ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto nam natalitet sve više pada?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Tue 13 Feb - 0:15

Znate vi jako dobro zašto propada samo nije zgodno to naglas reči jer će odma doći društvena i politička osuda kao šta i meni dođe od drugih pa sam ja zadrta seljačina i šta li već ne.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zasto-nam-natalitet-sve-vise-pada-demograf-imamo-negativan-momentum/2537999.aspx

Zato ćete vi fino potonit pa vi lijepo jedite govna s tom vašom emanicipacijom i vladavinom žena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Tue 13 Feb - 0:24

U Hrvatskoj se 2022. godine rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine.

U 2023. živorođeno je 32.047 djece ili gotovo dvije hiljade manje nego 2022. godine kad ih je bilo 34.027.

---

U samo dvije godine pad od pet tisuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Tue 13 Feb - 0:31

Treba im trpat još jer migranti su u osnovi podstanari i jednom kad se nađu na tlu te EU a mogu birat di će radit ići će tamo di je trava zelenija.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Zašto nam natalitet sve više pada? 1280px-Europe-GDP-PPP-per-capita-map
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Tue 13 Feb - 0:40

Baš fini potop al sad ide dupli jer do sada ste imali samo nizak natalitet al generacija koje su brojne a sad ćete imat i to al od generacija koje su malobrojnije.

Ide puta dva.

Jebat će vam zadrta seljačina mater jer je to metoda da se diskvalificira sugovornika i ono šta on želi reči pa odma čim pisneš protiv žena e onda si ti zadrta seljačina.

I sad će vam ta zadrta seljačina jebat milu majku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Tue 13 Feb - 0:58

Predviđa se da će francuska krajnja desnica ostvariti svoj najveći rezultat ikada na predstojećim izborima za Evropski parlament, pokazuju rezultati nove ankete. Krajnje desničarski Nacionalni skup, koji predvodi odlazeći član Evropskog parlamenta (EP) Jordan Bardella, mogao bi osvojiti 33 posto glasova, dok bi krajnje desničarska stranka Reconquete imala šest posto, prema anketi konsultantske firme Portland Komunikacija. Time bi Nacionalni skup bio daleko ispred centrističke koalicije Ensemble!, koja uključuje stranku Renaissance francuskog predsjednika Emmanuela Macrona za koju se očekuje se da će dobiti mršavih 14 posto glasova.

Anketa je provedena na internetu krajem januara dok je Francuska bila usred velikih protesta farmera, među 1.034 osobe koje čine “nacionalno i politički reprezentativan uzorak”. Istraživanje je, također, provedeno u Italiji, Holandiji, Njemačkoj i Poljskoj, gdje su zabilježeni slični rezultati. Očekuje se da će krajnje desničarske stranke ostvariti značajan napredak svuda osim u Poljskoj, gdje se predviđa da će liberalna Građanska koalicija premijera Donalda Tuska dobiti 35 posto glasova.

U Njemačkoj se predviđa da će krajnje desničarska Alternativa za Njemačku (AfD) osvojiti 17 posto glasova, u odnosu na 11 posto na izborima za Evropsku uniju 2019. godine. “EU ide na ove izbore s građanima u duboko pesimističnom raspoloženju”, rekla je izvršna direktorica Portland Communications Victoria Dean, dodajući da su glasači “zabrinuti problemima koje je teško riješiti”.

Šta su pokazale ranije ankete?

Podrška birača njemačkoj krajnje desničarskoj stranci Alternativa za Njemačku (AfD) je na najnižem nivou od jula, nastavljajući spori opadajući trend. Stranka Alternativa za Njemačku sada ima podršku 20 posto birača, što je za jedan procentni poen manje nego prije sedam dana, pokazalo je ranije istraživanje instituta INSA. Podrška AfD-u je tek neznatno opala sa gotovo 23 posto od jula, a ta stranka ostaje druga po snazi u Njemačkoj. Stranka SPD kancelara Olafa Scholza je blago ojačala, popevši se za jedan procentni poen na 15 posto početkom ovog mjeseca, saopćila je INSA.

Nove stranke na korak ka punoj podršci

Ranije istraživanje pokazalo je, također, da njemački FDP, kojim rukovodi ministar finansija Christian Lindner, ostaje na četiri posto, ostavljajući ga ispod cenzusa za ulazak u parlament. Zeleni su ostali nepromijenjeni na 13 posto podrške birača. Savez “Sahra Wagenknecht”, poznat kao BSW, imao je podršku sedam posto glasača koje je anketirala INSA. Proistekao iz stranke Ljevica, planira se boriti na predstojećim evropskim izborima. Pogoršanje ekonomije raspiruje nezadovoljstvo, nove stranke dobijaju podršku, dok među njemačkim glasačima raste nezadovoljstvo radom Scholzove vladajuće koalicije.

Francuskoj desnici ankete predviđaju historijski rezultat na izborima za EP
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Tue 13 Feb - 1:16

Koji debili.

Da se ne bi slučajno zamjerili društvu i ženama koje su preuzele vlast onda nije politički korektno reč da je problem u ženama pa 2+2 nije 4 nego eto amo malo iskrivljavat da budemo politički korektni pa je nešto drugo a ne 4.

Dobro kad 2+2 nije 4.

Eto sad ćete vi totalno potonit pa svoje gluposti prodajite nekom drugom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by YekeYeke Tue 13 Feb - 5:38

RayMabus wrote:Znate vi jako dobro zašto propada samo nije zgodno to naglas reči jer će odma doći društvena i politička osuda kao šta i meni dođe od drugih pa sam ja zadrta seljačina i šta li već ne.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zasto-nam-natalitet-sve-vise-pada-demograf-imamo-negativan-momentum/2537999.aspx

Zato ćete vi fino potonit pa vi lijepo jedite govna s tom vašom emanicipacijom i vladavinom žena.

:tu :fuck
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Tue 13 Feb - 17:49

Prema podacima iz 2022. godine, muškarci se prvi put žene u prosjeku s 35,1 godinom, a žene udaju s 32,6 godine, objavio je njemački Savezni zavod za statistiku iz Wiesbadena, prenosi Njemačka novinska agencija.


NIJEMCI SE SVE KASNIJE ODLUČUJU ZA BRAK: Muškarci se prvi put žene s 35,1 godina, a žene udaju s 32,6 godina

Malo će ona karijera, fakultet i slično, pa će ona kasnije jer glume muškarce koji se žene kad se ekonomski podignu na noge a ona je do tada stara cura koju nitko normalan neće u kući da mu sere i filozofira šta bi i kako bi ONA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by immortal Tue 13 Feb - 23:59

YekeYeke wrote:
RayMabus wrote:Znate vi jako dobro zašto propada samo nije zgodno to naglas reči jer će odma doći društvena i politička osuda kao šta i meni dođe od drugih pa sam ja zadrta seljačina i šta li već ne.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zasto-nam-natalitet-sve-vise-pada-demograf-imamo-negativan-momentum/2537999.aspx

Zato ćete vi fino potonit pa vi lijepo jedite govna s tom vašom emanicipacijom i vladavinom žena.

:tu :fuck

nakon što muškarci mnogi nisu uvažili žene
žene su ih nadišle
žive same i uzdižu se 
opustaju i uživaju
zarađuju, planiraju
a ti se i dalje glođi
slični tebi neka te podupiru  :rasta

trla baba dlan  Basketball

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Wed 14 Feb - 0:01

Normalno da žive same kad ih nitko neće.  :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by immortal Wed 14 Feb - 0:02

RayMabus wrote:Normalno da žive same kad ih nitko neće.  :^0 lol!
odbijaju ih
budi siguran
:toing

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Wed 14 Feb - 0:06

immortal wrote:
RayMabus wrote:Normalno da žive same kad ih nitko neće.  :^0 lol!
odbijaju ih
budi siguran
:toing
Brige me. Nije moj problem.

Ja im se ni ne nudim pa nemaju šta ni odbit sve i kad bi htjele odbiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


immortal dislikes this post

Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by immortal Wed 14 Feb - 0:06

prijavi se u vojsku ray- 1. bojna prašinarska- za tebe
budi koristan
budi muško
samo bi ležao i raspravljao o ženama


prijaviš se u vojsku i dobiješ ženu za vodnika
kad ona kaže ti moraš slušat
a uu


ona naredi lezi a ispred tebe lokva

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Wed 14 Feb - 0:50

Malo sam ti ja prestar za tu priču ( 45 godina ). A i uostalom imam i zdravstvenih problema tako da nisam za ništa a kamo li tamo neku vojsku. Penzija. Mrtvo puvalo. Ništa ja i vojska. Ne računaj na mene. Uostalom piše mi u vojnoj knjižici da nisam baš sa živcima na ti ( psihijatrica me poslala kući tri mjeseca ranije jer sam im nešto izveo u vojarni pa bolje ovome ne dat kalaš s municijom jer ćemo otić svi u pičku materinu ako ovako poludi ko sad ... tako da pečat od psihijatrice u vojnu knjižicu i aj ti na kupanje jer je taman počelo lito ).

Možda jedino u nekakve paravojne postrojbe ovako nešto ludo u glavu moš unovačit al u ovo di mu netko naređuje nešto zaboravi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Wed 14 Feb - 1:16

Nek podignu plaće ako im je do vojske. Privuću ljude u vojsku riješavanjem stambenog pitnanja, većim plaćama, boljim uslovima rada itd. Danas su te vojske profesionalne i oslanjaju se na tehnologiju i informatiku i to je srž vojske kao i operativni kadar ( um, centrala ). Ovo šta oni drobe o masovnom novačenju masa, to je teritorijalna obrana al ista ti u 21 stoljeću ne vrijedi bez jake baze tj stručne vojske, centra za planiranja i tehnologije koja to prati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by immortal Wed 14 Feb - 1:17

RayMabus wrote:Malo sam ti ja prestar za tu priču ( 45 godina ). A i uostalom imam i zdravstvenih problema tako da nisam za ništa a kamo li tamo neku vojsku. Penzija. Mrtvo puvalo. Ništa ja i vojska. Ne računaj na mene. Uostalom piše mi u vojnoj knjižici da nisam baš sa živcima na ti ( psihijatrica me poslala kući tri mjeseca ranije jer sam im nešto izveo u vojarni pa bolje ovome ne dat kalaš s municijom jer ćemo otić svi u pičku materinu ako ovako poludi ko sad ... tako da pečat od psihijatrice u vojnu knjižicu i aj ti na kupanje jer je taman počelo lito ).

Možda jedino u nekakve paravojne postrojbe :tu ovako nešto ludo u glavu moš unovačit al u ovo di mu netko naređuje nešto zaboravi.
king

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Wed 14 Feb - 1:27

Uostalom, ja sam sam institcija jer sam nađeo Prijestolnik tako da sam ja kao duh najjača vojna sila u svemiru na fizičkoj ravni.

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.


Eno Rusi još jedu govna nakon šta sam im postavio vojni tabor na Karpatima mjesec dana prije njegovog napada na Ukrajinu.

23-01.2022

Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.


Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.



Čekamo napad.

U mom vojnom taboru je koncert.





23.01.2022
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Wed 14 Feb - 6:21

Sad će vam to past ispod 30 tisuća i zbog nedovoljne stope rađanja a onda još u kombinaciji s generacijama koje dolaze a kojih je manje nastaviti duplo brže propadat i prva lekcija koju ćete naučiti je da žene nisu nikakva jeftina radna snaga koja će zamjeniti muške, oduzeti im poslove i smanjiti cijenu rada kako bi se kapitalisti i država bogatili na jeftinoj radnoj snazi nego su one jako skupa radna snaga.

Tribat će financirat rađanje. Inače slijedi IZUMIRANJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Wed 14 Feb - 7:14

Druga lekcija koju ćete naučiti je da ma koliko god novca sasuili u povećanje nataliteta ( suštinski vi im podilazite jer su nametnule svoju volju, vladavina žena ) da one uvijek traže više.

Zašto nam natalitet sve više pada? Al-bundy-giving-money-to-his-wife-ej8j13yqx6p1mb1z
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus Wed 14 Feb - 7:16

Treća lekcija koju ćete naučiti je: da vas to podilaženje njima vodi u bankrot.

Zašto je to podilaženje ? Zato šta ćete vi podići poticaje za rađanje al nećete ukiniti emanicipaciju jel tako ? E.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175489
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum