ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 8:38

Treba pričekati. Nesviđa mi se baš ovako nagli start MOSTa. Postoji opasnost koalicije HDZ i SDP da zaštite sve te svoje stranacke uhljebe a onda smo u kujcu jer zakonski se mogu i oni udružit.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vili40 Tue 10 Nov - 8:40

RayMabus wrote:Treba pričekati. Nesviđa mi se baš ovako nagli start MOSTa. Postoji opasnost koalicije HDZ i SDP da zaštite sve te svoje stranacke uhljebe a onda smo u kujcu jer zakonski se mogu i oni udružit.
osobno ja navijam za tu veliku koaliciju,hahahaha kakva bi to nakupina bila...
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 8:41

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Treba pričekati. Nesviđa mi se baš ovako nagli start MOSTa. Postoji opasnost koalicije HDZ i SDP da zaštite sve te svoje stranacke uhljebe a onda smo u kujcu jer zakonski se mogu i oni udružit.
osobno ja navijam za tu veliku koaliciju,hahahaha kakva bi to nakupina bila...
Ja ne jer bi to bila najgora stvar koju Hr može zadesiti za iduće četri godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 8:43

Oni se mogu zakonski udružit u koalciju bilo to vama jasno ili ne. AKo MOST odluci ovako drasticno ići na te njihove uhljebe i jedne i druge ti uhljebi bi mogli diktirat i Kramarku i MIlanoviću da uđu u kolaciju jedan sa drugim ....a onda smo nahebali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest Tue 10 Nov - 8:43

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Ha,ha...nije tu problem opiranja uhljebljstvo vec i mentalni sklop...nece zadrani,sibencani pod one splitske mandrile ili bogatiji da im sirotinja bude nadredjeni bez obzira na velicinu grada...sve ima svoje a zajednicko je javasluk i ja bolji od tebe necu s tobom..logicno je da istra ne zeli u isti kos sa likom ili siromasnim kordunom...ili zadar sa splitom koji je gospodarski slabiji od zadra a bio bi centar regije...ili bogati medjimurci da dijele stol sa siromasima iz bednje...ne ide previse sebicnosti i pohlepe
ne znam od kud ti to da je varaždinska županija siromašnija od međimurske?Nešto si krivo pročitao.
Ha...pa znas da se medjimurci i ovi prek bas ne vole...no u toj regionalnoj podjeli spojili bi se cijelo zagorje,medjimurje i prigorje...a nisu svi bogati a znas da nasi ljudi ne vole izdvajati za nerazvijene radije imaju kasu pod svojim skutima i dijele samo sebi
pošto sam iz tih krajeva(varaždinska županija)dobro znam da ti ova usporedba ne stoji,našao si neko selo iz varaždinske pa ako nađeš neko selo u međimurskoj vidjet ćeš da i nema neke razlike.Međimurci se ne boje da će morati nešto dijeliti nego osjećaju veliku pripadnost,ne znam kako bi se drugačije točno izrazio,Međimurju.I sve pet,velim državu na jedno 30-50 općina a sve niže poništiti pa će svi imati svoju jer ovako ih je stvarno previše.A županije deponirati na otpad i uvesti 5-6 regija.
Točno, ti ni po čemu nemerš vidjet granicu Zagorja i Međimurja, osim po jeziku i to tam u Donjem Međimurju, Goričan, Kotoriba. Vuk piše bedastoće. I te glupsoti da je svako selo grad sam da bi se nakačilo 80 glupana i sviralo kurcu su relikt prošlosti., Nema više, drugovi, komunizma, MOST ga je premostio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vuksadinare Tue 10 Nov - 8:44

A gdje ce svi ti uhljebi raditi a proizvodnje gotovo da i nema...neki ce u penziju neki na burzu i to treba hranit...jebes ti rezove ako posla nema..covjek je covjek treba svatko za jest i zivot
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest Tue 10 Nov - 8:45

RayMabus wrote:Oni se mogu zakonski udružit u koalciju bilo to vama jasno ili ne. AKo MOST odluci ovako drasticno ići na te njihove uhljebe i jedne i druge ti uhljebi bi mogli diktirat i Kramarku i MIlanoviću da uđu u kolaciju jedan sa drugim ....a onda smo nahebali.
Mogu, ali onda sve kaj može, nek ode van, pa nek crknu od gladi, mamu im neradničku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 8:46

10. Manje saborskih zastupnika, izmjene izbornog zakonodavstva, manje teritorijalnih jedinica i reforma lokalne samouprave

O micanju uhljeba i racionalnijoj javnoj upravi posljednjih smo dana mogli dosta toga čuti. Za Most racionalna javna uprava podrazumijeva paket reformi u svim dijelovima organizacije države i lokalne samouprave, počevši do smanjenja broja saborskih zastupnika, izmjene izbornog zakonodavstva, smanjenja broja teritorijalnih jedinica, reforma lokalne samouprave ne samo u odnosu na broj lokalnih jedinica, nego prvenstveno na način njihove organizacije i međusobne operativne povezanosti u određenim poslovima i ulogama koje nadilaze posebno jedinice lokalne samouprave s manjim brojem stanovnika, prijelaz dijela dužnosnika u volonterske službe, smanjenje broja državnih agencija, optimizacija radnih procesa i uklanjanje administrativnih barijera i nepotrebnih “poslova”, itd…

http://www.index.hr/vijesti/clanak/iz-mosta-kazu-da-od-reformi-ne-odstupaju-ni-centimetra-ovo-su-reforme-i-projekti-za-koje-se-zalazu/854936.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest Tue 10 Nov - 8:46

vuksadinare wrote:A gdje ce svi ti uhljebi raditi a proizvodnje gotovo da i nema...neki ce u penziju neki na burzu i to treba hranit...jebes ti rezove ako posla nema..covjek je covjek treba svatko za jest i zivot
Pustara neobrađenih koliko hoćeš. Nek krenu obrađivat, borit se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 8:48

MOST bi morao malo ublažit retoriku. Postoji opasnost koalicije HDZ i SDP ako im se previše dira ta stranacka baza tj uhljebi. Ako jednom uđu u koaliciju gotovo je ....tako će radit i na idućim izborima. Necete ih skinit idućih 30 godina sa vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vili40 Tue 10 Nov - 8:49

RayMabus wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:Treba pričekati. Nesviđa mi se baš ovako nagli start MOSTa. Postoji opasnost koalicije HDZ i SDP da zaštite sve te svoje stranacke uhljebe a onda smo u kujcu jer zakonski se mogu i oni udružit.
osobno ja navijam za tu veliku koaliciju,hahahaha kakva bi to nakupina bila...
Ja ne jer bi to bila najgora stvar koju Hr može zadesiti za iduće četri godine.
pa stavi ti u istu krletku krokodile i nosoroge pa da vidiš belaja  :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 8:49

Ne sviđa mi se prenagli start MOSTa. MOgao bi uplašiti te uhljebe koji bi onda napravili pritisak i na Karamarka i na MIlanovića da se udruže. E onda smo nahebali a MOST bi se mogao pokazati kao najveći tragićar novije Hr koji ju je gurnuo u propast tj koaliciju HDZ i SDP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 8:52

vili40 wrote:
RayMabus wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:Treba pričekati. Nesviđa mi se baš ovako nagli start MOSTa. Postoji opasnost koalicije HDZ i SDP da zaštite sve te svoje stranacke uhljebe a onda smo u kujcu jer zakonski se mogu i oni udružit.
osobno ja navijam za tu veliku koaliciju,hahahaha kakva bi to nakupina bila...
Ja ne jer bi to bila najgora stvar koju Hr može zadesiti za iduće četri godine.
pa stavi ti u istu krletku krokodile i nosoroge pa da vidiš belaja  :D
Oni su već u istoj krletki odavno.

HDZ i SDP uhljebi imaju prešutni dogovor da neće dirat jedni druge i onda kad jedni osvoje vlast nediraju uhljebe iz prve stranke ( one velike ) i onda kad se promjeni vlast ovi im to vrate istom mjerom tj nediraju onda ove.

Odavno su oni umreženi kako bi ostali na visokim funkcijama bez obzira tko bio na vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 8:54

MOST ako neublaži retoriku mogao bi se pretvoriti u najvećeg tragicara novije Hr koji je prisilio HDZ i SDP da uđu u veliku koaliciju a jednom kad su ušli ući će ponovo i uhljeba se nebi riješili najmanje idućih trideset godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 8:55

Uglavnom nesviđa mi se ovaj nagli start MOSTa ....ovo bi se iz jedne velike nade moglo pretvorit u jednu veliku katastrofu za Hr.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:03

MOST srlja prema katastrofi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vili40 Tue 10 Nov - 9:04

RayMabus wrote:MOST srlja prema katastrofi.
tek je počelo a ti se ustrtario
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:09

Meni nije u interesu kolacija HDZ i SDP ....ako MOST to izazove nikad više neće dobit moj glas a Hr je popušila u narednih najmanje idućih 30 godina.

MOST : PREKINI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:12

Desit će se koalicija HDZ i SDP  ....onda će MOST bit nebitan , reforme se neće sprovest , vladat će tako iduće četri godine ....na idućim izborima će opet izać samostalno ....ako i MOST dobije 40 mandata tada ovi će opet u koaliciju .......MOST : PREKINI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vili40 Tue 10 Nov - 9:14

RayMabus wrote:Meni nije u interesu kolacija HDZ i SDP ....ako MOST to izazove nikad više neće dobit moj glas a Hr je popušila u narednih najmanje idućih 30 godina.

MOST : PREKINI.
ne ide to tako,moj glas su dobili da im i jednima i drugima zapapre maksimalno,da siđu malo jer su otišli previsoko.Ako ih uspiju otjerati u koaliciju bio bi to veliki podvig i ja navijam za to.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:15

Vili : PREKINI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija - Page 2 Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum