ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori

Page 32 of 44 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Next

Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 09:48

Eva wrote:
stenjalica wrote:
Eva wrote:
stenjalica wrote:HDZ će preko Vase ići na razbijanje MOSTa jer druge nemaju ako idu u kolaciju izgubit će bar 100.000 glasača na sljedećim izborima
sada djeluje Vaso i batinaši izbačeni iz SOE
Garantiram da je sinoć provjerio sve o ovih 19 iz MOST od njih do 9 kolina,to tako radi vojno-policijska stranka
Tko se boji Vase još....

Misliš pa on sam drži HDZ preko vojnopolicijskog umirovljenog aparata
HDZ doživo debakl u Dalmaciji,koštao ih šator,propagiranje mržnje,Kolindino ponašanje i Karamarkovo mutavo ponašanje pa ljudi na benkovačkom sajmu su se garavom smijali iza leđa koliko je odvratan i mutav,kandidira se u 9-toj uz jedinu sliku iz DR slikanu 7 km od linija i nezna uopće sa ljudima komunicirati a tu je i druženje sa Bujancom i Mamićima kao i rikanje u Šibeniku da će spasiti Hajduk a upropastio KK Zagreb
Ljudi iz MOST-a sigurno se ne boje ni Vase, ni Karamarka ni njihovih policijsko udbaških metoda zastrašivanja. A ne boje se ni Milanovićeve bahatosti i arogancije iz Špišić Bukovice. Imaju petlje a bome i podršku. Nek ih pojebu i zato su i dobili mandat hrvatskih birača. Raspali Božo, sjebi im dobro uhodani business šišanja ovaca i sviranja kurcu.
Da znaš Vasu i njegove nebi tako laprdala ali vidim da im je sve nemoguća misija,ili reforme di će morat izgubit svojih 50-70.000 uhljeba ili MOST ode SDP a ovima će biti super rasformirati 200-300 općina di u 80% vladaju HDZ i njegovi sateliti

stenjalica

Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 9/11/2015, 09:49

inače božo si svoj ugovor može o klin objesiti jer zastupnički mandat pripada zastupnicima a ne stranci

_________________
Izbori - Page 32 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 9/11/2015, 09:50

U stavri dogodio se poraz HDZ-a, vrijeme je da se Karamarko smijeni...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 09:50

Kad u Dalmaciji i Liki rasformiraju županije i 75% općina biće radne snage koliko hoćeš,brat-bratu 20.000 lezilebovića
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 09:51

marcellus wrote:inače božo si svoj ugovor može o klin objesiti jer zastupnički mandat pripada zastupnicima a ne stranci
šta je trolu na aparatima si ,popij nešta
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 9/11/2015, 09:52

marcellus wrote:inače božo si svoj ugovor može o klin objesiti jer zastupnički mandat pripada zastupnicima a ne stranci
Točno al ga izbacuju iz MOSTa i sad ako VASO i kupi pet zastupnika MOSTa ovi odlaze SDPu u zamjenu za reforme. SDP prihvaća i rastura HDZ Uhljebe u tri pičke materine. Mi imamo reforme a HDZ je ARRIVEDERCI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by vili40 9/11/2015, 09:52

a Jandrokovića noćas :doh,na kojem je to opet jeziku govorio?
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 09:52

RayMabus wrote:
Eva wrote:
Ljudi iz MOST-a sigurno se ne boje ni Vase, ni Karamarka ni njihovih policijsko udbaških metoda zastrašivanja. A ne boje se ni Milanovićeve bahatosti i arogancije iz Špišić Bukovice. Imaju petlje a bome i podršku. Nek ih pojebu i zato su i dobili mandat hrvatskih birača. Raspali Božo, sjebi im dobro uhodani business šišanja ovaca i sviranja kurcu.
Ima ih samo 19 ...to je mala grupa , uski krug , teško da će netko tu kupit 10 ljudi ....HDZ bi morao kupiti pola MOSTa a onda će ova druga polovica samo otićiSDPu.

Nemože HDZ tu ništa ....od ovih 19 možda bi pet i to napravilo al to je malo.
Vjerojatnije je da ne bi nitko. Ljudi su izabrali svoju opciju ulaskom u MOST. Povjerenje se teško stječe, a još lakše gubi da bi ga se samo tako prodalo i to gubitnicima. Oni, su sada u uzlaznoj putanji i to trebaju iskoristiti, i to ne zbog sebe, nego zbog onih koji su im dali glas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 9/11/2015, 09:54

marcellus wrote:inače božo si svoj ugovor može o klin objesiti jer zastupnički mandat pripada zastupnicima a ne stranci


Marc, što reći?

HDZ nije dobio 70 mandata a more bit i ne formira vladu....

Tre je rekao daće se iskopčati s foruma ako tako bude :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 9/11/2015, 09:55

Eva wrote:
RayMabus wrote:
Eva wrote:
Ljudi iz MOST-a sigurno se ne boje ni Vase, ni Karamarka ni njihovih policijsko udbaških metoda zastrašivanja. A ne boje se ni Milanovićeve bahatosti i arogancije iz Špišić Bukovice. Imaju petlje a bome i podršku. Nek ih pojebu i zato su i dobili mandat hrvatskih birača. Raspali Božo, sjebi im dobro uhodani business šišanja ovaca i sviranja kurcu.
Ima ih samo 19 ...to je mala grupa , uski krug , teško da će netko tu kupit 10 ljudi ....HDZ bi morao kupiti pola MOSTa a onda će ova druga polovica samo otićiSDPu.

Nemože HDZ tu ništa ....od ovih 19 možda bi pet i to napravilo al to je malo.
Vjerojatnije je da ne bi nitko. Ljudi su izabrali svoju opciju ulaskom u MOST. Povjerenje se teško stječe, a još lakše gubi da bi ga se samo tako prodalo i to gubitnicima. Oni, su sada u uzlaznoj putanji i to trebaju iskoristiti, i to ne zbog sebe, nego zbog onih koji su im dali glas.
Ćuj uvik ima neki koji se predomisli al ovo je mala skupina i to jako nabrijanih ljudi tako da tu možda pet ljudi to može napravit al to je nedovoljno.

U ugovoru jasno piše da samo nacionalno vijeće MOSTa u zamjenu za teške reforme može ući u koaliciju sa nekim.

ZNA SE ŠTA TO ZNAČI.

Odo brat masline ....mislim da je kriminalnoj skupini zvanoj HDZ .....ODZVONILO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 09:56

epikur37 wrote:
marcellus wrote:inače božo si svoj ugovor može o klin objesiti jer zastupnički mandat pripada zastupnicima a ne stranci


Marc, što reći?

HDZ nije dobio 70 mandata a more bit i ne formira vladu....

Tre je rekao daće se iskopčati s foruma ako tako bude :D
Gledao sam Garavog u Splitu obeća je 72-76 mandata i 20 u Dalmaciji
E plinske boce i šatori
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by vili40 9/11/2015, 09:57

vili40 wrote:a Jandrokovića noćas :doh,na kojem je to opet jeziku govorio?
valjda je i njemu pukla vodovodna cijev :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 09:57

stenjalica wrote:
Eva wrote:
stenjalica wrote:
Eva wrote:
stenjalica wrote:HDZ će preko Vase ići na razbijanje MOSTa jer druge nemaju ako idu u kolaciju izgubit će bar 100.000 glasača na sljedećim izborima
sada djeluje Vaso i batinaši izbačeni iz SOE
Garantiram da je sinoć provjerio sve o ovih 19 iz MOST od njih do 9 kolina,to tako radi vojno-policijska stranka
Tko se boji Vase još....

Misliš pa on sam drži HDZ preko vojnopolicijskog umirovljenog aparata
HDZ doživo debakl u Dalmaciji,koštao ih šator,propagiranje mržnje,Kolindino ponašanje i Karamarkovo mutavo ponašanje pa ljudi na benkovačkom sajmu su se garavom smijali iza leđa koliko je odvratan i mutav,kandidira se u 9-toj uz jedinu sliku iz DR slikanu 7 km od linija i nezna uopće sa ljudima komunicirati a tu je i druženje sa Bujancom i Mamićima kao i rikanje u Šibeniku da će spasiti Hajduk a upropastio KK Zagreb
Ljudi iz MOST-a sigurno se ne boje ni Vase, ni Karamarka ni njihovih policijsko udbaških metoda zastrašivanja. A ne boje se ni Milanovićeve bahatosti i arogancije iz Špišić Bukovice. Imaju petlje a bome i podršku. Nek ih pojebu i zato su i dobili mandat hrvatskih birača. Raspali Božo, sjebi im dobro uhodani business šišanja ovaca i sviranja kurcu.
Da znaš Vasu i njegove nebi tako laprdala ali vidim da im je sve nemoguća misija,ili reforme di će morat izgubit svojih 50-70.000 uhljeba ili MOST ode SDP a ovima će biti super rasformirati 200-300 općina di u 80% vladaju HDZ i njegovi sateliti
Ma tko ih jebe, i HDZ i SDP, sad su ogoljeni. Car je gol. Nema više mukte.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 09:57

vili40 wrote:a Jandrokovića noćas :doh,na kojem je to opet jeziku govorio?
priprem usta za pušenje novom gazdi,možda Plenkoviću on voli da mu sisaju
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 09:58

stenjalica wrote:Kad u Dalmaciji i Liki rasformiraju županije i 75% općina biće radne snage koliko hoćeš,brat-bratu 20.000 lezilebovića
Izvrsno. Lički krumpir bi mogli izvozit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by vili40 9/11/2015, 10:00

stenjalica wrote:
vili40 wrote:a Jandrokovića noćas :doh,na kojem je to opet jeziku govorio?
priprem usta za pušenje novom gazdi,možda Plenkoviću on voli da mu sisaju
ali će valjda prvo polizati ona sranja koja je izgovorio o Prgometu kad su ga se rješavali iz stranke
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by vuksadinare 9/11/2015, 10:01

Ljudi meni je ovo sve smijesno...svi se kunu da ih zanimaju radna mjesta al se niko nece dizat za manju placu od 4 000 kuna..eto spanjolski poduzetnik otvorio tvornicu ribljih konzervi u kraju s velikom nezaposlenoscu a ne moze nac radnu snagu cim je rekao da ce placa bit 3000 kuna kod njega radi sad takorec gerijatrija pred mirovinu a nema puno mladih..svi oce placu 1000 eura i zato ce se nastavit ic vani pa nudili ne znam brdo poslova ako tu nema prave suske a niko tu nece ulagat ako se trazi placa kao skoro u njemackoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 10:01

stenjalica wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:inače božo si svoj ugovor može o klin objesiti jer zastupnički mandat pripada zastupnicima a ne stranci


Marc, što reći?

HDZ nije dobio 70 mandata a more bit i ne formira vladu....

Tre je rekao daće se iskopčati s foruma ako tako bude :D
Gledao sam Garavog u Splitu obeća je 72-76 mandata i 20 u Dalmaciji
E plinske boce i šatori
Drago mi je da mu to nije uspjelo. Valjda još uvijek ima nade za HR, jer ljudi su ovim izborima kaznili i HDZ i SDP. Ja sam presretna zbog toga, a vjerujem i svatko tko HR želi dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by L'âme 9/11/2015, 10:04

marcellus wrote:
maggie13 wrote:
marcus-t wrote:
maggie13 wrote:Mamica,mislim :P
On i Banderas su živuće legende. I što je najbolje, stvarno bi dobro vodili Hrvatsku.  :D
ja vjerujem u to. Pokradi koliko hoces,ali ostavi i nama pristojno. No,treba znat i stvorit i ukrast. Najlakse samo krast nesto sto je drugi stvorio,a ne znat stvorit sam nesto.;)

dobro ima nešto i u tome, ja sam svojevremeno napisao članak druže bandić ti si krao ali si i nama dao
tocno to..netko ce reci'isprani socijalisticki mozgovi',ali kad upoznas ove nase specijalce koji su sposobni za 1,a kradu za 5,Bandic i Maminjo ispadaju heroji.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 10:05

vuksadinare wrote:Ljudi meni je ovo sve smijesno...svi se kunu da ih zanimaju radna mjesta al se niko nece dizat za manju placu od 4 000 kuna..eto spanjolski poduzetnik otvorio tvornicu ribljih konzervi u kraju s velikom nezaposlenoscu a ne moze nac radnu snagu cim je rekao da ce placa bit 3000 kuna kod njega radi sad takorec gerijatrija pred mirovinu a nema puno mladih..svi oce placu 1000 eura i zato ce se nastavit ic vani pa nudili ne znam brdo poslova ako tu nema prave suske a niko tu nece ulagat ako se trazi placa kao skoro u njemackoj
što ti je smješno da HDZ dobio 80 mandata onad bi svršava
aj neokrići temu,di su mu sad branitelji i zakonom zaštita imena i djela F.T bom
2015 je ej
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by vuksadinare 9/11/2015, 10:07

Prvo budimo iskreni da bi se sprovele reforme i rezovi 90% ljudi u hrvazskoj moraju biti spremni na odricanje a to je nemoguce jer ce uvijek netko traziti da se onaj drugi prvi odrekne,kompletna zajednica se treba odricati a prvi se nece odricati a to bar kod nas nije bas moguce
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori - Page 32 Empty Re: Izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 44 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum