljani nisu bili u Dalmaciji na ljetovanju...
Ja ne znam koji vam je... Priča se ispuhala, korona je od baba roge postala prehlada s kojom ćemo živjeti, a švedski model koji starcima daje opijum da umru i pušta ih niz kanalizaciju postao je odjednom model za cijeli svijet...
Na kraju će, još je rano, svi preuzet bjeloruski model...

ma ja velim da je safet stavio 25€ u kuvertu, a ta nominacija ne postoji. da je barem stavio 20

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 31/8/2020, 01:01

Ra wrote:Još remizirate?  


https://www.bergamonews.it/2020/05/05/coronavirus-a-marzo-5-900-i-morti-in-bergamasca-i-dati-comune-per-comune/370139/

Ne treba ići u Kinu Bergamo je tu, u komšiluku.
Tu vam je sva mudrost kad je korona virus u pitanju.
I usput, Bergamo provincija ima tek 1,12 milijuna stanovnika,
što će reći oko 3.7x je manji od HR.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 31/8/2020, 01:03

PS: Bože nas sačuvaj od nesposobnih, a marljivih ljudi. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 31/8/2020, 12:36

Danas opći pad novozaraženih na +146.
Značajan pad i u Slitu na +31 i u Zagrebu na +46.
U zadru +22...Epi još uvijek slavi dobru sezonu. :D
Pad broja aktivnih slučajeva na 2,649 slučajeva.

Da remiziramo... - Page 38 1-1

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 31/8/2020, 12:55

Zapadna i Istočna Hercegovina corona-free.
Zanimljivo...a onoliki turizam u Neumu. 
Turistični radnici su se očigledno znali zaštiti. scratch

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 31/8/2020, 13:49

Eroo wrote:Zapadna i Istočna Hercegovina corona-free.
Zanimljivo...a onoliki turizam u Neumu. 
Turistični radnici su se očigledno znali zaštiti. scratch
Mate, Jure i Ante dezinficijense koriste samo oralno...

"... Najjači su mi ovi šta sad plaču jer je ograničilo rad njihovim omiljenim wine&dineovima, lounge barovima, finger-food restAČima, sushi&shrimpovima, yoga centrima, fitnessima, crossfitevima i ostalim čudima zapada.

Zanimljivo kako ništa nisu naučili od Imoćana, Drnišana i Sinjana jer naše gostjon'ce i zogovi za balote uredno operiraju, a ima i razlog zašto.
Prva stvar, vlaj Mate može imat temperaturu veću od broja cipela, kašljat toliko jako da ga čuju s druge strane granice i iz pluća izbacivat mješavinu mazuta i kaučuka - ali taj ti u doktora neće.
Pravi vlaj bi i sidu prileža u tri dana, a di neće ovaj neki kovid. A ako Matu kojim slučajem baš ono obori da ne može do 10 ujutro posjeći hektar državne šume (tj. prije nego se lugar vrati s kave na posao), tek tada će ga zabrinuta rodbina odvuć do grada u dotura.
Kad su ga već na silu dovukli tamo i ustanovili da ima kovid, nema šanse da pravi vlaj Mate utopi ekipu.
Zna on dobro da će ga dežurni "pedijemiolog" pitat dva pitanja:
1. Di si bija zadnjih pet dana?
2. S kim si bija zadnjih pet dana?

"NISAM BIJA NIGDI I NISAM BIJA SU NIKIM" - lakonski će kratko odgovorit vlaj, znajući da ne smije ispast papak i utopit cilu ekipu iz gost'jone i sa balota, jerbo kakva bi sramota bila da Capak zbog njega zatvori jedina dva mista seoske razbibrige.
Ima i još jedan razlog, fala Bogu - uredno je Mate ženi svaki dan govorija da iza posla ide otuć faturetu ili nalit rodijaku Stipi zero zida i ploču za garažu, a u biti su rodijak Stipe i on svaki dan nalivali glavu i ostavljali dnevnicu na kartama i balotama.
I baš zbog toga čitate dnevne izvještaje koji glase otprilike ovako - Runovići jedan zaražen, Grubine jedan, Košute jedan, Zmijavci jedan, Hrvace jedan...
Nijedan brajo nije cinka di je bija ni s kim je bija, pa onaj jadni "pedijemiolog" nema koga ni testirat niti išta zatvarat.

A šta rade fina splitska gospoda? Malo se dama zakašljuca i ima temperaturu 37.1 pa se odma ide testirat. Normalno, ispadne da je pozitivna iako joj praktički nije ništa, ali zna ona zašto je došla.
Uljudna doktorica epidemiologije pita gospođu s kim je sve bila, a ova nabroji sve žive koje ima na fejsu posebno naglašavajući imena profesora, doktora, direktora gradskih firmi, voditeljica s radija i tako dalje - čisto da se pohvali kakve ona sve face u ovom gradu poznaje.
Pravi cirkus zapravo nastaje kad je epidemiologinja pita DI JE sve bila.
Asti cirkusa, naša sredovječna pokondirena tikva je dočekala svojih pet minuta slave. "Sushi bar, wine&dine&swine, lounge-slow food, soup-bar, cocktail club, sat Yoge, crossfit, fitness i tako dalje", nabraja gospođa sva ta fensi imena puna ponosa i sreće jer će konačno i u službenom dokumentu, na kojem je udaren državni pečat, pisat di je sve ona bila i s kakvom kremom se druži.

I na kraju, kad vam epidemiolozi sve živo pozatvaraju, čudom ćete se čudit kako je došlo do toga i krivit jadnog Capaka.
Mi ćemo, s druge strane, udarat po gemištu u seoskoj gostioni i bacit na balote s okladom u janjca. Moji večerašnji favoriti su Mate i Stipe, kažu da je kovid ka doping, a računaju da će im i suparnici zero popustit jer su junački otrpili ispitivanje dektive, tj. dotura pedijemijologa.

P.S. - Ne cinkavajte doturima di su Mate i Stipe.
Tko izda.. "

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 31/8/2020, 14:00

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Zapadna i Istočna Hercegovina corona-free.
Zanimljivo...a onoliki turizam u Neumu. 
Turistični radnici su se očigledno znali zaštiti. scratch
Mate, Jure i Ante dezinficijense koriste samo oralno...

"... Najjači su mi ovi šta sad plaču jer je ograničilo rad njihovim omiljenim wine&dineovima, lounge barovima, finger-food restAČima, sushi&shrimpovima, yoga centrima, fitnessima, crossfitevima i ostalim čudima zapada.

Zanimljivo kako ništa nisu naučili od Imoćana, Drnišana i Sinjana jer naše gostjon'ce i zogovi za balote uredno operiraju, a ima i razlog zašto.
Prva stvar, vlaj Mate može imat temperaturu veću od broja cipela, kašljat toliko jako da ga čuju s druge strane granice i iz pluća izbacivat mješavinu mazuta i kaučuka - ali taj ti u doktora neće.
Pravi vlaj bi i sidu prileža u tri dana, a di neće ovaj neki kovid. A ako Matu kojim slučajem baš ono obori da ne može do 10 ujutro posjeći hektar državne šume (tj. prije nego se lugar vrati s kave na posao), tek tada će ga zabrinuta rodbina odvuć do grada u dotura.
Kad su ga već na silu dovukli tamo i ustanovili da ima kovid, nema šanse da pravi vlaj Mate utopi ekipu.
Zna on dobro da će ga dežurni "pedijemiolog" pitat dva pitanja:
1. Di si bija zadnjih pet dana?
2. S kim si bija zadnjih pet dana?

"NISAM BIJA NIGDI I NISAM BIJA SU NIKIM" - lakonski će kratko odgovorit vlaj, znajući da ne smije ispast papak i utopit cilu ekipu iz gost'jone i sa balota, jerbo kakva bi sramota bila da Capak zbog njega zatvori jedina dva mista seoske razbibrige.
Ima i još jedan razlog, fala Bogu - uredno je Mate ženi svaki dan govorija da iza posla ide otuć faturetu ili nalit rodijaku Stipi zero zida i ploču za garažu, a u biti su rodijak Stipe i on svaki dan nalivali glavu i ostavljali dnevnicu na kartama i balotama.
I baš zbog toga čitate dnevne izvještaje koji glase otprilike ovako - Runovići jedan zaražen, Grubine jedan, Košute jedan, Zmijavci jedan, Hrvace jedan...
Nijedan brajo nije cinka di je bija ni s kim je bija, pa onaj jadni "pedijemiolog" nema koga ni testirat niti išta zatvarat.

A šta rade fina splitska gospoda? Malo se dama zakašljuca i ima temperaturu 37.1 pa se odma ide testirat. Normalno, ispadne da je pozitivna iako joj praktički nije ništa, ali zna ona zašto je došla.
Uljudna doktorica epidemiologije pita gospođu s kim je sve bila, a ova nabroji sve žive koje ima na fejsu posebno naglašavajući imena profesora, doktora, direktora gradskih firmi, voditeljica s radija i tako dalje - čisto da se pohvali kakve ona sve face u ovom gradu poznaje.
Pravi cirkus zapravo nastaje kad je epidemiologinja pita DI JE sve bila.
Asti cirkusa, naša sredovječna pokondirena tikva je dočekala svojih pet minuta slave. "Sushi bar, wine&dine&swine, lounge-slow food, soup-bar, cocktail club, sat Yoge, crossfit, fitness i tako dalje", nabraja gospođa sva ta fensi imena puna ponosa i sreće jer će konačno i u službenom dokumentu, na kojem je udaren državni pečat, pisat di je sve ona bila i s kakvom kremom se druži.

I na kraju, kad vam epidemiolozi sve živo pozatvaraju, čudom ćete se čudit kako je došlo do toga i krivit jadnog Capaka.
Mi ćemo, s druge strane, udarat po gemištu u seoskoj gostioni i bacit na balote s okladom u janjca. Moji večerašnji favoriti su Mate i Stipe, kažu da je kovid ka doping, a računaju da će im i suparnici zero popustit jer su junački otrpili ispitivanje dektive, tj. dotura pedijemijologa.

P.S. - Ne cinkavajte doturima di su Mate i Stipe.
Tko izda.. "
joso karta s mojom šogoricom, ja s kolegicom. veli ona, kaj da pokažem 4 deve ili da idu lišo? oni su imali 20 do kralja.
onda čuješ od jose; jebatiisusmetr da ti jeba ja nemrem dečka naći a ti četiri deve imaš.

onda smo ukinuli zvanja, samo bela.

ali desi se, jebatisusmater da ti jeba i cenera imaš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 31/8/2020, 14:02

kasnije smo mu rekli da je super imati dečka, ali bi ga mogli u imockom malo klepit. bolje da babe traži.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 31/8/2020, 14:08

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Zapadna i Istočna Hercegovina corona-free.
Zanimljivo...a onoliki turizam u Neumu. 
Turistični radnici su se očigledno znali zaštiti. scratch
Mate, Jure i Ante dezinficijense koriste samo oralno...

"... Najjači su mi ovi šta sad plaču jer je ograničilo rad njihovim omiljenim wine&dineovima, lounge barovima, finger-food restAČima, sushi&shrimpovima, yoga centrima, fitnessima, crossfitevima i ostalim čudima zapada.

Zanimljivo kako ništa nisu naučili od Imoćana, Drnišana i Sinjana jer naše gostjon'ce i zogovi za balote uredno operiraju, a ima i razlog zašto.
Prva stvar, vlaj Mate može imat temperaturu veću od broja cipela, kašljat toliko jako da ga čuju s druge strane granice i iz pluća izbacivat mješavinu mazuta i kaučuka - ali taj ti u doktora neće.
Pravi vlaj bi i sidu prileža u tri dana, a di neće ovaj neki kovid. A ako Matu kojim slučajem baš ono obori da ne može do 10 ujutro posjeći hektar državne šume (tj. prije nego se lugar vrati s kave na posao), tek tada će ga zabrinuta rodbina odvuć do grada u dotura.
Kad su ga već na silu dovukli tamo i ustanovili da ima kovid, nema šanse da pravi vlaj Mate utopi ekipu.
Zna on dobro da će ga dežurni "pedijemiolog" pitat dva pitanja:
1. Di si bija zadnjih pet dana?
2. S kim si bija zadnjih pet dana?

"NISAM BIJA NIGDI I NISAM BIJA SU NIKIM" - lakonski će kratko odgovorit vlaj, znajući da ne smije ispast papak i utopit cilu ekipu iz gost'jone i sa balota, jerbo kakva bi sramota bila da Capak zbog njega zatvori jedina dva mista seoske razbibrige.
Ima i još jedan razlog, fala Bogu - uredno je Mate ženi svaki dan govorija da iza posla ide otuć faturetu ili nalit rodijaku Stipi zero zida i ploču za garažu, a u biti su rodijak Stipe i on svaki dan nalivali glavu i ostavljali dnevnicu na kartama i balotama.
I baš zbog toga čitate dnevne izvještaje koji glase otprilike ovako - Runovići jedan zaražen, Grubine jedan, Košute jedan, Zmijavci jedan, Hrvace jedan...
Nijedan brajo nije cinka di je bija ni s kim je bija, pa onaj jadni "pedijemiolog" nema koga ni testirat niti išta zatvarat.

A šta rade fina splitska gospoda? Malo se dama zakašljuca i ima temperaturu 37.1 pa se odma ide testirat. Normalno, ispadne da je pozitivna iako joj praktički nije ništa, ali zna ona zašto je došla.
Uljudna doktorica epidemiologije pita gospođu s kim je sve bila, a ova nabroji sve žive koje ima na fejsu posebno naglašavajući imena profesora, doktora, direktora gradskih firmi, voditeljica s radija i tako dalje - čisto da se pohvali kakve ona sve face u ovom gradu poznaje.
Pravi cirkus zapravo nastaje kad je epidemiologinja pita DI JE sve bila.
Asti cirkusa, naša sredovječna pokondirena tikva je dočekala svojih pet minuta slave. "Sushi bar, wine&dine&swine, lounge-slow food, soup-bar, cocktail club, sat Yoge, crossfit, fitness i tako dalje", nabraja gospođa sva ta fensi imena puna ponosa i sreće jer će konačno i u službenom dokumentu, na kojem je udaren državni pečat, pisat di je sve ona bila i s kakvom kremom se druži.

I na kraju, kad vam epidemiolozi sve živo pozatvaraju, čudom ćete se čudit kako je došlo do toga i krivit jadnog Capaka.
Mi ćemo, s druge strane, udarat po gemištu u seoskoj gostioni i bacit na balote s okladom u janjca. Moji večerašnji favoriti su Mate i Stipe, kažu da je kovid ka doping, a računaju da će im i suparnici zero popustit jer su junački otrpili ispitivanje dektive, tj. dotura pedijemijologa.

P.S. - Ne cinkavajte doturima di su Mate i Stipe.
Tko izda.. "
A unda 'ko živ 'ko mrtav.Čovik mora od nečega umrit.  :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 31/8/2020, 14:11

veber wrote:kasnije smo mu rekli da je super imati dečka, ali bi ga mogli u imockom malo klepit. bolje da babe traži.
"Bolje jedno vruće pivo, nego četri ladna
Bolje stara baba, nego djeva bajna....
Ne vjerujete stožeru ni političaruma"

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 31/8/2020, 14:24

mutava baštarda wrote:
veber wrote:kasnije smo mu rekli da je super imati dečka, ali bi ga mogli u imockom malo klepit. bolje da babe traži.
"Bolje jedno vruće pivo, nego četri ladna
Bolje stara baba, nego djeva bajna....
Ne vjerujete stožeru ni političaruma"
joso je životopisan lik.
sere ko i ti poeziju.
ali nemre gubit u beli. ne da nemre nego ne voli.
poludi kada otvorim karte. isus i gospa se stiltaju
jednom sam ga pitao kako se to napiješ gospine krvi?
zaštekao je. zamisli scenu tri karte ima svatko i ja ga to pitam.

onda softver zakaže i čuješ jebatiisusmaterdatijebagospinekrvisenapijem.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 31/8/2020, 14:28

Eroo wrote:Danas opći pad novozaraženih na +146.
Značajan pad i u Slitu na +31 i u Zagrebu na +46.
U zadru +22...Epi još uvijek slavi dobru sezonu. :D
Pad broja aktivnih slučajeva na 2,649 slučajeva.

Da remiziramo... - Page 38 1-1

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 31/8/2020, 14:33

i koliko danas hrvata ima prehladu?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 31/8/2020, 14:52

AssadNaPodmornici wrote:i koliko danas hrvata ima prehladu?
jednom skočila fibra s 37.3, na 37,8... Čekamo javljanje stožera oće li mu spuštati fibru...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 31/8/2020, 14:56

mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:i koliko danas hrvata ima prehladu?
jednom skočila fibra s 37.3, na 37,8... Čekamo javljanje stožera oće li mu spuštati fibru...
Badnjak će uskoro, spustite još te brojke zaraženih. Barem na prosjek HR....što će reći +15/dan. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 31/8/2020, 15:01

AssadNaPodmornici wrote:i koliko danas hrvata ima prehladu?
možda safet opet izvadi kuvertu.
garant s 48mim hanibalusom nestane korona.
tko je reko?
safet je reko.
ali ima prosera na preko 200 stranica

šerif mubarak oslo hajli salasi rahmetli jovan i tito partija se kličem bosanac.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 31/8/2020, 16:51

veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:čekamo sulju da kuvertira. pravi se bedast i ignorira vlastite upise.
ja sam safetu napisao u lipnju da nas čeka pick point u rujnu.
safet je kuvertirao što god to značilo.
Kosnik, klopu i safeta si zaboravio naglasit...da sad šracinger i drveni metar u zadnjem džepu i ne spominjem. :D
ti ne znaš korjen iz dva, ne znaš ni treču nepoznanicu, daj objasni kaj je šranciger?, ne koristim drveni metar već laser. s kojeg prebaciš na pc.
ali ti ne koristiš računalo osim kada tipkaš za službu.
Jebiga, nismo svi polagali za kv zavarivače kao ti.
Ne sjećam se da bi bio neki poseban problem s trećom nepoznanicom ...
U Gaussovoj metodi eliminacije se ne spominje...treća ili enta, svejedno je. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 31/8/2020, 17:03

šta fali meštrima. u RH meštri zarađuju bolje od inžinjera, i to često sa faturetama meštri izlaze mjesečno sa duplo više para nego inžinjeri, (kojih ima na lopate trenutno) , a ruganje sa meštrima ovdje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 31/8/2020, 17:17

AssadNaPodmornici wrote:šta fali meštrima. u RH meštri zarađuju bolje od inžinjera, i to često sa faturetama meštri izlaze mjesečno sa duplo više para nego inžinjeri,  (kojih ima na lopate trenutno) , a ruganje sa meštrima ovdje
Ne rugam se ja s meštrima, oni su zlata vrijedni.
Problem nastane kad se počmu raspravljati o stvarima koje ne poznaju.
Posebno mi idu na qratz oni koji se hvale kako je on "tako radio u Njemačkoj"
i pokušava izigravati projekt. Onaj "meštar" gore spominje "drugi korjen i treću nepoznanicu"...niđe veze s vezom. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 38 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum