ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by debotoijusto Mon 11 May - 7:37

Luka Baričević, sin moćnog HDZ-ovog zastupnika u Saboru i načelnika općine Jasenice Martina Baričevića, školovao se u privatnoj školi, a sve su plaćali hrvatski porezni obveznici, piše portal 24 sata.
Luka Baričević poznat je javnost od ranije, iz afere kad mu je otac bez natječaja dodijelio koncesijsko odobrenje da na plaži u Maslenici, nekoliko metara od mora, sagradi i otvori ugostiteljski objekt. Inspekcija je tada reagirala i zatvorila radove, podsjeća 24 sata.
Luka je u međuvremenu na račun poreznih obveznika upisao je privatnu Visoku školu za sigurnost s pravom javnosti u Zagrebu. Školarina po godini studiranja iznosi 2600 eura, a on je platio samo 240 kuna upisne pristojbe, piše 24 sata. Ostatak su plaćale Područne vatrogasne zajednice koje se financiraju iz lokalne samouprave koju vodi njegov otac.

Baričević je upisao dodiplomski stručni studij još 2014., a taj studij traje tri godine i košta 7800 eura, to jest skoro 60.000 kuna. Prve dvije uplate platila je PVZ Sveti Florijan - Benkovac, a ostale dvije platila je PVZ Velebit - Obrovac.
Na upit portala 24 sata o njegovom studiranju na račun poreznih obveznika Luka Baričević nije bio razgovorljiv.
- Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan - kazao je mladi Baričević i završio razgovor.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by debotoijusto Mon 11 May - 7:38

Od njegovog tate Marina Baričevića iz 24 sata dobili su pak pisani odgovor, koji su prenijeli u cijelosti, bez intervencija.
- Na Vaš upit mogu odgovoriti sljedeće: Obavezu financiranja vatrogastva imaju sve JLS u RH, pa tako i općina Jasenice. Kolimi je točno izdvojila  općina Jasenice dobiti će te u najkraćem mogućem roku kada bude uredovno vrijeme pa službeniku za informiranje budu dostupni traženi podaci. O plaći moga sina , školovanju i zaposlenju ja ne mogu govoriti jer te evidencije ne vodi općina Jasenice, niti sam ja na to bilo čim utjecao. Lijep Vam pozdrav - napisao je Martin Baričević, saborski zastupnik, načelnik i predsjednik.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sin-hdz-ovog-saborskog-zastupnika-i-nacelnika-opcine-jasenice-zavrsio-privatni-faks-na-racun-gradana-njegova-skolarina-kostala-je-60000-kuna/10292323/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by mutava baštarda Mon 11 May - 8:00

debotoijusto wrote:[ Kolimi je točno izdvojila  općina Jasenice dobiti će te u najkraćem mogućem roku kada bude uredovno vrijeme pa službeniku za informiranje budu dostupni traženi podaci. ]
Šta si se uvatio čovika, a vidi kako je lipo napisa uredovno vrijeme...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by AssadNaPodmornici Mon 11 May - 9:03

Koja jebena domoljubna ojebina. Da mi je dati 48 sati vlast u ovoj državi ajme,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by Guest Mon 11 May - 9:23

debotoijusto wrote:Luka Baričević, sin moćnog HDZ-ovog zastupnika u Saboru i načelnika općine Jasenice Martina Baričevića, školovao se u privatnoj školi, a sve su plaćali hrvatski porezni obveznici, piše portal 24 sata.
Luka Baričević poznat je javnost od ranije, iz afere kad mu je otac bez natječaja dodijelio koncesijsko odobrenje da na plaži u Maslenici, nekoliko metara od mora, sagradi i otvori ugostiteljski objekt. Inspekcija je tada reagirala i zatvorila radove, podsjeća 24 sata.
Luka je u međuvremenu na račun poreznih obveznika upisao je privatnu Visoku školu za sigurnost s pravom javnosti u Zagrebu. Školarina po godini studiranja iznosi 2600 eura, a on je platio samo 240 kuna upisne pristojbe, piše 24 sata. Ostatak su plaćale Područne vatrogasne zajednice koje se financiraju iz lokalne samouprave koju vodi njegov otac.

Baričević je upisao dodiplomski stručni studij još 2014., a taj studij traje tri godine i košta 7800 eura, to jest skoro 60.000 kuna. Prve dvije uplate platila je PVZ Sveti Florijan - Benkovac, a ostale dvije platila je PVZ Velebit - Obrovac.
Na upit portala 24 sata o njegovom studiranju na račun poreznih obveznika Luka Baričević nije bio razgovorljiv.
- Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan - kazao je mladi Baričević i završio razgovor.

Istinski socijalizam.. :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by RayMabus Mon 11 May - 11:23

AssadNaPodmornici wrote:Koja jebena domoljubna ojebina. Da mi je dati 48 sati vlast u ovoj državi ajme,
Sad će to korona + kozojebi razjebat. Kad nema para u kasi neće ih nitko ni dobit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by mutava baštarda Mon 11 May - 11:32

AssadNaPodmornici wrote:Koja jebena domoljubna ojebina.
nemoj tako, kod nas su najveći domoljubi žrtvovali, ne samo svoje karijere radeći u socijalizmu za opće dobro, nego je ovaj žrtvovao i sinovu karijeru gdje će nesretnik ovisan o poreznim obveznicima lupat pečate do penzije...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by AssadNaPodmornici Mon 11 May - 12:32

mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Koja jebena domoljubna ojebina.
nemoj tako, kod nas su najveći domoljubi žrtvovali, ne samo svoje karijere radeći u socijalizmu za opće dobro, nego je ovaj žrtvovao i sinovu karijeru gdje će nesretnik ovisan o poreznim obveznicima lupat pečate do penzije...
Sada čekam mortalku da kaže da su za sve probleme krivi srbi i Židovi i komunisti, mislim ima i takvih, ali 90% problema stvaraju hrvati katolici domoljubi sa kamenjara ili Bosne
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by vuksadinare Mon 11 May - 12:37

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Koja jebena domoljubna ojebina.
nemoj tako, kod nas su najveći domoljubi žrtvovali, ne samo svoje karijere radeći u socijalizmu za opće dobro, nego je ovaj žrtvovao i sinovu karijeru gdje će nesretnik ovisan o poreznim obveznicima lupat pečate do penzije...
Sada čekam mortalku da kaže da su za sve probleme krivi srbi i Židovi i komunisti, mislim ima i takvih, ali 90% problema stvaraju hrvati katolici domoljubi sa kamenjara ili Bosne
pa sad imas i toga da ovaj mozda i nije tarzio da mu iz gradske blagajne se placa studij sinu nego imas i oni...tata od ovog je na najvisoj fotelji..pa si razmisljaju oni ispod njega...ako pomognemo nekom njegovom i da nas ne trazi napravili smo mu usluga pa shodno tome kad nesto nama zatreba mozemo mu doci sa tim..mi smo tvom sinu pomogli daj se ti zalozi za mene,peru ili nekog njihovog..i sad se ovaj nađe upecan..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by Guest Mon 11 May - 18:03

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Koja jebena domoljubna ojebina.
nemoj tako, kod nas su najveći domoljubi žrtvovali, ne samo svoje karijere radeći u socijalizmu za opće dobro, nego je ovaj žrtvovao i sinovu karijeru gdje će nesretnik ovisan o poreznim obveznicima lupat pečate do penzije...
Sada čekam mortalku da kaže da su za sve probleme krivi srbi i Židovi i komunisti, mislim ima i takvih, ali 90% problema stvaraju hrvati katolici domoljubi sa kamenjara ili Bosne
autističniju osobu na vise foruma nisam vidio,nego nasu Morty..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by Guest Mon 11 May - 19:50

debotoijusto wrote:[size=48][size=48]Luka Baričević[/size], sin moćnog HDZ-ovog zastupnika u Saboru i načelnika općine Jasenice [size=48]Martina Baričevića[/size], školovao se u privatnoj školi, a sve su plaćali hrvatski porezni obveznici, piše portal 24 sata.[/size]
[size=48]Luka Baričević poznat je javnost od ranije, iz afere kad mu je otac bez natječaja dodijelio koncesijsko odobrenje da na plaži u Maslenici, nekoliko metara od mora, sagradi i otvori ugostiteljski objekt. Inspekcija je tada reagirala i zatvorila radove, podsjeća 24 sata.[/size]
[size=48]Luka je u međuvremenu na račun poreznih obveznika upisao je privatnu Visoku školu za sigurnost s pravom javnosti u Zagrebu. Školarina po godini studiranja iznosi 2600 eura, a on je platio samo 240 kuna upisne pristojbe, piše 24 sata. Ostatak su plaćale Područne vatrogasne zajednice koje se financiraju iz lokalne samouprave koju vodi njegov otac.[/size]

[size=48]Baričević je upisao dodiplomski stručni studij još 2014., a taj studij traje tri godine i košta 7800 eura, to jest skoro 60.000 kuna. Prve dvije uplate platila je PVZ Sveti Florijan - Benkovac, a ostale dvije platila je PVZ Velebit - Obrovac.[/size]
[size=48]Na upit portala [size=48]24 sata [/size]o njegovom studiranju na račun poreznih obveznika Luka Baričević nije bio razgovorljiv.[/size]
[size=48]- Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan - kazao je mladi Baričević i završio razgovor.[/size]

Kaj sad ... pa "socijalizam"!!

Ono ... "besplatno skolovanje"!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by Guest Mon 11 May - 19:53

AssadNaPodmornici wrote:Koja jebena domoljubna ojebina. Da mi je dati 48 sati vlast u ovoj državi ajme,

I kaj bi ti?

Ja bih prebacil devizne rezerve na konto nekih pacifickih ili karipskih otoka drzava.

I pa-pa!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan Empty Re: Vas to ne zanima, uopće me nemate pravo zvati. Vas ću tužiti, lip vam pozdrav, ugodan dan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum