ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Page 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by michaellcmacha 15/11/2015, 17:29

evo kolko sam imao prilike čuti ni svetozar nije smetao krpeljima ,jedino što ne znam koji mu je kurac da se dao povest za nekim naknadnim spikama... očito se razočarao jebiga... ali njemu za utjehu moje ose uglavnom poštuju svoje srbe koji su bili u specijalnoj... naravno one koji su bili fajteri...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 15/11/2015, 17:30

pizzon wrote:nece vućko, sem ako u borbi vs  mujahedina ne napadnete r.srpsku,
onako, preventivno, iz bezbedonosnih razloga, e tad, cemo odgovoriti.
Srbiju je kupio Putin tako da lipi moj nećete vi ništa nit Vučić niti bilo koji premijer Srbije posle njega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 15/11/2015, 17:31

RayMabus wrote:
pizzon wrote:nece vućko, sem ako u borbi vs  mujahedina ne napadnete r.srpsku,
onako, preventivno, iz bezbedonosnih razloga, e tad, cemo odgovoriti.
Srbiju je kupio Putin tako da lipi moj nećete vi ništa nit Vučić niti bilo koji premijer Srbije posle njega.

kupio mojega...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 15/11/2015, 17:34

Braćala wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:nece vućko, sem ako u borbi vs  mujahedina ne napadnete r.srpsku,
onako, preventivno, iz bezbedonosnih razloga, e tad, cemo odgovoriti.
Srbiju je kupio Putin tako da lipi moj nećete vi ništa nit Vučić niti bilo koji premijer Srbije posle njega.

kupio mojega...
Kupio , kupio ...podilija kredite koje triba vračat , penetrirao u nju ko kuraz u pizdu , ušao u njihove obavještajne službe ( KGB-ovac ) ...zadužio ih na političkom planu......kupio , kupio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 15/11/2015, 17:35

RayMabus wrote:
Braćala wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:nece vućko, sem ako u borbi vs  mujahedina ne napadnete r.srpsku,
onako, preventivno, iz bezbedonosnih razloga, e tad, cemo odgovoriti.
Srbiju je kupio Putin tako da lipi moj nećete vi ništa nit Vučić niti bilo koji premijer Srbije posle njega.

kupio mojega...
Kupio , kupio ...podilija kredite koje triba vračat , penetrirao u nju ko kuraz u pizdu , ušao u njihove obavještajne službe ( KGB-ovac ) ...zadužio ih na političkom planu......kupio , kupio.

mozda je jedan od onih koji su kupili. ne znamo ni kome smo vise duzni-ali pre bih njemu bio duzan i vracao kredite nego govnima preko bare...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by michaellcmacha 15/11/2015, 17:36

lepa sela lepo gore su dali perfektan presjek tko je i u kojem omjeru sudjelovao u ratu u hrvatskoj i bih sa srpske strane..... sad nakon 25 godina kod njih je još gora situacija nego kod nas... njima više nisu ostali na dispoziciji ni kum Laza ni viljuška... čak ni oni više ne egzistiraju kao posljednji jamci opstojnosti srpstva, makar i nesvjesni....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 15/11/2015, 17:41

Srbija nema svoje JA. Putin odlućuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 15/11/2015, 17:43

RayMabus wrote:Srbija nema svoje JA. Putin odlućuje.

da odlucuje putin, vucic bi odavno oterao u kurac i davenporta i merkel i mogerini. pokazao im kurac i pocepao ,,briselski sporazum''. ali vucic je kurva, pusi ga i jednima i drugima i trecima samo zarad svog opstanka na vlasti i da bi on, njegova familija i nepismena svita okupljena oko njega mogla i dalje da pljacka ono malog sto je ostalo neopljackano u zemlji srbiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 15/11/2015, 17:46

Braćala wrote:
RayMabus wrote:Srbija nema svoje JA. Putin odlućuje.

da odlucuje putin, vucic bi odavno oterao u kurac i davenporta i merkel i mogerini. pokazao im kurac i pocepao ,,briselski sporazum''. ali vucic je kurva, pusi ga i jednima i drugima i trecima samo zarad svog opstanka na vlasti i da bi on, njegova familija i nepismena svita okupljena oko njega mogla i dalje da pljacka ono malog sto je ostalo neopljackano u zemlji srbiji.
Točno ali to ne mijenja ništa u ovome šta govorim da Srbija više nema svoje JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 15/11/2015, 17:46

srbija nema svoje ja od 2008. godine i paljenja stranih ambasada posle jednostranog priznanja nezavisnosti kosova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by IL Risorto 15/11/2015, 17:49

RayMabus wrote:
Braćala wrote:
RayMabus wrote:Srbija nema svoje JA. Putin odlućuje.

da odlucuje putin, vucic bi odavno oterao u kurac i davenporta i merkel i mogerini. pokazao im kurac i pocepao ,,briselski sporazum''. ali vucic je kurva, pusi ga i jednima i drugima i trecima samo zarad svog opstanka na vlasti i da bi on, njegova familija i nepismena svita okupljena oko njega mogla i dalje da pljacka ono malog sto je ostalo neopljackano u zemlji srbiji.
Točno ali to ne mijenja ništa u ovome šta govorim da Srbija više nema svoje JA.
Pa ni Hrvatska nema svoje JA od kako je mandrkno Tuđman.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 15/11/2015, 17:50

Antif_No1 wrote:
Pa ni Hrvatska nema svoje JA od kako je mandrkno Tuđman.
Da al mi ne glumimo vojnu neutralnost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 15/11/2015, 17:52

RayMabus wrote:
Antif_No1 wrote:
Pa ni Hrvatska nema svoje JA od kako je mandrkno Tuđman.
Da al mi ne glumimo vojnu neutralnost.


da vucic ima muda, sutra bi pristupio NATO-u. mada ne znam sta ga sprecava, jebe ovaj narod uzduz i popreko vec 3 godine dok mi kao picke cutimo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by IL Risorto 15/11/2015, 17:53

RayMabus wrote:
Antif_No1 wrote:
Pa ni Hrvatska nema svoje JA od kako je mandrkno Tuđman.
Da al mi ne glumimo vojnu neutralnost.
Da,Hrvati ne glume,Hrvati su prirodno glupi.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by RayMabus 15/11/2015, 17:58

Braćala wrote:
RayMabus wrote:
Antif_No1 wrote:
Pa ni Hrvatska nema svoje JA od kako je mandrkno Tuđman.
Da al mi ne glumimo vojnu neutralnost.


da vucic ima muda, sutra bi pristupio NATO-u. mada ne znam sta ga sprecava, jebe ovaj narod uzduz i popreko vec 3 godine dok mi kao picke cutimo.
Znam ja.

Zato mi ni ne pada na pamet dirat RS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by AlfaOmega 15/11/2015, 18:03

Primjetio sam da Bošnjaci, sad kad je malo splasnuo taj kolektivni šok od terorističkog napada, kreću u kritike svjetskih medija... Prvi je nastradao domaći (ustvari hrvatski) Artinfo iz Kiseljaka koji je samo prenio pisanje jednog drugog portala (sa islamskim karakterom) koji je otvoreno veličao napad. Dobar dio javnosti u Sarajevu je odmah nasrnuo na portal iz Kiseljaka sa optužbama kako Artinfo ustvari "izjednačava sve muslimane sa teroristima", iako Artinfo nije uradio ništa loše, doli samo prenio prljavo rublje pojedinih islamističkih portala.

Nadalje, na udaru se našao i sam Grad Sarajevo, zbog odluke da gradsku Vijećnicu oboje bojama francuske zastave (što je dosad uradio velik broj svjetskih gradova).
Na portalu klix.ba masovno su se mogle uočiti rečenice tipa, "zašto francuska, a ne palestinska ili libanonska zastava"?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 15/11/2015, 18:08

cak i na fejs stranici ,,avaza'' je bilo puno komentara koji su opravdavali sam cin ili sve videli kao teoriju zavere...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 15/11/2015, 18:52

epikur37 wrote:Trea poslati da počne pregovore s vehabijama i zacrtaju pravce udara na Srpsku :D
Dok si ti ljubovao sa "cvijećem" ja sam se sa njima tukao tako da ti je bolje da smanjiš doživljaj ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 15/11/2015, 18:54

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga odkad sam ja govorio da je epi ...š     ... isti kurac frljić ili on....
A mozda i je frljic osobno pod nickom epikur ili bar neki njegov bliski suradnik
A vas dvojica izgleda da još niste progledali.

Zar Zagreb,Split,Rijeka i Sisak trebaju doživjeti sudbinu Pariza da biste progledali???

Srbi nam sigurno neće podmetati bombe u restorane i stadione i pri tome i sebe raznoseći u paramparčad.

Očito je da Srbi nigdje više nisu IN osim u vašim glavama.

Dajte se trgnite.
Ma jok onaj bombaš antifašist iz banja luke se samo zajebavo kada je dizao prugu u zrak u zagrebu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by epikur37 15/11/2015, 18:54

tre911 wrote:
epikur37 wrote:Trea poslati da počne pregovore s vehabijama i zacrtaju pravce udara na Srpsku :D
Dok si ti ljubovao sa "cvijećem" ja sam se sa njima tukao tako da ti je bolje da smanjiš doživljaj ;)


Oke, sorry ali čini mi se da bi ti radije imao zastave ISILA u Banja Luci i Brodu nego Srpsku s kojom se može usšpostaviti dobar odnos pa i suradnja...pogle samo u BiH čovu i Dodu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Guest 15/11/2015, 18:56

michaellcmacha wrote:

  1. sokole odjebi sa tim spikama, meni kao ni treu nikad nije smetao srbin koji je bez kalkulacija zajedno s nama krvario protiv četničkih hordi. epi je smetljivac poput frljića koji je samo temeljem etničkog porijekla uz punu odsutnost bilo kakvog domoljublja našao utočište u hrvatskoj uz nedvojbenu primisao kako svoj status  novim uvjetima što bolje iskoristiti.... uglavnom kako rekoh ne seri i vrati knjige i ostale predmete što si pokupio ljudima iz kuće dok si bio na zadatku da ne dozvoliš ikom da bilo šta iznese sa oslobođenog prostora.... i dalekozor kojim si se hvalio...

:thumbup1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat. - Page 2 Empty Re: Europom će teći krv , u BiH vladati šerijat.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum