ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by udba 11/10/2015, 14:16

treba to prebaciti na mjesne zajednice i narodne odbore

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vuksadinare 11/10/2015, 14:16

Vi samo o novcu....zanima me sto most nudi u medjunarodnoj politici..kako bi se postavio na ovu izbjeglicku krizi,podrzava li politiku visegradske skupine,jel naklonjen neoliberalizmu...nista o tome ne znamo..nije politika samo ekonomija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest 11/10/2015, 14:16

Općine, županije, pa onda razno razne udruge i agencije. Sve skinut sa sise, pa nek se hrane svojim zubima. Tko je videl dojenče od 20 i kusur godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest 11/10/2015, 14:17

vuksadinare wrote:Vi samo o novcu....zanima me sto most nudi u medjunarodnoj politici..kako bi se postavio na ovu izbjeglicku krizi,podrzava li politiku visegradske skupine,jel naklonjen neoliberalizmu...nista o tome ne znamo..nije politika samo ekonomija
Ti bi vodio međunarodnu politiku a u novčaniku nemaš ni kune. Pa treba prvo financije sredit pa onda svijetom putovat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vuksadinare 11/10/2015, 14:20

Eva wrote:Općine, županije, pa onda razno razne udruge i agencije. Sve skinut sa sise, pa nek se hrane svojim zubima. Tko je videl dojenče od 20 i kusur godina.
Tocno...htjeli bi demografski oporaval a 20 i 30 godisnjaci bi jos sisali mamu tj njihovu lovu i spavali do 12.umjesto da se zaposlei tako si stvore svoju obitelj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest 11/10/2015, 14:21

Starhemberg wrote:
Fénix wrote:Tako bi to i trebalo biti, ali G. Kotar, Lika i Moslavina su po mom mišljenju jedini problem regionalizaciji.

Slavonija, Baranja, Srijem tj. tih 5 slavonskih županija se ovako i onako mora utopiti u jedno, kao i Dalmacija, ali jedini problem je su te pripizdine i propala Sisačko-moslovačka županija.

To je sve jedno veliko, nikakvo i preskupo sranje svih ovih godina.
Treba smanjiti broj općina, to je apsurdni gigant koji nemilice guta proračun, a najlakše tu uhljebiti raznorazne lijenguze i vucibatine....
Ma jasno. Proces i treba krenuti od onoga gdje je završio, a završio je na gradovima i općinama. Kad bi se njih blic-riješilo, onda bi ukidanje/smanjivanje županija bilo iduće.

Ja sam ko balavac govorio kakve su to gluposti na hrvatskim kartama i atlasima da jedna kiflica od 4.4 mil. ljudi ima županija skoro koliko Brazil od 200 mil. stanovnika saveznih država. Perverzije žešće...

Mi na istoku Hrvatske smo se morali makar max. dvije županije i to OBŽ, VSŽ i BPŽ ili samo prve dvije bez BPŽ koja bi išla sa one preostale dvije: VPŽ i PSŽ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vuksadinare 11/10/2015, 14:23

Fénix wrote:
Starhemberg wrote:
Fénix wrote:Tako bi to i trebalo biti, ali G. Kotar, Lika i Moslavina su po mom mišljenju jedini problem regionalizaciji.

Slavonija, Baranja, Srijem tj. tih 5 slavonskih županija se ovako i onako mora utopiti u jedno, kao i Dalmacija, ali jedini problem je su te pripizdine i propala Sisačko-moslovačka županija.

To je sve jedno veliko, nikakvo i preskupo sranje svih ovih godina.
Treba smanjiti broj općina, to je apsurdni gigant koji nemilice guta proračun, a najlakše tu uhljebiti raznorazne lijenguze i vucibatine....
Ma jasno. Proces i treba krenuti od onoga gdje je završio, a završio je na gradovima i općinama. Kad bi se njih blic-riješilo, onda bi ukidanje/smanjivanje županija bilo iduće.

Ja sam ko balavac govorio kakve su to gluposti na hrvatskim kartama i atlasima da jedna kiflica od 4.4 mil. ljudi ima županija skoro koliko Brazil od 200 mil. stanovnika saveznih država. Perverzije žešće...

Mi na istoku Hrvatske smo se morali makar max. dvije županije i to OBŽ, VSŽ i BPŽ ili samo prve dvije bez BPŽ koja bi išla sa one preostale dvije: VPŽ i PSŽ.
Pa kad svaki baja hoce u svon selu gazda bit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by udba 11/10/2015, 14:23

vuksadinare wrote:Vi samo o novcu....zanima me sto most nudi u medjunarodnoj politici..kako bi se postavio na ovu izbjeglicku krizi,podrzava li politiku visegradske skupine,jel naklonjen neoliberalizmu...nista o tome ne znamo..nije politika samo ekonomija
ne brigaš, za ovo navedeno brine brisel i udba, gledaj ti kako ćeš do para, a lako ćemo onda za višegrad. Drugo, niste niko glasali za Željku Markić znači da podržavate pederizam i lezbijoizam

_________________
Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest 11/10/2015, 14:32

vuksadinare wrote:
Fénix wrote:
Starhemberg wrote:
Fénix wrote:Tako bi to i trebalo biti, ali G. Kotar, Lika i Moslavina su po mom mišljenju jedini problem regionalizaciji.

Slavonija, Baranja, Srijem tj. tih 5 slavonskih županija se ovako i onako mora utopiti u jedno, kao i Dalmacija, ali jedini problem je su te pripizdine i propala Sisačko-moslovačka županija.

To je sve jedno veliko, nikakvo i preskupo sranje svih ovih godina.
Treba smanjiti broj općina, to je apsurdni gigant koji nemilice guta proračun, a najlakše tu uhljebiti raznorazne lijenguze i vucibatine....
Ma jasno. Proces i treba krenuti od onoga gdje je završio, a završio je na gradovima i općinama. Kad bi se njih blic-riješilo, onda bi ukidanje/smanjivanje županija bilo iduće.

Ja sam ko balavac govorio kakve su to gluposti na hrvatskim kartama i atlasima da jedna kiflica od 4.4 mil. ljudi ima županija skoro koliko Brazil od 200 mil. stanovnika saveznih država. Perverzije žešće...

Mi na istoku Hrvatske smo se morali makar max. dvije županije i to OBŽ, VSŽ i BPŽ ili samo prve dvije bez BPŽ koja bi išla sa one preostale dvije: VPŽ i PSŽ.
Pa kad svaki baja hoce u svon selu gazda bit
Na njima olovo dođe kao skrojeno. Drugi isto nešto iz toga nauče.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by catabbath 11/10/2015, 15:09

Eva wrote:
18,8 = 4 regija


Ovako je već bilo u Jugoslaviji i pokazalo se kao jako loše.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by udba 11/10/2015, 15:23

dawson wrote:
Eva wrote:
18,8 = 4 regija


Ovako je već bilo u Jugoslaviji i pokazalo se kao jako loše.
ne pratiš, pa MOST je za Titu i komunizam i preko ukidanja županija želimo da obnovimo Jugoslaviju
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Ero 11/10/2015, 15:24

Regije imate u grbu, šta još  izmišljate toplu vodu?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest 11/10/2015, 15:25

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Ha,ha...nije tu problem opiranja uhljebljstvo vec i mentalni sklop...nece zadrani,sibencani pod one splitske mandrile ili bogatiji da im sirotinja bude nadredjeni bez obzira na velicinu grada...sve ima svoje a zajednicko je javasluk i ja bolji od tebe necu s tobom..logicno je da istra ne zeli u isti kos sa likom ili siromasnim kordunom...ili zadar sa splitom koji je gospodarski slabiji od zadra a bio bi centar regije...ili bogati medjimurci da dijele stol sa siromasima iz bednje...ne ide previse sebicnosti i pohlepe
ne znam od kud ti to da je varaždinska županija siromašnija od međimurske?Nešto si krivo pročitao.
Koliko ja znam Varaždinska županija je iza grada Zagreba druga po redu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Ero 11/10/2015, 15:30

Ero wrote:Regije imate u grbu, šta još  izmišljate toplu vodu?

PS: Koliko ja vidim imate 5 povjesnih županija. Odale ih sad 20 ili koliko?
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 4 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum