ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori

Page 11 of 44 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Next

Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by marcellus 8/11/2015, 22:27

nego kad se pribroji dijaspora i dođu glasovi iz pripizdina hadezej će imat 67 mandata... cca... a SDP oko 52-53... i sad odite vidjet što je marčelo prognozirao na onoj temi "prognoze"...

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:28

bogomdani wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
bogomdani wrote:
neoliberalni_placenik wrote:sve jedno, nema nove vlade bez MOSTa...

računaj da SDP+IDS su 57 mandata.. HDZ je 60, ili 63 sa dijasporom... dakle odnos je 63vs57...

Onda mostovih 17 mandata odlučuje sastavljanje vlade.
cek cek dok vrhuska ponaosob primi nekoliko milijuna Ojra na svoje racune,da vis kako ce se trgovati postocima...


treba 76 mandata..

HDZ recimo da dodje do 65... opet gdje će nabaviti 11? kod manjina može dobiti 4 koliko sam shvatio.. fali još 7.. dakle žz ništa.. bandić 2... fali opet 5. .. HDSBB .. opet nemože--- opet treba MOST

SDP.. neka padne na 50... +5... IDS.. to je 55.. +17most.. =72... fali 5.. manjine 4...  .. uglavnom i njima treba MOST.

opet MOST odlučuje
yoda..odlucuju oni koji daju novac...uostalom gledaj i cudi se sto se bude dogadjalo...necu se ponavljati o licitaciji i kupovini..

ma neka se kupuje jebe me se :D kako rekoh ne vjerujem da niti most niti itko može spasiti državu, u se i svoje kljuse, mislio sam se između MOSTa i ŽZa, cilj mi je samo bio staviti Karamarka i Zokija na aparate.. da , obojica su na respiratorima jer dobijaju kisik preko MOSTa, a jednoga će MOST iskopčati sa aparata
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:28

r_nevjesta wrote:
ostrakon wrote:Božo Petrov upravo drži konferenciju i kaže da je ovo jedan od trenutaka u životu važniji od javnobilježničkih ovjera, kad treba donjeti odgovornu odluku te poziva sve stranke da izgrade bolju budućnost i podnesu žrtvu.
eto, kao što sam i napisala, Petrov je odmah postao 'odgovoran' političar koji Hrvate ne želi izlagati nestabilnoj parlamentarnoj situaciji i nepotrebnim troškovima :D
pa on je za štednju, ponovni izbori bi doista bili velik trošak
ako još uspije ispregovarati rezove koje zagovara dobit ćemo priliku i da produbimo recesiju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:28

marcellus wrote:nego kad se pribroji dijaspora i dođu glasovi iz pripizdina hadezej će imat 67 mandata... cca... a SDP oko 52-53... i sad odite vidjet što je marčelo prognozirao na onoj temi "prognoze"...
zar nije dijaspora uključena u 63 mandata?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:29

ostrakon wrote:
r_nevjesta wrote:
ostrakon wrote:Božo Petrov upravo drži konferenciju i kaže da je ovo jedan od trenutaka u životu važniji od javnobilježničkih ovjera, kad treba donjeti odgovornu odluku te poziva sve stranke da izgrade bolju budućnost i podnesu žrtvu.
eto, kao što sam i napisala, Petrov je odmah postao 'odgovoran' političar koji Hrvate ne želi izlagati nestabilnoj parlamentarnoj situaciji i nepotrebnim troškovima :D
pa on je za štednju, ponovni izbori bi doista bili velik trošak
ako još uspije ispregovarati rezove koje zagovara dobit ćemo priliku i da produbimo recesiju
Treba stimulirati potrošnju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by dijagram 8/11/2015, 22:29

ajme ove milanke jes propala, ni yoda to vise ne bi
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by kaya 8/11/2015, 22:29

Očekivano, prodao se za 5 minuta. Ovi hdz-ovci zbilja nisu zdravi , Milošević i ekipa već smišljaju sto će ukrasti a ovi članovi umiru od sreće i pjevaju iz svega glasa. Jadni. Oni zbilja misle da su ovi dobronamjerni.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:30

neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:nego kad se pribroji dijaspora i dođu glasovi iz pripizdina hadezej će imat 67 mandata... cca... a SDP oko 52-53... i sad odite vidjet što je marčelo prognozirao na onoj temi "prognoze"...
zar nije dijaspora uključena u 63 mandata?
Pa sad je reklo na tv da jest...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:30

Fénix wrote:
ostrakon wrote:
r_nevjesta wrote:
ostrakon wrote:Božo Petrov upravo drži konferenciju i kaže da je ovo jedan od trenutaka u životu važniji od javnobilježničkih ovjera, kad treba donjeti odgovornu odluku te poziva sve stranke da izgrade bolju budućnost i podnesu žrtvu.
eto, kao što sam i napisala, Petrov je odmah postao 'odgovoran' političar koji Hrvate ne želi izlagati nestabilnoj parlamentarnoj situaciji i nepotrebnim troškovima :D
pa on je za štednju, ponovni izbori bi doista bili velik trošak
ako još uspije ispregovarati rezove koje zagovara dobit ćemo priliku i da produbimo recesiju
Treba stimulirati potrošnju.
tako da Hrvati sa lovom kojom će se zadužiti, da lovu ne troši cijela Hrvatska, nego HDZ/SDP uhljebi, koji će trčati sa tom lovom kupovati u njemačkim trgovinama, njemačku uvoznu robu.. a dugove će vraćati svi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by kaya 8/11/2015, 22:31

Pa znamo sto si prognozirao , ah sto reci, u pravu si bio.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Brain32 8/11/2015, 22:31

kaja_333 wrote:Očekivano, prodao se za 5 minuta. Ovi hdz-ovci zbilja nisu zdravi , Milošević i ekipa već smišljaju sto će ukrasti a ovi članovi umiru od sreće i pjevaju iz svega glasa. Jadni. Oni zbilja misle da su ovi dobronamjerni.
Pa i ja bi slavio da me čeka posao u "Agenciji za nešto" fino soma ojra mjesečno stiže s nepoznate adrese, di nećeš slavit...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:31

pa nije nitko od njih na vlasti.. trebat će koalicija sa MOSTom , izgledno je, čak i HDZu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:31

zapravo sad sam pročitao ovjerenu izjavu Petrova, u njoj se ne tvrdi da neće koalirati, nego da članovi nezavisne liste mosta neće pojedinačno koalirati, dakle zajednička koalicija mosta nije nikad bila upitna, sve legalno, tko vam kriv što niste čitali što piše sitnim slovima

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:32

Brain32 wrote:
kaja_333 wrote:Očekivano, prodao se za 5 minuta. Ovi hdz-ovci zbilja nisu zdravi , Milošević i ekipa već smišljaju sto će ukrasti a ovi članovi umiru od sreće i pjevaju iz svega glasa. Jadni. Oni zbilja misle da su ovi dobronamjerni.
Pa i ja bi slavio da me čeka posao u "Agenciji za nešto" fino soma ojra mjesečno stiže s nepoznate adrese, di nećeš slavit...
a djeca do 5. koljena osigurana,kojih 5-10 milijuna na racunu,,, lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by dijagram 8/11/2015, 22:32

kaja_333 wrote:Očekivano, prodao se za 5 minuta. Ovi hdz-ovci zbilja nisu zdravi , Milošević i ekipa već smišljaju sto će ukrasti a ovi članovi umiru od sreće i pjevaju iz svega glasa. Jadni. Oni zbilja misle da su ovi dobronamjerni.
kajo ti i ja smo za mirelu,al na zalost nije prosla B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Brain32 8/11/2015, 22:32

Fénix wrote:
ostrakon wrote:
r_nevjesta wrote:
ostrakon wrote:Božo Petrov upravo drži konferenciju i kaže da je ovo jedan od trenutaka u životu važniji od javnobilježničkih ovjera, kad treba donjeti odgovornu odluku te poziva sve stranke da izgrade bolju budućnost i podnesu žrtvu.
eto, kao što sam i napisala, Petrov je odmah postao 'odgovoran' političar koji Hrvate ne želi izlagati nestabilnoj parlamentarnoj situaciji i nepotrebnim troškovima :D
pa on je za štednju, ponovni izbori bi doista bili velik trošak
ako još uspije ispregovarati rezove koje zagovara dobit ćemo priliku i da produbimo recesiju
Treba stimulirati potrošnju.
Treba smanjiti poreze na dohodak, reformirati javnu upravu, deregulirati tržište...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:32

neoliberalni_placenik wrote:
marcellus wrote:nego kad se pribroji dijaspora i dođu glasovi iz pripizdina hadezej će imat 67 mandata... cca... a SDP oko 52-53... i sad odite vidjet što je marčelo prognozirao na onoj temi "prognoze"...
zar nije dijaspora uključena u 63 mandata?
Izgleda kako je prednost narasla.


HDZ 63 (+7)

SDP 54 (-2)

MOST 16 (-2)

IDS 5 (+2)

Živi Zid 3 (-2)

HDSSB 2 (0)

Bandić Milan 365 2 (0)


Last edited by Fénix on 8/11/2015, 22:35; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:32

Brain32 wrote:
kaja_333 wrote:Očekivano, prodao se za 5 minuta. Ovi hdz-ovci zbilja nisu zdravi , Milošević i ekipa već smišljaju sto će ukrasti a ovi članovi umiru od sreće i pjevaju iz svega glasa. Jadni. Oni zbilja misle da su ovi dobronamjerni.
Pa i ja bi slavio da me čeka posao u "Agenciji za nešto" fino soma ojra mjesečno stiže s nepoznate adrese, di nećeš slavit...

kako sam rekao, znam jednu državnu agenciju, gdje mi radi frend, gdje 10ak pravnika čekaju početnu plaću od 1000€ netto,(iako netrebaju, jednostavno uhljebljivanje), to im obećano kada HDZ osvoji vlast, ovi dobijaju posao. tu mi frend radi i šefica mu to priča.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Guest 8/11/2015, 22:33

ostrakon wrote:zapravo sad sam pročitao ovjerenu izjavu Petrova, u njoj se ne tvrdi da neće koalirati, nego da članovi nezavisne liste mosta neće pojedinačno koalirati, dakle zajednička koalicija mosta nije nikad bila upitna, sve legalno, tko vam kriv što niste čitali što piše sitnim slovima

lol!
ista stvar kao i onim luzerima u svicarcima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by neva 8/11/2015, 22:33

ostrakon wrote:pa on je za štednju, ponovni izbori bi doista bili velik trošak
ako još uspije ispregovarati rezove koje zagovara dobit ćemo priliku i da produbimo recesiju
ma neće, HDZ će mu dati neki resor koji će ga zabaviti, pa njima neće puno smetati
HDZ-ov gospodarski program je još uvijek jedan od većih misterija, pitajboga za što su oni, ali štednja je sad očito moderna
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by kaya 8/11/2015, 22:33

Ma ne čeka ti njih nista Brain, samo odabranu ekipu starih lopova čeka nesto . Oni se stvarno iskreno vesele jer ne kuže kakvi su ovi zlikovci.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori - Page 11 Empty Re: Izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 44 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum