ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlostavljanje muslimana u Indiji

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:57

https://hinduexistence.org/2019/04/22/sri-lanka-jihadi-suicide-bombers-hit-churches-on-easter-world-must-be-united-against-radical-islam/

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by Guest 26/4/2019, 16:57

Naslov mi mio..u detalje neću...Inače Imbusi odnosno Indijci su jedni od najinteligentnijih naroda na svijetu..Imaju brutalne skole i univerzitete,jako su otvoreni i skloni timskom radu,imaju potpuno zaokruzeno domacu filmsku industriuju,i nerijetko snimaju hrpe filmova,sto nije neko cudo,ali kad film traje 24-25 sati,onda je to neshto..uZ Pakše,najcjenjeniji ITovci u svijetu,cesto kao CEOi i chief-in charge IT cijelih Divižna..
Vrlo brutalni kad se naljute.. :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:58

Trpačina hindusima mi je na vrhu liste prioriteta,jer oni ne vole Jehovu,niti su njegovo pogonsko gorivo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:03

Najsmješnije od svega što sam čuo od ovih Indijaca,misle kako je Srbija ruska regija na Sibiru. lol! ali,zahvaljujući nogometu i Kolindi,znaju za Hrvatsku.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by Guest 26/4/2019, 17:09

סמאל wrote:Najsmješnije od svega što sam čuo od ovih Indijaca,misle kako je Srbija ruska regija na Sibiru. lol! ali,zahvaljujući nogometu i Kolindi,znaju za Hrvatsku.

Nije nesto,ali dusu raduje...skromnima.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 17:16

Nek se Dravidi kolju među sobom

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Dravidian_subgroups
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:22

RayMabus wrote:Nek se Dravidi kolju među sobom

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Dravidian_subgroups
Neka se kolju,takođe ih u tome podržajem,ali imam ja i druge paralelne planove.
Reci mi Ray,kako vidiš odnos emancipacije i istočnjačkih gnozi ? :cleanteeth Kama Sutra umjesto vjeronauka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 17:24

Ograda ti je između Pakistana i Indije cijelom dužinom. Zato ti hindusi neće krenit u tom smjeru ( poviše je Tibet kao prirodna prepreka ).

Ima 200 miljona muslimana u Indiji i kad se zakaće eto novih islamskih kozojeba na balkanskoj ruti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:33

RayMabus wrote:Ograda ti je između Pakistana i Indije cijelom dužinom. Zato ti hindusi neće krenit u tom smjeru ( poviše je Tibet kao prirodna prepreka ).

Ima 200 miljona muslimana u Indiji i kad se zakaće eto novih islamskih kozojeba na balkanskoj ruti.

Cigani iz Indije su buduća jeftina radna snaga na Balkanu.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/zadar/clanak/id/600636/39vozim-bager-dobro-zaraujem-djeca-se-ni-ne-sjecaju-alepa-ali-nije-bilo-lako-sirijska-obitelj-zeli-ostati-u-zadru-tu-je-sada-njihov-dom-no-u-prici-postoji-i-jedan-veliki-problem

Jedino šta se neće zadržat ode jer su male plaće a život skup.
Zadržat će se minimalno 5 god. a do tad će doć drugi.Ove šaljemo gore dalje na sjever i pripremamo nove.
Indijci i hindusi i muslimani,jako rano ulaze u te dogovorene brakove,te vrlo rano postaju roditelji,6-7 djece sasvim normalno imat a nerijetko i preko 10.
Mnogi žive u bjedi i siromaštvu,kućicama od pljuvačke i blata sa podovima od zemlje gdje svaka malo veća kiša prodire u kuće,ali zanimljivo da imaju internet.
Šta ti misliš kad jednog takvog iz blatnjave kućice dovedeš i naseliš u Slavoniju,pa to je za njega kao nekom našem kad ode u Norvešku.
Samo ima jedan mali problem.Svi ovi hindusi s kojima sam pričao i ubjedio ih kako ih čeka bolji život u Europi,boje se zaputit na tako dalek put,jer moraju preći preko neprijateljskih muslimanskih zemalja a ne vide na koji način da se dokopaju Europe,te bi oni svi radije ipak u Ameriku.

Znam za taj problem,kao što vidiš,već sam ranije napisao.
Kad sam prezentirao moj plan na crnom koncilu,upravo sam spomenuo taj problem.Strah Indijaca u prolazu preko muslimanskih zemalja,te njihov interes za Ameriku a ne Europu.
Dakle,da ne dužim.Dovest na vlast onu političku opciju koja će vodit kvalitetnu migrantsku politiku i tad stvoriti zakonske okvire za otvaranje migracijskih ureda i izravnog zaprimanja i odobravanja zahtjeva za azil u matičnoj zemlji.
Nakon toga,dopremit ih brodom do Europe.
Mislim kako će i Filpini na neki način bit uključeni u cijeli taj proces.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by Guest 26/4/2019, 17:37

ćušpajz pravis..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by prckov 26/4/2019, 17:38

in the meantime Portugal's left party organized stand up conmedy  titled - "Europe is not white"


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 17:39

Previše brljaviš u tim tvojim strategijama. Moć jednostavnosti. Nakotili se i sad će se pobit radi resursa. 200 miljona muslimana ima u Indiji.

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 India-population-pyramid-2016

Imat ćeš novi izbjeglički muslimanski val prema Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:40

Znači,zaprimiš zahtjev za Green Card,naravno,prije toga obećaš im brda i doline,a onda službenik na terenu izabere profil potrebnih ljudi.
Službenik će sljedit naputak a on bi bio od prilike,,izabrat obitelj sa što više djece,po mogućnosti poljoprivrednike,one koji kad jednom dođu u Hrvatsku,neće imati ambicije da idu negdje dalje''
Kad ih izvučeš iz blatnjave kućice,te im dodjeliš praznu kuću u Lici ili Slavoniji,sa dosta zemlje,oni će bit presretni,kao da su došli u raj.
Dakle,ti sam izabireš koga primaš u državu a ne pustiš stihijsko useljavanje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by prckov 26/4/2019, 17:42

prckov wrote:in the meantime Portugal's left party organized stand up conmedy  titled - "Europe is not white"

she is running for the European parliament election through the far left Portuguese party LIVRE  study

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 17:43

סמאל wrote:Znači,zaprimiš zahtjev za Green Card,naravno,prije toga obećaš im brda i doline,a onda službenik na terenu izabere profil potrebnih ljudi.
Službenik će sljedit naputak a on bi bio od prilike,,izabrat obitelj sa što više djece,po mogućnosti poljoprivrednike,one koji kad jednom dođu u Hrvatsku,neće imati ambicije da idu negdje dalje''
Kad ih izvučeš iz blatnjave kućice,te im dodjeliš praznu kuću u Lici ili Slavoniji,sa dosta zemlje,oni će bit presretni,kao da su došli u raj.
Dakle,ti sam izabireš koga primaš u državu a ne pustiš stihijsko useljavanje.
Tako šta nećeš radit dok ti na vrata kuca par tisuća kozojeba.

Ono već ti i sami dolaze i ćemu sad odlaženje u Indiju i dodatno dovlačenje cigana ? Nema nikakvog smisla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:44

RayMabus wrote:Previše brljaviš u tim tvojim strategijama. Moć jednostavnosti. Nakotili se i sad će se pobit radi resursa. 200 miljona muslimana ima u Indiji.

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 India-population-pyramid-2016

Imat ćeš novi izbjeglički muslimanski val prema Europi.
Znam da se to čini brljavljenje,jer ovako,,s brda s dola'' nema previše nekog smisla,ali to je zapravo opsežan elaborat.
Zar ti misliš da bih se ja bakćao i laprdao sa svim tim Indijcima,da nemam potporu mojih kolega.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 17:48

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Previše brljaviš u tim tvojim strategijama. Moć jednostavnosti. Nakotili se i sad će se pobit radi resursa. 200 miljona muslimana ima u Indiji.

Imat ćeš novi izbjeglički muslimanski val prema Europi.
Znam da se to čini brljavljenje,jer ovako,,s brda s dola'' nema previše nekog smisla,ali to je zapravo opsežan elaborat.
Zar ti misliš da bih se ja bakćao i laprdao sa svim tim Indijcima,da nemam potporu mojih kolega.
Da ali kompliciraš. Jednostavno natrpaš Evropu muslimanima i to pukne i onda neće više muslimane pa trpaju sve druge uključujući i hinduse. Idi prirodnim tokom. Ne kompliciraj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:48

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Znači,zaprimiš zahtjev za Green Card,naravno,prije toga obećaš im brda i doline,a onda službenik na terenu izabere profil potrebnih ljudi.
Službenik će sljedit naputak a on bi bio od prilike,,izabrat obitelj sa što više djece,po mogućnosti poljoprivrednike,one koji kad jednom dođu u Hrvatsku,neće imati ambicije da idu negdje dalje''
Kad ih izvučeš iz blatnjave kućice,te im dodjeliš praznu kuću u Lici ili Slavoniji,sa dosta zemlje,oni će bit presretni,kao da su došli u raj.
Dakle,ti sam izabireš koga primaš u državu a ne pustiš stihijsko useljavanje.
Tako šta nećeš radit dok ti na vrata kuca par tisuća kozojeba.

Ono već ti i sami dolaze i ćemu sad odlaženje u Indiju i dodatno dovlačenje cigana ? Nema nikakvog smisla.
Za tebe nema,jer tebi odgovaraju muslićki kozojebi koji će pomoć Jehovi na rekonkonkvistaciji Europe,ali meni i mojim kolegama ima smisla.Jehovi je svejedno tko će vladat Europom,kršćani ili muslimani,samo da pobjedi sekularizam a dovođenjem Kineza i Indijaca stvara se protu teža.
Sjeti se malo što sam prije nekog vremen,(godinu-dvije) govorio o Kinezima.Evo,jesu li počeli dolazit u Hrvatsku.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:50

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Previše brljaviš u tim tvojim strategijama. Moć jednostavnosti. Nakotili se i sad će se pobit radi resursa. 200 miljona muslimana ima u Indiji.

Imat ćeš novi izbjeglički muslimanski val prema Europi.
Znam da se to čini brljavljenje,jer ovako,,s brda s dola'' nema previše nekog smisla,ali to je zapravo opsežan elaborat.
Zar ti misliš da bih se ja bakćao i laprdao sa svim tim Indijcima,da nemam potporu mojih kolega.
Da ali kompliciraš. Jednostavno natrpaš Evropu muslimanima i to pukne i onda neće više muslimane pa trpaju sve druge uključujući i hinduse. Idi prirodnim tokom. Ne kompliciraj.
Zanimljivo,to isto su mi čak i neki moji rekli,da trebam bit strpljiv,srećom,ima onih koje uspijem na neki način uvjerit u ispravnost mog viđenja. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 17:53

Pa kompliciraš. Pusti stvari da se odvijaju prirodnim tokom.

I za tvoju informaciju hindusi nisu sekularni , cijeli njihov društveni poredak je religija od kasti pa nadalje.

Nešto si falija očito ćin pričaš o sekularnom hinduizmu. To ne postoji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:58

RayMabus wrote:Pa kompliciraš. Pusti stvari da se odvijaju prirodnim tokom.

I za tvoju informaciju hindusi nisu sekularni , cijeli njihov društveni poredak je religija od kasti pa nadalje.

Nešto si falija očito ćin pričaš o sekularnom hinduiumu. To ne postoji.
Ne,ne,ne.Nisam ja falija,znam ja jako dobro o njihovom kastinskom sustavu,objasnili su mi.Ja pričam o europskom sekularizmu koji će Jehova pokušat ugušit preko islama.
Dovođenjem raznih religijskih i etničkih skupina,onemogućit ćeš dominaciju jedne.Ako imaš 4-5-6 različitih profila ljudi u Europi,tad ćeš puno lakše sprovest  amerikanizaciju europskog društva i stvaranje jedinstvene europske nacije.
Osim toga,meni nije krajnji cilj sekularizam,(sekularizam je alat,kao i islam)već nešto sasvim drugo a tu neću naić na potporu monoteista,već mnogobožaca.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum