ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori

Page 21 of 44 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Next

Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 9/11/2015, 00:03

r_nevjesta wrote:
marcellus wrote:niti jedan šef HDZ-a nema šanse u hrvatskim medijima proći dobro osim ako ga nije birao Jutarnji list na čelo HDZ-a i medijska carstva. A oni su izabrali i Sanadera i Milanovića.
čekaj, pa zar nije dnevno.hr najveći i najutjecajniji medij u Hrvata? :P
Karamarko ima nesretnu medijsku auru izgleda, nije atraktivan medijima, nedostaje mu čvrst i izravan pogled, osmijeh, elokvencija, uvijek drži facu kao da je sutra smak svijeta, iako je imao čak i nekoliko duhovitih replika Zokiju

politika je danas show business, a petrov je mlad, lijep, elokventan i doktor. karamarko nije mlad, nije lijep, mutav je i policajac je. Koga će ljudi birat? Klasični problem s demokracijom.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 9/11/2015, 00:03

Ovi Petrina je lud ka kupus ...bit će cirkusa ovdje u Dalmaciji očito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by veber 9/11/2015, 00:04

marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati
realno, gledali bi si tko kome krade. možda najbolje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 9/11/2015, 00:04

marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati


Amen, veliku koaliciju sam podržao jučer. Skinimo ovu demokratsku kulisu do kraja.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 9/11/2015, 00:04

marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati
HA HA HA ONI IMAJU TOLIKO UHLJEBA DA JE TO TEHNIČKI NEMOGUĆE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 00:05

epikur37 wrote:
r_nevjesta wrote:
epikur37 wrote:Vjerujem  da je tako al ti si sejo već u konzervativnom ruhu i bez lijevih podbadanja...jednostavno prepoznajemo te kao svoju al te puštamo jer si individualac i plahe naravi ... :)
da vaša? ja sam samo mamina i tatina :D

Dobra curica :)

Iskreno, izvan ove forumske zezancije i nabrijavanja imam dojam da si napravila jednu kvalitativnu promjenu kad je svjetonazor u pitanju. Ništa radikalno ali dovoljno da se stvari počnu gledati iz druge perspektive...

još kad bi vam uspjelo da ezekijela i mene preodgojite, ali nećete nikada, nikada... ni batinama, ni medom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by dzango 9/11/2015, 00:07

veber wrote:
bogomdani wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
Nema veze može sutra opet pokušati...jednom će dobit :D
bum ja svratio.
da ženska ne pati.
ti bas obozavas placati alimentacije lol! ..no dobro...djeca su djeca,a ovo mozda bude i tvoje... king
imam para. disperzija je dobra.
sva su moja.
Daj onda priznaj i moju, da se malo ogrebem.

_________________
Izbori - Page 21 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 9/11/2015, 00:07

MIlanović neće ulazit u koaliciju sa Karamarkom. Ne pada mu na pamet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 00:07

marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati
To će biti najbolja stvar u povijesti Hrvatske i sve maske će pasti. Mogu i čmarsrbe uzeti isto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 9/11/2015, 00:07

RayMabus wrote:23:55 U Hrvatskoj se sve daje za fotelje", kazao je.

čovjek iz stranke koja sudjelovanje u vladi uvjetuje foteljom premijera, iako ima tri puta manje mandata od potencijalnog partnera...

_________________
Izbori - Page 21 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by L'âme 9/11/2015, 00:08

marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati
i to je opcija..vlast po svaku cijenu..ali najprije idu krtice u akciju ;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 9/11/2015, 00:09

ostrakon wrote:
epikur37 wrote:
r_nevjesta wrote:
epikur37 wrote:Vjerujem  da je tako al ti si sejo već u konzervativnom ruhu i bez lijevih podbadanja...jednostavno prepoznajemo te kao svoju al te puštamo jer si individualac i plahe naravi ... :)
da vaša? ja sam samo mamina i tatina :D

Dobra curica :)

Iskreno, izvan ove forumske zezancije i nabrijavanja imam dojam da si napravila jednu kvalitativnu promjenu kad je svjetonazor u pitanju. Ništa radikalno ali dovoljno da se stvari počnu gledati iz druge perspektive...

još kad bi vam uspjelo da ezekijela i mene preodgojite, ali nećete nikada, nikada... ni batinama, ni medom

Ezekiela se ne može preodgojiti  kao komad drveta je, panj negdje sa strane kolskog puta.

Ti ćeš se već sam podesiti s godinama, doduše ne tako pronicavo i zrelo kao neve ali oportunistički da.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 00:09

marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati
kojem čvrstom stavu, u onom što su ovjerili samo piše da nezavisni zastupnici neće pojedinačno koalirati, nego kao grupa MOST
koalicija nikad nije bila isključena, to je bio samo medijski spin, par stranica unatrag ima kopija ovjerenog dokumenta pa pročitaj što piše
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by veber 9/11/2015, 00:09

dzango wrote:
veber wrote:
bogomdani wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
Nema veze može sutra opet pokušati...jednom će dobit :D
bum ja svratio.
da ženska ne pati.
ti bas obozavas placati alimentacije lol! ..no dobro...djeca su djeca,a ovo mozda bude i tvoje... king
imam para. disperzija je dobra.
sva su moja.
Daj onda priznaj i moju, da se malo ogrebem.
bre, deca su u pitanju.
ne sponzoriram roditelje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 9/11/2015, 00:10

maggie13 wrote:
marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati
i to je opcija..vlast po svaku cijenu..ali najprije idu krtice u akciju ;)

pa iskreno i to je bolje od uključivanja diletanata, most čak nije niti stranka, to je nakupina ljudi koji su izbačeni iz drugih stranaka i koje baš ništa ne povezuje osim želje za vlašću

_________________
Izbori - Page 21 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 00:11

Raspudić nastavlja prskati: "SDP bude izgubio izbore a HDZ ih ne bude dobio". lol! lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by epikur37 9/11/2015, 00:12

MOST je dalmatinski fenomen, činjenica je da je ova regija postala politički najvitalnija i počinje određivati kurs...

Doduše tu su najbolgatiji gradovi i općine, cirkulacija ljudi i usluga pa je i logično.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by L'âme 9/11/2015, 00:12

marcellus wrote:
maggie13 wrote:
marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati
i to je opcija..vlast po svaku cijenu..ali najprije idu krtice u akciju ;)

pa iskreno i to je bolje od uključivanja diletanata, most čak nije niti stranka, to je nakupina ljudi koji su izbačeni iz drugih stranaka i koje baš ništa ne povezuje osim želje za vlašću
ne bih to tako uopcila...ima i takvih,ali vecina su neka vrsta idealista..samo sto me petrov podsjeca malo na mladog drazena..:)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by RayMabus 9/11/2015, 00:12

marcellus wrote:
maggie13 wrote:
marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati
i to je opcija..vlast po svaku cijenu..ali najprije idu krtice u akciju ;)

pa iskreno i to je bolje od uključivanja diletanata, most čak nije niti stranka, to je nakupina ljudi koji su izbačeni iz drugih stranaka i koje baš ništa ne povezuje osim želje za vlašću
Samo se ti tješi ....HDZ uhljebi lete , HDZ propada kao stranka , to su ujedno i reforme smanjuje se broj uhljeba samo je trik šta su svi HDZ , SDP kolalira sa MOSTom koji traži reforme ....Hrvati dobivaju reforme , uhljebi se masovno otpuštaju , HDZ kao stranka ide u pičku materinu gdje joj je i mijesto.

Svi happy.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by dzango 9/11/2015, 00:12

marcellus wrote:
maggie13 wrote:
marcellus wrote:realno, ako petrov ostane pri "čvrstom stavu", sdp i hdz će možda i ići na varijantu velike koalicije i njega jednostavno odjebati
i to je opcija..vlast po svaku cijenu..ali najprije idu krtice u akciju ;)

pa iskreno i to je bolje od uključivanja diletanata, most čak nije niti stranka, to je nakupina ljudi koji su izbačeni iz drugih stranaka i koje baš ništa ne povezuje osim želje za vlašću
Ovi do sad vam sve suvi eksperti.

_________________
Izbori - Page 21 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by Guest 9/11/2015, 00:13

epikur37 wrote:doduše ne tako pronicavo i zrelo kao neve ali oportunistički da.
ne razumijem na što ciljaš s njom?
ja ne vidim te promjene
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 21 Empty Re: Izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 44 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum