ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 11/15/2015, 15:53

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Ummet_screenshot

http://www.index.hr/vijesti/clanak/islamisti-na-blogu-koji-prenosi-citava-regija-europom-ce-teci-krv-u-bih-vladati-serijat/856069.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by stenjalica 11/15/2015, 15:55

a tko če onda pivu piti po Zenici,Pazaru,Bihaću i ostalim vijaletima
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 11/15/2015, 15:55

RADIKALNI islamisti s internetskog portala Vijesti ummeta (od, koji emitira vijesti na bosanskom jeziku, najavili su osvetničke pohode u znak odmazde za napade na ciljeve terorističke organizacije Islamske države i obećali još više žrtava širom Europe preko koje će, "teći krv i vijoriti se zastava njihove organizacije" te su zaprijetili i sigurnosti Bosne i Hercegovine.

"Znajte da ćemo mi vama uskoro doći, a već smo tu među vama, uskoro će teći krv ulicama cijele Europe, in šaa Allah (Ako Bog da). Uskoro će se zavijoriti zastava tevhida širom cijele Europe", navodi se u prijetnjama objavljenima na portalu Vijesti ummeta.

Taj portal (zapravo blog na Wordpressu), koji je u subotu napisao da je teroristički napad u Parizu blagoslovljena vijest za muslimane, u prijetnji izražava žaljenje što u Parizu nije bilo više žrtava.

Piše da je osveta Islamske države reakcija na "napade na 'Kalifat' u kojima je velik broj muslimana civila (najviše žena i djece) izgubio živote", kao i "na zatvaranje granica i nasilje u 'tuđoj kući' zbog čega ih je vijest o masakru koji se dogodio u glavnom gradu prostitucije Parizu jako obradovala i izliječila naše grudi i grudi vjernika širom svijeta".
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 11/15/2015, 15:56

Šerijat u BiH

"Gdje su vam sad vaši avioni i vaša tehnologija, kamere i praćenje i vaša vojska kojom se ponosite? Znajte da sve to pada u vodu kada se borite protiv Onoga Koji je iznad vas i protiv Onoga Koji je stvorio to što posjedujete. Znajte da vam pomoći i spasa nema osim da primite Islam. U suprotnom vama je samo sablja ispod vrata i metak u čelo lijek", stoji u objavi.

Komentirajući osude i najave sigurnosnih agencija u BiH da će procesuirati objave na portalu Vijesti ummeta, autori teskta poručili su da sljedbenike Islamske države nisu mogle zaustaviti francuske ili američke službe, a kamoli vlasti BiH te su i u ovoj zemlji najavili krvavu odmazdu.

"Vama slijedi odmazda još gora od ove i još gorčija. Budale jedne, Bosna je prelivena krvlju mudžahida koji su se borili da uspostave šerijat. Tako nam Allaha, ta krv nije uzalud prolivena, ta krv je već dala plodove svoje i ti plodovi će vam uskoro glave s vaših vratova skidati", navodi portal Vijesti ummeta blizak terorističkoj organizaciji Islamskoj državi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by epikur37 11/15/2015, 16:10

Eh to hrvatsko cvijeće, sad samo nagovoriti Hrvate u BiH da se s njima udruže i udare na Srbe.....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by epikur37 11/15/2015, 16:11

Trea poslati da počne pregovore s vehabijama i zacrtaju pravce udara na Srpsku :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 11/15/2015, 16:59

Tre je mucen od srba ima li ih razloga voljet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by michaellcmacha 11/15/2015, 17:03

jebiga odkad sam ja govorio da je epi ...š     ... isti kurac frljić ili on....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 11/15/2015, 17:08

michaellcmacha wrote:jebiga odkad sam ja govorio da je epi ...š     ... isti kurac frljić ili on....
A mozda i je frljic osobno pod nickom epikur ili bar neki njegov bliski suradnik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb 11/15/2015, 17:10

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga odkad sam ja govorio da je epi ...š     ... isti kurac frljić ili on....
A mozda i je frljic osobno pod nickom epikur ili bar neki njegov bliski suradnik
A vas dvojica izgleda da još niste progledali.

Zar Zagreb,Split,Rijeka i Sisak trebaju doživjeti sudbinu Pariza da biste progledali???

Srbi nam sigurno neće podmetati bombe u restorane i stadione i pri tome i sebe raznoseći u paramparčad.

Očito je da Srbi nigdje više nisu IN osim u vašim glavama.

Dajte se trgnite.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 11/15/2015, 17:14

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga odkad sam ja govorio da je epi ...š     ... isti kurac frljić ili on....
A mozda i je frljic osobno pod nickom epikur ili bar neki njegov bliski suradnik


Zar Zagreb,Split,Rijeka i Sisak trebaju doživjeti sudbinu Pariza da biste progledali???

E to je ono bez cega izgleda ne moze proci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 11/15/2015, 17:16

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga odkad sam ja govorio da je epi ...š     ... isti kurac frljić ili on....
A mozda i je frljic osobno pod nickom epikur ili bar neki njegov bliski suradnik
A vas dvojica izgleda da još niste progledali.

Zar Zagreb,Split,Rijeka i Sisak trebaju doživjeti sudbinu Pariza da biste progledali???

Srbi nam sigurno neće podmetati bombe u restorane i stadione i pri tome i sebe raznoseći u paramparčad.

Očito je da Srbi nigdje više nisu IN osim u vašim glavama.

Dajte se trgnite.
Labuda...corava...epikur ti je poceo...a drugo mozes li staviti ruku u vatru sto posto da nece.....nikad
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by n_razbojnik 11/15/2015, 17:19

Hrvatima muhamedanske vjere dati šansu da se vrate na vjeru pradjedova

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by IL Risorto 11/15/2015, 17:19

bogomdani wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga odkad sam ja govorio da je epi ...š     ... isti kurac frljić ili on....
A mozda i je frljic osobno pod nickom epikur ili bar neki njegov bliski suradnik


Zar Zagreb,Split,Rijeka i Sisak trebaju doživjeti sudbinu Pariza da biste progledali???

E to je ono bez cega izgleda ne moze proci..
Možda bi okrenuli ploču ako bi se neki islamski kozojeb raznio bombom za vrijeme mise u crkvi prepunoj glupe katolčadi,ili za vrijeme procesije u Sinju,Mariji Bistrici ili slično.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 11/15/2015, 17:22

ratko mladic je ocigledno bio covek ispred svog vremena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 11/15/2015, 17:23

nece vućko, sem ako u borbi vs  mujahedina ne napadnete r.srpsku,
onako, preventivno, iz bezbedonosnih razloga, e tad, cemo odgovoriti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 11/15/2015, 17:24

ma nema vise peglanja sa ustasama, mozda ovako na nekim sportskim eventima cisto ,,na ruke''. ovako imas vuka, trea i sl. kompleksase sa nase i hrvatske strane koji se loze da ce ponovo ovima sa druge strane ,,jebati kevu''.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 11/15/2015, 17:24

Antif_No1 wrote:
bogomdani wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga odkad sam ja govorio da je epi ...š     ... isti kurac frljić ili on....
A mozda i je frljic osobno pod nickom epikur ili bar neki njegov bliski suradnik


Zar Zagreb,Split,Rijeka i Sisak trebaju doživjeti sudbinu Pariza da biste progledali???

E to je ono bez cega izgleda ne moze proci..
Možda bi okrenuli ploču ako bi se neki islamski kozojeb raznio bombom za vrijeme mise u crkvi prepunoj glupe katolčadi,ili za vrijeme procesije u Sinju,Mariji Bistrici ili slično.
gle..to svakako slijedi,ne mozda odmah,ali kakve intencije Islam ima naspram Europe,vjerovatno i tavi cinovi..
Opet...ako je na Europu krenula hrpa Khozoepa gaziti i pregaziti granice bez ijednog opaljenog metka,ne znam gdje bi Europa nasla mooda da se suprotstavi naoruzanim Khozoepima..
Cekam da se ISIS-ove celije u Europi popune i da nastave raditi sranja,vjerujem da ce Europa samo malo zesce oboriti retoriku na sebe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by michaellcmacha 11/15/2015, 17:25


  1. sokole odjebi sa tim spikama, meni kao ni treu nikad nije smetao srbin koji je bez kalkulacija zajedno s nama krvario protiv četničkih hordi. epi je smetljivac poput frljića koji je samo temeljem etničkog porijekla uz punu odsutnost bilo kakvog domoljublja našao utočište u hrvatskoj uz nedvojbenu primisao kako svoj status  novim uvjetima što bolje iskoristiti.... uglavnom kako rekoh ne seri i vrati knjige i ostale predmete što si pokupio ljudima iz kuće dok si bio na zadatku da ne dozvoliš ikom da bilo šta iznese sa oslobođenog prostora.... i dalekozor kojim si se hvalio...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by michaellcmacha 11/15/2015, 17:29

evo kolko sam imao prilike čuti ni svetozar nije smetao krpeljima ,jedino što ne znam koji mu je kurac da se dao povest za nekim naknadnim spikama... očito se razočarao jebiga... ali njemu za utjehu moje ose uglavnom poštuju svoje srbe koji su bili u specijalnoj... naravno one koji su bili fajteri...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum