ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori

Page 20 of 44 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Next

Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:53

vuk je glasa za bandića

Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by neva 8/11/2015, 23:53

epikur37 wrote:Vjerujem  da je tako al ti si sejo već u konzervativnom ruhu i bez lijevih podbadanja...jednostavno prepoznajemo te kao svoju al te puštamo jer si individualac i plahe naravi ... :)
da vaša? ja sam samo mamina i tatina :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 8/11/2015, 23:53

neoliberalni_placenik wrote:iden gledati na TVu malo kmečanje političara , i gledati kako MOST prksa po HDZ/SDPu
I ja bi al nemam TV u kuči .....u stanu mi je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176412
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:53

marcellus wrote:
ostrakon wrote:
marcellus wrote:
Petrov priča komunističke gluposti, možda je konzervativno odgojen i iz konzervativne sredine. On će pokrenuti proizvodnju?

Ne samo proizvodnju, program MOSTa je zaposliti 55.000 ljudi u poljoprivredi. Po 1 čovjeka na 14 hektara, a toliko ima neobrađene zemlje da se može zaposliti 55.000 samo u poljoprivredu. A država će garantirati otkup.

Pročitaj program, imaju još dobrih ideja.

jebem ja takve ideje koje su u osnovi nerealne...

bitno je imat viziju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by veber 8/11/2015, 23:54

epikur37 wrote:
Nema veze može sutra opet pokušati...jednom će dobit :D
bum ja svratio.
da ženska ne pati.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 8/11/2015, 23:54

r_nevjesta wrote:
epikur37 wrote:Tu si u pravu, to sa šalovima je bio gaf.
HDZ je općenito u kurcu s Karamarkom, lošom promidžbom i tako dalje.
inače, rekao mi je jedan pripadnih specijalne policije koji je radio s Karamarkom, da im je Tomo bio jako dobar i razuman šef, da je bistar, odličan organizator i dobar čovjek koji stvarno brine za ljude za koje je odgovoran.. eto, nešto i u prilog Karamarku, iako bi me neki opet mogli napasti da sam konzervativni 'spavač' u lijevim redovima B-)

I neki drugi jako hvale karamarka kao odgovornog čovjeka koji drži do svojih ljudi i ne prebacuje odgovornost za svoje greške na njih kao recimo milanović. Kako god, niti jedan šef HDZ-a nema šanse u hrvatskim medijima proći dobro osim ako ga nije birao Jutarnji list na čelo HDZ-a i medijska carstva. A oni su izabrali i Sanadera i Milanovića.

_________________
Izbori - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by L'âme 8/11/2015, 23:54

ostrakon wrote:
maggie13 wrote:
zaboravljas tko je glavni ekonomski stratrg MOST-a.;)
tko, reci nam, nemoj se stalno praviti pametna
guglaj,nije to poanta :)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:54

neoliberalni_placenik wrote:iden gledati na TVu malo kmečanje političara , i gledati kako MOST prska po HDZ/SDPu
Yoda,misha mu njegovog,to Prskanje te jako uzbudjuje.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by neva 8/11/2015, 23:55


ostrakon wrote:A država će garantirati otkup.
eto, domoljubno, razvojno, svi na selo i u poljoprivredu
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 8/11/2015, 23:55

ostrakon wrote:
marcellus wrote:
ostrakon wrote:
marcellus wrote:
Petrov priča komunističke gluposti, možda je konzervativno odgojen i iz konzervativne sredine. On će pokrenuti proizvodnju?

Ne samo proizvodnju, program MOSTa je zaposliti 55.000 ljudi u poljoprivredi. Po 1 čovjeka na 14 hektara, a toliko ima neobrađene zemlje da se može zaposliti 55.000 samo u poljoprivredu. A država će garantirati otkup.

Pročitaj program, imaju još dobrih ideja.

jebem ja takve ideje koje su u osnovi nerealne...

bitno je imat viziju

e takvi s vizijama završe u ludari

_________________
Izbori - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:56

veber wrote:
epikur37 wrote:
Nema veze može sutra opet pokušati...jednom će dobit :D
bum ja svratio.
da ženska ne pati.
ti bas obozavas placati alimentacije lol! ..no dobro...djeca su djeca,a ovo mozda bude i tvoje... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:56

neoliberalni_placenik wrote:
Fénix wrote:
neoliberalni_placenik wrote:kažem Petrov klasični američki republikanac.. konzervativan(desno) ideološki i desno je ekonomski(za veću ulogu tržišta i manju ulogu države,) .. iako je njegova koalicija šarena.
Ja s ovim mogu itekako živjeti. Mada opet ideološki neće opstruirati i ukidati određene stvari što je u startu loše(kao što neće ni HDZ što ima jedan link već spreman), a što se tiče ekonomije - važno je nešto napraviti i osjetiti u stvarnosti. Zato je rušenje Republike Birokratistan i Uhljebistan(vidi belaja, nešto kao protektorat od B i H lol! ) nužno da bi se na gospodarskom planu osjetile promjene. A to su upravo ukidanje milijardi propisa, dozvola, određenih zakona i dr.
točno, zbog toga sam glasovao za MOST, upravo što je lik baš deklerirani i praktični katolik(jer 90% hrvata su lažni katolici,), mislim da lik neće odustati od svojih principa ... nevirujem da će se njegova stranka i raspasti , šta se netko ima prodati tek tako, dobili su mandat u parlamentu , 2000€ plaće, ... zašto riskirati i sramotiti se..

iako i dalje moja filozofija je "u se i svoje kljuse" ali iman dosta frendova koji gledaju iseliti, a sa druge strane znam pun kurac ljudi koji se uhljebljuju preko HDZ/SDPa(ovdje uglavnom preko HDZa) pa ono, neka ih MOST GUZI malo.. meni osobno kvaliteta života tko god bude na vlasti neće se mjenjati, ja kontroliram sebe lol,
Samo neka ostanu na 19 mandata ili na više. Jednostavno nema više onih 4 godine kakve su bile. Može Zoka jesti govna koliko hoće, ali najebao je totalno od MOST-a ukoliko prešiša HDZ. HDZ je bio opozicija, a ovaj će ga držati u škripcu.

Evo i Petrina kaže isto kako nema koalicije. Dakle, Petrov, Petrina i Progmet ne žele koaliciju s obje strane. To je jednostavno najljepša vijest za ovu zemlju. Nema 4 godine sranja i pišanja po ljudima. Samo da taj trijumvirat sam sebe ne sjebe i to je to. Prijevremeni izbori po uzoru Italije i sl. je win-win scenarij. Ja s time mogu živjeti jer meni i mojima će ostati sve isto.

Čovjek je deklarirani vjernik, čak je u jednoj Piramidi bio ispljuvan od onih Zegejaca što je bio toliko otvoren da kaže kako su i ženske škole dobre, haha. Ona liberalna urbana bagra ga odmah etiketirala kao kromanjonca i starog konja srednjeg vijeka. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:57

r_nevjesta wrote:

ostrakon wrote:A država će garantirati otkup.
eto, domoljubno, razvojno, svi na selo i u poljoprivredu
svabi mukotrpno rade na zemlji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 8/11/2015, 23:58

r_nevjesta wrote:
epikur37 wrote:Vjerujem  da je tako al ti si sejo već u konzervativnom ruhu i bez lijevih podbadanja...jednostavno prepoznajemo te kao svoju al te puštamo jer si individualac i plahe naravi ... :)
da vaša? ja sam samo mamina i tatina :D

Dobra curica :)

Iskreno, izvan ove forumske zezancije i nabrijavanja imam dojam da si napravila jednu kvalitativnu promjenu kad je svjetonazor u pitanju. Ništa radikalno ali dovoljno da se stvari počnu gledati iz druge perspektive...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by veber 8/11/2015, 23:59

bogomdani wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
Nema veze može sutra opet pokušati...jednom će dobit :D
bum ja svratio.
da ženska ne pati.
ti bas obozavas placati alimentacije lol! ..no dobro...djeca su djeca,a ovo mozda bude i tvoje... king
imam para. disperzija je dobra.
sva su moja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by mutava baštarda 8/11/2015, 23:59

bogomdani wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
Nema veze može sutra opet pokušati...jednom će dobit :D
bum ja svratio.
da ženska ne pati.
ti bas obozavas placati alimentacije lol! ..no dobro...djeca su djeca,a ovo mozda bude i tvoje... king
A i da nije. Bolje krava i tele nego samo krava.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 9/11/2015, 00:00

23:55 Petrina je dodao i kako njega nitko od drugih opcija nije zvao.
"Vjerovali smo u ovaj uspjeh, ali nikad se ne zna što mogu odlučit birači. Izrazito sam sretan što su birači dali Mostu da odlučuje o sudbini Hrvatske. Mene još nitko nije zvao i vjerujem da mene sigurno nitko neće zvati. Moj stav je briljantno jasan već 15 godina. Nema koalicije ni sa jednim ni sa drugim. Nema bolnih rezova jer u Hrvatskoj ima sasvim dovoljno novca da se reforme provodu bez rezova, ali taj novac nije dobro raspoleđen.
Prvi uvjet je, govorim osobno, a ne u ime Mosta, reforma pravosuđa. U HDZ-u i SDP-u ne vidim snagu da provedu naše reforme. Tri su scenarija. Prvi, Most ide s jednom od opcija što nitko od nas ne želi. Drugi scenarij su nemoralne ponude kojima će sigurno biti izloženi članovi Mosta.
Treći scenarij, ako velike stranke žele svoje fotelje morat će ići zajedno i onda će sve maske pasti. Takve koalicije imate u mojoj županije, imate koalicije ultradesnih sa SDSS-om. U Hrvatskoj se sve daje za fotelje", kazao je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176412
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by neva 9/11/2015, 00:01

marcellus wrote:niti jedan šef HDZ-a nema šanse u hrvatskim medijima proći dobro osim ako ga nije birao Jutarnji list na čelo HDZ-a i medijska carstva. A oni su izabrali i Sanadera i Milanovića.
čekaj, pa zar nije dnevno.hr najveći i najutjecajniji medij u Hrvata? :P
Karamarko ima nesretnu medijsku auru izgleda, nije atraktivan medijima, nedostaje mu čvrst i izravan pogled, osmijeh, elokvencija, uvijek drži facu kao da je sutra smak svijeta, iako je imao čak i nekoliko duhovitih replika Zokiju
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 9/11/2015, 00:01

realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati

_________________
Izbori - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by dzango 9/11/2015, 00:03

marcellus wrote:
ostrakon wrote:
marcellus wrote:
ostrakon wrote:
marcellus wrote:
Petrov priča komunističke gluposti, možda je konzervativno odgojen i iz konzervativne sredine. On će pokrenuti proizvodnju?

Ne samo proizvodnju, program MOSTa je zaposliti 55.000 ljudi u poljoprivredi. Po 1 čovjeka na 14 hektara, a toliko ima neobrađene zemlje da se može zaposliti 55.000 samo u poljoprivredu. A država će garantirati otkup.

Pročitaj program, imaju još dobrih ideja.

jebem ja takve ideje koje su u osnovi nerealne...

bitno je imat viziju

e takvi s vizijama završe u ludari
Ili na detoksikaciji. Svakom može da se dogodi.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 9/11/2015, 00:03

r_nevjesta wrote:
marcellus wrote:niti jedan šef HDZ-a nema šanse u hrvatskim medijima proći dobro osim ako ga nije birao Jutarnji list na čelo HDZ-a i medijska carstva. A oni su izabrali i Sanadera i Milanovića.
čekaj, pa zar nije dnevno.hr najveći i najutjecajniji medij u Hrvata? :P
Karamarko ima nesretnu medijsku auru izgleda, nije atraktivan medijima, nedostaje mu čvrst i izravan pogled, osmijeh, elokvencija, uvijek drži facu kao da je sutra smak svijeta, iako je imao čak i nekoliko duhovitih replika Zokiju

politika je danas show business, a petrov je mlad, lijep, elokventan i doktor. karamarko nije mlad, nije lijep, mutav je i policajac je. Koga će ljudi birat? Klasični problem s demokracijom.

_________________
Izbori - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 20 Empty Re: Izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 44 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum