ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorija zavjere - Let na Mjesec

Page 17 of 23 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next

Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:18

abraham wrote:Kolega, teorija zavjere je da ljudi nisu nikada sletjeli na mjesec. Nebitno 11,12 ili 25.
Problem je šta sve teorije zavjere imaju malo istine a ovdje je to ova i onda se ljudi još nadovežu sa svojim idejama i na kraju ispadne da nisu nikad ni bili.

Sve teorije zavjere imaju uporište u nećemu. Poput male pukotine koja se s vremenom širi pa postane teorija zavjere. Da nema te male pukotine a to je ovdje lažno slijetanje na Mjesec Apolla 11 nikad ne bi iz te male pukotine nastala teorija da nikad nisu bili na Mjesecu.

Kad otkriješ izvor sve prestaje.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:19

Longi,Šejker je uz tebe propucao... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:22

Legendovich wrote:Longi,Šejker je uz tebe propucao... lol! lol! lol!
Nije. On će se držat svoje priče jer je on to gledao uživo prijenos na televiziji s katodnim svijećama.

Ima je crno bijeli televizor onda i gleda je to uživo. To je dokaz da su sletjeli na Mjesec.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by michaellcmacha 24/5/2020, 22:23

Legendovich wrote:
Speare Shaker wrote:
Legendovich wrote:
Speare Shaker wrote:
Legendovich wrote:Ajmo mi svi džuture maznuti jedan modul pa do Muuuuna odletjeti da vidimo jel moguce

Zašto bi se itko normalan bavio dokazivanjem dobro poznatih činjenica?
Neka to naprave oni koji ne vjeruju da su ljudi bili na Mjesecu. I to o svojem trošku. Neka vam to bude pouka za ubuduće.
Ne bi volio na Muuuun spustiti nogu i prosetati??ja vrlo rado.. :love :love :love

Hvala, ali ne hvala. Avanturustički duh radije povremeno ispoljavam na Zemlji.
eee,yebote...ja kao malecak sam bio zapaljen nacisto za svemir....sve serijale sam nacisto gutao,od star trek-a pa do svemir 1999...kasnije se prilicno posvetio u slobodno vrijeme astronomiji,nesh malo astrofizici..
I KEMIJI...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:23

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Longi,Šejker je uz tebe propucao... lol! lol! lol!
Nije. On će se držat svoje priče jer je on to gledao uživo prijenos na televiziji s katodnim svijećama.

Ima je crno bijeli televizor onda i gleda je to uživo. To je dokaz da su sletjeli na Mjesec.
I ima je 2-3 godine.. lol! lol! lol! ..zna kurtza on sto je gledao... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:24

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
Speare Shaker wrote:
Legendovich wrote:
Speare Shaker wrote:

Zašto bi se itko normalan bavio dokazivanjem dobro poznatih činjenica?
Neka to naprave oni koji ne vjeruju da su ljudi bili na Mjesecu. I to o svojem trošku. Neka vam to bude pouka za ubuduće.
Ne bi volio na Muuuun spustiti nogu i prosetati??ja vrlo rado.. :love :love :love

Hvala, ali ne hvala. Avanturustički duh radije povremeno ispoljavam na Zemlji.
eee,yebote...ja kao malecak sam bio zapaljen nacisto za svemir....sve serijale sam nacisto gutao,od star trek-a pa do svemir 1999...kasnije se prilicno posvetio u slobodno vrijeme astronomiji,nesh malo astrofizici..
I KEMIJI...
:love :love :love to sam posebno volio.ali istinski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:31

Taj lunarni modul koji se po prvi put u povijesti koristio u petom mjesecu 1969 za spuštanje u orbitu mjeseca na 15 km od površine pri povratku je imao problema.

Okrećao se nekontrolirano oko svoje osi.

Koja budala bi poslala netestirani modul dva mjeseca nakon toga na površinu a ako ljudi izginu bit će svašta od pada vlade , ukkdanja proračuna i Rusi im se smiju.

Apollo 11 je samo testiranje radio a da ne propadnu pare onda snimili film pa eto Amerika uspješno sletila na Mjesec i tek Apollo 12 stvarno to radi i da su poginili nikom ništa jer je prvo sletanje bilo uspješno.

Pola biljina dolara utućeš u program , znaš da mlžeš sletit al je problem ako u prvom sletanju ljjudi poginu a lunarni modul nov i okreće se oko svoje osi nekontrolirano kad si ga prvi put poslao prema Mjesecu.

Ne ide to tako. Apollo 11 je korišten za testiranje modula , sletanja nije ni bilo al su napravili fintu ko da je jer su znali da moraju prije il poslije pokušat samo je kvaka da prvo slijetanje ne bude smrtni ishod nego uspješna priča pa su izrežirali da je Apollo 11 sletio na Mjesec.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:33

Hjustn..!! Vi have Problem..!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:33

RayMabus wrote:

Sve teorije zavjere imaju uporište u nećemu. 

Da. U pravilu u bulažnjenu budala i deluzijama luđaka. Možda postoji i poneka iznimka od ovog pravila, ali to su samo iznimke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by michaellcmacha 24/5/2020, 22:35

veber wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače nije taj "modul" tako krh

evo čitam na wiki
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 1024px-Apollo_lander%2C_Franklin_Institute_-_DSC06612

težak je 15tona, ima volumen 6m3 , visok 4m širok 3 m, za dvije osobe i istrumente, i gorivo da se može vratiti nazad na letjelicu koja je iznad gore lebdila

imate na wikipediji doslovno nacrte i sve moguće detalje. možete ga doslovno doma napraviti

msiliš da danas u svijetu postoji više desetaka nacija koje imaju dovoljno stručnjaka .. da recimo iranci , turci, kinezi, vjetnamci, sjeverno i južno korejci, njemci, i ostali ne mogu vidjeti sve ove nacrte i i gluposti, i dokaze , msiliš da iranci ili turci ili druge ili čak kina, jedva bi dočekali da mogu "posrati" amerikance i kazati im da su ovo sve "gluposti".

ali ringo i svetac najpametniji, vas dva koji niste u životu vidjeli diferencijalni račun, pametniji od milijuna iranskih, ruskih, kineskih, njemačkih, turskih, japanskih, njemačkih, francuskih, talijanskih, britanskih, vijetnamskih, sj.korejskih, j.korejskih, tajvanskih i ostalih stručnjaka i znanstvenika.
evo,Rusi nisu bili na mjesecu..posteno priznali da su teskoce bile prevelike..to je ekipa,ne ko ovi drkadzije iz nASA-e,koji moraju posto poto prodati nesto da prezive..govorimo o 1960tima,ne danasnjem nivou tehnologije koji opet ima velike tehnoloske probleme u osiguravanju sigurnog puta kroz otvoreni svemir..

yoda,ne budi autistican..da je itko putovao na Muuuun,bauljao tamo malo turisticki,i vratio se na zemlju,preostao bi mu koji dan zivota,jerbi bio previse ozracen gama radijacijom..guglaj malo..GAMA RADIATION..neizbjeznom u otvorenom svemiru :starac
NEŠTO sam negdje pročitao ali davno, da su proboj gama zraka spriječili sa zlatnim premazom svih površina iznutra ili u nekom podsloju kako u letjelicama tako i zaštitna sredstva astronauta izuzev vizira... gama zrake ne prolaze kroz zlato, tj mislim da ih zlato apsorbira... tako nekako... ne tvrdim, ali mislim da je zlato u pitanju...
nisi krivo pročitao i sjećanje te služi.
ali nije bilo zlato nego eloksirana aluminijska folija. eloksacija ima ih 8 boja u eloksaciji, ako mene ne vara sjećanje prerade aluminija. najobičnijom su folijom zamotali. kolega svetoje bulazni po običaju. 
ono pitanje kako su takvim malim compom uspjeli doći do mjeseca i kako su proračunali.
mislim da je aristotel bio mežu prvima u proračunu.
bez compa i pametnih telefona.
MISLIM da ipak nije bila aluminijska ili bilo kakva folija od lakih metala, gama zrake bez problema prolaze kroz prepreke od lakih metala... problem im je proći kroz prepreke tipa olovo zlato i sl. čak štoviše ti metali imaju sposobnost apsorpcije gama zraka... probat ću pronać to mada nisam siguran jer sam to čitao u nekom časopisu jako davno...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:35

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Longi,Šejker je uz tebe propucao... lol! lol! lol!
Nije. On će se držat svoje priče jer je on to gledao uživo prijenos na televiziji s katodnim svijećama.

Ima je crno bijeli televizor onda i gleda je to uživo. To je dokaz da su sletjeli na Mjesec.
I ima je 2-3 godine.. lol! lol! lol! ..zna kurtza on sto je gledao... lol! lol! lol!

O, imao sam osjetno više i svega se prilično dobro sjećam. Grebi ga, toliko sam star.
Doduše, nije da me to smeta, zdravlje me i dalje izvrsno služi, a i fizička kondicija mi je na prilično dobrom nivou.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:35

hahahahahaha.Evo sejkera,nema nocas spavanja....
cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:36

Legendovich wrote:hahahahahaha.Evo sejkera,nema nocas spavanja....
cheers cheers cheers

Ti misliš da ću ja biti ovdje s vama cijelu noć?
Nisam s Marsa pao.
Ili sa Mjeseca, sasvim svejedno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:37

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Sve teorije zavjere imaju uporište u nećemu. 

Da. U pravilu u bulažnjenu budala i deluzijama luđaka. Možda postoji i poneka iznimka od ovog pravila, ali to su samo iznimke.
Da , vjerovat ćemo studiju Mileva i kako je lunarni modul otpuhao zastavu i likovima koji sad tvrde da su vidjeli vanzemaljce a šutili su o tome desetljećima itd a plaćeni su hrpu para.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:37

prejebena oprema u labu.. :love :love :love

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 P768068img_XL
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:37

Speare Shaker wrote:
Legendovich wrote:hahahahahaha.Evo sejkera,nema nocas spavanja....
cheers cheers cheers

Ti misliš da ću ja biti ovdje s vama cijelu noć?
Nisam s Marsa pao.
Ili sa Mjeseca, sasvim svejedno.
ne bih se kladio...bash.. :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:38

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Sve teorije zavjere imaju uporište u nećemu. 

Da. U pravilu u bulažnjenu budala i deluzijama luđaka. Možda postoji i poneka iznimka od ovog pravila, ali to su samo iznimke.
Da , vjerovat ćemo studiju Mileva i kako je lunarni modul otpuhao zastavu i likovima koji sad tvrde da su vidjeli vanzemaljce a šutili su o tome desetljećima itd a plaćeni su hrpu para.

Oni su bar što inteligentni što mentalno zdravi, a i takvi mogu povremeno imati priviđenja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:39

Speare Shaker wrote:

Doduše, nije da me to smeta, zdravlje me i dalje izvrsno služi, a i fizička kondicija mi je na prilično dobrom nivou.

Doduše, BMI mi baš nije idealan, 183 cm i od 88 do 92 kg, ali tako je posljednjih dvadesetak godina i to mi stvarno nikada nije predstavljalo baš nikakav teret.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:40

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Sve teorije zavjere imaju uporište u nećemu. 

Da. U pravilu u bulažnjenu budala i deluzijama luđaka. Možda postoji i poneka iznimka od ovog pravila, ali to su samo iznimke.
Da , vjerovat ćemo studiju Mileva i kako je lunarni modul otpuhao zastavu i likovima koji sad tvrde da su vidjeli vanzemaljce a šutili su o tome desetljećima itd a plaćeni su hrpu para.

Oni su bar što inteligentni što mentalno zdravi, a i takvi mogu povremeno imati priviđenja.
Svejedno nema ti zastave. Ja znam da oni nisu sletili na Mjesec a ti kako oćeš. Za mene je to Apollo 12
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 24/5/2020, 22:41

RayMabus wrote:
Ja znam da oni nisu sletili na Mjesec a ti kako oćeš. Za mene je to Apollo 12

Ne znaš nego samo imaš priviđenja pa misliš da znaš. Ali nema veze, i to je za ljude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 22:42

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ja znam da oni nisu sletili na Mjesec a ti kako oćeš. Za mene je to Apollo 12

Ne znaš nego samo imaš priviđenja pa misliš da znaš. Ali nema veze, i to je za ljude.
Kad doneseš zastavu onda ćemo pričat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 17 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 23 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum