ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 23:50

Ja ti se ne brinem oko te korone. Više mi je radi staroga al i on se drži kuće.

Oko mene ti svi mogu biti zaraženi mene ti neće taknit.

Ja ti s nikim ne pričam. Samo ja i stari doma.

Ja ti iz kuće ne izlazim uopće. Mogu izać al neću. Nema potrebe. Sve šta mi triba mi je u kući.

Da se cila Evropa zarazi ja neću.

RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest Wed 8 Apr - 23:52

cuj,ne fali meni bauljanje vanka..danas mi cura,ne moze se cudom nacuditi kako sm smiren i opusten,pogledam tu i tamo kroz prozor,lijepo i suncano...
Pa jel te to ne vuce vanka,pita ona..pa bas i ne...otvorim prozore i sunce djde,friski zrak..kuda da bauljam,bas nemam potrebe...sad polako i shvacam,odnosno ne shvacam,zasto se ljudi tako bezumno muhaju tamo vamo..bash ono bez potrebe..ok esetnja,ali u ovoj situaciji??..bash vraga natezati za rep??nema logike..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Wed 8 Apr - 23:57

Legendovich wrote:cuj,ne fali meni bauljanje vanka..danas mi cura,ne moze se cudom nacuditi kako sm smiren i opusten,pogledam tu i tamo kroz prozor,lijepo i suncano...
Pa jel te to ne vuce vanka,pita ona..pa bas i ne...otvorim prozore i sunce djde,friski zrak..kuda da bauljam,bas nemam potrebe...sad polako i shvacam,odnosno ne shvacam,zasto se ljudi tako bezumno muhaju tamo vamo..bash ono bez potrebe..ok esetnja,ali u ovoj situaciji??..bash vraga natezati za rep??nema logike..
Ti koji sad šetaju vanka će prvi past i steć imunitet il umrit. Na taj način u suštini blokiraju daljnu zarazu tj smanjuju joj virozititet i onda pada broj novozaraženih i virus se polako povlači.

Sve je to igra.

Opstani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest Thu 9 Apr - 0:00

pogledaj brojke..nema nekom optimizmu mjesta..ti koji bauljau posvuda,,stekli imunitet ce zarazavati i one koji su u svojoj karanteni,pa samo izidju po hranu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest Thu 9 Apr - 0:01

imati imunitet,ne znaci ne biti zarazan..

zene s lakocom podnose viruz Aids-a,ali za muskarce je to fatalno...kujis??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus Thu 9 Apr - 0:02

Legendovich wrote:pogledaj brojke..nema nekom optimizmu mjesta..ti koji bauljau posvuda,,stekli imunitet ce zarazavati i one koji su u svojoj karanteni,pa samo izidju po hranu..
Da. Šta manje izlazit. Ja ne izlazim a stari od prošetat al šta ću mu ja , reka sam mu da se pazi i pazi se. Nema još toliko oko mene zaraženih. Sve je blokirano. Ovo je tek počelo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176217
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest Thu 9 Apr - 0:08

ja uletim u neke seoske lidlove,netto-e ili aldije,gdje znam da nikad nema guzvija i to biram doba,kad znam da je prilicno pusto..
ovo sam nabavio,stavim kad vozim auto..,a kad udjemu neki ducan,zivi shou.. :rasta :rasta :rasta

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 3D-Neck-Buffs-Cycling-Camo-Bandana-Deadpool-Venom-Motorcycle-Neck-Gaiter-Windproof-Cosplay-Face-Mask-The
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest Thu 9 Apr - 0:10

odoh pozderati rizibizi,gulash na gusto i zelenu salatu putericu...onda ledene cole..pa malo na Mixer,ajte zdrao drustvo.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 7 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum