ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorija zavjere - Let na Mjesec

Page 18 of 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:42

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ja znam da oni nisu sletili na Mjesec a ti kako oćeš. Za mene je to Apollo 12

Ne znaš nego samo imaš priviđenja pa misliš da znaš. Ali nema veze, i to je za ljude.
Kad doneseš zastavu onda ćemo pričat

RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by veber 24/5/2020, 22:44

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače nije taj "modul" tako krh

evo čitam na wiki
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 1024px-Apollo_lander%2C_Franklin_Institute_-_DSC06612

težak je 15tona, ima volumen 6m3 , visok 4m širok 3 m, za dvije osobe i istrumente, i gorivo da se može vratiti nazad na letjelicu koja je iznad gore lebdila

imate na wikipediji doslovno nacrte i sve moguće detalje. možete ga doslovno doma napraviti

msiliš da danas u svijetu postoji više desetaka nacija koje imaju dovoljno stručnjaka .. da recimo iranci , turci, kinezi, vjetnamci, sjeverno i južno korejci, njemci, i ostali ne mogu vidjeti sve ove nacrte i i gluposti, i dokaze , msiliš da iranci ili turci ili druge ili čak kina, jedva bi dočekali da mogu "posrati" amerikance i kazati im da su ovo sve "gluposti".

ali ringo i svetac najpametniji, vas dva koji niste u životu vidjeli diferencijalni račun, pametniji od milijuna iranskih, ruskih, kineskih, njemačkih, turskih, japanskih, njemačkih, francuskih, talijanskih, britanskih, vijetnamskih, sj.korejskih, j.korejskih, tajvanskih i ostalih stručnjaka i znanstvenika.
evo,Rusi nisu bili na mjesecu..posteno priznali da su teskoce bile prevelike..to je ekipa,ne ko ovi drkadzije iz nASA-e,koji moraju posto poto prodati nesto da prezive..govorimo o 1960tima,ne danasnjem nivou tehnologije koji opet ima velike tehnoloske probleme u osiguravanju sigurnog puta kroz otvoreni svemir..

yoda,ne budi autistican..da je itko putovao na Muuuun,bauljao tamo malo turisticki,i vratio se na zemlju,preostao bi mu koji dan zivota,jerbi bio previse ozracen gama radijacijom..guglaj malo..GAMA RADIATION..neizbjeznom u otvorenom svemiru :starac
NEŠTO sam negdje pročitao ali davno, da su proboj gama zraka spriječili sa zlatnim premazom svih površina iznutra ili u nekom podsloju kako u letjelicama tako i zaštitna sredstva astronauta izuzev vizira... gama zrake ne prolaze kroz zlato, tj mislim da ih zlato apsorbira... tako nekako... ne tvrdim, ali mislim da je zlato u pitanju...
nisi krivo pročitao i sjećanje te služi.
ali nije bilo zlato nego eloksirana aluminijska folija. eloksacija ima ih 8 boja u eloksaciji, ako mene ne vara sjećanje prerade aluminija. najobičnijom su folijom zamotali. kolega svetoje bulazni po običaju. 
ono pitanje kako su takvim malim compom uspjeli doći do mjeseca i kako su proračunali.
mislim da je aristotel bio mežu prvima u proračunu.
bez compa i pametnih telefona.
MISLIM da ipak nije bila aluminijska ili bilo kakva folija od lakih metala, gama zrake bez problema prolaze kroz prepreke od lakih metala... problem im je proći kroz prepreke tipa olovo zlato i sl. čak štoviše ti metali imaju sposobnost apsorpcije gama zraka... probat ću pronać to mada nisam siguran jer sam to čitao u nekom časopisu jako davno...
nemrem tvrdit, a ne da mi se surfat.
eloksacija ide po bojama a nanosi se galvanski. a aluminij prima samo osam materijala.
možda je bilo zlato, ali ne vjerujem. olovo je lakše od zlata.
možda talište

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:45

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ja znam da oni nisu sletili na Mjesec a ti kako oćeš. Za mene je to Apollo 12

Ne znaš nego samo imaš priviđenja pa misliš da znaš. Ali nema veze, i to je za ljude.
Kad doneseš zastavu onda ćemo pričat

Ako ti je i donesem, onda ćeš početi sa izgovorima kako je to od Apolla 12, tako da nisam s Marsa pao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:47

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ja znam da oni nisu sletili na Mjesec a ti kako oćeš. Za mene je to Apollo 12

Ne znaš nego samo imaš priviđenja pa misliš da znaš. Ali nema veze, i to je za ljude.
Kad doneseš zastavu onda ćemo pričat

Ako ti je i donesem, onda ćeš početi sa izgovorima kako je to od Apolla 12, tako da nisam s Marsa pao.
Nećeš je donit jer je nema. Nikad je tamo nisu ni zabili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:48

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ja znam da oni nisu sletili na Mjesec a ti kako oćeš. Za mene je to Apollo 12

Ne znaš nego samo imaš priviđenja pa misliš da znaš. Ali nema veze, i to je za ljude.
Kad doneseš zastavu onda ćemo pričat

Ako ti je i donesem, onda ćeš početi sa izgovorima kako je to od Apolla 12, tako da nisam s Marsa pao.
Nećeš je donit jer je nema. Nikad je tamo nisu ni zabili.

Zašto bih to tebi vjerovao kad sam gledao tv prijenos u živo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:48

Zastava od Apollo 12 postoji a samo je četiri mjeseca starija od te. Kaže otpuhalo je. Pa nađi je , negdi je na podu. Nije utekla nigdi.

E nema e. Dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:50

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Ne znaš nego samo imaš priviđenja pa misliš da znaš. Ali nema veze, i to je za ljude.
Kad doneseš zastavu onda ćemo pričat

Ako ti je i donesem, onda ćeš početi sa izgovorima kako je to od Apolla 12, tako da nisam s Marsa pao.
Nećeš je donit jer je nema. Nikad je tamo nisu ni zabili.

Zašto bih to tebi vjerovao kad sam gledao tv prijenos u živo?
Zato šta je meni ptičica šapnila istinu a ti ne možeš dokazati suprotno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by michaellcmacha 24/5/2020, 22:52

aj da vas pitam nešto što je vrlo interesantno za svakodnevni život... što mislite kolikom radioaktivnom zračenju smo izloženi na dnevnoj bazi kad se uzme u obzir zračenje iz svemira, zračenje iz okoliša, zračenje iz tla i zračenje iz predmeta... odnosno da li su ljudi koji žive na 17 katu nebodera izloženi većem zračenju od nekog tko živi u kamenoj kući na obali ili s druge strane ljudi koji žive u zgradama od opeke u odnosu na ljude koji žive u drvenim kućama... i što utječe npr. na radioaktivnost tla...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:58

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Kad doneseš zastavu onda ćemo pričat

Ako ti je i donesem, onda ćeš početi sa izgovorima kako je to od Apolla 12, tako da nisam s Marsa pao.
Nećeš je donit jer je nema. Nikad je tamo nisu ni zabili.

Zašto bih to tebi vjerovao kad sam gledao tv prijenos u živo?
Zato šta je meni ptičica šapnila istinu a ti ne možeš dokazati suprotno.

Pa ti imaš deluzije pa ti nitko normalan nije dužan ništa vjerovati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 23:00

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Ako ti je i donesem, onda ćeš početi sa izgovorima kako je to od Apolla 12, tako da nisam s Marsa pao.
Nećeš je donit jer je nema. Nikad je tamo nisu ni zabili.

Zašto bih to tebi vjerovao kad sam gledao tv prijenos u živo?
Zato šta je meni ptičica šapnila istinu a ti ne možeš dokazati suprotno.

Pa ti imaš deluzije pa ti nitko normalan nije dužan ništa vjerovati.
Pa i ne mora. Bitno je da ne vjeruje tebi nego sam dođe do zaključka.

Pronađi zastavu inače ti nitko neće vjerovati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by michaellcmacha 24/5/2020, 23:02

veber wrote:
michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
evo,Rusi nisu bili na mjesecu..posteno priznali da su teskoce bile prevelike..to je ekipa,ne ko ovi drkadzije iz nASA-e,koji moraju posto poto prodati nesto da prezive..govorimo o 1960tima,ne danasnjem nivou tehnologije koji opet ima velike tehnoloske probleme u osiguravanju sigurnog puta kroz otvoreni svemir..

yoda,ne budi autistican..da je itko putovao na Muuuun,bauljao tamo malo turisticki,i vratio se na zemlju,preostao bi mu koji dan zivota,jerbi bio previse ozracen gama radijacijom..guglaj malo..GAMA RADIATION..neizbjeznom u otvorenom svemiru :starac
NEŠTO sam negdje pročitao ali davno, da su proboj gama zraka spriječili sa zlatnim premazom svih površina iznutra ili u nekom podsloju kako u letjelicama tako i zaštitna sredstva astronauta izuzev vizira... gama zrake ne prolaze kroz zlato, tj mislim da ih zlato apsorbira... tako nekako... ne tvrdim, ali mislim da je zlato u pitanju...
nisi krivo pročitao i sjećanje te služi.
ali nije bilo zlato nego eloksirana aluminijska folija. eloksacija ima ih 8 boja u eloksaciji, ako mene ne vara sjećanje prerade aluminija. najobičnijom su folijom zamotali. kolega svetoje bulazni po običaju. 
ono pitanje kako su takvim malim compom uspjeli doći do mjeseca i kako su proračunali.
mislim da je aristotel bio mežu prvima u proračunu.
bez compa i pametnih telefona.
MISLIM da ipak nije bila aluminijska ili bilo kakva folija od lakih metala, gama zrake bez problema prolaze kroz prepreke od lakih metala... problem im je proći kroz prepreke tipa olovo zlato i sl. čak štoviše ti metali imaju sposobnost apsorpcije gama zraka... probat ću pronać to mada nisam siguran jer sam to čitao u nekom časopisu jako davno...
nemrem tvrdit, a ne da mi se surfat.
eloksacija ide po bojama a nanosi se galvanski. a aluminij prima samo osam materijala.
možda je bilo zlato, ali ne vjerujem. olovo je lakše od zlata.
možda talište
olova treba jako puno, npr samo da bi umanjio zračenje potreban je sloj od 0,7 cm, ada bi sveo intenzitet gama zračenja na 1% treba 5 cm debeli sloj olova a to je prevelik teret, dok zlato zaustavlja proboj gama zraka tom svojom sposobnošću apsorpcije u vrlo tankom filmu... opet naglašavam ne mogu pronači tekst ali ukoliko ga nađem budem stavio tu... za olovo sam prilično uvjeren da nije u igri iz razloga koji sam naveo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by kaya 24/5/2020, 23:04

michaellcmacha wrote:aj da vas pitam nešto što je vrlo interesantno za svakodnevni život... što mislite kolikom radioaktivnom zračenju smo izloženi na dnevnoj bazi kad se uzme u obzir zračenje iz svemira, zračenje iz okoliša, zračenje iz tla i zračenje iz predmeta... odnosno da li su ljudi koji žive na 17 katu nebodera izloženi većem zračenju od nekog tko živi u kamenoj kući na obali ili s druge strane ljudi koji žive u zgradama od opeke u odnosu na ljude koji žive u drvenim kućama... i što utječe npr. na radioaktivnost tla...
Možda bi sveto znao
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 23:04

Ako ne pronađeš zastavu ja ću s tom šemom pobit i one koji tvrde da ovi nikad nisu bili gore jer Apollo 12 ima zastavu a tebe stavit u poziciju da osim studija Mileva nemaš nekih drugih dokaza za svoju tvrdnju.

Ubijam dvije muhe jednim udarcem

Teoretičate zavjere i svetu američku crkvu svemira zvana NASA autoritet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 23:09

RayMabus wrote:Ako ne pronađeš zastavu ja ću s tom šemom pobit i one koji tvrde da ovi nikad nisu bili gore jer Apollo 12 ima zastavu a tebe stavit u poziciju da osim studija Mileva nemaš nekih drugih dokaza za svoju tvrdnju.

Pobit ćeš ti jedino svoju šuplju tikvu.
Lažni generale nepostojeće GF.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 23:12

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Ako ne pronađeš zastavu ja ću s tom šemom pobit i one koji tvrde da ovi nikad nisu bili gore jer Apollo 12 ima zastavu a tebe stavit u poziciju da osim studija Mileva nemaš nekih drugih dokaza za svoju tvrdnju.

Pobit ćeš ti jedino svoju šuplju tikvu.
Lažni generale nepostojeće GF.
Lažni general s Gf te izazvao na dvoboj da mu podastreš dokaze o slijetanju Apolla 11.

Znam da ih nemaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by veber 24/5/2020, 23:13

michaellcmacha wrote:aj da vas pitam nešto što je vrlo interesantno za svakodnevni život... što mislite kolikom radioaktivnom zračenju smo izloženi na dnevnoj bazi kad se uzme u obzir zračenje iz svemira, zračenje iz okoliša, zračenje iz tla i zračenje iz predmeta... odnosno da li su ljudi koji žive na 17 katu nebodera izloženi većem zračenju od nekog tko živi u kamenoj kući na obali ili s druge strane ljudi koji žive u zgradama od opeke u odnosu na ljude koji žive u drvenim kućama... i što utječe npr. na radioaktivnost tla...
oš odokativno ili naučno?
mislim da primamo.
faradejdejev zakon i kavezi su zakon
život u armiranobetonskoj zgradi je svakako bolji.
nedostatak su da nemaš signal.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 23:15

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Ako ne pronađeš zastavu ja ću s tom šemom pobit i one koji tvrde da ovi nikad nisu bili gore jer Apollo 12 ima zastavu a tebe stavit u poziciju da osim studija Mileva nemaš nekih drugih dokaza za svoju tvrdnju.

Pobit ćeš ti jedino svoju šuplju tikvu.
Lažni generale nepostojeće GF.
Lažni general s Gf te izazvao na dvoboj da mu podastreš dokaze o slijetanju Apolla 11.

Znam da ih nemaš.

Idi učini bar jedno dobro djelo i udavi se u vlastitom ludilu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 23:16

michaellcmacha wrote:aj da vas pitam nešto što je vrlo interesantno za svakodnevni život... što mislite kolikom radioaktivnom zračenju smo izloženi na dnevnoj bazi kad se uzme u obzir zračenje iz svemira, zračenje iz okoliša, zračenje iz tla i zračenje iz predmeta... odnosno da li su ljudi koji žive na 17 katu nebodera izloženi većem zračenju od nekog tko živi u kamenoj kući na obali ili s druge strane ljudi koji žive u zgradama od opeke u odnosu na ljude koji žive u drvenim kućama... i što utječe npr. na radioaktivnost tla...

ovdje prosjek ne znači ništa. koliko je zračenje ovisi gdje tko živi. radioaktivni plin radon je jedan od glavnih problema nebitno stanuješ u podrumu ili na 17 katu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 23:16

A tko zna na šta je ta državna američka svemirska agencija spremna još lagat da zaštiti i promovira američke interese kad su u stanju cijelom svijetu servirat prijenos uživo lažnog slijetanja na Mjesec.

Smeta vam kineska zdravstvena organizacija kako ju Trump naziva a američka svemirska koja se prodaje pod autoritet da je cijeli svijet a u osnovi je vlasništvo američke vlade nije problem šta oni kažu il ne kažu jer je to odma qpsolutna istina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 23:20

RayMabus wrote:A tko zna na šta je ta državna američka svemirska agencija spremna još lagat da zaštiti i promovira američke interese kad su u stanju cijelom svijetu servirat prijenos uživo lažnog slijetanja na Mjesec.

Smeta vam kineska zdravstvena organizacija kako ju Trump naziva a američka svemirska koja se prodaje pod autoritet da je cijeli svijet a u osnovi je vlasništvo američke vlade nije problem šta oni kažu il ne kažu jer je to odma qpsolutna istina.
Oh Bože sveti sudbo nesretna sad sam se sjetio da s njom upravljaju isti oni ljudi , svjetski autoriteti koji tvrde da se u Roswelu nikad nije srušio svemirski brod.

Šta se još nije po njima desilo ili se desilo jer očito je da oni kreiraju istinu.



Di ti je zastava ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 23:20

RayMabus wrote:

Di ti je zastava ?

Di je tebi svemirski brod iz Roswella, budalo? A?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 18 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum