ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori

Page 18 of 44 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Next

Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:33

neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:Petrov nije konzervativac, pobogu...
kako nije? vjernik, bivši član HRASTa, govori protiv pederskih brakova i usvajanja djece, želi ostanak vjeronauka u školi.. protiv legalizacije pobačaja..
ORAH je sa druge strane ideološki lijevo. PEtrov je klasični konzervativac i to pravi,
Kao takav je posve ok i kao premijer.
kažem Petrov klasični američki republikanac.. konzervativan(desno) ideološki i desno je ekonomski(za veću ulogu tržišta i manju ulogu države,) .. iako je njegova koalicija šarena.
pa SDP je ekonomski desniji i liberalniji od HDZa
onaj Marić, ajme

Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 8/11/2015, 23:34

Tko će zamijeniti Karamarka nakon izbornog poraza?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by dijagram 8/11/2015, 23:34

epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:Petrov nije konzervativac, pobogu...
kako nije? vjernik, bivši član HRASTa, govori protiv pederskih brakova i usvajanja djece, želi ostanak vjeronauka u školi.. protiv legalizacije pobačaja..

ORAH je sa druge strane ideološki lijevo. PEtrov je klasični konzervativac i to pravi,


Kao takav je posve ok i kao premijer.
kažem Petrov klasični američki republikanac.. konzervativan(desno) ideološki i desno je ekonomski(za veću ulogu tržišta i manju ulogu države,) .. iako je njegova koalicija šarena.


Mislim, čovjek je konzervativnih uvjerenja, tradiciju poštuje a ekonomski će slijediti realnu politiku i poduzeti moguće reforme.
pa gdje si imenjace,probudi se, nasa se sudbina rjesava:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 8/11/2015, 23:34

epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:Petrov nije konzervativac, pobogu...
kako nije? vjernik, bivši član HRASTa, govori protiv pederskih brakova i usvajanja djece, želi ostanak vjeronauka u školi.. protiv legalizacije pobačaja..

ORAH je sa druge strane ideološki lijevo. PEtrov je klasični konzervativac i to pravi,


Kao takav je posve ok i kao premijer.

Petrov priča komunističke gluposti, možda je konzervativno odgojen i iz konzervativne sredine. On će pokrenuti proizvodnju? Potražnja može pokrenuti proizvodnju, jedino potražnja, ne političari! Samo komunistički um može tako nešto izvaliti. Iskreno bilo bi mi draže da ostane SDP s mostom još 4 godine nego da HDZ ide s ovim i ovakvim mostom u koaliciju, mislim prgomet, petrina... halo, takvi ljudi da nam kroje sudbinu?

_________________
Izbori - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by L'âme 8/11/2015, 23:35

ostrakon wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:Petrov nije konzervativac, pobogu...
kako nije? vjernik, bivši član HRASTa, govori protiv pederskih brakova i usvajanja djece, želi ostanak vjeronauka u školi.. protiv legalizacije pobačaja..
ORAH je sa druge strane ideološki lijevo. PEtrov je klasični konzervativac i to pravi,
Kao takav je posve ok i kao premijer.
kažem Petrov klasični američki republikanac.. konzervativan(desno) ideološki i desno je ekonomski(za veću ulogu tržišta i manju ulogu države,) .. iako je njegova koalicija šarena.
pa SDP je ekonomski desniji i liberalniji od HDZa
onaj Marić, ajme
desniji i liberalniji?!
Koja legenda :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 8/11/2015, 23:35

dijagram wrote:
epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:Petrov nije konzervativac, pobogu...
kako nije? vjernik, bivši član HRASTa, govori protiv pederskih brakova i usvajanja djece, želi ostanak vjeronauka u školi.. protiv legalizacije pobačaja..

ORAH je sa druge strane ideološki lijevo. PEtrov je klasični konzervativac i to pravi,


Kao takav je posve ok i kao premijer.
kažem Petrov klasični američki republikanac.. konzervativan(desno) ideološki i desno je ekonomski(za veću ulogu tržišta i manju ulogu države,) .. iako je njegova koalicija šarena.


Mislim, čovjek je konzervativnih uvjerenja, tradiciju poštuje a ekonomski će slijediti realnu politiku i poduzeti moguće reforme.
pa gdje si imenjace,probudi se, nasa se sudbina rjesava:)

Tjah....tu sam...pratim konačno :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:35

ahhaahhaha, ekipa se valja po podu hahaha, lipe slike na čelo, nisu svjesni da su vjerojatno izgubili izbore


Izbori - Page 18 Hdzstozer11556
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:36

red wolf wrote:
ostrakon wrote:najveća pogreška HDZa su oni plavi nogometni šalovi
izgledali su kao dinamovci, i zbog toga izgubili sigurno 2-3 mjesta
lol!
stvarno ne znam koji pametnjaković im je savjetovao da te jeftine plave šalove nose po izbornim skupovima i TVu
vrhunac neukusa i kiča, bolje da su malog Marka Grubnića angažirali da im malo dotjera izgled
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 8/11/2015, 23:37

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:Petrov nije konzervativac, pobogu...
kako nije? vjernik, bivši član HRASTa, govori protiv pederskih brakova i usvajanja djece, želi ostanak vjeronauka u školi.. protiv legalizacije pobačaja..

ORAH je sa druge strane ideološki lijevo. PEtrov je klasični konzervativac i to pravi,


Kao takav je posve ok i kao premijer.

Petrov priča komunističke gluposti, možda je konzervativno odgojen i iz konzervativne sredine. On će pokrenuti proizvodnju? Potražnja može pokrenuti proizvodnju, jedino potražnja, ne političari! Samo komunistički um može tako nešto izvaliti. Iskreno bilo bi mi draže da ostane SDP s mostom još 4 godine nego da HDZ ide s ovim i ovakvim mostom u koaliciju, mislim prgomet, petrina... halo, takvi ljudi da nam kroje sudbinu?

Poštujem, tebi će trebati 7-10 dana da ti se sve slegne nakon prognoza i kampanje koju si vodio ;) morao sam :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by neva 8/11/2015, 23:38

ostrakon wrote:kakav god bio ishod izbora, Milanović je moralni pobjednik
narod ne prepozna uvijek labuda u ružnom pačetu, tek kasnije shvati
Milanović je dobar, nije on kriv što svaki 10ti Hrvat povremeno razumije ono što on govori :]
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:38

ostrakon wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:Petrov nije konzervativac, pobogu...
kako nije? vjernik, bivši član HRASTa, govori protiv pederskih brakova i usvajanja djece, želi ostanak vjeronauka u školi.. protiv legalizacije pobačaja..
ORAH je sa druge strane ideološki lijevo. PEtrov je klasični konzervativac i to pravi,
Kao takav je posve ok i kao premijer.
kažem Petrov klasični američki republikanac.. konzervativan(desno) ideološki i desno je ekonomski(za veću ulogu tržišta i manju ulogu države,) .. iako je njegova koalicija šarena.
pa SDP je ekonomski desniji i liberalniji od HDZa
onaj Marić, ajme
to je istina, upravo zbog toga i govorim , pošto je i Petrov rekao da je EKONOMIJA VAŽNIJA OD IDEOLOGIJE KOD NAS, zbog toga će lakše SDP i Most u koaliciju.. SDP će lakše provesti reforme(ionako će opuštati HDZovu rodbinu, a udruge koje su SDPove, jednostavno će sjebati) nego HDZ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 8/11/2015, 23:38

23:15 "MOST je apsolutni pobjednik. Ljudi su prepoznali načela na kojima je formirana platforma. Bez obzira na veći broj glasova koje imaju ove dvije koalicije, ljudi se ne mire sa postojećim stanjem. Mi smo svjesni koju smo odgovornost preuzeli, mi se ne plašimo te odgovornosti. Spremni smo razgovarati sa svima koji te promjene žele. Smatramo da je dijalog i promjene ono što ovu zemlju mogu izvuči iz krize. Oni koji nisu spremni napraviti reforme, pa i po cijenu da izgube sljedeće izbore, ne moraju ni razgovarati s nama.
Prije će se raspasti i jedna i druga koalicija nego će se raspasti Most. Da se bojimo mi nebismo ušli u ovu utrku spremni napraviti takve promjene koje će poboljšati kvalitetu životu. Od sutra ništa više neće biti onako kako je bilo do sada. Kada se govori o vođenju zemlje polazi se od načela, moja načela su poznata, ta načela ne mislim mijenjati. Pregovorio počinju što prije, ova zemlja nema vremena za čeklanje", kazao je Prgomet za HRT.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-iz-stozera-mosta-okupljenima-drazi-sdp-od-hdza-prgomet-nema-razgovora-bez-reformi/854589.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:38

dijagram wrote:
Fénix wrote:
dijagram wrote:
Fénix wrote:
dijagram wrote:razocarao me fenix, asila i ostali slavonci
jedva koji mandat, slabo slabo
Haha, tješi se! lol!

Ti mislio kako tu netko glasuje za HDSSB? drunken
Mislio sam da ste za hns ministra vrdoljaka B-)
Jaooooooooooooooooooooo... Pa za koga ti mene uzimaš... Da glasujem za dijete teškog komunjare? Jedan član moje rodbine mu poznaje dobro obitelj, gdje bi čovjek za tog redikula ikad glasovao... jocolor

Asilu si tek pogodio ciglom na spomen Vrdoljaka. :^0
pa dobro zajebavam se, zar se to ne vidi
a jebga, moram mijenjati taktiku, pretjeram pa me ozbiljno shvacaju:)
Ma znam, amigo. Dok ja tu ciljano pretjerujem. ;) lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 8/11/2015, 23:38

ostrakon wrote:
red wolf wrote:
ostrakon wrote:najveća pogreška HDZa su oni plavi nogometni šalovi
izgledali su kao dinamovci, i zbog toga izgubili sigurno 2-3 mjesta
lol!
stvarno ne znam koji pametnjaković im je savjetovao da te jeftine plave šalove nose po izbornim skupovima i TVu
vrhunac neukusa i kiča, bolje da su malog Marka Grubnića angažirali da im malo dotjera izgled


Tu si u pravu, to sa šalovima je bio gaf.

HDZ je općenito u kurcu s Karamarkom, lošom promidžbom i tako dalje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:38

r_nevjesta wrote:
ostrakon wrote:kakav god bio ishod izbora, Milanović je moralni pobjednik
narod ne prepozna uvijek labuda u ružnom pačetu, tek kasnije shvati
Milanović je dobar, nije on kriv što svaki 10ti Hrvat povremeno razumije ono što on govori :]
:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 8/11/2015, 23:39

inače one petrovljeve ideje da bi političari trebali radit za minimalac su mi teško populističko sranje... to je put do negativne selekcije ili lopova

_________________
Izbori - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by L'âme 8/11/2015, 23:40

neoliberalni_placenik wrote:
ostrakon wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:Petrov nije konzervativac, pobogu...
kako nije? vjernik, bivši član HRASTa, govori protiv pederskih brakova i usvajanja djece, želi ostanak vjeronauka u školi.. protiv legalizacije pobačaja..
ORAH je sa druge strane ideološki lijevo. PEtrov je klasični konzervativac i to pravi,
Kao takav je posve ok i kao premijer.
kažem Petrov klasični američki republikanac.. konzervativan(desno) ideološki i desno je ekonomski(za veću ulogu tržišta i manju ulogu države,) .. iako je njegova koalicija šarena.
pa SDP je ekonomski desniji i liberalniji od HDZa
onaj Marić, ajme
to je istina, upravo zbog toga i govorim , pošto je i Petrov rekao da je EKONOMIJA VAŽNIJA OD IDEOLOGIJE KOD NAS, zbog toga će lakše SDP i Most u koaliciju.. SDP će lakše provesti reforme(ionako će opuštati HDZovu rodbinu, a udruge koje su SDPove, jednostavno će sjebati) nego HDZ
zaboravljas tko je glavni ekonomski stratrg MOST-a.;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:40

neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:Petrov nije konzervativac, pobogu...
kako nije? vjernik, bivši član HRASTa, govori protiv pederskih brakova i usvajanja djece, želi ostanak vjeronauka u školi.. protiv legalizacije pobačaja..

ORAH je sa druge strane ideološki lijevo. PEtrov je klasični konzervativac i to pravi,
Dobro, to se mora fino razdvojiti. Konzervativan je, da.

Ideološki je to, a ekonomski je to. Ne može se i ne smije miješati jedno s drugim.


Jedino što mi večeras fali je "SAMO TRPAJ!" :^0


Last edited by Fénix on 8/11/2015, 23:40; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:40

marcellus wrote:
Petrov priča komunističke gluposti, možda je konzervativno odgojen i iz konzervativne sredine. On će pokrenuti proizvodnju?

Ne samo proizvodnju, program MOSTa je zaposliti 55.000 ljudi u poljoprivredi. Po 1 čovjeka na 14 hektara, a toliko ima neobrađene zemlje da se može zaposliti 55.000 samo u poljoprivredu. A država će garantirati otkup.

Pročitaj program, imaju još dobrih ideja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 8/11/2015, 23:40

RayMabus wrote:
Brain32 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
red wolf wrote:Ovo postaje sve zanimljivije...U ovom tre nutku SDP ako mu se preidruže glasovi IDS-a i partnera ima više mandata nego HDZ i njegovi partneri...HDZ - 57 ( 3 dijaspora ) i SDP ( 58 )...
sve jedno, MOST odlučuje koaliciju, moja procjena je ipak veće šanse za koaliciju SDP/MOST, čak i Grčić ih moli na koljenima još prije izbora, dok HDZ ih je vrijeđa.. iako je Petrov ideološki konzervativac, i to desniji od HDZovaca, njemu su prioritet reforme
Da, tom linijom i ja razmišljam...

Kako će Hrvatskom vladati Domoljubna koalicija od 8 stranaka koje se već ne slažu

Ako tako dakle funkcioniraju četiri partnera, od kojih su tek dva (SDP i HNS), strateška i vode državu, i ako znamo kako je (ne)funkcionirala Račanova šestorka, s pravom se treba pitati kako će tek izgledati ako HDZ-ova Domoljubna koalicija Tomislava Karamarka osvoji vlast.
Tu koaliciju čini, naime, čak osam stranaka - HDZ, HSS, HSP AS, BUZ, ZDS, HDS, HSLS i Hrast. Ako pobijede, bit će to najšira koalicijska vlada koju smo imali. O zajedničkom programu oko kojeg su okupili svoj savez za vođenje države ne znamo apsolutno ništa. Iako još ne znamo niti datum izbora, domoljubni partneri već sada ne skrivaju međusobna neslaganja. HDZ-ovac Ivan Šuker istupe HSLS-ovog ekonomskog stratega Josipa Budimira, koji bi mogao postati novi ministar gospodarstva, optužio je da se služi - reklamnim štosevima!

Veći je problem, međutim, to što se rješenja o pojedinim problemima među Karamarkovim partnerima toliko razlikuju da je pitanje kako ih pomiriti. Liberali smatraju da nam ne treba Ministarstvo branitelja, što sigurno ne odgovara političkim “pokroviteljima” šatora u Savskoj, a Karamarko daje i obećanja da će njegova vlada Zakon o braniteljima pretvoriti u Ustavni. HSLS bi, recimo, smanjivao i mirovine ako treba, a za partnere iz Bloka umirovljenika takva bi odluka vjerojatno bila ravna nacionaloj izdaji.
HSP AS je za tri stope poreza, a Karamarko govori o ‘flat taxu’, HDZ najavljuje rezanje općina, a tome se pak protivi HSS koji se zauzima i za smanjenje poreza na hranu, o čemu HDZ šuti. Uz to, HDZ najavljuje reforme i uštede, a HSS bi opet poticaje za svaku kravicu i svaki hektar… Čak i kad HDZ, kao što je najavljeno, krajem lipnja na sastanku Predsjedništva blagoslovi gospodarski program koji im pišu partneri iz njemačkog IFO instituta, čini se da ih tek nakon toga čeka glavni posao - usuglasiti ga u zajednički program s ostalih sedam partnera. I ono mnogo važnije - provoditi ga sljedeće četiri godine.
Ne čudi zato što predsjednik HSS-a Branko Hrg zagovara manje resora jer se, kako je priznao, koalicijski partneri često ponašaju kao rogovi u vreći.
Zna Hrg da takva vreća ne može dugo izdržati. Pogotovo ne četiri godine.

http://www.jutarnji.hr/kako-ce-zemljom-vladati-domoljubna-koalicija-od-8-stranaka-koje-se-vec-ne-slazu/1351907/
HDZ je gotov ....ovo nije HDZ nego nekakva domoljubna koalicija a sad da još koaliraju i sa MOSTom koji traži rezove i reforme ....PA RASPALI BI SE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 23:41

marcellus wrote:inače one petrovljeve ideje da bi političari trebali radit za minimalac su mi teško populističko sranje... to je put do negativne selekcije ili lopova
iskreno ja sam da se riskira, nemamo što izgubiti.. ionako smo do sada imali isto negativnu selekciju i lopove unatoč tome što je ekipa imala par tisuća € plaće
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 18 Empty Re: Izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 44 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum