ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto nam natalitet sve više pada?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? - Page 2 Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus 14/2/2024, 07:16

Treća lekcija koju ćete naučiti je: da vas to podilaženje njima vodi u bankrot.

Zašto je to podilaženje ? Zato šta ćete vi podići poticaje za rađanje al nećete ukiniti emanicipaciju jel tako ? E.

RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? - Page 2 Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus 14/2/2024, 07:41

I ajde ti sad šetaj po Hrvatskoj i viči da treba ukinit emanicipaciju pa vidi šta će ti društvo ( većina istog ) reči.

A vidi seljačine zaostale, nismo u srednjem vijeku itd.

Ajd dobro.

PA PA


U Hrvatskoj se 2022. godine rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine.

U 2023. živorođeno je 32.047 djece ili gotovo dvije hiljade manje nego 2022. godine kad ih je bilo 34.027.

---

U samo dvije godine pad od pet tisuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? - Page 2 Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by prckov 14/2/2024, 08:46

iza te tzv. emancipacije stoje muskarci, za razliku od ruskog "muskog" komunizma koji je koristio radnike i seljake ovaj zapadni koristi zene. Empatijom bez mudrosti do istog cilja, a u oba slucaja (i ruskog i zapadnog) u pozadini stoji i rukovodi muska patologija

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


immortal likes this post

Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? - Page 2 Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by dijagram 14/2/2024, 12:05

Zna se zasto.
1. Longi, nista od njega, samo ratuje okolo
2. Debo, nista od njega , samo ganja pedercine
3. Prcko, nista od njega, emigrirao u australiju i tamo pomaze natalitet:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? - Page 2 Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by immortal 14/2/2024, 12:30

RayMabus wrote:... lekcija koju ćete naučiti je: da vas to podilaženje njima vodi u... gubitke, propast, uništenje

ja bi podcrtala ovu tvoju rečenicu ali ju ne bi vezala isključivo za ženski svijet

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? - Page 2 Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus 14/2/2024, 12:38

immortal wrote:
RayMabus wrote:... lekcija koju ćete naučiti je: da vas to podilaženje njima vodi u... gubitke, propast, uništenje

ja bi podcrtala ovu tvoju rečenicu ali ju ne bi vezala isključivo za ženski svijet
Tako je. Pogodila si. Emanicipacija je EGO. Podilaženje ženskom egu. A isto tako može biti i muškom jer očito se radi o podilaženju nečijim ( bez obzira na spol ) mušicama i šta netko oće i sebi je upumpa u glavu da mu netko drugi triba ovo il ono pa eto ako mi se nešto onda kao eto jer si mi podilazio i jer mi podilaziš ja ću kao biti malo ok prema tebi jer mi se ti ulizuješ ( godiš mome EGU ).

Tako je Mortal, pogodila si: To ( podilaženje nečijim mušicama i šta on/ona hoće neće itd ) je glađenje nečijeg ega ( od tog zanovijetala koje stalno nešto traži ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? - Page 2 Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by RayMabus 14/2/2024, 13:18

Gomila tupila oko nas.

Najdraže mi je kad čitam one savjete o vezama šta stalno pišu po novinama, kako moraš ovo, kako moraš ono, pa šta on ne voli, šta one ne voli i druge pizdarije.

Ne triba mi ništa od toga, samo ODJEBTE U SKOKOVIMA.

One bi nas dresirale kakvi mi moramo biti i šta njima paše ( godi njihovom egu ).

Nemoj se udat nit imat djecu.

Tko ti jebe mater šta bi ti, šta tebi paše i šta bi ti tila.

MA ZAMISLI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto nam natalitet sve više pada? - Page 2 Empty Re: Zašto nam natalitet sve više pada?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum