ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 8/4/2020, 21:41

Imaš takvih žena , majki puno šta umisle da mogu šta god oće a sve pod nekom navodnom brigom za potomstvo a istovremeno se ponašaju kao da nenpostoji nitko drugi tu nego samo one i šta su one zamislile.

Zato neka korone i neka pada ekonomije jer sam poprilično siguran da među svim ovim brakovima šta sad pucaju ima dosta takvih ego tripova na ženskoj strani pa onda ovoj drugoj strani pukne film pa svađa i rastava jer ova ima neke svoje mušice šta ona oće i kako svijet triba bit uređen.

Velika su to govna. Meni ni sestra ne može na kraj s materon al je trpi. 

To ti je bolest unutra. Sve mora biti kako ona oće a ako nije onda radi svađu. 

Mora živit u svom stanu sama jer je nitko ne može trpit.

RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by red wolf 8/4/2020, 21:48

Nakon što ova pandemija prođe, Hrvatska se mora preusmjeriti na poljoprivredni sektor i njegovo jačanje. Ova kriza je šansa.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 8/4/2020, 22:04

red wolf wrote:Nakon što ova pandemija prođe, Hrvatska se mora preusmjeriti na poljoprivredni sektor i njegovo jačanje. Ova kriza je šansa.
Zašto ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by melkior 8/4/2020, 22:04

Ray Mabus  :tu beer
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by melkior 8/4/2020, 22:11

Samo budala kopa uz ovako velik PDV na proizvodne strojeve za poljoprivredu. Jabuke rastu u Lidlu, neke i u Konzumu, ja ih imam doma za vlastite potrebe, i voćnjak i vrt, jabuke, šljive, marelice, trešnje, orahe, kruške, jagode, maline, ribizl, kupine, mrkve, salate, pičke materine. Isplati se proizvodnja za sebe, a ne za nikakvo tržište. U stvari, tko ima pčelinjak, isplati se proizvodnja domaćeg meda, propolisa, matične mlijeđi za tržište. Ali to su male količine, hobi, a ne biznis.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 8/4/2020, 22:15

Zašto bi nekome građaninu Hrvatske bilo bitno jel Hrvatska kao država proizvodi hranu ili ne ?

Sve šta kupim ide mi pdv na to ? Kakve js koristi imam od toga kad će sve to bit opet skupo nego šta mu je stvarna cijena jer netko nabija porez na hranu ?

Šta bi meni to bilo bitno ? Da bude jaka hr ekonomija pa da birokrati mogu ubirat porez. Pa nisam ja uhljeb da imam koristi od toga.

Meni to uopće nije bitno. Tko ima para jest će a tko nema neka crkne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by red wolf 8/4/2020, 22:18

RayMabus wrote:
red wolf wrote:Nakon što ova pandemija prođe, Hrvatska se mora preusmjeriti na poljoprivredni sektor i njegovo jačanje. Ova kriza je šansa.
Zašto ?
Jer je to prilika za državu...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 8/4/2020, 22:20

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:Nakon što ova pandemija prođe, Hrvatska se mora preusmjeriti na poljoprivredni sektor i njegovo jačanje. Ova kriza je šansa.
Zašto ?
Jer je to prilika za državu...
Pa šta ja imam od takve države koja udara porez na lopate ? Nek crkne i ona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by red wolf 8/4/2020, 22:23

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:Nakon što ova pandemija prođe, Hrvatska se mora preusmjeriti na poljoprivredni sektor i njegovo jačanje. Ova kriza je šansa.
Zašto ?
Jer je to prilika za državu...
Pa šta ja imam od takve države koja udara porez na lopate ? Nek crkne i ona.
Svaka rasprava s tobom je kao da je vodim sa zidom...Sorry...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 8/4/2020, 22:26

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:Nakon što ova pandemija prođe, Hrvatska se mora preusmjeriti na poljoprivredni sektor i njegovo jačanje. Ova kriza je šansa.
Zašto ?
Jer je to prilika za državu...
Pa šta ja imam od takve države koja udara porez na lopate ? Nek crkne i ona.
Svaka rasprava s tobom je kao da je vodim sa zidom...Sorry...
Pa crkni i ti skupa s tom državom koja lupa porez na lopate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by melkior 8/4/2020, 22:28

RayMabus wrote:Zašto bi nekome građaninu Hrvatske bilo bitno jel Hrvatska kao država proizvodi hranu ili ne ?

Sve šta kupim ide mi pdv na to ? Kakve js koristi imam od toga kad će sve to bit opet skupo nego šta mu je stvarna cijena jer netko nabija porez na hranu ?

Šta bi meni to bilo bitno ? Da bude jaka hr ekonomija pa da birokrati mogu ubirat porez. Pa nisam ja uhljeb da imam koristi od toga.

Meni to uopće nije bitno. Tko ima para jest će a tko nema neka crkne.
Ray Mabus  :tu 

Porezi u ovoj zemlji guše sve i zbog njih se ništa ne isplati. Najveće poticaje za poljoprivredu  mjerenu u milijardama kuna u posljednjih 10-ak godina dobio je  - Agrokor, odnosno Todorić, čiji Konzum je jedan od najvećih uvoznika hrane iz inozemstva. A sam Agrokor je pokupio najvredniju zemlju u istočnoj Slavoniji, gradio ogromne farme bikova koje je izvozio u Srbiju, a onda iz Srbije jeftino uvozio. Ciganska šverc ekonomija u kojoj uvozni lobiji diktiraju poljoprivrednu politiku. I upravo je država garantirala Fortenovi da će dobiti najbolju zemlju od jedinica lokalne samouprave u zakup, na što su se pobunili načelnici i gradonačelnici, jer su time naravno, oštećeni upravo mali zakupci, proizvođači. Država farba građane. A Todorić nek crkne skupa s državom.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by melkior 8/4/2020, 22:45

Zašto je PDV na mlijeko, kruh, vodu, lijekove, knjige isto kao i na jahte? Ova država nema što pričati niti o moralu niti o proizvodnji.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 8/4/2020, 22:54

Ma nema o tome smisla pričat. Da njih to zanima da imaju jako selo ne bi oni seljaku nikad udarili porez na gnjojivo i traktore. Zanima njih nešto drugo jer znaju da ljudi moraju jest i onda oni u tom procesu moraju uzet svoj dio porezima jer i oni od nečega moraju jest a žive od poreza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 8/4/2020, 23:01

Iđen zapalit jednu škiju. Danas došla iz Hercegovine. Reka san prije nekih dvi godine il tako nešto kad je oni Marić podiga cijene duvana da je sad dosta.

Neš od mene vidit ni kune kad meni pukne film. Ima škije , financiramo hercegovačkog seljaka koji nije u sustavu PDV-a.

Fuck you bezobrazno ministarstvo financija i porezna uprava. Da mogu gaće bi ti skinili. Nek vam je turizam potonija i pali prihodi. Ajmo reži malo javne financije il se zaduživajte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 9/4/2020, 00:42

Najbolje sve četri u zrak , mozak na pašu i drkica ne kopat i rintat za neku ženu a ona će ti reč Nema veze.

Doli bi joj u Indiji okinili glavu odma da napravi nešto u kući šta je muški reka da ne može.

To je postalo bezobrazno i puno sebe.

Zabit šaku u glavu pa ćeš vidit kome ćeš ti govorit Nema veze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest 9/4/2020, 01:32

nish..ako bude kriticno,svi iz forumskog,plemena ce mo se okupiti u Longijevim  Nekretninama,,tata ce nas njegov hraniti..budemo onda nadalje osmislili strategiju prezivljavanja.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 9/4/2020, 01:39

Legendovich wrote:nish..ako bude kriticno,svi iz forumskog,plemena ce mo se okupiti u Longijevim  Nekretninama,,tata ce nas njegov hraniti..budemo onda nadalje osmislili strategiju prezivljavanja.. :clown
Ne može. Korona hara. Zaboravljaš da sam ja baš taj vid u vojsci , atomsko biološko kemijska obrana.

Ja san u bunkeru i brojimo mrtve i udar na ekonomiju građana koji ostaju bez primanja i pad proračuna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Guest 9/4/2020, 01:42

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:nish..ako bude kriticno,svi iz forumskog,plemena ce mo se okupiti u Longijevim  Nekretninama,,tata ce nas njegov hraniti..budemo onda nadalje osmislili strategiju prezivljavanja.. :clown
Ne može. Korona hara. Zaboravljaš da sam ja baš taj vid u vojsci , atomsko biološko kemijska obrana.

Ja san u bunkeru i brojimo mrtve i udar na ekonomiju građana koji ostaju bez primanja i pad proračuna.
pogana cicijo..ne bi podijelio sa Kužnima nasušnu potrebu... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 9/4/2020, 01:47

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:nish..ako bude kriticno,svi iz forumskog,plemena ce mo se okupiti u Longijevim  Nekretninama,,tata ce nas njegov hraniti..budemo onda nadalje osmislili strategiju prezivljavanja.. :clown
Ne može. Korona hara. Zaboravljaš da sam ja baš taj vid u vojsci , atomsko biološko kemijska obrana.

Ja san u bunkeru i brojimo mrtve i udar na ekonomiju građana koji ostaju bez primanja i pad proračuna.
pogana cicijo..ne bi podijelio sa Kužnima nasušnu potrebu... No
Opstanak , jedina čovjekova svrha. Sve u životu motivirano je opstankom i jedino opstankom.

Ja san tri godine trenira karantenu. Bolje sam obučen za vanrednu situaciju od većine vas.

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Sleeping-1159279_960_720



Samo spavaš godinama i ne izlaziš iz kuće i nikog ne puštaš unutra. Pa mi u Hrvatskoj možemo izać van kuće i prošetat. Kod mene ti ni toga nema. Ja ti danima ne izađem na ulicu.

Za koronu spremni.

Najbolje obučen za ovu situaciju. Tri godine treninga prije ovoga. Samo produžit dalje.

Epilog svega je da  onaj tko ovo može taj ima više šanse za opstanak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by RayMabus 9/4/2020, 01:50

Ja ti se ne brinem oko te korone. Više mi je radi staroga al i on se drži kuće.

Oko mene ti svi mogu biti zaraženi mene ti neće taknit.

Ja ti s nikim ne pričam. Samo ja i stari doma.

Ja ti iz kuće ne izlazim uopće. Mogu izać al neću. Nema potrebe. Sve šta mi triba mi je u kući.

Da se cila Evropa zarazi ja neću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe? - Page 6 Empty Re: Otvoreno: Može li Hrvatska proizvoditi hranu za svoje potrebe?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum