ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija...

Go down

HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija... Empty HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija...

Post by Kermit Tue 12 Apr - 16:44

http://www.jutarnji.hr/hdz-i-sdp-protiv-mosta--nece-proci-ukidanje-zupanija/1558719/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija... Empty Re: HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija...

Post by L'âme Tue 12 Apr - 16:46

Koje iznenađenje..kako se dogovore brzinom munje kad brane zajednicke interese..:S

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija... Empty Re: HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija...

Post by epikur37 Tue 12 Apr - 16:47

može ali ako će provesti lustraciju i smijeniti udbaške strukture
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija... Empty Re: HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija...

Post by Kermit Tue 12 Apr - 16:47

Zapravo ja stvarno ne znam kako uopće nekome nije jasno da je to jedna partija sa dva krila koja baca koske at-fašizma, ustaša i Jaseneovca a u biti radi isključivo za svoje članstvo, rođake i interese, te da su im građani i ova država isključivo domaćin za parazitiranje...eo Marcele to je bit zašto mi nikad nećemo igdje biti već konstantno u propasti i poropadanju, a ne neki Kapović
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija... Empty Re: HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija...

Post by Kermit Tue 12 Apr - 16:48

epikur37 wrote:može ali ako će provesti lustraciju i smijeniti udbaške strukture
hahaha još malo o Sedlaru i žrtvama komunizma, vukovarskom tornju, Bleiburgu, ustaškim kamama, Srbima, dajte još tema o srbima i srbiji, što manji BDP-e to više Srba
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija... Empty Re: HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija...

Post by Guest Tue 12 Apr - 16:57

asilovski wrote:Zapravo ja stvarno ne znam kako uopće nekome nije jasno da je to jedna partija sa dva krila koja baca koske at-fašizma, ustaša i Jaseneovca a u biti radi isključivo za svoje članstvo, rođake i interese, te da su im građani i ova država isključivo domaćin za parazitiranje...eo Marcele to je bit zašto mi nikad nećemo igdje biti već konstantno u propasti i poropadanju, a ne neki Kapović
IQ, rekel bi Deda :clown . Domoljubi iz HDZ-a koji broji 96 k ex komunjara. Mislim to ni moja mačka ne bi progutala. I ona je prefrigana i svim mastima premazana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija... Empty Re: HDZ/SDP zajendo protiv ukidanja županija, općina, gradova, agencija, direkcija...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum