ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoda traži hrvatske radnike

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by veber 19/11/2018, 16:55

kaya wrote:
RayMabus wrote:
Yehudim wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:1000 eura?..pa to mozes tu naci jos si doma...3000 do 5000 eura daj i to je to... :D
Da,neisplati se,moš tako i u Njemačku a veća je plata a ovdje odbij bar 250 eura nekih troškova i dobiješ 750 eura plaću,nek traže po Bosni

  Prijevoz i smještaj osigurani. Ne sumnjam da će biti dovoljno zainteresiranih.

Inače je najskuplja stavka smještaj ( bilo di vani ) koja iznosi 600-800 pa i više Eura.
Ma da,dobit ćeš kraljevski apartman
aha, sa deset rumunja i zajednicki wc , jedan prdi, drugi smrdi treci pjeva a ti spavaj :)
i to jos platis
a zamisli deset rumunjki, zajedniči wc. a ove sve imaju mengu.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by RayMabus 19/11/2018, 17:01

kaya wrote:
RayMabus wrote:Pa zato san in i reka da su falili državu,ako oćeš šljakere za 750 eura traži istočnije

Zašto sam odbio 250 eura

Hrana koju ti nude je menza,nisu čokolade a htjet ćeš kupit i nešto šta ti voliš jesti

Cigare i piva

Očito smještaj je takav da im puno ljudi neostaje trajnije dakle troškovi puta su tvoji

Neisplati se to,bar ne nama ,moš u Njemačkoj to isto nać za 1500 eura

Pa nisi lud otić tamo za 1000
ne isplati se njima ni u njemackoj:)
u biti sta, ta strucna zanimanja ili konobari ili kuhari dobiju tu 1500, s tim 600 , 700 dobije kroz placu a 600, 700 na crno plus fus ili tringlt. 
i onda su se oni ufurali ako ih tu nas plati toliko svabo mora barem 4000 :)
i onda im dupe zine na 2500, shvate da je to brutto, smjestaj s rumunjima 400,500 i on dode na isto ali isplaceno kroz cistu placu.
A kad neznaju,viš kako ja to relano,1500 eura,stan,hrana i režije oduzmi 700 ostane 800 svaki mjesec

Kao da je to malo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by dzango 19/11/2018, 17:11

1000 evra? Da to nije malo para?

_________________
Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by RayMabus 19/11/2018, 17:12

Česi su malo zakasnili,naći će nekoga no mislim da je ovo ipak početak upada ovdje,iduši potez je Bosna,Tuzla,banja luka,Sarajevo

Hrvatska je samo most
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by RayMabus 19/11/2018, 17:17

dzango wrote:1000 evra? Da to nije malo para?
Pa meni je pošto mogu u Njemačku isti posao za pesto eura više

A vama u Srbiji to vi bolje znate
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by RayMabus 19/11/2018, 17:27

U hrvatskoj nema radne snage baš za njih posebno kad je Njemačka bolja


Kasno su se sitili


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/575790/tko-ce-napuciti-opustjelu-hrvatsku-unuci-iseljenika-skandinavski-umirovljenici-koji-su-poludjeli-za-nasim-otocima-migranti-cije-zaposljavanje-polako-uzima-maha-ili-radna-snaga-s-kosova-i-srbije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by RayMabus 19/11/2018, 17:41

130 tisuća nezaposlenih,8,4%

Iduće godine bit će ih sto tisuća dakle nekih 7% ili tako nešto s tim da 4% uvijek imaš jer to su ljudi koji trenutno traže posao tj uvijek imaš i u najvećoj zaposoenosti ove dakle od njih sto tisuća imaš na razini cijele hrvatske 35 tisuća ljudi i nisu svi istih kvalifikacija tj nisu svi za neki posao dakle nemaš ništa

Ovdje nema više radne snage za isisat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by RayMabus 19/11/2018, 17:51

RayMabus wrote:130 tisuća nezaposlenih,8,4%

Iduće godine bit će ih sto tisuća dakle nekih 7% ili tako nešto s tim da 4% uvijek imaš jer to su ljudi koji trenutno traže posao tj uvijek imaš i u najvećoj zaposoenosti ove dakle od njih sto tisuća imaš na razini cijele hrvatske 35 tisuća ljudi i nisu svi istih kvalifikacija tj nisu svi za neki posao dakle nemaš ništa

Ovdje nema više radne snage za isisat
Ali nema,nema,nema
Nema nigdje nikoga

Iza nas nema sjena

Iza nema tragova


Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 B921-c643-4788-91c8-237380d654f0
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by Guest 19/11/2018, 18:07

neskolovanom ili niskoskolovanom kadru nema perspektive u svabiji..i kraj price..ostal isa priznatim diplomama ili koji su u svabiji sami se odskolovali,imaju perspektivu..ejmen.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by Guest 19/11/2018, 18:10

Yehudim wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:1000 eura?..pa to mozes tu naci jos si doma...3000 do 5000 eura daj i to je to... :D
Da,neisplati se,moš tako i u Njemačku a veća je plata a ovdje odbij bar 250 eura nekih troškova i dobiješ 750 eura plaću,nek traže po Bosni

  Prijevoz i smještaj osigurani. Ne sumnjam da će biti dovoljno zainteresiranih.

Inače je najskuplja stavka smještaj ( bilo di vani ) koja iznosi 600-800 pa i više Eura.
Ovisno...da li je gradcka jezgra,suburban,ili selo..na selu nadjes trosobni stan,50-60 kvadrata warm,550 ojra..dakle,plin,struja,voda...nije to toliko puno... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by RayMabus 19/11/2018, 18:15

pismejker wrote:neskolovanom ili niskoskolovanom kadru nema perspektive u svabiji..i kraj price..ostal isa priznatim diplomama ili koji su u svabiji sami se odskolovali,imaju perspektivu..ejmen.. :cleanteeth
A kog brige,Hrvatska ionako nema više te radne snage,nebitna tema
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by vili40 19/11/2018, 18:26

čitam vas malo i sve puno netočnih informacija ili dezinformacija ali nema veze.
Ovo sa škodom(pouzdano znam)je jako loša ideja a mogu navesti i razloge.Najveći je taj da bi čovjek za isti posao u njemačkoj zaradio dvostruko više a da nije nikakav stručnjak i da čak ne mora znati ni jezik.
I dajte bogati ne kenjajte o smještaju u njemačkoj kad dolje na jadranu sezonce natrpaju ko sardine ili masno naplaćuju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by RayMabus 19/11/2018, 18:30

vili40 wrote:čitam vas malo i sve puno netočnih informacija ili dezinformacija ali nema veze.
Ovo sa škodom(pouzdano znam)je jako loša ideja a mogu navesti i razloge.Najveći je taj da bi čovjek za isti posao u njemačkoj zaradio dvostruko više a da nije nikakav stručnjak i da čak ne mora znati ni jezik.
I dajte bogati ne kenjajte o smještaju u njemačkoj kad dolje na jadranu sezonce natrpaju ko sardine ili masno naplaćuju.
Pa normalno,isti posao i slični uvjeti u Njemačkoj najmanje 500 eura više, i sad će njima netko doć radit u Češku,evo trče odma
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by Guest 19/11/2018, 18:30

vili40 wrote:čitam vas malo i sve puno netočnih informacija ili dezinformacija ali nema veze.
Ovo sa škodom(pouzdano znam)je jako loša ideja a mogu navesti i razloge.Najveći je taj da bi čovjek za isti posao u njemačkoj zaradio dvostruko više a da nije nikakav stručnjak i da čak ne mora znati ni jezik.
I dajte bogati ne kenjajte o smještaju u njemačkoj kad dolje na jadranu sezonce natrpaju ko sardine ili masno naplaćuju.

Willi..ja sam bio direktno u Audiju u Bad Kochendorfu...isli smo obilaziti outsorcere u blizini,i sVI su koristili usluge radnika cajt firmi..

Jedino skolovani ili iskusni kadar(majstori) mogu doci direktno u Audi raditi za dobar novac..Bad je sto bez cajt firmi,ne mozes uci bez papira ili dobre jebene preporuke,dakle iskustva.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by Guest 19/11/2018, 18:32

u Cajt firmama ljudi maksimalno imaju 8.5 ojra za hilfere,dakle prvo ti negiraju tvoj beruf,pa te zaposle kao nekvalificiranog..
zbroj oduzmi i dobit ces na ruke max 1100 ojra..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by vili40 19/11/2018, 18:35

pismejker wrote:u Cajt firmama ljudi maksimalno imaju 8.5 ojra za hilfere,dakle prvo ti negiraju tvoj beruf,pa te zaposle kao nekvalificiranog..
zbroj oduzmi i dobit ces na ruke max 1100 ojra..
ja sam na 14 a do sada nisam nikog čuo da ima ispod deset,ak ne vjeruješ dokazat ću ti ali ne ovako javno jer se o primanjima tamo baš ne govori.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by Guest 19/11/2018, 18:37

vili40 wrote:
pismejker wrote:u Cajt firmama ljudi maksimalno imaju 8.5 ojra za hilfere,dakle prvo ti negiraju tvoj beruf,pa te zaposle kao nekvalificiranog..
zbroj oduzmi i dobit ces na ruke max 1100 ojra..
ja sam na 14 a do sada nisam nikog čuo da ima ispod deset,ak ne vjeruješ dokazat ću ti ali ne ovako javno jer se o primanjima tamo baš ne govori.
ma vjerujem i pricao si nes o tome,bila je neka stela u pitanju a ti si neki majstor.stolivec..imas iskustvo i znanje.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by vili40 19/11/2018, 18:41

pismejker wrote:
vili40 wrote:
pismejker wrote:u Cajt firmama ljudi maksimalno imaju 8.5 ojra za hilfere,dakle prvo ti negiraju tvoj beruf,pa te zaposle kao nekvalificiranog..
zbroj oduzmi i dobit ces na ruke max 1100 ojra..
ja sam na 14 a do sada nisam nikog čuo da ima ispod deset,ak ne vjeruješ dokazat ću ti ali ne ovako javno jer se o primanjima tamo baš ne govori.
ma vjerujem i pricao si nes o tome,bila je neka stela u pitanju a ti si neki majstor.stolivec..imas iskustvo i znanje.. :cleanteeth
nikakva štela,tamo to ne prolazi.Već za mjesec dana vide dal učiš i napreduješ pa ak si dobar žele te a i znaju zadržati.Počeo sam sa deset eto sad sam na 14.Ali nije to bitno.Ja ne znam kako je u drugim sektorima ali ferder tehnika,mehanika i elektrotehnika se tamo plate.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by veber 19/11/2018, 18:51

vili40 wrote:
pismejker wrote:u Cajt firmama ljudi maksimalno imaju 8.5 ojra za hilfere,dakle prvo ti negiraju tvoj beruf,pa te zaposle kao nekvalificiranog..
zbroj oduzmi i dobit ces na ruke max 1100 ojra..
ja sam na 14 a do sada nisam nikog čuo da ima ispod deset,ak ne vjeruješ dokazat ću ti ali ne ovako javno jer se o primanjima tamo baš ne govori.
ideš radit i za 8. meni ulica u kvartu prazna, ošli svi. sablasno. ekipa misli kupit bmw 899,99 sutra. i to sa 6 kotača. minhen je skup, za stanovanje. relacija minhen pa 30km dalje cijene ok. hrana jeftinija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by Serbinho-3 19/11/2018, 18:53

Mogu na Kosovu naci, priznali su ih.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by RayMabus 19/11/2018, 19:04

Česi su očito slabo informirani o kretanju radne snage ovdje no shvatit će za koji dan kad im se nitko nejavi da moraju ići ovo raditi u Bosni a ne hrvatskoj

A odi u Zenicu idiote
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Škoda traži hrvatske radnike - Page 4 Empty Re: Škoda traži hrvatske radnike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum