ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Page 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 09:40

jastreb wrote:
Eva wrote:
jastreb wrote:
Eva wrote:I Omer paša Latas bil je Srbin,
On je drugi par opanaka.

Rođen je u selu janja Gora,kod Plaškog u Lici.

Bil je austrougarski oficir,pa je nešto tamo sjebal,pa je od straha prebjegao na tursku stranu,primio islam i napredovao u vojsci. 

Haračio je i po Hercegovini.
Čitao si Andrića?
Dosta.
I roman o Latasu?

Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb 16/11/2015, 09:41

Eva wrote:
jastreb wrote:
Eva wrote:
jastreb wrote:
Eva wrote:I Omer paša Latas bil je Srbin,
On je drugi par opanaka.

Rođen je u selu janja Gora,kod Plaškog u Lici.

Bil je austrougarski oficir,pa je nešto tamo sjebal,pa je od straha prebjegao na tursku stranu,primio islam i napredovao u vojsci. 

Haračio je i po Hercegovini.
Čitao si Andrića?
Dosta.
I roman o Latasu?
E njega nisam.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 09:42

Braćala wrote:http://www.telegraf.rs/vesti/1220314-vise-nas-je-tamo-9-miliona-srba-zivi-u-turskoj


neka ovo malo procitaju balije iz pazara, sjenice i tutina. a pogotovo ovi iz PIH
Serbia 145,278

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 220px-Bosniak_population_in_Serbia_and_Montenegro
Bosniaks in Serbia and Montenegro according to population censuses held in 2002 and 2003, respectively.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 09:42

Nisam ni ja, iako ga imamo doma. Davno bila započela ali mi bil dosadnjikav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb 16/11/2015, 09:42

zgdosada wrote:Miraz (turski mirasarapski mirat)


A ti lupetaj dalje. 
Pa nisu ga Turci izmislili!!!

To je kao kad bih ja rekao da su Turci izmislili sapun ili čarape,jer su to turcizmi.

Miraz,dota,prćija(imaš i latinski naziv) postoje od kad je braka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 09:44

Braćala wrote:
zgdosada wrote:
Braćala wrote:
zgdosada wrote:
 A Turci su izmislili miraz. 

jel znas ti druze otkad institut miraza postoji? mnogo pre turaka, srba, rimljana i starih grka. 

cega se sve necu naslusati ovde...

Miraz ne postoji od prije turaka. Jer to je njihova riječ. Košto sam ti i rekao. A ti tandriči koliko god hočeš.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dowry

GSKK
A dowry je riječ miraz ? Čini mi se ni blizu. Možda je negdje potojao običaj koji je isti ali se ne zove miraz. Kod nas taj običaj su donjeli turci. Zato ga mi i zovemo miraz. Ja nikada nisam ni rekao da su turci izmislili to. Nego da mi za to kristimo njihovu riječ jer su oni to uvijek radili. To je bio nihov zakon: Tako niti jedan srbin nije mogao udati kčer za Turčina bez miraza. To sam mi rekao jer je napisao da nisu dobivali ništa za kčeri: A ne da bi dokazao da su Turci prvi ili zadnji koji su kupovali i prodavali žene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 09:46

jastreb wrote:
zgdosada wrote:Miraz (turski mirasarapski mirat)


A ti lupetaj dalje. 
Pa nisu ga Turci izmislili!!!

To je kao kad bih ja rekao da su Turci izmislili sapun ili čarape,jer su to turcizmi.

Miraz,dota,prćija(imaš i latinski naziv) postoje od kad je braka.

Imaš da dos je latinski naziv. Miraz samo turski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 09:47

Braćala wrote:http://www.telegraf.rs/vesti/1220314-vise-nas-je-tamo-9-miliona-srba-zivi-u-turskoj


neka ovo malo procitaju balije iz pazara, sjenice i tutina. a pogotovo ovi iz PIH
Sama činjenica da ti njih uopće pokušavaš uvjeravati u nešto pokazuje koliko ste vi Srbi glupi.

Pametnije bi ti bilo da pustiš Legiju iz zatvora i daš mu na upravljanje istoćni Sanđak.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 11839843204dd03b4255b3c190927717_640x524
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 09:49

RayMabus wrote:
Braćala wrote:http://www.telegraf.rs/vesti/1220314-vise-nas-je-tamo-9-miliona-srba-zivi-u-turskoj


neka ovo malo procitaju balije iz pazara, sjenice i tutina. a pogotovo ovi iz PIH
Sama činjenica da ti njih uopće pokušavaš uvjeravati u nešto pokazuje koliko ste vi Srbi glupi.

Pametnije bi ti bilo da pustiš Legiju iz zatvora i daš mu na upravljanje istoćni Sanđak.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 11839843204dd03b4255b3c190927717_640x524


vidim koliko je njegov patriotizam jak, toliko je veliki da je sebi uspeo da napravi kucu u ,,jerkovicu'' od 800 kvadrata...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 09:50

Dok god vi Srbi pričate o nekakvim Srbima muslimanima u Turskoj i sve te priče koje u pozadini imaju SPC .....nema od vas ništa.

Kad počmete čisto vojno razmišljat bez dopuštanja da bolesni umovi iz SCP odlućuju na vojne i ostale odluke .......možda nešto i napravite ......međutim iskreno to je samo vaš problem .....samo vas gledam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 09:52

paaa, postoji  prica o tuznoj sudbini te dece
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb 16/11/2015, 09:54

RayMabus wrote:Dok god vi Srbi pričate o nekakvim Srbima muslimanima u Turskoj i sve te priče koje u pozadini imaju SPC .....nema od vas ništa.

Kad počmete čisto vojno razmišljat bez dopuštanja da bolesni umovi iz SCP odlućuju na vojne i ostale odluke .......možda nešto i napravite ......međutim iskreno to je samo vaš problem .....samo vas gledam.
Mislim da i kod nas postoji slična situacija.

iako u puno manjem obimu.

CUH je,evo upravo pred izbore započela svoju HDZ-ovsku propagandu,no to je ostalo bez odjeka.

odličan tekst o tome bilo je u posljednjem broju 7dnevno,gdje su biskupe prikazali kao ljude začahurene u nekom davnom vremenu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 09:54

Braćala wrote:
RayMabus wrote:
Braćala wrote:http://www.telegraf.rs/vesti/1220314-vise-nas-je-tamo-9-miliona-srba-zivi-u-turskoj


neka ovo malo procitaju balije iz pazara, sjenice i tutina. a pogotovo ovi iz PIH
Sama činjenica da ti njih uopće pokušavaš uvjeravati u nešto pokazuje koliko ste vi Srbi glupi.

Pametnije bi ti bilo da pustiš Legiju iz zatvora i daš mu na upravljanje istoćni Sanđak.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 11839843204dd03b4255b3c190927717_640x524


vidim koliko je njegov patriotizam jak, toliko je veliki da je sebi uspeo da napravi kucu u ,,jerkovicu'' od 800 kvadrata...  ;)
To je samo uzeto za primjer čisto da ti nešto idejno približim.

Ćuj Sanđak je podijeljen na srpski i crnogorski.

Sad ga lijepo podijeli u Srbiji na istoćni i zapadni.

U istoćnome ti je ta muslimanska manjina plus granica sa Kosovom gdje će uskoro poćet trćat imigranti a i naslonjeno je na sjeverni dio Kosova gdje su Srbi.

Sad me pitaj zašto treba dijelit Sanđak na istoćni i zapadni u operativnom smislu .....pa zato šta zapovijednik u istoćnom Sanđaku nesmije imati komandu nad granicom sa BiH da mu nebi slućajno palo na pamet da pređe sa vojskom u Bosnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 09:58

Vi Srbi ste pod jakim utjecajem SPC.

Kad sam ti rekao da vas treba držati na nišanu zbog toga za vaše dobro NISAM SE ŠALIO UOPĆE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 16/11/2015, 10:07

Cuj...kad su nasi svecenici govorili 'pazi svoju kucu bog ce ti pomoci'...napadali su ih neoliberali,komunisti,lazni krscani da su zaostali,nacionalisti.. a sad kad vidimo kako neki cuvaju svoju kucu orban,putin,fitzko,poljak...nema straha kod njih a jos im i bog pomaze...a vidimo kako najebavaju oni koji pricaju da je bog izmisljotina,koji hvale svoje kvaziliberalne slobode toliko drscu cak i od petardi,laznjaka...pa voli multi kulti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 10:09

vuksadinare wrote:Cuj...kad su nasi svecenici govorili 'pazi svoju kucu bog ce ti pomoci'...napadali su ih neoliberali,komunisti,lazni krscani da su zaostali,nacionalisti.. a sad kad vidimo kako neki cuvaju svoju kucu orban,putin,fitzko,poljak...nema straha kod njih a jos im i bog pomaze...a vidimo kako najebavaju oni koji pricaju da je bog izmisljotina,koji hvale svoje kvaziliberalne slobode toliko drscu cak i od petardi,laznjaka...pa voli multi kulti
Multikulturalnost živi u EU stoljećima, i može uspijeti ak su ljudi toleranti. S islamom nema tolerancije kad je njihov postulat ubij kjafira. Tu treba napraviti granicu i razliku. Multikulturanost da, ali islam i ljudožderi ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 10:14

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Bas me zanima ko ce biti prvi coban isilovcima...istina onomad su to bili srbi turcima...pardon tad vlasi...a srbi su davali zene i kceri begovima i agama napravo prve noci
Tvoja opsjednutost Srbima nema granica.

Turci jesu silovali Srpkinje,ali da li ti je poznat podatak da su sva djeca rođena iz tog čina ubijana.

Strašno,ali istinito.

Kao što je većina silovanih muslimanki od strane četnika u prošlom ratu abortirala,tako je još više djece rođene u to doba (mislim u tursko doba) bilo odmah ubijano.
Glupost, zašto onda u srbiji prevladava turski gen?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 10:16

tre911 wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Bas me zanima ko ce biti prvi coban isilovcima...istina onomad su to bili srbi turcima...pardon tad vlasi...a srbi su davali zene i kceri begovima i agama napravo prve noci
Tvoja opsjednutost Srbima nema granica.

Turci jesu silovali Srpkinje,ali da li ti je poznat podatak da su sva djeca rođena iz tog čina ubijana.

Strašno,ali istinito.

Kao što je većina silovanih muslimanki od strane četnika u prošlom ratu abortirala,tako je još više djece rođene u to doba (mislim u tursko doba) bilo odmah ubijano.
Glupost, zašto onda u srbiji prevladava turski gen?

koji je to turski gen, caleta ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 10:18

Braćala wrote:
zgdosada wrote:
 A Turci su izmislili miraz. 

jel znas ti druze otkad institut miraza postoji? mnogo pre turaka, srba, rimljana i starih grka. 

cega se sve necu naslusati ovde...
A jebote pa ionako su rimski carevi svi odreda srbi :DDD  Ako meni ne vjeruješ pitaj deretića i ostalu kliku nebeskoga naroda :DD

nego jesi to ti crni tomo a?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 10:18

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Cuj...kad su nasi svecenici govorili 'pazi svoju kucu bog ce ti pomoci'...napadali su ih neoliberali,komunisti,lazni krscani da su zaostali,nacionalisti.. a sad kad vidimo kako neki cuvaju svoju kucu orban,putin,fitzko,poljak...nema straha kod njih a jos im i bog pomaze...a vidimo kako najebavaju oni koji pricaju da je bog izmisljotina,koji hvale svoje kvaziliberalne slobode toliko drscu cak i od petardi,laznjaka...pa voli multi kulti
Multikulturalnost živi u EU stoljećima, i može uspijeti ak su ljudi toleranti. S islamom nema tolerancije kad je njihov postulat ubij kjafira. Tu treba napraviti granicu i razliku. Multikulturanost da, ali islam i ljudožderi ne.
A ti smanji malo tu retoriku. To šta ti živiš u Beću pa ti je sve puno wehabdija ne znači i da je u Bosni tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 10:19

Eva wrote:
jastreb wrote:
Eva wrote:I Omer paša Latas bil je Srbin,
On je drugi par opanaka.

Rođen je u selu janja Gora,kod Plaškog u Lici.

Bil je austrougarski oficir,pa je nešto tamo sjebal,pa je od straha prebjegao na tursku stranu,primio islam i napredovao u vojsci. 

Haračio je i po Hercegovini.
Čitao si Andrića?
Da čito, jebavo( ja to umjesto broja jedan na forumu druga jastreba)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 6 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum