ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by Guest 29/1/2019, 17:13

Outsorcing naravno pod kontrolom Mercedesa...

Guest
Guest


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by Guest 29/1/2019, 17:14

veber wrote:porš nema svoju tvornicu dijelova. porš kao i drugi ima svoje dobavljače. japanske grupacije imaju svog proizvođača motora u korei. mitshubisi, hyundai, kia i tamo egzotika imaju isti motor.

priče o autentičnosti su laž. ok djelomično kina, rusija i indija.

u Aklasu se ugrađuje bmw-ov motor. 
laptop? piše lenovo, nutra sve kina.
To postaje prednost i plus.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by dzango 29/1/2019, 17:14

pismejker wrote:
marcellus wrote:
pismejker wrote:novo je novo..neponovljivo... :cleanteeth

je, samo kad ga izvezeš iz salona vrijedi -20%

kojesta Marc...Ljudi ne vide jednu stvar..npr.. ja imam 5 godine garanciju na sve sto nije moj fail..dakle,5 godina me boli kuratz...moje je samo da uzivam u voznji..
Super, šta bi mi vozili da nije takvih.

_________________
Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by dzango 29/1/2019, 17:17

pismejker wrote:Outsorcing naravno pod kontrolom Mercedesa...
Ne. Ista firma ti radi trap za sve Nemce. Ista firma elektroniku i tako dalje.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by veber 29/1/2019, 17:19

dzango wrote:
veber wrote:
dzango wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:

zapravo je krivo reko kaj mu zapinje :)
zapne mi ćuna. na tvom mjestu ja bi malo obrisal volan dezinfekcijskim sredstvom.
a i ručku mijnjča :P
Šta si radio sa ručicom crni sine?
pa dok sam natezal štefeka zašprical volan. onda moraš obrisat volan, jebga i prešaltat pa staviš ruku na mjenjač.
Šta kažu panduri? Je l' dozvoljeno to da radiš u saobraćaju ili je to njihov posao. Oni su ipak učili školu za to.
pa vele da ako voziš cabrio da to smiješ radit. ali uz bus.
vele po mogućnosti da je školski.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by Guest 29/1/2019, 17:22

dzango wrote:
pismejker wrote:
marcellus wrote:
pismejker wrote:novo je novo..neponovljivo... :cleanteeth

je, samo kad ga izvezeš iz salona vrijedi -20%

kojesta Marc...Ljudi ne vide jednu stvar..npr.. ja imam 5 godine garanciju na sve sto nije moj fail..dakle,5 godina me boli kuratz...moje je samo da uzivam u voznji..
Super, šta bi mi vozili da nije takvih.
eto ja sam kupovao aut odzango 6-7 mjeseci i sve moguce kombinacije promozgavao..od branda,do staroti,do cijene do ovoga i onoga..raspitivao se za odrzavanje iskustva picke materine..ma smorilo me to ko malog majmuna...
Ja prvi sam za polovnu pilu,ALI..kako rekoh..hocu u svakom trenu da mogu sjesti u auto i kresnuti bez da me glava boli..ako zaboli,onda nek zaboli njih u servisu,na njihov racun.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by veber 29/1/2019, 17:25

dzango wrote:
pismejker wrote:Outsorcing naravno pod kontrolom Mercedesa...
Ne. Ista firma ti radi trap za sve Nemce. Ista firma elektroniku i tako dalje.
pa nećeš raditi osigurač ako ga možeš kupit. lampice, gume, felge.

auto je relativno koplesan i u tvornici radiš limariju. zbog volumena i težine.

branici za renault, citoen i smart rade se u zg, a auti se slažu u novom mestu. komandna ploča od fiata 500 isto tako se radi u zg i ide u kragujevac. u solinu se rade kvake i lampe za mercedese.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by dzango 29/1/2019, 17:50

veber wrote:
dzango wrote:
pismejker wrote:Outsorcing naravno pod kontrolom Mercedesa...
Ne. Ista firma ti radi trap za sve Nemce. Ista firma elektroniku i tako dalje.
pa nećeš raditi osigurač ako ga možeš kupit. lampice, gume, felge.

auto je relativno koplesan i u tvornici radiš limariju. zbog volumena i težine.

branici za renault, citoen i smart rade se u zg, a auti se slažu u novom mestu. komandna ploča od fiata 500 isto tako se radi u zg i ide u kragujevac. u solinu se rade kvake i lampe za mercedese.
Svetlosna grupa z BMW-a se radi u Češkoj a radi ga firma kojoj sam zaboravio ime. Više čak ne radi ni Hella.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by veber 29/1/2019, 17:56

hella samo markira. u zg se odšprica kučište, onda ode u solin gdje se nekaj ugradi, pa onda iz solina ode u njemačku jer kod nas nema nitko koji kromira plastiku. onda iz helle vrate lampu u zg gdje se ugradi sva elektronika, servo motori. i hella šprica "stakla" koja se uz sve ugrade u zg. dolaze s kučištem. postoji mjerni stol i lampa mora odradit 100 sati. lampe se biraju random iz već zapakiranih kutija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by dzango 29/1/2019, 18:10

veber wrote:hella samo markira. u zg se odšprica kučište, onda ode u solin gdje se nekaj ugradi, pa onda iz solina ode u njemačku jer kod nas nema nitko koji kromira plastiku. onda iz helle vrate lampu u zg gdje se ugradi sva elektronika, servo motori. i hella šprica "stakla" koja se uz sve ugrade u zg. dolaze s kučištem. postoji mjerni stol i lampa mora odradit 100 sati. lampe se biraju random iz već zapakiranih kutija.
Hella sad "radi" i elektroniku. Uzmu Kineza i zalepe markicu. Isti proizvod od koga god da uzmeš, samo različite markice.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by abraham 29/1/2019, 18:10


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by L'âme 29/1/2019, 18:13

melkior wrote:Evo moj primjer; ja sam stariji milenijalac. Imam završen fakultet, položen stručni ispit, obranjeni magisterij, stan u Zagrebu, vlastiti auto, siguran posao u struci i plaću malo veću od 1000 EUR-a. Usprkos tome, živim s roditeljima, pokušavam uštedjeti, i užasavam se budućnosti. Užasavam se uopće planiranja budućnosti, ubijam se na poslu, kajmak od toga uglavnom ubire netko drugi, ja uglavnom pare trošim na kafiće, restorane i jednom godišnje putovanje u neku europsku destinaciju. Vjerojatno se nikad neću oženiti i zasigurno je da nikad neću doživjeti mirovinu. Lovu (ne baš veliku) koju sam uložio prije tri godine u Allianz investicijski fond, izvući ću bez neke respektabilne dobiti. Isto tako, nešto sam uložio (ne previše) u kriptovalute, bez neke vidljive (zapravo, bez ikakve koristi). Neku ozbiljnu lovu za investiranje u budućnost nemam, a i ono malo što mogu uložiti nije neka isplativa zarada. Stan i auto su mi kupili starci za keš, s tim da ja pare od stanarine ne vidim jer stanarinu ubire stari, ali sam uredno platio porez na stan. Moja budućnost je u stvari zacementirana za život s roditeljima, ako iole išta želim uštedjeti od plaće da ne plaćam stanarinu, obitelj i djecu ne mogu planirati, prije bih rentao najnoviji BMW i s njim se pri brzini od 200 km na sat svjesno odvezao u smrt nego digao stambeni kredit u banci. I to je to. I to je to, toliko o "lijenoj" generaciji. Što se mene tiče, može čitav svijet ili barem država propasti, ne vidim zašto bi mene zbog toga imalo pekla savjest. Kao što me nimalo ne peče savjest što moji starci od mene nikad neće vidjeti unuče.
mala ti je placa melki..udvostruci to barem ;-@

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by veber 29/1/2019, 18:14

dzango wrote:
veber wrote:hella samo markira. u zg se odšprica kučište, onda ode u solin gdje se nekaj ugradi, pa onda iz solina ode u njemačku jer kod nas nema nitko koji kromira plastiku. onda iz helle vrate lampu u zg gdje se ugradi sva elektronika, servo motori. i hella šprica "stakla" koja se uz sve ugrade u zg. dolaze s kučištem. postoji mjerni stol i lampa mora odradit 100 sati. lampe se biraju random iz već zapakiranih kutija.
Hella sad "radi" i elektroniku. Uzmu Kineza i zalepe markicu. Isti proizvod od koga god da uzmeš, samo različite markice.
pa je. barcode i vozi.
na kejenu poršu piše made in čeh.
motor iz audija.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by Noor 29/1/2019, 20:05

Speare Shaker wrote:
Inače se ja nikada ne hvalim onim što posjedujem, a zadnja bi mi stvar u životu bila pokazivati gomile eura na slici, jer to rade samo glupani i primitivci.
No, tko je htio i to htio znati, mogao je nešto naslutiti između redova na temelju onoga što sam ranije stavio, ali od tebe to svakako ne očekujem.

nostalgija ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by Guest 29/1/2019, 20:06

Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Inače se ja nikada ne hvalim onim što posjedujem, a zadnja bi mi stvar u životu bila pokazivati gomile eura na slici, jer to rade samo glupani i primitivci.
No, tko je htio i to htio znati, mogao je nešto naslutiti između redova na temelju onoga što sam ranije stavio, ali od tebe to svakako ne očekujem.

nostalgija ;)

Oko ptice sokolice.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by abraham 29/1/2019, 20:18

Jebi ga, ne stavis li sliku par stotina eura-nemas. Ne stavis li sliku kurca-nemas. Ne stavis li sliku auta-nemas.  Stavljam samo tudje slike a ostalo nemam.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by Guest 29/1/2019, 20:31

e ovo je nesto posebno... :cleanteeth

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 7d74701db09e73c8ca149f1d93d1658f
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by Noor 29/1/2019, 22:11

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Inače se ja nikada ne hvalim onim što posjedujem, a zadnja bi mi stvar u životu bila pokazivati gomile eura na slici, jer to rade samo glupani i primitivci.
No, tko je htio i to htio znati, mogao je nešto naslutiti između redova na temelju onoga što sam ranije stavio, ali od tebe to svakako ne očekujem.

nostalgija ;)

Oko ptice sokolice.  ;)
tako nekako, sve je u detaljima :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima - Page 10 Empty Re: Prodaja Harley-Davidsona rapidno pada, mlađe muškarce taj imidž više uopće ne zanima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum