ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori

Page 33 of 44 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Next

Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by vuksadinare 9/11/2015, 10:07

Prvo budimo iskreni da bi se sprovele reforme i rezovi 90% ljudi u hrvazskoj moraju biti spremni na odricanje a to je nemoguce jer ce uvijek netko traziti da se onaj drugi prvi odrekne,kompletna zajednica se treba odricati a prvi se nece odricati a to bar kod nas nije bas moguce

vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 10:07

Eva wrote:
stenjalica wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:inače božo si svoj ugovor može o klin objesiti jer zastupnički mandat pripada zastupnicima a ne stranci


Marc, što reći?

HDZ nije dobio 70 mandata a more bit i ne formira vladu....

Tre je rekao daće se iskopčati s foruma ako tako bude :D
Gledao sam Garavog u Splitu obeća je 72-76 mandata i 20 u Dalmaciji
E plinske boce i šatori
Drago mi je da mu to nije uspjelo. Valjda još uvijek ima nade za HR, jer ljudi su ovim izborima kaznili i HDZ i SDP. Ja sam presretna zbog toga, a vjerujem i svatko tko HR želi dobro.
To šta je HDZ radio po Dalmaciji je bestidno i jadno u kampanji,prijetnje,fašizam,promocija lopova i šlag na torti Josipa Rimac
Ljudi žive u 1941
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 10:08

stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:Ljudi meni je ovo sve smijesno...svi se kunu da ih zanimaju radna mjesta al se niko nece dizat za manju placu od 4 000 kuna..eto spanjolski poduzetnik otvorio tvornicu ribljih konzervi u kraju s velikom nezaposlenoscu a ne moze nac radnu snagu cim je rekao da ce placa bit 3000 kuna kod njega radi sad takorec gerijatrija pred mirovinu a nema puno mladih..svi oce placu 1000 eura i zato ce se nastavit ic vani pa nudili ne znam brdo poslova ako tu nema prave suske a niko tu nece ulagat ako se trazi placa kao skoro u njemackoj
što ti je smješno da HDZ dobio 80 mandata onad bi svršava
aj neokrići temu,di su mu sad branitelji i zakonom zaštita imena i djela F.T bom
2015 je ej
Nema više,  to sve manje ljudi zanima. Nove, mlade snage birača stasaju, i oni žele rezultate, posao, transparetno raspolaganje proračunom, a bome znaju i matematiku. Fala Bogu da je tak, i da biračko tijelo HDZ / SDP seli na groblja. Samo treba dobro pazit da ne glasaju i od tam. Češnjak i glogov kolac na izborna mjesta dopeljat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 10:09

vuksadinare wrote:Prvo budimo iskreni da bi se sprovele reforme i rezovi 90% ljudi u hrvazskoj moraju biti spremni na odricanje a to je nemoguce jer ce uvijek netko traziti da se onaj drugi prvi odrekne,kompletna zajednica se treba odricati a prvi se nece odricati a to bar kod nas nije bas moguce
ili bankrot za 95% ljudi i seljevanje 500.000 mladih
ej na čemu si pa mi smo na rubu bankrota da nema turizma
šta predlažeš još 100.000 novih umirovljenika HV sa PTSP
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 10:09

vuksadinare wrote:Prvo budimo iskreni da bi se sprovele reforme i rezovi 90% ljudi u hrvazskoj moraju biti spremni na odricanje a to je nemoguce jer ce uvijek netko traziti da se onaj drugi prvi odrekne,kompletna zajednica se treba odricati a prvi se nece odricati a to bar kod nas nije bas moguce
Je, je, vidjet ćeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by vuksadinare 9/11/2015, 10:12

Najvise o odricanju pricaju moji dalmosi a prvi se ne bi niceg odrekli i kad im pokusaju nastane opca pobuna...zasto m
Eni a ne naprimjer prvo susjedu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 10:12

stenjalica wrote:
Eva wrote:
stenjalica wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:inače božo si svoj ugovor može o klin objesiti jer zastupnički mandat pripada zastupnicima a ne stranci


Marc, što reći?

HDZ nije dobio 70 mandata a more bit i ne formira vladu....

Tre je rekao daće se iskopčati s foruma ako tako bude :D
Gledao sam Garavog u Splitu obeća je 72-76 mandata i 20 u Dalmaciji
E plinske boce i šatori
Drago mi je da mu to nije uspjelo. Valjda još uvijek ima nade za HR, jer ljudi su ovim izborima kaznili i HDZ i SDP. Ja sam presretna zbog toga, a vjerujem i svatko tko HR želi dobro.
To šta je HDZ radio po Dalmaciji je bestidno i jadno u kampanji,prijetnje,fašizam,promocija lopova i šlag na torti Josipa Rimac
Ljudi žive u 1941
Kad vidim ove fotke, sve mi je jasno.Izbori - Page 33 Hdz_se10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 10:13

Eva wrote:
stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:Ljudi meni je ovo sve smijesno...svi se kunu da ih zanimaju radna mjesta al se niko nece dizat za manju placu od 4 000 kuna..eto spanjolski poduzetnik otvorio tvornicu ribljih konzervi u kraju s velikom nezaposlenoscu a ne moze nac radnu snagu cim je rekao da ce placa bit 3000 kuna kod njega radi sad takorec gerijatrija pred mirovinu a nema puno mladih..svi oce placu 1000 eura i zato ce se nastavit ic vani pa nudili ne znam brdo poslova ako tu nema prave suske a niko tu nece ulagat ako se trazi placa kao skoro u njemackoj
što ti je smješno da HDZ dobio 80 mandata onad bi svršava
aj neokrići temu,di su mu sad branitelji i zakonom zaštita imena i djela F.T bom
2015 je ej
Nema više,  to sve manje ljudi zanima. Nove, mlade snage birača stasaju, i oni žele rezultate, posao, transparetno raspolaganje proračunom, a bome znaju i matematiku. Fala Bogu da je tak, i da biračko tijelo HDZ / SDP seli na groblja. Samo treba dobro pazit da ne glasaju i od tam. Češnjak i glogov kolac na izborna mjesta dopeljat.
80% ljudi ne zanima F.T rodonačelnik pljačke u Hrvata i DR,to je samo za ekskluzivne Hrvate koji bi u rat ali da drugi idu a oni da pljačkaju srpska i jugoslavenska imanja.Nisu više ljudi blesavi,pogled na propale glasove u Dalmaciji kaže da je još oko 10% protestnih glasova
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by vuksadinare 9/11/2015, 10:14

vuksadinare wrote:Najvise o odricanju pricaju moji dalmosi a prvi se ne bi niceg odrekli i kad im pokusaju nastane opca pobuna...zasto m
Eni a ne naprimjer prvo susjedu
Jel tako bezbradice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by stenjalica 9/11/2015, 10:15

vuksadinare wrote:Najvise o odricanju pricaju moji dalmosi a prvi se ne bi niceg odrekli i kad im pokusaju nastane opca pobuna...zasto m
Eni a ne naprimjer prvo susjedu

to nije točno,ljudi pristojno žive ali ako znaš povjest Hrvati uvjek kukaju a najveći u kukanju su dalmoši i međimurci
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 10:16

stenjalica wrote:
Eva wrote:
stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:Ljudi meni je ovo sve smijesno...svi se kunu da ih zanimaju radna mjesta al se niko nece dizat za manju placu od 4 000 kuna..eto spanjolski poduzetnik otvorio tvornicu ribljih konzervi u kraju s velikom nezaposlenoscu a ne moze nac radnu snagu cim je rekao da ce placa bit 3000 kuna kod njega radi sad takorec gerijatrija pred mirovinu a nema puno mladih..svi oce placu 1000 eura i zato ce se nastavit ic vani pa nudili ne znam brdo poslova ako tu nema prave suske a niko tu nece ulagat ako se trazi placa kao skoro u njemackoj
što ti je smješno da HDZ dobio 80 mandata onad bi svršava
aj neokrići temu,di su mu sad branitelji i zakonom zaštita imena i djela F.T bom
2015 je ej
Nema više,  to sve manje ljudi zanima. Nove, mlade snage birača stasaju, i oni žele rezultate, posao, transparetno raspolaganje proračunom, a bome znaju i matematiku. Fala Bogu da je tak, i da biračko tijelo HDZ / SDP seli na groblja. Samo treba dobro pazit da ne glasaju i od tam. Češnjak i glogov kolac na izborna mjesta dopeljat.
80% ljudi ne zanima F.T rodonačelnik pljačke u Hrvata i DR,to je samo za ekskluzivne Hrvate koji bi u rat ali da drugi idu a oni da pljačkaju srpska i jugoslavenska imanja.Nisu više ljudi blesavi,pogled na propale glasove u Dalmaciji kaže da je još oko 10% protestnih glasova
Smjena generacija, i želja za normalnim životom u zdravoj sredini bez "zaslužnih" izgleda da su nova hrvatska stvarnost. Fala Bogu, konačno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by vili40 9/11/2015, 10:18

što ste se sad neki ustrtarili?Zato što su ovo prvi naši izbori bez pobjednika?Zato što sad napokon ima izgleda da se nešto počne raditi pa kako god bilo bolno i teško?Zato što sad netom poslije izbora nećemo mjesecima pratiti tko je kud nekog svog ugurao i zbrinuo?Zato što je neki tamo bezobrazan MOST zadao nedodirljivima teške glavobolje?Boli me ona stvar za njihove glave jer da što vrijede ne bi nas tu doveli gdje sad jesmo.Teški problem je sad što se glavonjama dobrano prodrmao kavez. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 10:22

vili40 wrote:što ste se sad neki ustrtarili?Zato što su ovo prvi naši izbori bez pobjednika?Zato što sad napokon ima izgleda da se nešto počne raditi pa kako god bilo bolno i teško?Zato što sad netom poslije izbora nećemo mjesecima pratiti tko je kud nekog svog ugurao i zbrinuo?Zato što je neki tamo bezobrazan MOST zadao nedodirljivima teške glavobolje?Boli me ona stvar za njihove glave jer da što vrijede ne bi nas tu doveli gdje sad jesmo.Teški problem je sad što se glavonjama dobrano prodrmao kavez. :D
Mene rezultat iznimno veseli. Ma s kime MOST koalirao nevažno je, jer znam da će ih držat za jaja svojski, bit će u dobrom škripcu. Ja da sam u MOSTU, neke bih iz svog osobnog gušta iz partije SKH-a i uškopila, a ne samo čvrsto stiskala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by marcus-t 9/11/2015, 10:23

maggie13 wrote:
marcus-t wrote:
maggie13 wrote:Mamica,mislim :P
On i Banderas su živuće legende. I što je najbolje, stvarno bi dobro vodili Hrvatsku.  :D
ja vjerujem u to. Pokradi koliko hoces,ali ostavi i nama pristojno. No,treba znat i stvorit i ukrast. Najlakse samo krast nesto sto je drugi stvorio,a ne znat stvorit sam nesto.;)
Pa to i jest Mamićeva i Bandićeva kvaliteta - ONI KRADU OD ONOGA ŠTO SAMI STVORE! :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by Kermit 9/11/2015, 10:24

Eva wrote:
marcellus wrote:svejedno, za nadati se jedino da će sdp i hdz dogovoriti neku koaliciju bez mosta, ali ne pretjerano vjerojatno
Najgori mogući scenarij po HR i njene građane, osim po komunjare neradničke. Nadam se da se to neće dogodit, jer onda bi zbilja bilo Laku noć, Hrvatska!
To bi bio zadnji i najveći udar UDBA-e u Rvata i spajanje CK SKH nakon 25 godina raskola
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 10:35

asilovski wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:svejedno, za nadati se jedino da će sdp i hdz dogovoriti neku koaliciju bez mosta, ali ne pretjerano vjerojatno
Najgori mogući scenarij po HR i njene građane, osim po komunjare neradničke. Nadam se da se to neće dogodit, jer onda bi zbilja bilo Laku noć, Hrvatska!
To bi bio zadnji i najveći udar UDBA-e u Rvata i spajanje CK SKH nakon 25 godina raskola
Pa nek i to naprave. Ja pristajem snosit sve troškove njihovih karmina. Da ih konačno sahranimo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by jastreb 9/11/2015, 10:39

asilovski wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:svejedno, za nadati se jedino da će sdp i hdz dogovoriti neku koaliciju bez mosta, ali ne pretjerano vjerojatno
Najgori mogući scenarij po HR i njene građane, osim po komunjare neradničke. Nadam se da se to neće dogodit, jer onda bi zbilja bilo Laku noć, Hrvatska!
To bi bio zadnji i najveći udar UDBA-e u Rvata i spajanje CK SKH nakon 25 godina raskola
Pa kao što RKC i pravoslavne crkve teže nekom ujedinjenju,tako će se možda i u HR dogoditi ujedinjenje pravovjernika i šizmatika na političkoj liniji.

Iako mislim da su HDZ i SDP više kao sunije i šije,nego li razdvojene kršćansko-hrišćanske denominacije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by jastreb 9/11/2015, 10:41

I oni se nikada neće pomiriti,jer sunije(HDZ) misle da je onaj koji je pravi sljednik Hrvatske Abu Bakir (Francek),a šije-rafidije smatraju da je to Ali (Tito) i tu dogovora nema.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 10:42

HDZ i SDP su karcinom HR. Treba ih kiruški odstranit, a ak ni operabilno onda kemoterapija i zračenje, nikakva terapija soda bikarbonom ne dolazi u obzir.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by L'âme 9/11/2015, 10:47

marcus-t wrote:
maggie13 wrote:
marcus-t wrote:
maggie13 wrote:Mamica,mislim :P
On i Banderas su živuće legende. I što je najbolje, stvarno bi dobro vodili Hrvatsku.  :D
ja vjerujem u to. Pokradi koliko hoces,ali ostavi i nama pristojno. No,treba znat i stvorit i ukrast. Najlakse samo krast nesto sto je drugi stvorio,a ne znat stvorit sam nesto.;)
Pa to i jest Mamićeva i Bandićeva kvaliteta - ONI KRADU OD ONOGA ŠTO SAMI STVORE! :D
sposobni..i sposobni..:P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by vuksadinare 9/11/2015, 10:48

Opet vodstvo mosta cine vecinom kamenjarci tj dalmosi i pokoji hercegovac a oni kako je obicaj prvo sebe namiriju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori - Page 33 Empty Re: Izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 44 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum