ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Page 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by crvenkasti Sun 15 Nov - 20:02

maggie13 wrote:A,ja taman htjela reci da bismo se ti i ja dogovorili.

Neću. Zajebali su me svi s kim god sam dogovarao. Opet ću ispast budala.

crvenkasti

Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Sun 15 Nov - 20:03

bogomdani wrote:
Braćala wrote:
bogomdani wrote:
crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:U istoj smo vreci sad. I isto nam se pise.
Udruzit se je jedino sto preostaje.

Sa Srbijom i Srbima - nikada.

Jedino čemu se možemo nadati jest da će oni najebati više od nas.
je..kojih parsto kilometara su blize ISIS-ovcima.. lol!

aha, hoce to. gornja maoca ti je mnogo blize zagrebu nego beogradu...
MENI nije.. :clown ..nemam ja Thomaso vise nis sa brdovitim Balkanom... jocolor
Prije će gore izbiti neko novo sranje nego kod nas....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare Sun 15 Nov - 20:03

Bas me zanima ko ce biti prvi coban isilovcima...istina onomad su to bili srbi turcima...pardon tad vlasi...a srbi su davali zene i kceri begovima i agama napravo prve noci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by michaellcmacha Sun 15 Nov - 20:04

Braćala wrote:
bogomdani wrote:
crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:U istoj smo vreci sad. I isto nam se pise.
Udruzit se je jedino sto preostaje.

Sa Srbijom i Srbima - nikada.

Jedino čemu se možemo nadati jest da će oni najebati više od nas.
je..kojih parsto kilometara su blize ISIS-ovcima.. lol!

aha, hoce to. gornja maoca ti je mnogo blize zagrebu nego beogradu...
bosanska bojna je na samoj granici, znači prvi islamdžija živi 10 metara od granice i na njegovoj kući je izvješena zastava isisa, a ta lokacija je od zagreba udaljena cca 70 kilometara...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by L'âme Sun 15 Nov - 20:07

crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:A,ja taman htjela reci da bismo se ti i ja dogovorili.

Neću. Zajebali su me svi s kim god sam dogovarao. Opet ću ispast budala.
Kad nisi siguran tko si i što si, pa te loši ljudi koriste.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Sun 15 Nov - 20:07

Starhemberg wrote:
bogomdani wrote:
Braćala wrote:
bogomdani wrote:
crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:U istoj smo vreci sad. I isto nam se pise.
Udruzit se je jedino sto preostaje.

Sa Srbijom i Srbima - nikada.

Jedino čemu se možemo nadati jest da će oni najebati više od nas.
je..kojih parsto kilometara su blize ISIS-ovcima.. lol!

aha, hoce to. gornja maoca ti je mnogo blize zagrebu nego beogradu...
MENI nije.. :clown ..nemam ja Thomaso vise nis sa brdovitim Balkanom... jocolor
Prije će gore izbiti neko novo sranje nego kod nas....
Pa sad,..prosle godine su svapski panduri odmah pokupili 5-6 likova koji su u nekom manjem mjestu gdje su pretezno Khozoepi,nabacili  na sebe neke poluuniforme i proglasili se serijatskom policijom..panduri ovdje brzo i efikasno sredjuju stvari..za sada...bila je i neka 42 godine Khozoepka,koju su svabi ulovili,kao organizatorica teroristicke celije,no dva dana poslije su ameri dosli i pokupili je..prilicno je mutno u trenu sto se dogadja..nekako premirno je..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty HEROJ U MASAKRU

Post by Guest Sun 15 Nov - 20:17

HEROJ U MASAKRU Legao je preko svoje devojke da bi je spasio od terorista
Mirror-T.V. | 15. 11. 2015. - 18:20h Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Cat_icn_more 18:33h  | Foto: Fejsbuk | Komentara: 9
Majkl O'Konor (30) iz Velike Britanije gledao je smrti u oči kada se našao u sred masakra na koncertu metal benda gde je 80 osoba izgubilo život. Ovaj hrabri mladić legao je preko svoje devojke i na taj način joj spasio život.
 
Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 11898938_881648888570253_4623247909596989416_n

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 11898938_881648888570253_4623247909596989416_n

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 9egfilwGRMzProfile
Michael O'Connor updated his profile pictur


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Mon 16 Nov - 9:03

Ma sada kada gledam smo jednu stvar si mislim. Što ih nismo ostavili u Bihaču da ih samelju srbi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus Mon 16 Nov - 9:09

zgdosada wrote:Ma sada kada gledam smo jednu stvar si mislim. Što ih nismo ostavili u Bihaču da ih samelju srbi.
Pa nikad nije kasno ......šalim se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Mon 16 Nov - 9:10

E moj Paveliću jebem i tebe i tvoje cvijeće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb Mon 16 Nov - 9:12

vuksadinare wrote:Bas me zanima ko ce biti prvi coban isilovcima...istina onomad su to bili srbi turcima...pardon tad vlasi...a srbi su davali zene i kceri begovima i agama napravo prve noci
Tvoja opsjednutost Srbima nema granica.

Turci jesu silovali Srpkinje,ali da li ti je poznat podatak da su sva djeca rođena iz tog čina ubijana.

Strašno,ali istinito.

Kao što je većina silovanih muslimanki od strane četnika u prošlom ratu abortirala,tako je još više djece rođene u to doba (mislim u tursko doba) bilo odmah ubijano.


Last edited by jastreb on Mon 16 Nov - 9:13; edited 1 time in total
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Mon 16 Nov - 9:13

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Bas me zanima ko ce biti prvi coban isilovcima...istina onomad su to bili srbi turcima...pardon tad vlasi...a srbi su davali zene i kceri begovima i agama napravo prve noci
Tvoja opsjednutost Srbima nema granica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Mon 16 Nov - 9:14

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Bas me zanima ko ce biti prvi coban isilovcima...istina onomad su to bili srbi turcima...pardon tad vlasi...a srbi su davali zene i kceri begovima i agama napravo prve noci
Tvoja opsjednutost Srbima nema granica.

Turci jesu silovali Srpkinje,ali da li ti je poznat podatak da su sva djeca rođena iz tog čina ubijana.

Strašno,ali istinito.

Kao što je većina silovanih muslimanki od strane četnika u prošlom ratu abortirala,tako je još više djece rođene u to doba bilo odmah ubijano.
To nije istina. Jer uz pravo prve bračne noći Turci su nad srpskim narodom prakticirali u danak u krvi. Tako da ubijanje prvog djeteta turci bi krvavo kaznili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Mon 16 Nov - 9:15

I nisu Turci baš puno silovali. Više su se srpski "knezovi" natjecali tko će svoju kćer oženiti za večeg agu i tako dobiti više zemlje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Mon 16 Nov - 9:15

jel znas sta je danak u krvi, majstore? danak u krvi je ritual kojima su turci odvodili zdravu musku decu u janjicare. zato danas u turskoj postoji 9 miliona ljudi koji vuku srpske korene, a puno njih je toga svesno i cesto isticu tu cinjenicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb Mon 16 Nov - 9:16

zgdosada wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Bas me zanima ko ce biti prvi coban isilovcima...istina onomad su to bili srbi turcima...pardon tad vlasi...a srbi su davali zene i kceri begovima i agama napravo prve noci
Tvoja opsjednutost Srbima nema granica.

Turci jesu silovali Srpkinje,ali da li ti je poznat podatak da su sva djeca rođena iz tog čina ubijana.

Strašno,ali istinito.

Kao što je većina silovanih muslimanki od strane četnika u prošlom ratu abortirala,tako je još više djece rođene u to doba bilo odmah ubijano.
To nije istina. Jer uz pravo prve bračne noći Turci su nad srpskim narodom prakticirali u danak u krvi. Tako da ubijanje prvog djeteta turci bi krvavo kaznili.
Danak u krvi nema veze sa silovanjima Srpkinja.

Danak u krvi provodio se svakih nekoliko godina i Turci bi uzimali najnaočitije i najzdravije dječake,te ih islamizirali i vojno obučavali.

Mnogi spisi spominju haračenja turskih vojnika po kršćanskim selima u Srbiji i Bosni uz obavezna silovanja.

Sva djeca koja su rođena 9 mjeseci nakoh tih haračenja bila su ubijana.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Mon 16 Nov - 9:17

Braćala wrote:jel znas sta je danak u krvi, majstore? danak u krvi je ritual kojima su turci odvodili zdravu musku decu u janjicare. zato danas u turskoj postoji 9 miliona ljudi koji vuku srpske korene, a puno njih je toga svesno i cesto isticu tu cinjenicu.
Znam što je danak u krvi. I zato ubijanje djece nije bilo dozvoljno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus Mon 16 Nov - 9:17

RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb Mon 16 Nov - 9:17

zgdosada wrote:I nisu Turci baš puno silovali. Više su se srpski "knezovi" natjecali tko će svoju kćer oženiti za večeg agu i tako dobiti više zemlje.
Čak i da su dali kćer agi,ne bi dobili ništa.

A od svojih sunarodnjaka vjerovatno bi dobili metak u čelo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Mon 16 Nov - 9:18

Golda Meir kazala je; "Kada Arapi budu voljeli svoju djecu više nego što mrze nas onda će biti mira." I to se sada primjenjuje ne samo na Židove, nego na sve kjafire. Kada raskrste s islamom, tek tada će biti mira. Jer oni su neprijatelji i svojoj djeci i svojim ženama. Odvratna religija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest Mon 16 Nov - 9:18

jastreb wrote:
zgdosada wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Bas me zanima ko ce biti prvi coban isilovcima...istina onomad su to bili srbi turcima...pardon tad vlasi...a srbi su davali zene i kceri begovima i agama napravo prve noci
Tvoja opsjednutost Srbima nema granica.

Turci jesu silovali Srpkinje,ali da li ti je poznat podatak da su sva djeca rođena iz tog čina ubijana.

Strašno,ali istinito.

Kao što je većina silovanih muslimanki od strane četnika u prošlom ratu abortirala,tako je još više djece rođene u to doba bilo odmah ubijano.
To nije istina. Jer uz pravo prve bračne noći Turci su nad srpskim narodom prakticirali u danak u krvi. Tako da ubijanje prvog djeteta turci bi krvavo kaznili.
Danak u krvi nema veze sa silovanjima Srpkinja.

Danak u krvi provodio se svakih nekoliko godina i Turci bi uzimali najnaočitije i najzdravije dječake,te ih islamizirali i vojno obučavali.

Mnogi spisi spominju haračenja turskih vojnika po kršćanskim selima u Srbiji i Bosni uz obavezna silovanja.

Sva djeca koja su rođena 9 mjeseci nakoh tih haračenja bila su ubijana.
Uzimali su prvorođenu mušku djecu. Kazna za to da ubiješ svoje prvorođeno dijete je bila smrt.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 4 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum