ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 14:27

marcus-t wrote:
Eva wrote:
marcus-t wrote:
Eva wrote:
marcus-t wrote:
Eva wrote:
marcus-t wrote:
Eva wrote:
RayMabus wrote:Albanija je NATO članica a Kosovo je za NATO druga država u smislu da to nije Srbija. Pametnije bi vam bilo da se u to ne dirate. Čisto s vojnog gledišta vam govorim. Ne bi vam ni Putin onda pomogao.
Ma nek ih malo zatresu. Viš da NATO kurcem ne mrda dok Grčka, Italija, HR, pa i Turska proživljavaju islamsku invaziju skakavaca. Nek se malo Srbi ispucaju. Bolje ne njima nego na Hrvatima.
Koji si ti židovski ekstremista. Svi Muslimani teroristi jer eto njihova sveta knjiga to propovjeda? Kak Katolici kažu za Bibliju kad naletiš na neke grozomorne opise ili pozive na pokolje? "Ne može se Biblija doslovno tumačiti....bla...bla.." Ne sumnjam da je ista stvar s Torom. :|
Ak nisu svi, bit će kad odrastu. Jedan od postulata vjere im je džihad protiv kjafira.
To što govoriš su čiste gluposti. Jedina religija koja nije neprijateljska i isključiva prema drugim religijama je Budizam. Svi vi ostali ste potencijalni teroristi.
Točno, no sam nekak isalm prednjači po broju proizvedenih terorista. Svugdje di dođu nose svoj pakao sa sobom.
Jebi ga, njima je najviše "uvodjena demokracija" iako njih nitko nije ništa pitao. Šta si mislila da će nako 500 000 ubijenih u Iraqu i još više od milijun stradalih od posljedica rata i dugogodišnje blokade nakon, ovi koji su preživjeli postati liberali i demokrate? Pa znaš li da su djeca i žene u Iraqu nakon rata umirali od najobičnijih infekcija jer im je Zapad godinama držao totalnu blokadu i odredjivao na kapaljku koliko čega mogu dobiti u zamjenu za naftu? Pa šta ste očekivali nije mi jasno? Nasilje radja nasilje. Dokazano.
Nek idu tati Obami i mami Mišelici.
Ti stvarno nisi ništa bolja od ovih zapjenjenih budala koji bi išli i redom ubijali ljude samo ako su Muslimani. U čemu je onda uopće razlika izmedju vas i njih?
I kako bi gledala na stvari da USA jednom okrene ploču i kaže kako Izraelom vlada diktator, kako je demokracija tamo mrtva i cvjeta korupcija (kao što i cvjeta) i pošalje nosače aviona i podmornice da "oživi malo demokraciju" ?
Isto kak gledam i sad. SAD ide svijetom i sije teror. Europa plaća ceh te politike smrti. A islam je bolesno tkivo na tlu Europe. Jer ovaj mali Alžirac je rođen u Parisu. Koji je njemu kurac da ide ubijat ljude nasumce? Niš, osim zadojenosti knjigom zla, Kuranom.

Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by udba 16/11/2015, 14:28

RayMabus wrote:Luda je na nas Balkance. Oće da prekinemo balkansku rutu i počememo tuć na izbjeglice i zakačimo se sa balkanskim muslimanima koji su ovdje autohotni ....a nama se baš nešto neda.
Za 200 godina će i ovi u Nemačku da budu autohtoni Alani i Teutonci.

_________________
Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 16/11/2015, 14:29

Evva prpa,ha?...cuj ako te djihadisti u becu zarobe..koji je ionako isilov regrutni centar..ti kazi da su ti drugovi zoki i ostojko pravi drugovi i veza..furaj se ono na komunizam,tita,nesvrstane...mozda prodje..reci tito obucavao palestince kpntra zida...nemoj reci da imas zidi krvi...samo ono tito,komuniz doli kapitalizam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 14:30

udba wrote:
RayMabus wrote:Luda je na nas Balkance. Oće da prekinemo balkansku rutu i počememo tuć na izbjeglice i zakačimo se sa balkanskim muslimanima koji su ovdje autohotni ....a nama se baš nešto neda.
Za 200 godina će i ovi u Nemačku da budu autohtoni Alani i Teutonci.
Njezino ludilo je opravdano. Ima troje djece a samo danas joj dolazi 12 tisuća musavih Arapa. Mogli bi joj koji od te arapske pačurlije naklepat koje od djece na putu do škole.

Al to nije naš problem , nit smo ih mi zvali nit išta.

ŠALJI DALJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 14:30

vuksadinare wrote:Evva prpa,ha?...cuj ako te djihadisti u becu zarobe..koji je ionako isilov regrutni centar..ti kazi da su ti drugovi zoki i ostojko pravi drugovi i veza..furaj se ono na komunizam,tita,nesvrstane...mozda prodje..reci tito obucavao palestince kpntra zida...nemoj reci da imas zidi krvi...samo ono tito,komuniz doli kapitalizam
Reći ću da je Alah umro i ostavio pičkice iza sebe!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by jastreb 16/11/2015, 14:30

vuksadinare wrote:Evva prpa,ha?...cuj ako te djihadisti u becu zarobe..koji je ionako isilov regrutni centar..ti kazi da su ti drugovi zoki i ostojko pravi drugovi i veza..furaj se ono na komunizam,tita,nesvrstane...mozda prodje..reci tito obucavao palestince kpntra zida...nemoj reci da imas zidi krvi...samo ono tito,komuniz doli kapitalizam
Po tom pitanju bilo bi bolje pozvati se na Poglavnika,koji je,ustvari bio teški islamist i na crnu legiju,koja je bila nešto slično ISIL-ovcima prošloga stoljeća.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by marcus-t 16/11/2015, 14:31

Eva wrote:
marcus-t wrote:
Eva wrote:
marcus-t wrote:
Eva wrote:
marcus-t wrote:
Eva wrote:
marcus-t wrote:
Eva wrote:
RayMabus wrote:Albanija je NATO članica a Kosovo je za NATO druga država u smislu da to nije Srbija. Pametnije bi vam bilo da se u to ne dirate. Čisto s vojnog gledišta vam govorim. Ne bi vam ni Putin onda pomogao.
Ma nek ih malo zatresu. Viš da NATO kurcem ne mrda dok Grčka, Italija, HR, pa i Turska proživljavaju islamsku invaziju skakavaca. Nek se malo Srbi ispucaju. Bolje ne njima nego na Hrvatima.
Koji si ti židovski ekstremista. Svi Muslimani teroristi jer eto njihova sveta knjiga to propovjeda? Kak Katolici kažu za Bibliju kad naletiš na neke grozomorne opise ili pozive na pokolje? "Ne može se Biblija doslovno tumačiti....bla...bla.." Ne sumnjam da je ista stvar s Torom. :|
Ak nisu svi, bit će kad odrastu. Jedan od postulata vjere im je džihad protiv kjafira.
To što govoriš su čiste gluposti. Jedina religija koja nije neprijateljska i isključiva prema drugim religijama je Budizam. Svi vi ostali ste potencijalni teroristi.
Točno, no sam nekak isalm prednjači po broju proizvedenih terorista. Svugdje di dođu nose svoj pakao sa sobom.
Jebi ga, njima je najviše "uvodjena demokracija" iako njih nitko nije ništa pitao. Šta si mislila da će nako 500 000 ubijenih u Iraqu i još više od milijun stradalih od posljedica rata i dugogodišnje blokade nakon, ovi koji su preživjeli postati liberali i demokrate? Pa znaš li da su djeca i žene u Iraqu nakon rata umirali od najobičnijih infekcija jer im je Zapad godinama držao totalnu blokadu i odredjivao na kapaljku koliko čega mogu dobiti u zamjenu za naftu? Pa šta ste očekivali nije mi jasno? Nasilje radja nasilje. Dokazano.
Nek idu tati Obami i mami Mišelici.
Ti stvarno nisi ništa bolja od ovih zapjenjenih budala koji bi išli i redom ubijali ljude samo ako su Muslimani. U čemu je onda uopće razlika izmedju vas i njih?
I kako bi gledala na stvari da USA jednom okrene ploču i kaže kako Izraelom vlada diktator, kako je demokracija tamo mrtva i cvjeta korupcija (kao što i cvjeta) i pošalje nosače aviona i podmornice da "oživi malo demokraciju" ?
Isto kak gledam i sad. SAD ide svijetom i sije teror. Europa plaća ceh te politike smrti. A islam je bolesno tkivo na tlu Europe. Jer ovaj mali Alžirac je rođen u Parisu. Koji je njemu kurac da ide ubijat ljude nasumce? Niš, osim zadojenosti knjigom zla, Kuranom.
Misliš? Ne padne ti na pamet da je zadojen slikama pobijene djece Muslimana diljem svijeta? Slikama deformirane iračke djece koja se evo već generacijama radjaju deformirana, bez udova, vodenih glava i sto nekih užasa još, nakon bombardiranja granatama sa osiromašenim uranijem? Ja eto mislim da će prije biti to u pitanju nego Kuran. No, to opet ne opravda niti daje ikome za pravo da kolje i spaljuje ljude i diže u zrak tržnice i koncertne dvorane.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 14:35

marcus-t wrote:
Misliš? Ne padne ti na pamet da je zadojen slikama pobijene djece Muslimana diljem svijeta? Slikama deformirane iračke djece koja se evo već generacijama radjaju deformirana, bez udova, vodenih glava i sto nekih užasa još, nakon bombardiranja granatama sa osiromašenim uranijem? Ja eto mislim da će prije biti to u pitanju nego Kuran. No, to opet ne opravda niti daje ikome za pravo da kolje i spaljuje ljude i diže u zrak tržnice i koncertne dvorane.
Joj, daj nemoj mi bureke prodavat. 67 godina žele Židove bacit u more i ne pitaju za cijenu. To im je važnije od njihove djece, koju cijene, kao i žene si malo manje od koze i deve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by marcellus 16/11/2015, 14:39

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Screen-Shot-2015-11-14-at-9.18.05-PM-380x600

_________________
Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 16/11/2015, 14:45

U protekla 24 sata u Hrvatsku je ušlo 8415 migranata, rekla je u ponedjeljak na konferenciji za novinare u Slavonskome Brodu glasnogovornica Ministarstva unutarnjih poslova Helena Biočić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-hrvatsku-samo-u-jednom-danu-uslo-8500-izbjeglica-ukupno-399-tisuca-/856184.aspx

ŠALJI DALJE .....DO BUDALE. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by marcus-t 16/11/2015, 14:52

Eva wrote:
marcus-t wrote:
Misliš? Ne padne ti na pamet da je zadojen slikama pobijene djece Muslimana diljem svijeta? Slikama deformirane iračke djece koja se evo već generacijama radjaju deformirana, bez udova, vodenih glava i sto nekih užasa još, nakon bombardiranja granatama sa osiromašenim uranijem? Ja eto mislim da će prije biti to u pitanju nego Kuran. No, to opet ne opravda niti daje ikome za pravo da kolje i spaljuje ljude i diže u zrak tržnice i koncertne dvorane.
Joj, daj nemoj mi bureke prodavat. 67 godina žele Židove bacit u more i ne pitaju za cijenu. To im je važnije od njihove djece, koju cijene, kao i žene si malo manje od koze i deve.
Evo čitajući tebe ovdje, sve manje se čudim što je to tako. ;)
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 15:49

marcus-t wrote:
Eva wrote:
marcus-t wrote:
Misliš? Ne padne ti na pamet da je zadojen slikama pobijene djece Muslimana diljem svijeta? Slikama deformirane iračke djece koja se evo već generacijama radjaju deformirana, bez udova, vodenih glava i sto nekih užasa još, nakon bombardiranja granatama sa osiromašenim uranijem? Ja eto mislim da će prije biti to u pitanju nego Kuran. No, to opet ne opravda niti daje ikome za pravo da kolje i spaljuje ljude i diže u zrak tržnice i koncertne dvorane.
Joj, daj nemoj mi bureke prodavat. 67 godina žele Židove bacit u more i ne pitaju za cijenu. To im je važnije od njihove djece, koju cijene, kao i žene si malo manje od koze i deve.
Evo čitajući tebe ovdje, sve manje se čudim što je to tako. ;)
Da ja sam problem, a ne budale koje vjeruju u 77 djevica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by marcellus 16/11/2015, 16:01

72. i da ti jesi problem

_________________
Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by marcellus 16/11/2015, 16:01

Odnosno, vi ste dio problema, a ne dio rješenja.

_________________
Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 16/11/2015, 16:02

Kad su smanjili? Zakaj sam ja problem, i kome?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by marcus-t 16/11/2015, 17:36

Eva wrote:
marcus-t wrote:
Eva wrote:
marcus-t wrote:
Misliš? Ne padne ti na pamet da je zadojen slikama pobijene djece Muslimana diljem svijeta? Slikama deformirane iračke djece koja se evo već generacijama radjaju deformirana, bez udova, vodenih glava i sto nekih užasa još, nakon bombardiranja granatama sa osiromašenim uranijem? Ja eto mislim da će prije biti to u pitanju nego Kuran. No, to opet ne opravda niti daje ikome za pravo da kolje i spaljuje ljude i diže u zrak tržnice i koncertne dvorane.
Joj, daj nemoj mi bureke prodavat. 67 godina žele Židove bacit u more i ne pitaju za cijenu. To im je važnije od njihove djece, koju cijene, kao i žene si malo manje od koze i deve.
Evo čitajući tebe ovdje, sve manje se čudim što je to tako. ;)
Da ja sam problem, a ne budale koje vjeruju u 77 djevica.
Pa ljudi poput tebe svakako su dio problema. I sama imaš troje djece a pokazuješ nevjerojatnu bezosjećajnost prema stradanjima muslimanske djece na Bliskom Istoku. O posljedicama "demokratizacije! Iraka, Libije a sad i Sirije je suvišno pričati. O posljedicama iračkog rata i cijeni kojoj su platili civili, žene i djeca u njemu isto tako.  Daj stani na loptu. Imaš svoju djecu, pa razmisli jesu li ona rodjena ko zadrti ortodoksni Židovi koji će sutra uzeti pušku i krenuti braniti Izrael ako zatreba.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 17/11/2015, 08:30

Oho, tu smo. I ti kažeš zaljubljen si u mene? E tek sad ti ništa ne vjerujem, jer onaj tko je zaljubljen, objekt svoje zaljubljenosti vidi ružičasto i njene mane kao vrline, a ti meni da sam bešćutna. No, šalu na stranu.,
Ono kaj ti nazivaš bešćutnošću ja nazivam zdravim razumom. Ja ne kupujem patetične priče poput one o malom Kurdu utopljenom na europskoj obali radi europske okrutnosti. Oh, ne, nikako. Taj mali je eklatantni primjer želje da se Europljane perfidnim manipulacijama totalno umrtvi i da ih se onako poluomamljene odvede u red za buduće klanje. Tom djetetu je presudila pohlepa njegova oca krijumčara ljudima koji je silom želio novi gebis na račun poreznih obveznika EU i to je to. I to je istina bez kozmetičkih zahvata, nema drugih skrivenih elemenata. Djetetov život ni sigurnost nisu bili ugroženi jer je boravio preko 3 godine u Turskoj. A sad mi kaži koji normalan otac će riskirati život svog djeteta radi sebičnog cilja da ima ljepši osmijeh? Nažalost, to je pokazatelj kulture i odnosa prema svojoj djeci, a i ženama te kulture i vjere. Prevelike su kultorološke razlike između nas i njih i nikako nije dobro da se takvi ljudi naseljavaju na europskom tlu. Pogotovo uzimajući u obzir i vjeru ilsam koja je sve samo ne tolerantna. Pogledaj iskaz dr. Wafe Sultan gdje govori kako šerija želi dominirati ne samo u svojoj zemlji, nego im je cilj to prenijeti svugdje gdje muslimani žive, i to ne birajući sredstava. Znači, cijela Europa treba se pokoriti barbarskim i nazadnim običajima sljedbenika jednog pustinjskog pedofila i silovatelja, i zaboraviti sve što je stoljećima gradila i krvlju platile mnoge gneracije da bi danas žene bile ravnopravne i slobodne? Ne, hvala. Ajmo, referendum u cijeloj EU pa da vidimo želimo li takav život i želimo li luđake za susjede.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 17/11/2015, 08:41

Eu vise nece biti...bar ne ove u danasnjem obliku..tako su jucer rekli francuzi..nema vise sengena svako svoje granice cuva kako zna i umije..dali za pravo orbanu a prst u oko zokiju i ostojku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 17/11/2015, 08:46

i vucicu, jebo mu pas majku pickoustu! on je veliki evropejac i kosmopolita, srbija nece dizati ograde...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 17/11/2015, 08:46

A to znaci da janez i madjar mogu na svojim granicama zaustavljat hrvate i za ulazak u te drzave trazit putovnice...pretresati aute...to znaci da smo izjednaceni s izbjeglicama i naravno obrnuto vrijedi za janeze kad ulaze kod nas..ako hoces mozes i vojsku na granicu...bunkere graditi...uglavnom sengen out
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by vuksadinare 17/11/2015, 08:49

Doslo doba da se kalasnjikov opet proba...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 16 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum