ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlostavljanje muslimana u Indiji

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 15:58

RayMabus wrote:Pa kompliciraš. Pusti stvari da se odvijaju prirodnim tokom.

I za tvoju informaciju hindusi nisu sekularni , cijeli njihov društveni poredak je religija od kasti pa nadalje.

Nešto si falija očito ćin pričaš o sekularnom hinduiumu. To ne postoji.
Ne,ne,ne.Nisam ja falija,znam ja jako dobro o njihovom kastinskom sustavu,objasnili su mi.Ja pričam o europskom sekularizmu koji će Jehova pokušat ugušit preko islama.
Dovođenjem raznih religijskih i etničkih skupina,onemogućit ćeš dominaciju jedne.Ako imaš 4-5-6 različitih profila ljudi u Europi,tad ćeš puno lakše sprovest  amerikanizaciju europskog društva i stvaranje jedinstvene europske nacije.
Osim toga,meni nije krajnji cilj sekularizam,(sekularizam je alat,kao i islam)već nešto sasvim drugo a tu neću naić na potporu monoteista,već mnogobožaca.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 16:04

Jesi falija si. Sve te moran učit. U Indiji kad su hindusi u pitanju postoje komunisti ( socijalisti ) i konzervstivci ( hinduistički nacionalizam ). Sama Indija je teokratska država po svom uređenju ( kaste ). Hindusi ako nisu ljevičari to su katolibani žeći nego ovi katolibani iz KC.

To nisu sekularisti sine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:05




Vidiš Ray,ovakve manifestacije ćeš sve više u budućnosti gledat.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 16:08

Meni se čini da si se ti pogubija čim pričaš kako ćeš s hindusima sjebat sekularizam. Hindusi su čista teokracija , cijeli njihov društveni poredak od kasti pa nadalje.

Umij se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:11

RayMabus wrote:Jesi falija si. Sve te moran učit. U Indiji kad su hindusi u pitanju postoje komunisti ( socijalisti ) i konzervstivci ( hinduistički nacionalizam ). Sama Indija je teokratska država po svom uređenju ( kaste ). Hindusi ako nisu ljevičari to su katolibani žeći nego ovi katolibani iz KC.

To nisu sekularisti sine.
Krivo si me shvatio.Nisam ja ni rekao da su oni sekularisti.Naprotiv,konzervativniji su od većine Europljana.Pa ja sam u kontaktu s mnogim i znam o njihovoj netrepeljivosti prema svim sljedbenicima abrahamskih religija a to je ključ svega.
Pa nisu ni muslimani sekularisti,niti su za gay parade a šta misliš zašto onda liberali podržaju njihov dolazak u Europu.
Trebaš gledat širi kontekst.Ne zanima mene niti sekularizam.
Zatvori par Izraelaca,Palestinaca,Turaka,Kurda,Srba i Hrvata u jednu sobu i šta ćeš dobit ?
Gledaj u tom smjeru,mislim da bi ezekiel vrlo dobro shvatio što smjeram. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:17

RayMabus wrote:Meni se čini da si se ti pogubija čim pričaš kako ćeš s hindusima sjebat sekularizam. Hindusi su čista teokracija , cijeli njihov društveni poredak od kasti pa nadalje.

Umij se.
Nemam razlog.Dovedem obitelji koje štuju kult božice Kali,te ih naselim u Liku,šta misliš šta se iz toga može izrodit.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 16:20

Ti ne znaš šta te zanima. Hindusi su idolpoklonici. Kao i stari Rimljani od koga su kršćani preuzeli moljenje prema kipovima. Muslimani su protiv kipova.

Postoje dva Elohima koji imaju ego : Jahve i Adonai. Adonai je bog kipova ( idolopoklonstva ).

Za kršćane se može reči da štuju i Jahvu i Adonai istodobno. Jahvu radi starog zavijeta koji je dio Biblije dakle svege knjige kršćana i Adonai jer su preuzeli kipove iz starih kultura , ono kip djevice Marije i te priče.

Ako utrpaš hinduse da izbije kršćane u biti samo jednog lošeg boga mijenjaš s drugim ( Adona umjesto Jahve ).

Adonai nema svoju religijsku filozofiju , njegova je religija kip.

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Images?q=tbn%3AANd9GcQbsRX5JpciWU307ZmJFjS6P5xXZEhfdd50GoQZShiCgbrAy8Xa

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Totemic

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Idol
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 16:21

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Meni se čini da si se ti pogubija čim pričaš kako ćeš s hindusima sjebat sekularizam. Hindusi su čista teokracija , cijeli njihov društveni poredak od kasti pa nadalje.

Umij se.
Nemam razlog.Dovedem obitelji koje štuju kult božice Kali,te ih naselim u Liku,šta misliš šta se iz toga može izrodit.
Štovanje božice Kali ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:28

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Meni se čini da si se ti pogubija čim pričaš kako ćeš s hindusima sjebat sekularizam. Hindusi su čista teokracija , cijeli njihov društveni poredak od kasti pa nadalje.

Umij se.
Nemam razlog.Dovedem obitelji koje štuju kult božice Kali,te ih naselim u Liku,šta misliš šta se iz toga može izrodit.
Štovanje božice Kali ?
Pa recimo,potpuno nebitno.Nasuprot kršćanske idolotarije i obožavnja djevice Marije,imaš alternativu u obožavanju,,Kali''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:33

RayMabus wrote:Ti ne znaš šta te zanima. Hindusi su idolpoklonici. Kao i stari Rimljani od koga su kršćani preuzeli moljenje prema kipovima. Muslimani su protiv kipova.

Postoje dva Elohima koji imaju ego : Jahve i Adonai. Adonai je bog kipova ( idolopoklonstva ).

Za kršćane se može reči da štuju i Jahvu i Adonai istodobno. Jahvu radi starog zavijeta koji je dio Biblije dakle svege knjige kršćana i Adonai jer su preuzeli kipove iz starih kultura , ono kip djevice Marije i te priče.

Ako utrpaš hinduse da izbije kršćane u biti samo jednog lošeg boga mijenjaš s drugim ( Adona umjesto Jahve ).

Adonai nema svoju religijsku filozofiju , njegova je religija kip.

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Images?q=tbn%3AANd9GcQbsRX5JpciWU307ZmJFjS6P5xXZEhfdd50GoQZShiCgbrAy8Xa

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Totemic

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Idol
Pa baš zato.Kao idolopoklonici su savršena alternativa muslimanima.
Samo,sve to što navodiš nije zapravo cilj,već sredstvo.
Hoće li se Asthari aktivno uključiti u sukob i boriti na nečijoj strani ili će pustit i sve to promatrat sa strane,e pa vidiš,rekao sam ti,nisu Asthari jedini.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 16:34

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Meni se čini da si se ti pogubija čim pričaš kako ćeš s hindusima sjebat sekularizam. Hindusi su čista teokracija , cijeli njihov društveni poredak od kasti pa nadalje.

Umij se.
Nemam razlog.Dovedem obitelji koje štuju kult božice Kali,te ih naselim u Liku,šta misliš šta se iz toga može izrodit.
Štovanje božice Kali ?
Pa recimo,potpuno nebitno.Nasuprot kršćanske idolotarije i obožavnja djevice Marije,imaš alternativu u obožavanju,,Kali''
I ? Šta si dobija s time ? Neće molit krunicu ispri bolnica nego će nosit kip božice Kali u procesiju umisto djevice Marije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:39

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Meni se čini da si se ti pogubija čim pričaš kako ćeš s hindusima sjebat sekularizam. Hindusi su čista teokracija , cijeli njihov društveni poredak od kasti pa nadalje.

Umij se.
Nemam razlog.Dovedem obitelji koje štuju kult božice Kali,te ih naselim u Liku,šta misliš šta se iz toga može izrodit.
Štovanje božice Kali ?
Pa recimo,potpuno nebitno.Nasuprot kršćanske idolotarije i obožavnja djevice Marije,imaš alternativu u obožavanju,,Kali''
I ? Šta si dobija s time ? Neće molit krunicu ispri bolnica nego će nosit kip božice Kali u procesiju umisto djevice Marije.
Slabljenje kršćanstva(među svim ostalim) ali to nije bit.Kad su postavljene figure na šahovskoj tabli,ako mudro povlačiš poteze,nije bitno koliko ćeš figura žrtvovat,ako na kraju uspiješ pojest protivnikovu kraljicu i matirat ga.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:41

Nego Ray,znaš li ti uopće kakvo društvo želiš ? Ok.kraj emancipacije i onda,što dalje ? Imaš li viziju društva,kako bi ono trebalo izgledat ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 16:46

סמאל wrote:Nego Ray,znaš li ti uopće kakvo društvo želiš ? Ok.kraj emancipacije i onda,što dalje ? Imaš li viziju društva,kako bi ono trebalo izgledat ?
A iman. Svijet u kaosu. Ljudi traže odgovore. Mene zanima mojih 4%

RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:49

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Nego Ray,znaš li ti uopće kakvo društvo želiš ? Ok.kraj emancipacije i onda,što dalje ? Imaš li viziju društva,kako bi ono trebalo izgledat ?
A iman. Svijet u kaosu. Ljudi traže odgovore. Mene zanima mojih 4%

Ali nećeš dobit niti tih 4 % ako dobiješ 0,05,možeš bit sretan.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 16:52

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Nego Ray,znaš li ti uopće kakvo društvo želiš ? Ok.kraj emancipacije i onda,što dalje ? Imaš li viziju društva,kako bi ono trebalo izgledat ?
A iman. Svijet u kaosu. Ljudi traže odgovore. Mene zanima mojih 4%

Ali nećeš dobit niti tih 4 % ako dobiješ 0,05,možeš bit sretan.
Ne brini se. Pješadija je na terenu.

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Maxresdefault
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 16:55

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Nego Ray,znaš li ti uopće kakvo društvo želiš ? Ok.kraj emancipacije i onda,što dalje ? Imaš li viziju društva,kako bi ono trebalo izgledat ?
A iman. Svijet u kaosu. Ljudi traže odgovore. Mene zanima mojih 4%

Ali nećeš dobit niti tih 4 % ako dobiješ 0,05,možeš bit sretan.
Ne brini se. Pješadija je na terenu.

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Maxresdefault
Normalno da ne brinem.Zar misliš da je multikulturalistima stalo do njegovanja zatucanih kultura i običaja ?
Mješanje naroda,rasa i religija,stvorit će jednu bezličnu masu koja će bit spremna za New Age religion,pa makar to bio i Braco sa Srebrenjaka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 16:58

Pa ok. Ne vidin kakve to veze ima s bilo čime. Ja ću emanicipaciju srušit a šta će ovih 96% radit baš me brige. Hindusi su svakako patrijaharni pa onda : Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:02

RayMabus wrote:Pa ok. Ne vidin kakve to veze ima s bilo čime. Ja ću emanicipaciju srušit a šta će ovih 96% radit baš me brige. Hindusi su svakako patrijajarni pa onda : Samo trpaj.
Trpaj,stvori kaos,iz kaosa opet stvori red,nametni New Age religion s novim postulatima koji će stvorit premisu iz drevnih paganskih religija.Nemoral i razvrat,Sodoma i Gomora, onda ništa od patrijarhata i uništenja emancipacije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by RayMabus 26/4/2019, 17:05

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Pa ok. Ne vidin kakve to veze ima s bilo čime. Ja ću emanicipaciju srušit a šta će ovih 96% radit baš me brige. Hindusi su svakako patrijajarni pa onda : Samo trpaj.
Trpaj,stvori kaos,iz kaosa opet stvori red,nametni New Age religion s novim postulatima koji će stvorit premisu iz drevnih paganskih religija.Nemoral i razvrat,Sodoma i Gomora, onda ništa od patrijarhata i uništenja emancipacije.
Emanicipacija će se svakako urušit. Oće li doć patrijah ili ravnopravno društvo ( ovo sada to nije jer u matrijahu žene vladaju ) to meni nije bitno.

Meni je bitno samo : Uništi emanicipaciju.

Ćuj New age religija al u kojoj nema vladavine žena nego stvarna ravnopravnost , pa ok može je rje i tu emanicipacija srušena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by IL Risorto 26/4/2019, 17:10

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Pa ok. Ne vidin kakve to veze ima s bilo čime. Ja ću emanicipaciju srušit a šta će ovih 96% radit baš me brige. Hindusi su svakako patrijajarni pa onda : Samo trpaj.
Trpaj,stvori kaos,iz kaosa opet stvori red,nametni New Age religion s novim postulatima koji će stvorit premisu iz drevnih paganskih religija.Nemoral i razvrat,Sodoma i Gomora, onda ništa od patrijarhata i uništenja emancipacije.
Emanicipacija će se svakako urušit. Oće li doć patrijah ili ravnopravno društvo ( ovo sada to nije jer u matrijahu žene vladaju ) to meni nije bitno.

Meni je bitno samo : Uništi emanicipaciju.

Ćuj New age religija al u kojoj nema vladavine žena nego stvarna ravnopravnost , pa ok može je rje i tu emanicipacija srušena.
Ajde napokon da se složimo oko nečeg.Da ravnopravnost i individualizam,bez prevlasti patrijahalnog ni matrijahalnog društva,ali u tom new ageu,prestat će postojat brak kao takav,onakvog kavog ga poznajemo danas.
Legalizacija poligamije i poliandrije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zlostavljanje muslimana u Indiji - Page 3 Empty Re: Zlostavljanje muslimana u Indiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum