ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 11:16

zgdosada wrote:
RayMabus wrote:
zgdosada wrote:E to je največi problem. Što Franuzi gađaju neke pustinje okolo. Umjesto da izbombardiraju Saudijsku Arabiju i to brutalno. I kažu onim njihovim tamo tulipanima vi to financirate sada čete vi i plačati za sve što naprave.
Hbga kad imaju nafte. Udružili su se prvo sa Britancima a poslije je otkrivena nafta pa su AMerikanci to zapasali. Saveznici.
Pa što onda pobiješ ih sve i uzmeš im naftu . Od kada je to problem.
Vruće je dole. Neda se anglosasima zahebavat sa njima. Ovako su se dogovorili fiti fifi ( pola pola ) i to je to.

RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 11:19

Saudijska Arabija bez obzira na veličinu a velika je je u osnovi zemlja koja nema niti jednu rijeku. O nesnosnim vručinama da i ne govorim. PLus ovi su radikalni i ratoborni.

A onda je anglosasima bilo prihvatljivije dogovorit deal fifti fifit i to je to ...ovi dobiju oružja , njihovu potporu a ovi pola nafte.

Jednostavno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 11:20

Braćala wrote:
Eva wrote:
RayMabus wrote:
zgdosada wrote:E to je največi problem. Što Franuzi gađaju neke pustinje okolo. Umjesto da izbombardiraju Saudijsku Arabiju i to brutalno. I kažu onim njihovim tamo tulipanima vi to financirate sada čete vi i plačati za sve što naprave.
Hbga kad imaju nafte. Udružili su se prvo sa Britancima a poslije je otkrivena nafta pa su AMerikanci to zapasali. Saveznici.
Jedino njima Ameri nisu uveli demokraciju.

kako samo njima? Nisu ni emiratima, ni kataru, ni omanu, ni kuvajtu...
Pa na to drušvo pedofila i mislim. Zaljev Sodome  i Gomore ne bode oči.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by catabbath 16/11/2015, 11:23

U Bosni još uvijek blagonaklono gledaju na talibane, inače kod večine muslmana na svijetu je tako.

_________________
Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 11:32

Inaće Arapi nisu tehnološki nešto razvijeniji ....nisu to danas a pogotvo nisu bili prije 50-ak godina tako da oni nisu mogli ni bušit tu naftu.

Pola te nafte je američko vlasništvo. Britanci isto imaju neki postatak , možda 5% ili  10% al to su ogromne količine para.

Zato se uopće nemojte čudit šta AMerikanci žele blokirat Rusiju i da Evropa kupuju Saudijsku naftu.

TO NIJE SAUDIJSKA NAFTA NEGO AMERIČKA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb 16/11/2015, 11:34

tre911 wrote:
jastreb wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Bas me zanima ko ce biti prvi coban isilovcima...istina onomad su to bili srbi turcima...pardon tad vlasi...a srbi su davali zene i kceri begovima i agama napravo prve noci
Tvoja opsjednutost Srbima nema granica.

Turci jesu silovali Srpkinje,ali da li ti je poznat podatak da su sva djeca rođena iz tog čina ubijana.

Strašno,ali istinito.

Kao što je većina silovanih muslimanki od strane četnika u prošlom ratu abortirala,tako je još više djece rođene u to doba (mislim u tursko doba) bilo odmah ubijano.
Glupost, zašto onda u srbiji prevladava turski gen?
Možda će nekima izgledati čudno ali više Turci imaju srpskih gena nego Srbi njihovih. Kao prvo mnoga srpska (muška) djeca su odvođena u janjičare, oni su od malih nogu učeni da budu turski vojnici, muslimani, i tako nesvjesni svog porijekla pravili kasnije su djecu Turkinjama , i tako prenosili srpsku  genetiku. Srbi su također Turcima „davali“ i žensku, odnosno  genetiku, tako što su srpske žene odvođene u harem gdje su rađale male „Turke“ za sultane, međutim Srbi su Turcima najviše genetike „poklonili“ nakon propasti Osmanskog carstva, kada je oko 300 000 islamiziranih Srba protjerano iz tada oslobođene Srbije, većina ih je našla utočište u današnjoj Turskoj.
Pogrešno, ne može gen koji je u manjini(srpski) asimilirati nekoga tko je na desetke puta brojniji od njih(turski) nego samo obrnuto. čista matematika.
Netočne su neke stvari koje se ovdje iznose glede prava prve bračne noći kod Turaka.

Kod Turaka takvih stvari nije bilo.

Čak je jedini slučaj ubojstva muslimana od strane kršćanina,a koji se nije kažnjavao smrću bio taj kada bi kršćanin branio čast ženskog dijela obitelji (majke,sestre,žene,kćerke...) od nasrtljivog Turčina.

U tom slučaju kršćanin bi pred kadijom bio oslobođen.

Turci su u svojim upadima silovali,ili odvodili žene u roblje,ali prava prve bračne noći u Turskoj nije bilo.

To je postojalo u feudalnom japanu ,a u Europi isključivo na Zapadu.

Turskih gena među dijelom Srba moglo je biti iz razloga što su mnogi muslimani nakon oslobođenja Srbije od Turaka prešli na kršćanstvo. 

No takvih je stvari bilo i u Hrvatskoj(Lika,Slavonija,dijelovi Dalmacije...)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by stenjalica 16/11/2015, 11:39

BiH ,Sandžak ,Kosovo,Makedonija i Preševo su tempirane bombe,odatele je preko 1100 ljudi u ISIL

zanimljivi su meni ovi naši muslimani,u HR mirni a sva rodbina u Bosni i oni kad tamo odu na odmor imaju drugačije poglede,kao srbi prije rata

Bio sam u Kladuši i Cazinu prije 7.8 mjeseci i gledam i nevjeujem,,18 st
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 11:44

stenjalica wrote:

zanimljivi su meni ovi naši muslimani,u HR mirni a sva rodbina u Bosni i oni kad tamo odu na odmor imaju drugačije poglede,kao srbi prije rata

Bio sam u Kladuši i Cazinu prije 7.8 mjeseci i gledam i nevjeujem,,18 st
Zraćna luka Udbina :

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 9k=

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Karta-bih
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb 16/11/2015, 11:47

Može li mi netko reći nešto više o ovom liku?

Znam da je to svirač u nekom srpskom vojnom "ansamblu",ali čega je on simbol i zašto ga zovu Remove kebab?

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Hqdefault
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by IL Risorto 16/11/2015, 11:48

jastreb wrote:Može li mi netko reći nešto više o ovom liku?

Znam da je to svirač u nekom srpskom vojnom "ansamblu",ali čega je on simbol i zašto ga zovu Remove kebab?

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Hqdefault
Nije valjda da ne znaš ? lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 11:48

kakva prava ratnička faca. uvek mi je bio inspiracija kada sam gledao te patriotske spotove iz četno songa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by IL Risorto 16/11/2015, 11:49

IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb 16/11/2015, 11:50

Ne. Ne znam,ozbiljno.

Tek sad vidim u zadnje vrijeme nešto ga se svugdje kači.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 11:52

a koja je fora sa tim remove kebab? jesu nešto preveli kao ,,remove kebab''?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 11:53

stenjalica wrote:BiH ,Sandžak ,Kosovo,Makedonija i Preševo su tempirane bombe,odatele je preko 1100 ljudi u ISIL

zanimljivi su meni ovi naši muslimani,u HR mirni a sva rodbina u Bosni i oni kad tamo odu na odmor imaju drugačije poglede,kao srbi prije rata

Bio sam u Kladuši i Cazinu prije 7.8 mjeseci i gledam i nevjeujem,,18 st
Kad se ljudima prodaju muda pod bubrege. Islam nije religija mira i ljubav, nego terora, zla, smrti i vladavine silovatelja i pedofila.
Evo, kaj psihologinja kaže o toj vjeri. Razbucala je i vjeru i šeika kao tigar Indijca.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by darla 16/11/2015, 11:55

A cuj Evicku sto je postala militantna odjednom  :D.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 11:57

darla wrote:A cuj Evicku sto je postala militantna odjednom  :D.
lol!  Teška vremena zahtijevaju akciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by crvenkasti 16/11/2015, 11:57

Pazite što priželjkujete!

Ako najebu muslimani, onda vrlo lako mogu najebati i Šiptari!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 11:57

darla wrote:A cuj Evicku sto je postala militantna odjednom  :D.
Pa kad joj je pun Beć wehabdija. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175876
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by IL Risorto 16/11/2015, 11:57

Braćala wrote:a koja je fora sa tim remove kebab? jesu nešto preveli kao ,,remove kebab''?
Pa to je nešto kao politički korektno za zapadne standarde,,ubij baliju''kodna metafora,nešto kao rupa u zakonu za širenje mržnje prema muslimanima na politički korektan način. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 11:59

Antif_No1 wrote:
Braćala wrote:a koja je fora sa tim remove kebab? jesu nešto preveli kao ,,remove kebab''?
Pa to je nešto kao politički korektno za zapadne standarde,,ubij baliju''kodna metafora,nešto kao rupa u zakonu za širenje mržnje prema muslimanima na politički korektan način. lol!

ukloni baliju...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 9 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum