ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlostavljanje muslimana u Indiji

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 19:10

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Pa ok. Ne vidin kakve to veze ima s bilo čime. Ja ću emanicipaciju srušit a šta će ovih 96% radit baš me brige. Hindusi su svakako patrijajarni pa onda : Samo trpaj.
Trpaj,stvori kaos,iz kaosa opet stvori red,nametni New Age religion s novim postulatima koji će stvorit premisu iz drevnih paganskih religija.Nemoral i razvrat,Sodoma i Gomora, onda ništa od patrijarhata i uništenja emancipacije.
Emanicipacija će se svakako urušit. Oće li doć patrijah ili ravnopravno društvo ( ovo sada to nije jer u matrijahu žene vladaju ) to meni nije bitno.

Meni je bitno samo : Uništi emanicipaciju.

Ćuj New age religija al u kojoj nema vladavine žena nego stvarna ravnopravnost , pa ok može je rje i tu emanicipacija srušena.
Ajde napokon da se složimo oko nečeg.Da ravnopravnost i individualizam,bez prevlasti patrijahalnog ni matrijahalnog društva,ali u tom new ageu,prestat će postojat brak kao takav,onakvog kavog ga poznajemo danas.
Legalizacija poligamije i poliandrije.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 19:16

Pa ono udariš matrijarh patrijarhom pa se oni ponište i dobiješ neku normalu.

Nisan za patrijah nego ravnopravno društvo no ako moram birat između matrijaha i patrijaha onda bolje patrijarh.

Patrijarh nije savršen al se bar nesamouništava kao matrijarh.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 19:20

Ajd Ray,šta se buniš.Europa pretvorena u jedno veliko Zrće,čak bi i ti mogao u tome uživat.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 19:31

Ne zanimaju me žene u matrijaharnoj imperiji. Matrijarh teži k tome da potčini muškog.

Mogu samo dobit šaku u glavu ili metak u čelo s menom takve kakve jesu i kako im je sistem dao ovlasti.

Neka njijh šta dalje a sistem nek se nastavi urušavat ( krah nataliteta , trpačina patrijarhom ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 20:30

Veselju nikad kraja

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/600721/tri-nove-eksplozije-na-sri-lanki-tijekom-racija-doslo-do-pucnjave-pronaeni-su-eksplozivi-isis-ove-uniforme-i-zastave-nekoliko-muskaraca-osumnjicenih-za-terorizam-se-raznijelo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 21:06

RayMabus wrote:Veselju nikad kraja

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/600721/tri-nove-eksplozije-na-sri-lanki-tijekom-racija-doslo-do-pucnjave-pronaeni-su-eksplozivi-isis-ove-uniforme-i-zastave-nekoliko-muskaraca-osumnjicenih-za-terorizam-se-raznijelo
Ovo je odlično,samo šteta potrošenog potencijala.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 19/5/2019, 11:45

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 27781486_1207816962683775_1316140235_n.png?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-vie1-1
 Potpuno sam zaboravio na ovo.Evo kako muslići raspizde hinduse.
Bio sam previše zaokupljen drugim stvarima,tak da mi je hindu-muslić sukob izašao iz fokusa.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by jastreb 19/5/2019, 12:07

סמאל wrote:
RayMabus wrote: istočnjačkih gnozi ?   
 
:tu
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 9/8/2019, 11:27

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Znači,zaprimiš zahtjev za Green Card,naravno,prije toga obećaš im brda i doline,a onda službenik na terenu izabere profil potrebnih ljudi.
Službenik će sljedit naputak a on bi bio od prilike,,izabrat obitelj sa što više djece,po mogućnosti poljoprivrednike,one koji kad jednom dođu u Hrvatsku,neće imati ambicije da idu negdje dalje''
Kad ih izvučeš iz blatnjave kućice,te im dodjeliš praznu kuću u Lici ili Slavoniji,sa dosta zemlje,oni će bit presretni,kao da su došli u raj.
Dakle,ti sam izabireš koga primaš u državu a ne pustiš stihijsko useljavanje.
Tako šta nećeš radit dok ti na vrata kuca par tisuća kozojeba.

Ono već ti i sami dolaze i ćemu sad odlaženje u Indiju i dodatno dovlačenje cigana ? Nema nikakvog smisla.
Samo da uspavanog Ashtara podsjetim o čemu smo ranije pričali... :D
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 4 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum