ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 5/9/2020, 20:56

veber wrote:
demantiraj moj model koji je "rekao" da će pick point biti krajem rujna i svoj upis da stavljaš u kuvertu jako prestaje epidemija.

Pik je bio 15. travnja, psihopato. Nakon toga deminuendo od skoro mjesec dana, s mnogim nulama.
Daješ rizbice koje nisi ti risao već stroj, koje ga isto tako koriste risari s 14 dnevnim kursom.
Budalaštiona par exellence. I još nešto, ne postoji nikakav ACAD koji bi mogao rješavati otvorene
matematičke probleme kao što je epidemija. No, ti si po svojoj prirodi lažov i manipulator, koji se
pokušava nametnuti uglavnom neukima. Sve je to dobro poznato u psihijatriji. Na tvoju veliku žalost
kažu i to da su  psihopatija i sociopatija neizlječivi. Ne radi se o bolesti već o stanju.
I još nešto: pokušaj naći i jedan komentar od kolega na tvoju rizbicu. Nema. Ni pozitivan ni negativan.
Čak ni ja to nisam komentirao, jer bi bilo nerazmno s moje strane.

Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 5/9/2020, 20:59

veber wrote:a imaš još veliki čefurski problem.
stalno navodiš kako te vole, a drugima bulazniš da ih ne vole.
netko te safete ili voli ili te ne voli.
Samo ti nastavi, to je tvoja psihopatska i sociopatska priroda.
Ne možeš prestati, jer ti hoćeš pobijediti pa makar i na tako
primitivanm način kakav si upravo ispoljio.
Kad nemaš argumente onda imaš laž, izmišljanje, manipulacija.
Manipulacija i laž su tvoja hrana, bez čega ne možeš živjeti.
Zato i sve što imaš je "ex", ništa za stalno....

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 5/9/2020, 21:32

Da remiziramo... - Page 44 1-1

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 5/9/2020, 21:52

Eroo wrote:
veber wrote:
demantiraj moj model koji je "rekao" da će pick point biti krajem rujna i svoj upis da stavljaš u kuvertu jako prestaje epidemija.

Pik je bio 15. travnja, psihopato. Nakon toga deminuendo od skoro mjesec dana, s mnogim nulama.
Daješ rizbice koje nisi ti risao već stroj, koje ga isto tako koriste risari s 14 dnevnim kursom.
Budalaštiona par exellence. I još nešto, ne postoji nikakav ACAD koji bi mogao rješavati otvorene
matematičke probleme kao što je epidemija. No, ti si po svojoj prirodi lažov i manipulator, koji se
pokušava nametnuti uglavnom neukima. Sve je to dobro poznato u psihijatriji. Na tvoju veliku žalost
kažu i to da su  psihopatija i sociopatija neizlječivi. Ne radi se o bolesti već o stanju.
I još nešto: pokušaj naći i jedan komentar od kolega na tvoju rizbicu. Nema. Ni pozitivan ni negativan.
Čak ni ja to nisam komentirao, jer bi bilo nerazmno s moje strane.
ne može pik biti 15. travnja kad cijeli svijet tek očekuje najveće brojeve i po pitanju zaraženih i oboljelih i kritilnih i umrlih... pik bi bio da je virus imao uzlaznu i silaznu putanju virulentnosti, međutim silazne nije bilo, djelomično se utjecalo zaključavanjem  a onda se naknadno manipuliralo brojevima i to je sve i poznato i ukalkulirano u upravljanje krizom...pik neće biti ni kad veber kaže jer je to prerano, tek kad se sudare brojevi gripe i brojevi covida-19 onda ćemo imati pikove i to u valovima kako se bude gripa pružala, kod nas bi pik mogao biti u prvoj polovici siječnja, ali pitanje je što ćemo tada broati jer će broj do broja jedan biti gori od drugog... ova tvoja priča o piku u rujnu pa smanjenju početkom listopada nije realna čak i ako se pokuša manipulirati brojevima... evo ukratko scenarija... pune se jalice, vrtići i kreće se u malu školu plus počinje osnovna škola, srednja i fakulteti.... mladi od 8-og razreda na dalje listom ili ne vjeruju da virus uopće postoji ili su uvjereni da im virus ne može ništa pa samim tim imaju i jedan potpuno nonšalantan odnos i spram mjera i spram posredne opasnosti koja proizlazi iz njihovog "lako ćemo i ja hoću sad i odmah" pristupa, i slijedom navedenog oni će sasvim sigurno biti glavni nositelji širenja virusa i po horizontali, gdje će biti manje opasan i s manje posljedica ali i po vertikali gdje će nastati znatne posljedice kod starije i komorbiditetne populacije....
evo još ću jednom ponoviti, mada me mrzi to ponavljanje, mi nismo bitni u cijeloj priči, jer se naše metodologije i pristupi ne mogu koristiti kao obrasci, a imat ćemo do NG preko 50 000 slučajeva oboljelih i zasigurno preko 1000 mrtvih, a svijet će dogurati preko 50 milijuna oboljelih i preko 2 milijuna mrtvih... i tu se ne staje jer će i silazna putanja pokositi ogroman broj ljudi....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 5/9/2020, 21:54

Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 44 1-1
ovo je glupost ni ti ni onaj tko je ovo radio ne razumijete da je ovo sve jedan val jer virus ne prestaje sa širenjem niti u jednom trenutku iz razloga što je oslabio ili se povukao... on je u kontinuitetu i u punoj funkciji...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 5/9/2020, 22:32

Eroo wrote:
Zato i sve što imaš je "ex"

Po dogovoru bi trebao voditi i ex psa u šetnju. Ali pas neće. Bježi čim ga vidi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 5/9/2020, 22:43

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
demantiraj moj model koji je "rekao" da će pick point biti krajem rujna i svoj upis da stavljaš u kuvertu jako prestaje epidemija.

Pik je bio 15. travnja, psihopato. Nakon toga deminuendo od skoro mjesec dana, s mnogim nulama.
Daješ rizbice koje nisi ti risao već stroj, koje ga isto tako koriste risari s 14 dnevnim kursom.
Budalaštiona par exellence. I još nešto, ne postoji nikakav ACAD koji bi mogao rješavati otvorene
matematičke probleme kao što je epidemija. No, ti si po svojoj prirodi lažov i manipulator, koji se
pokušava nametnuti uglavnom neukima. Sve je to dobro poznato u psihijatriji. Na tvoju veliku žalost
kažu i to da su  psihopatija i sociopatija neizlječivi. Ne radi se o bolesti već o stanju.
I još nešto: pokušaj naći i jedan komentar od kolega na tvoju rizbicu. Nema. Ni pozitivan ni negativan.
Čak ni ja to nisam komentirao, jer bi bilo nerazmno s moje strane.
ne može pik biti 15. travnja
Promijeni naočale, uzmi one za čitanje. :D
Imaš iznad čak i nacrtano.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 5/9/2020, 22:44

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
Zato i sve što imaš je "ex"

Po dogovoru bi trebao voditi i ex psa u šetnju. Ali pas neće. Bježi čim ga vidi.
Mačka je u pitanji i ne pas. Dok je hraniš mazi se, čim je netko drugi hrani mazi se s njim...Tako ti je to s mačkama. ;) :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 5/9/2020, 22:46

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 44 1-1
ovo je glupost ni ti ni onaj tko je ovo radio ne razumijete da je ovo sve jedan val jer virus ne prestaje sa širenjem niti u jednom trenutku iz razloga što je oslabio ili se povukao... on je u kontinuitetu i u punoj funkciji...
1. val je 1. val...može ih u budućnosti biti beskrajno puno, kao i gripe.
Ne traži jaje u dlaci, pobogu. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 5/9/2020, 22:48

michaellcmacha wrote:
evo još ću jednom ponoviti, mada me mrzi to ponavljanje, mi nismo bitni u cijeloj priči, jer se naše metodologije i pristupi ne mogu koristiti kao obrasci, a imat ćemo do NG preko 50 000 slučajeva oboljelih i zasigurno preko 1000 mrtvih, a svijet će dogurati preko 50 milijuna oboljelih i preko 2 milijuna mrtvih... i tu se ne staje jer će i silazna putanja pokositi ogroman broj ljudi....

2050.-e će biti zaraženih 4,623, 856. Da se kladimo? :^0

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 5/9/2020, 22:51

Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
Zato i sve što imaš je "ex"

Po dogovoru bi trebao voditi i ex psa u šetnju. Ali pas neće. Bježi čim ga vidi.
Mačka je u pitanji i ne pas. Dok je hraniš mazi se, čim je netko drugi hrani mazi se s njim...Tako ti je to s mačkama. ;) :D

Jedni veber. Sad mi ga je žao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 5/9/2020, 23:25

https://www.bergamonews.it/2020/05/05/coronavirus-a-marzo-5-900-i-morti-in-bergamasca-i-dati-comune-per-comune/370139/

Dojadilo mi je ponavljati jedno teisto.
Proslijedio sam link na relevantan naslov, možda im bude od pomoći.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 5/9/2020, 23:33

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
Zato i sve što imaš je "ex"

Po dogovoru bi trebao voditi i ex psa u šetnju. Ali pas neće. Bježi čim ga vidi.
Mačka je u pitanji i ne pas. Dok je hraniš mazi se, čim je netko drugi hrani mazi se s njim...Tako ti je to s mačkama. ;) :D

Jedni veber. Sad mi ga je žao.
Jebiga, kad me tjera da budem i ja bezobrazan.
Gadim se sam sebi kad god prekoračim granicu pristojnosti.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 7/9/2020, 10:59

Da remiziramo... - Page 44 1-1

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 7/9/2020, 11:17

splitsku županiju više nijedna ni teoretski ne može stići :roll
vili40
vili40

Male
Posts : 10789
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 7/9/2020, 12:09

tvoj upis samo pokazuje tvoje neznanje.
ACAD koriste arhitekti, problem kod njega je 2D.
ne rješava matematičke problema.
najbolji program za matematiku ti je Excel

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 7/9/2020, 21:01

veber wrote:tvoj upis samo pokazuje tvoje neznanje.
ACAD koriste arhitekti, problem kod njega je 2D.
ne rješava matematičke problema.
najbolji program za matematiku ti je Excel
ArmCad je produžetak ACAD-a, TOWER također, a ima i Geos 9 itd.
Svi oni za osnovu koriste ACAD.
Osobno za sredstvo rada koristim TOWER.
U svakom slučaju ACAD su mi ulazni podaci za daljnje proračune.-
Excel kao najbolji program za matematiku?
Seljo psihopatski, jes ali za kuharice i kućne pomoćnice. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 7/9/2020, 21:03

Eroo wrote:https://www.bergamonews.it/2020/05/05/coronavirus-a-marzo-5-900-i-morti-in-bergamasca-i-dati-comune-per-comune/370139/

Dojadilo mi je ponavljati jedno teisto.
Proslijedio sam link na relevantan naslov, možda im bude od pomoći.
stavio ti kolega hektor zašto su ovi u bregamu cici-krep

njihovi stručnjaci doktori su slušali "kineze" i one budale iz WHOa i doslovno zdrave ljude(čim bi malo zakašljali) stavljali na respiratore i ovi umirali ko zecovi..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21129
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 7/9/2020, 21:03

vili40 wrote:splitsku županiju više nijedna ni teoretski ne može stići :roll
Ne može im niko ništa, jači su od sudbine. Izgleda da im se Dubrovnik pridružio.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75251
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 7/9/2020, 21:05

a naši pametni... stoj doma, pij čaj i limun i izoliraj se i čekaj da ti prođe korona prehlada.. ako je malo jače sranje onda u bolnicu u krevet.. ako si tek za grob, i nema drugog izbora onda tek na respirator.. a u Sjevernoj Italiji i New Yorku, malo kašlješ i ovi te uštekaju na respirator i ubije te respirator.. jesu slušali Kineze i onoga maoističkog crnog gusara na čelu WHOa , a ero as se poziva na WHO

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21129
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 7/9/2020, 21:06

Eroo wrote:
vili40 wrote:splitsku županiju više nijedna ni teoretski ne može stići :roll
Ne može im niko ništa, jači su od sudbine. Izgleda da im se Dubrovnik pridružio.
što više nas preboli ovu prehladu, to bolje za zimu, kada prehlada je jača i kada bi mogla tamaniti starije od +70 koji su realno ugroženi.

u RH je do danas sigurno preko 200 000 ljudi (vjerojatno i par desetaka možda i stotinjak tisuća više) preboljelo ovu prehladu, a samo je jedna jedina osoba mlađa od 50godina umrla..(47godina i imala je abecedu drugih bolesti). 

dakle šansa da mlađa osoba umre od ove prehlade je 1:200 000  i više.. stoga što više to bolje. što više mlađih preboli, to će oni ugroženiji biti sigurniji
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21129
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum