ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 17/11/2015, 08:49

Doslo doba da se kalasnjikov opet proba...

vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 17/11/2015, 08:54

Na to ce zoki i vucic..ne i ne..to nije europa koju mi zelimo...ne europi sa granicama...da bez granica..to nije nasa europa nasa europa je europa gospodje merkel..od sad su eu hrvatska,srbija i merkel..a vi svi drugi jebite se zajedno skupa sa orbanom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 17/11/2015, 08:55




A evo i malih seronja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 17/11/2015, 08:57

EU je kriva za to. Jer, da elite nisu prodali kontinent za neš siće i američko tapšanje po leđima, trebalo je prije 4 godine branit Italiju i Grčku, pa ne bi bilo cirkusa. A i ove "domaće" muje razjurit rušeći im džamije jer su to ionak regrutni centri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 17/11/2015, 10:11

Eva wrote:EU je kriva za to. Jer, da elite nisu prodali kontinent za neš siće i američko tapšanje po leđima, trebalo je prije 4 godine branit Italiju i Grčku, pa ne bi bilo cirkusa. A i ove "domaće" muje razjurit rušeći im džamije jer su to ionak regrutni centri.
jatakooo Effa.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by marcus-t 17/11/2015, 12:06

Eva wrote:Oho, tu smo. I ti kažeš zaljubljen si u mene? E tek sad ti ništa ne vjerujem, jer onaj tko je zaljubljen, objekt svoje zaljubljenosti vidi ružičasto i njene mane kao vrline, a ti meni da sam bešćutna. No, šalu na stranu.,
Ono kaj ti nazivaš bešćutnošću ja nazivam zdravim razumom. Ja ne kupujem patetične priče poput one o malom Kurdu utopljenom na europskoj obali radi europske okrutnosti. Oh, ne, nikako. Taj mali je eklatantni primjer želje da se Europljane perfidnim manipulacijama totalno umrtvi i da ih se onako poluomamljene odvede u red za buduće klanje. Tom djetetu je presudila pohlepa njegova oca krijumčara ljudima koji je silom želio novi gebis na račun poreznih obveznika EU i to je to. I to je istina bez kozmetičkih zahvata, nema drugih skrivenih elemenata. Djetetov život ni sigurnost nisu bili ugroženi jer je boravio preko 3 godine u Turskoj. A sad mi kaži koji normalan otac će riskirati život svog djeteta radi sebičnog cilja da ima ljepši osmijeh? Nažalost, to je pokazatelj kulture i odnosa prema svojoj djeci, a i ženama te kulture i vjere. Prevelike su kultorološke razlike između nas i njih i nikako nije dobro da se takvi ljudi naseljavaju na europskom tlu. Pogotovo uzimajući u obzir i vjeru ilsam koja je sve samo ne tolerantna. Pogledaj iskaz dr. Wafe Sultan gdje govori kako šerija želi dominirati ne samo u svojoj zemlji, nego im je cilj to prenijeti svugdje gdje muslimani žive, i to ne birajući sredstava. Znači, cijela Europa treba se pokoriti barbarskim i nazadnim običajima sljedbenika jednog pustinjskog pedofila i silovatelja, i zaboraviti sve što je stoljećima gradila i krvlju platile mnoge gneracije da bi danas žene bile ravnopravne i slobodne? Ne, hvala. Ajmo, referendum u cijeloj EU pa da vidimo želimo li takav život i želimo li luđake za susjede.
Ti si ko mazga. Nitko ne osporava to što govoriš. Samo ti pokušavam objasniti koliko je ista ta Europa i USA nanijela zla njima - u njihovim vlastitim domovima. Pa jebote onaj pajac Sarkozi je dugovao milijune i milijune dolara Gadafiju i šta? Razorio mu je zemlju i ubio ga zbog toga! Bukvalno i doslovce!  Koliko civila je pobio? Žena? Djece? I šta sad? Svi se čude što su wehabije napali baš Pariz?
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 17/11/2015, 12:30

I sad zato kaj s EU i SAD njima razorile domove i donijele demokraciju ja bih trebala primit 800 "izbjeglica" u svoje dvorište? Jebe mi se i za jedne i za druge. Kaj ti mjastori nisu išli lovit Obamu i Sarkozija pa ih izroštiljat u pustinji a ne se junačit na djeci na koncertu. I pustimo sve to, činjenica je da je to produkt elita, ali to ne znači da Europljani moraju za susjede dobit ljudoždere. Nek idu u SAD, ionak im je tam Huso predsjednik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 17/11/2015, 12:40

...iskreno...potajice sam prizeljkivao nesto poput isila da se pojavi...da se zapadnjacki pederi,neoliberali,kapitalisti,kvazihumanisti useru kao grlice..kao onomad kad su osmanlije osvajale...onda su nicice padali pred noge hrvatima,poljacima,kozacima pred noge da ih obrane i spasu od groznih osmanlija koji sjeku glave i nabijaju na kolac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by marcellus 17/11/2015, 12:41

nevjestin_razbojnik wrote:Hrvatima muhamedanske vjere dati šansu da se vrate na vjeru pradjedova

pravoslavlje?
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 17/11/2015, 12:43

vuksadinare wrote:...iskreno...potajice sam prizeljkivao nesto poput isila da se pojavi...da se zapadnjacki pederi,neoliberali,kapitalisti,kvazihumanisti useru kao grlice..kao onomad kad su osmanlije osvajale...onda su nicice padali pred noge hrvatima,poljacima,kozacima pred noge da ih obrane i spasu od groznih osmanlija koji sjeku glave i nabijaju na kolac
Joj daj ne seri. Moš ići u Siriju, Nigeriju ili di već je akcija i tam se junačit. Ne priželjkuj Europi krv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 17 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum