ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vuksadinare Tue 10 Nov - 8:56

Ocito not svima sjela jednako IDEJA Mosta o preustroju drzave i lokalnih uprava.To se NE svidja nekima ni u lijevoj ni u desnoj struji.IDS JE Prvi zaprijetio NE podrskom onom TKO pokusa ukinut istarsku zupaniju Ili bar u podrzi Istru Kao zasebnu regiju, tu im daje podrsku ja PGS.Ni u Dalmaciji mnogi nisu sretni ukidanjem županija au slucaju Pojmovnik ni Zadar ni Šibenik ni Dubrovnik NE Želea propustit priliku da regije a ne samo Split kao najveci dalmatinski grad,tu je nedavno vec dolazilo do prijepora izmedju tih gradova.Ni sjever Hrvatske nije imun na to.Medjimurci bi isto voljeli zadrzati sadasnji status que ili kao zupanija ili kao zasebna regipnalna cjelina.dnevnik.hr
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vuksadinare Tue 10 Nov - 8:58

Sto sam rekao lako je obecavat trazit ali kad treba krenut niko nece prvi nek krene onaj drugi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by epikur37 Tue 10 Nov - 8:59

Čim se HDZ i SDP protive znači na dobrom su putu...naprijed dečki
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest Tue 10 Nov - 9:01

Moj podrške MOSTU i rezanju! Ne dajte se, imate podršku svih ljudi HR koji rade u realnom sektoru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:04

epikur37 wrote:Čim se HDZ i SDP protive znači na dobrom su putu...naprijed dečki
 I IDS se buni.

MIslim da će se prvo desit ukidanje malih opcina i njihovo spajanje sa vecim i to je za prvi korak ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest Tue 10 Nov - 9:06

"Drastično ćemo smanjiti broj lokalnih dužnosnika, ukinuti sve zamjenike u gradovima i županijama, to je skoro 600-700 manje dužnosnika. Potom ćemo ukinuti profesionalne načelnike u većem broju općina, predložiti spajanje općinskih i gradskih administracija". dodaje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/most-otkrio-koje-ce-reforme-traziti-prvi-potez-ce-im-biti-otkazi-politickim-uhljebima/854865.aspx


Zbog ovoga, svaka čast dečki, vi ste domoljubi a ne ovi papci koji stavljaju ručicu na kurac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest Tue 10 Nov - 9:07

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Čim se HDZ i SDP protive znači na dobrom su putu...naprijed dečki
 I IDS se buni.

MIslim da će se prvo desit ukidanje malih opcina i njihovo spajanje sa vecim i to je za prvi korak ok.
Nek plaču, tko ih jebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:10

Županije i nisu toliko kriticne. Može ih se gledati kao centri manjih regija al opet je to velika površina. Kriticna je prekobrojna administracija tu ( politički uhljebi ) te hrpa nekih malih opcinica koje su jednostavno ono treba ih ukinit i TOČKA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vili40 Tue 10 Nov - 9:11

umjesto županija uvesti općine pa će i IDS i međimurci imati svoju općinu.A onda na jedno 5-6 regija i gotovo.
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:16

- Ukinit prekobrojnu administraciju u županijskim uredima ( politički uhljebi )

- Ukinit male opcinice i napravit spajanje sa vecim u jednu cijelu.

Županije kao takve nema potrebe dirati ....nemamo vremena za tu priču jer ce se izgubit puno vremena za ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:18

Tek kad se napravi ovaj prvi korak tj ova dva koja sam napisao tek tada bi se moglo ići i na spajanje županija ili na njihov preustroj da ih bude manje ( povezale bi se dvije u jednu cijelinu i to je to ).

Prije ovog samog cisćenja unutar županija nema smisla govorit o preustroju istih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vili40 Tue 10 Nov - 9:23

ne znam koliko ste vi upoznati ali te uhljebljene sraćkalice po županijama ne rade ništa drugo nego veliku štetu pa se preko njih(i preko gradonačelnika)uhljebljuju drugi paraziti tako da drugi koji bi nešto radili i nešto napravili nemaju šanse za posao.Sve drže i sve ide preko njih,katastrofa.
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vuksadinare Tue 10 Nov - 9:23

Ha,ha...nije tu problem opiranja uhljebljstvo vec i mentalni sklop...nece zadrani,sibencani pod one splitske mandrile ili bogatiji da im sirotinja bude nadredjeni bez obzira na velicinu grada...sve ima svoje a zajednicko je javasluk i ja bolji od tebe necu s tobom..logicno je da istra ne zeli u isti kos sa likom ili siromasnim kordunom...ili zadar sa splitom koji je gospodarski slabiji od zadra a bio bi centar regije...ili bogati medjimurci da dijele stol sa siromasima iz bednje...ne ide previse sebicnosti i pohlepe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vuksadinare Tue 10 Nov - 9:25

RayMabus wrote:- Ukinit prekobrojnu administraciju u županijskim uredima ( politički uhljebi )

- Ukinit male opcinice i napravit spajanje sa vecim u jednu cijelu.

Županije kao takve nema potrebe dirati ....nemamo vremena za tu priču jer ce se izgubit puno vremena za ništa.
Sve ok ali znas nase ljude bogata opcina ne zeli neku sirotinjsku da im se prikrpa na blagajnu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vili40 Tue 10 Nov - 9:26

vuksadinare wrote:Ha,ha...nije tu problem opiranja uhljebljstvo vec i mentalni sklop...nece zadrani,sibencani pod one splitske mandrile ili bogatiji da im sirotinja bude nadredjeni bez obzira na velicinu grada...sve ima svoje a zajednicko je javasluk i ja bolji od tebe necu s tobom..logicno je da istra ne zeli u isti kos sa likom ili siromasnim kordunom...ili zadar sa splitom koji je gospodarski slabiji od zadra a bio bi centar regije...ili bogati medjimurci da dijele stol sa siromasima iz bednje...ne ide previse sebicnosti i pohlepe
ne znam od kud ti to da je varaždinska županija siromašnija od međimurske?Nešto si krivo pročitao.
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vuksadinare Tue 10 Nov - 9:29

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Ha,ha...nije tu problem opiranja uhljebljstvo vec i mentalni sklop...nece zadrani,sibencani pod one splitske mandrile ili bogatiji da im sirotinja bude nadredjeni bez obzira na velicinu grada...sve ima svoje a zajednicko je javasluk i ja bolji od tebe necu s tobom..logicno je da istra ne zeli u isti kos sa likom ili siromasnim kordunom...ili zadar sa splitom koji je gospodarski slabiji od zadra a bio bi centar regije...ili bogati medjimurci da dijele stol sa siromasima iz bednje...ne ide previse sebicnosti i pohlepe
ne znam od kud ti to da je varaždinska županija siromašnija od međimurske?Nešto si krivo pročitao.
Ha...pa znas da se medjimurci i ovi prek bas ne vole...no u toj regionalnoj podjeli spojili bi se cijelo zagorje,medjimurje i prigorje...a nisu svi bogati a znas da nasi ljudi ne vole izdvajati za nerazvijene radije imaju kasu pod svojim skutima i dijele samo sebi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:33

Mislim da o ovim stvarima nema smisla pričat dok ne vidimo kako će se formirat buduća vlada. Onda kad se formira onda idu rezovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Guest Tue 10 Nov - 9:36

RayMabus wrote:Mislim da o ovim stvarima nema smisla pričat dok ne vidimo kako će se formirat buduća vlada. Onda kad se formira onda idu rezovi.
Naravno. Sad samo malo mast vadimo uhljebima i veselimo se. A bilo bu suza, no tek za dva tjedna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by vili40 Tue 10 Nov - 9:37

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Ha,ha...nije tu problem opiranja uhljebljstvo vec i mentalni sklop...nece zadrani,sibencani pod one splitske mandrile ili bogatiji da im sirotinja bude nadredjeni bez obzira na velicinu grada...sve ima svoje a zajednicko je javasluk i ja bolji od tebe necu s tobom..logicno je da istra ne zeli u isti kos sa likom ili siromasnim kordunom...ili zadar sa splitom koji je gospodarski slabiji od zadra a bio bi centar regije...ili bogati medjimurci da dijele stol sa siromasima iz bednje...ne ide previse sebicnosti i pohlepe
ne znam od kud ti to da je varaždinska županija siromašnija od međimurske?Nešto si krivo pročitao.
Ha...pa znas da se medjimurci i ovi prek bas ne vole...no u toj regionalnoj podjeli spojili bi se cijelo zagorje,medjimurje i prigorje...a nisu svi bogati a znas da nasi ljudi ne vole izdvajati za nerazvijene radije imaju kasu pod svojim skutima i dijele samo sebi
pošto sam iz tih krajeva(varaždinska županija)dobro znam da ti ova usporedba ne stoji,našao si neko selo iz varaždinske pa ako nađeš neko selo u međimurskoj vidjet ćeš da i nema neke razlike.Međimurci se ne boje da će morati nešto dijeliti nego osjećaju veliku pripadnost,ne znam kako bi se drugačije točno izrazio,Međimurju.I sve pet,velim državu na jedno 30-50 općina a sve niže poništiti pa će svi imati svoju jer ovako ih je stvarno previše.A županije deponirati na otpad i uvesti 5-6 regija.
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by RayMabus Tue 10 Nov - 9:38

Treba pričekati. Nesviđa mi se baš ovako nagli start MOSTa. Postoji opasnost koalicije HDZ i SDP da zaštite sve te svoje stranacke uhljebe a onda smo u kujcu jer zakonski se mogu i oni udružit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija Empty Re: Prvo opiranje idejama ukidanja zupanija,opcina,regija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum