ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest Wed 8 Apr - 19:51

Longi,Ćaću ti tetosi..koliko kuzim,covjek drzi 4 stuba svih nekretnina..i hranitelj jest,pa to cijeni i postivaj..i brini se da dugo pozivi.. :starac :starac :starac

Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Leviathan2 Wed 8 Apr - 19:57

longi dominira i totalno je u  pravu
longi, nedaj da ti usade neke budalescine u glavu

_________________
Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 19:58

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
veber wrote:daj longi ne pizdi, odi motaj škiju i jedi stanove.
za tvojih 7000m2 dosta ti je uvrh glave 2 vreće gnojva, to je cca 20€.
50€ benzina i treba raditi
znači moraš u novcu uložiti 10C/m2
ali ti si lijen, stari ti daje lovu i zakaj bi kopao.
a na 0,7ha imaš viška da možeš i okolo prodati, samo treba raditi.
Triba probit vodu i napravit garažu. Ima san pare al me stara zajebala i onda mi se sve zagovnjalo u odnosu sa curama jer san presta virovat ženama pa onda odusta od svega.

Tako da nije to linost nego emanicipacija pa nemaš volju radit a i šta će ti kad imaš za sebe.
Iskopa san temelj za garažu tako da ove trakotre ne držim u kući do kuće ( iman dvi u sklopu ) i znam di triba probit vodu , tako da ja to mogu brzo aktivirat samo sad to nema smisla pa odusta.

Problem u kući jer je žena uzela četiri kantuna kuće pa protiv mene i na moju štetu.

Obiteljski problemi bacili planove u žnj plan. Feminizam ušetao u kuću....i odšetao u modricama.
ajd u kuratz... lol! lol! lol!
Pa tako je bilo. Ja mislija tu napravit garažu i u sklopu iste malu prostoriju ka kužinu i imam svoj mir i dole probit vodu a okolo postavit ogradu jaču i ova me zajebe kad se sestra udavala i moj dio love na prevaru usmjeri drugdje.

I onda pusti da sestra rodi i prođe pir i nakon više od po godine me obsvjesti o tome i onda je ja pita pa znači meni ništa jel. A ona da nema veze to. Šaka u glavu i vozi u svoj stan. Pa mogla dolazit vikendom pa jjoj nije đava da mira pa uletila s nečakom da ako se ja ne oženim da će on sve nasljedit. Pa dobila takve batine da više ni vikendom ovamo nije smila doć.

Nema veze jel ? Sad ćeš ti vidit šta ti nema veze. Izletila na glavačke iz kuće i ja uzeja svoje stanive i stavija joj zid ovamo. Neš više upravljat ničim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest Wed 8 Apr - 20:02

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
veber wrote:daj longi ne pizdi, odi motaj škiju i jedi stanove.
za tvojih 7000m2 dosta ti je uvrh glave 2 vreće gnojva, to je cca 20€.
50€ benzina i treba raditi
znači moraš u novcu uložiti 10C/m2
ali ti si lijen, stari ti daje lovu i zakaj bi kopao.
a na 0,7ha imaš viška da možeš i okolo prodati, samo treba raditi.
Triba probit vodu i napravit garažu. Ima san pare al me stara zajebala i onda mi se sve zagovnjalo u odnosu sa curama jer san presta virovat ženama pa onda odusta od svega.

Tako da nije to linost nego emanicipacija pa nemaš volju radit a i šta će ti kad imaš za sebe.
Iskopa san temelj za garažu tako da ove trakotre ne držim u kući do kuće ( iman dvi u sklopu ) i znam di triba probit vodu , tako da ja to mogu brzo aktivirat samo sad to nema smisla pa odusta.

Problem u kući jer je žena uzela četiri kantuna kuće pa protiv mene i na moju štetu.

Obiteljski problemi bacili planove u žnj plan. Feminizam ušetao u kuću....i odšetao u modricama.
ajd u kuratz... lol! lol! lol!
Pa tako je bilo. Ja mislija tu napravit garažu i u sklopu iste malu prostoriju ka kužinu i imam svoj mir i dole probit vodu a okolo postavit ogradu jaču i ova me zajebe kad se sestra udavala i moj dio love na prevaru usmjeri drugdje.

I onda pusti da sestra rodi i prođe pir i nakon više od po godine me obsvjesti o tome i onda je ja pita pa znači meni ništa jel. A ona da nema veze to. Šaka u glavu i vozi u svoj stan. Pa mogla dolazit vikendom pa jjoj nije đava da mira pa uletila s nečakom da ako se ja ne oženim da će on sve nasljedit. Pa dobila takve batine da više ni vikendom ovamo nije smila doć.

Nema veze jel ? Sad ćeš ti vidit šta ti nema veze. Izletila na glavačke iz kuće i ja uzeja svoje stanive i stavija joj zid ovamo. Neš više upravljat ničim.
:tu :tu :tu Zna se tko hozne u kuci noša... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by veber Wed 8 Apr - 20:06

longi kada ti stari umre možeš se i ti ubit.
u ime emančipačije.

da ti nema starog, kurac bit i po gloginju mlatio. ovako s njegovim mlatiš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 20:12

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Triba probit vodu i napravit garažu. Ima san pare al me stara zajebala i onda mi se sve zagovnjalo u odnosu sa curama jer san presta virovat ženama pa onda odusta od svega.

Tako da nije to linost nego emanicipacija pa nemaš volju radit a i šta će ti kad imaš za sebe.
Iskopa san temelj za garažu tako da ove trakotre ne držim u kući do kuće ( iman dvi u sklopu ) i znam di triba probit vodu , tako da ja to mogu brzo aktivirat samo sad to nema smisla pa odusta.

Problem u kući jer je žena uzela četiri kantuna kuće pa protiv mene i na moju štetu.

Obiteljski problemi bacili planove u žnj plan. Feminizam ušetao u kuću....i odšetao u modricama.
ajd u kuratz... lol! lol! lol!
Pa tako je bilo. Ja mislija tu napravit garažu i u sklopu iste malu prostoriju ka kužinu i imam svoj mir i dole probit vodu a okolo postavit ogradu jaču i ova me zajebe kad se sestra udavala i moj dio love na prevaru usmjeri drugdje.

I onda pusti da sestra rodi i prođe pir i nakon više od po godine me obsvjesti o tome i onda je ja pita pa znači meni ništa jel. A ona da nema veze to. Šaka u glavu i vozi u svoj stan. Pa mogla dolazit vikendom pa jjoj nije đava da mira pa uletila s nečakom da ako se ja ne oženim da će on sve nasljedit. Pa dobila takve batine da više ni vikendom ovamo nije smila doć.

Nema veze jel ? Sad ćeš ti vidit šta ti nema veze. Izletila na glavačke iz kuće i ja uzeja svoje stanive i stavija joj zid ovamo. Neš više upravljat ničim.
:tu :tu :tu Zna se tko hozne u kuci noša... :starac
Ma glupača od žene. Da nema veze. Ona meni govori Nema veze.A ja je gledan.

Nema veze šta se uopće nismo tako dogovorili još san ti rreka da ne može izlagali ssi cilu ppriču da bude šta ti oćeš i mene ostavila bez 20 ttisuća eura s kojima san ja ima planove za ulaganje.

Znači ti si bitna a ja sam nema veze.

Super.

Dum šaka u glavu na kauču i seli u svoj stan.

Onda je dvi godine dolazila vikenom pa jedan vikend upala s njime kako će on sve nasljedit ako se ja ne oženim ( a ako se oženim ona i žena će vladat ) pa je isprokida krvnički i skroz izbacija iz kuće.

Nema veze.

Nemaš više pravo glasa , sad si građanin drugog reda isto kao šta si i ti meni napravila s tim Nema veze ( tko jebe tebe i šta tti oćeš bitna sam samo ja ).

Tehnika ogledala.

Neće kod mene nitko dobit ništa šta nije i drugome napravio.

Kako ti meni tako ti ja samo vratim al deset puta gore.

Nema veze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by veber Wed 8 Apr - 20:13

aaaa, znači mater je vlasnica stanova, a stari te trpi.
bude tebe nećak na ulicu hitio.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 20:14

veber wrote:longi kada ti stari umre možeš se i ti ubit.
u ime emančipačije.

da ti nema starog, kurac bit i po gloginju mlatio. ovako s njegovim mlatiš.
Pomirit ću se sa starom. Samo nema djece ni potomstva. Ja sam tu zadnji u liniji.

Nema veze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest Wed 8 Apr - 20:14

uffff..prelijepo...rajski kutak..

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 86240730
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 20:15

veber wrote:aaaa, znači mater je vlasnica stanova, a stari te trpi.
bude tebe nećak na ulicu hitio.
Nije , to je njen stan. Ima ona svoj. Nisu to ovi moji stanovi. To je treći. To je njen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 20:19

Da vam ja nešto kažem : Nema veze

Neće bit potomstva , ja ću bit gazda dok sam živ a ona nema priko čega nametat svoje jer nema žene ni djece.

Uništavam liniju s muške strane tako da nema idućeg nasljednika.

Matrijarh = majka + dijete.

Nema veze.

Ja san glava kuće. Ne mora kuća imat ženu i djecu. Može imat samo muškoga.

Meni je odlično i ovako.

Tko mi šta reče samo ga bubnem šakom u glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 20:23

Ide te pretvorit u građanina drugog reda bez prava glasa.

Bitne su one i djeca , u ovom slučaju unuci.

Ja nisam bitan


Super sad će da se igramo.

Upoznaj mog dobrog prijatelja.

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Images?q=tbn%3AANd9GcQL44L0M_37QiQ4mHSBoFC7Qr4Aozcl99ngwjFolS8cULjvcyTv&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by veber Wed 8 Apr - 20:23

kada dovoljno poblesaviš nećaci će te u ludaru smjestiti, sud će ih proglasiti skrbnicima i moći ćeš u vrapču zavijat i mačke lovit. da se ne zajebavaju doktori nadrukaju pacijente s dovoljno sedativa i super ti je.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 20:38

veber wrote:kada dovoljno poblesaviš nećaci će te u ludaru smjestiti, sud će ih proglasiti skrbnicima i moći ćeš u vrapču zavijat i mačke lovit. da se ne zajebavaju doktori nadrukaju pacijente s dovoljno sedativa i super ti je.
Nema veze. Kužiš ?

Bitno je da nije ispalo ono šta je ona zamislila nego san ja napravija dar mar.

Shvaćaš ?

Nema veze = tko tebe jebe

Sve šta je ona zamislila nakon toga ja san uništija pa čak i ako je to bilo dobro smišljeno.

Nije bitno jel dobro smišljeno jer nema veze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 20:45

Ne smiš meni reč ; Nema veze 

Jer taj Nema veze šta smo se mi dogovorili nego ja imam neke svoje ideje je u biti tko tebe jebe , ti nemaš pravo glasa.

Sve san joj razjeba nakon toga. I ono dobro šta je mislila napravit i s čime sam se ja slaga.

Sve.




To je zato jer Nema veze.

Kužiš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 20:53

Ako te ja puštam slobodno da šetaš okolo znači da mi nije bitno a ako ti nešto kažem a ti napraviš skroz drugo onda znači da ja nisam bitan.

Kad ja nisam bitan onda ti dobiješ metak u čelo.

Da vidim idučeg koji će mi to napraviti ?

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 51gEsIOY7kL
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Leviathan2 Wed 8 Apr - 20:59

jebovas longi
inteligentniji je dupljak od vas
ubija vas u pojam

_________________
Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 21:03

Dobila prekomandu kod sestre jer joj je stan u istoj zgradi di je i sestri kupila stan.

Batine i prekomanda. Odi malo sestri pomagat oko nečaka i njoj puni glavu.

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 51gEsIOY7kL



Meni se ne vraćaj dok se skrušeno ne pokaješ za svoje grijehe jer ćeš ih inače oplakivat iznad mog groba a onda će biti kasno za išta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 21:13

To je bilo prije 12 godina a i više to kad se sestra udala.

Sad mi je 40 godina i nemam namjeru još deset godina nikakve žene dovodit.

Vidit ćemo za deset godina jel mi se misli izvinit il tupit svoje.

Sve je manje vrimena i nade da ću se ja oženit znači samo ćemo ostat ja i tti a onda ništa ne može s tim stanovima jer su moji , čak i ako bude imala udio u njima opet ne može ništa s time jer ja ne dam.

Klekni i moli za milost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 21:15

RayMabus wrote:To je bilo prije 12 godina a i više to kad se sestra udala.

Sad mi je 40 godina i nemam namjeru još deset godina nikakve žene dovodit.

Vidit ćemo za deset godina jel mi se misli izvinit il tupit svoje.

Sve je manje vrimena i nade da ću se ja oženit znači samo ćemo ostat ja i tti a onda ništa ne može s tim stanovima jer su moji , čak i ako bude imala udio u njima opet ne može ništa s time jer ja ne dam.

Klekni i moli za milost.
U protivnom ide gašenje muške linije a ti na mom grobu proklinji koga god hoćeš jer nisi dobila šta si zamislila.

Meni je svejedno jer kad Nema veze i ja nisam glavni onda mi familija ni ne triba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 21:41

Imaš takvih žena , majki puno šta umisle da mogu šta god oće a sve pod nekom navodnom brigom za potomstvo a istovremeno se ponašaju kao da nenpostoji nitko drugi tu nego samo one i šta su one zamislile.

Zato neka korone i neka pada ekonomije jer sam poprilično siguran da među svim ovim brakovima šta sad pucaju ima dosta takvih ego tripova na ženskoj strani pa onda ovoj drugoj strani pukne film pa svađa i rastava jer ova ima neke svoje mušice šta ona oće i kako svijet triba bit uređen.

Velika su to govna. Meni ni sestra ne može na kraj s materon al je trpi. 

To ti je bolest unutra. Sve mora biti kako ona oće a ako nije onda radi svađu. 

Mora živit u svom stanu sama jer je nitko ne može trpit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 5 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum