ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by RayMabus 2/14/2017, 09:23

PONUDA ZA SEZONSKO ZAPOŠLJAVANJE ZA 2017.

Za sezonu 2017. Grupacija Jadranka potražuje čak 600 sezonskih radnika i to u segmentima domaćinstva, kuhinje i servisa na radnim mjestima konobara, kuhara/pomoćnog kuhara i spremačica te u segmentu trgovine, proizvodnje i transporta, najviše na radnim mjestima prodavača/pomoćnih prodavača.
Pored ugovorene naknade za rad, sezonskim zaposlenicima osigurani su i smještaj i obroci (bez umanjivanja plate). Troškovi sanitarnog pregleda i prevoza također se refundiraju.
Zato, ako želite biti dio tima prepoznatljivog po izvrsnosti i ispunjavate uslove za rad u Hrvatskoj, pošaljite nam svoju molbu sa biografijom na e-mail adresu zaposljavanje@jadranka.hr ODMAH, a najkasnije do 28. februara 2017. godine.

Za dodatne informacije obratite se na niže navedene kontakte:
Jadranka d.d. – Kadrovska služba/Odjel za zapošljavanje
Dražica 1, 51 550 Mali Lošinj, Republika Hrvatska
T: +385 51 661 136; +385 51 661 133
E: zaposljavanje@jadranka.hr
Web: www.jadranka.hr

https://www.klix.ba/vijesti/regija/grupacija-jadranka-trazi-sezonske-radnike/170209069


KLik.ba .....bosanski portal ....eto to ti je to , odobre kvote i ovi zakonski traže radnu snagu okolo ko da su isti državljani hr.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by RayMabus 2/14/2017, 09:31

Nek ljudi rade , nije to problem , nemislim im konkurirat al evo tko god je mislio da mi od turizma imamo išta od tih sezonskih poslova koji traju tri cetri miseca dakle nisu ni puni radni odnos i da ce tu plače rast taj se zaheba ....damping cijena rada iz uvoza iz susjedstva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by RayMabus 2/21/2017, 14:28

Hotel traži 150 stalno zaposlenih i cak 2500 ( dvije tisuce i pesto ) sezonaca i svima nudi smještaj i topli obrok .....dakle dođe ekipa iz Ukrajine radit sezonu i smještaj i jedan topli obrok vec riješeni u startu.

....



HOTELIJERSKA kompanija Maistra koja je u vlasništvu Adris grupe u utorak je najavila da će zaposliti 150 ljudi u rovinjskom hotelu Amarin, otvorenom prošle godine.

U utorak, 28. veljače, od 11 do 18 sati, održat će se Dan otvorenih intervjua u obiteljskom hotelu Amarin u Rovinju, otvorenom prošle godine, izvijestili su iz kompanije.
 
Napominju kako Dan otvorenih intervjua omogućuje potencijalnim zaposlenicima da iz prve ruke, kroz razgovor s različitim profilom zanimanja iz hotela (recepcionara, kuhara, konobara, sobarice, animatora…) dobiju potrebne informacije vezane za uvjete i način rada na određenom radnom mjestu. Kandidati će potom proći selekcijski postupak Maistrinih stručnjaka. Ako zadovolje i postanu dio tima hotela Amarin, pruža im se mogućnost rada tijekom cijele godine.

----


"Otvaramo vrata proaktivnim i ambicioznim osobama spremnim na rad u dinamičnom okruženju, željnim novih znanja i usmjerenim na postizanje najboljih rezultata. Maistra kao jedna od vodećih hotelskih kompanija koja je u svoj proizvod do sada uložila oko 3 milijardi kuna, prepoznata je kao poželjan poslodavac koji iz godine u godinu otvara nova radna mjesta i sustavno provodi edukaciju svojih zaposlenika“, poručuju iz tvrtke.
 
Na razini tvrtke, Maistra ove godine ukupno planira zaposliti 2.500 sezonskih radnika, najvećim dijelom za poslove u domaćinstvu, restoranu, kuhinji, animaciji, sportu i na recepciji. U odnosu na prošlu godinu, to je oko 300 radnih mjesta više što je u skladu s većim obimom posla u predsezoni ove godine ali i potrebom za zapošljavanjem novih djelatnika u nedavno otvorenom obiteljskom hotelu Amarin u Rovinju.
 
Iako najveći broj djelatnika dolazi upravo iz Istre, Maistra organizira i plaća smještaj svim radnicima kojima je isti potreban. Jednako tako, svi radnici imaju pravo na topli obrok te naknadu za prijevoz na posao. Ova prava dodaci su na plaću.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/trazi-se-150-radnika-za-novi-hotel-u-rovinju/951958.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by Guest 2/21/2017, 14:29

ne interesira me za 3000kn , no thx.. dosta sam radio za 3000kn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by RayMabus 2/21/2017, 14:32

Pinochet wrote:ne interesira me za 3000kn , no thx.. dosta sam radio za 3000kn
Jasno , zato i dižu kvote , uvoze i onda osiguran smještaj , topli obrok i prijevoz i ubiti ono ova plačica je kikiriki al ekipi iz Moldavije je to odlicno jer im je standard duplo manji i onda dođu , okupaju se i u tri mjeseca pošto netroše puno zarade ko da su u Moldaviji radili pola godine tj dakle šest mjeseci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by Guest 2/21/2017, 14:35

da umjesto da su plaćali 3000kn, mogli su platiti 4500 i nebi trebali nikova uvoziti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by catabbath 2/21/2017, 14:35

Mda zamisli ne mogu naći radnike za 3000 kn, nek ponude 6000 kn pa će viditi cheers

_________________
 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by Guest 2/21/2017, 14:36

catabbath wrote:Mda zamisli ne mogu naći radnike za 3000 kn, nek ponude 6000 kn pa će viditi cheers
neka ponude za 4500
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by Guest 2/21/2017, 14:55

Pinochet wrote:
catabbath wrote:Mda zamisli ne mogu naći radnike za 3000 kn, nek ponude 6000 kn pa će viditi cheers
neka ponude za 4500

pa da si radnik koji radi u hotelu može i sam priuštiti ljetovanje?

to bi narušilo društvene odnose i trenutnu raspodjelu bogatstva, radnici bi mogli više kupovati, više konzumirati, imali bi pristup kvalitetnijoj robi, pa bi zbog toga pala njihova produktivnost, postali bi lijeni neradnici, to bi bio sucjalizam

stavio je bio aben neku ekonomsku analizu koliko bi to bilo štetno da radnici mogu konzumirati više

bolje je da naši radnici ne mogu kupiti mnogo sa svojom plaćom, a da konzumiraju stranci koji dolaze kod nas, ili kojima izvozimo našu robu

kad smo izvozno orjentirani onda su naši radnici siromašni ali marlivi i produktivni, a stranci koji konzumiraju postaju lijeni i neradnici
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by RayMabus 2/21/2017, 15:00

Ja imam neke ideje za biznis .....uzgajanje štakora ...ono izgradilo se hrpa hotela jedni drugima konkurenkcija ....odeš do direktora jednog hotela i rečeš mu da se baviš uzgojem štakora i ono ako oce 500 eura i prošetat cu se s torbom do konkurentskog hotela i tako to.

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike STAKORI_161086602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by Guest 2/21/2017, 15:03

deda wrote:
Pinochet wrote:
catabbath wrote:Mda zamisli ne mogu naći radnike za 3000 kn, nek ponude 6000 kn pa će viditi cheers
neka ponude za 4500

pa da si radnik koji radi u hotelu može i sam priuštiti ljetovanje?

to bi narušilo društvene odnose i trenutnu raspodjelu bogatstva, radnici bi mogli više kupovati, više konzumirati, imali bi pristup kvalitetnijoj robi, pa bi zbog toga pala njihova produktivnost, postali bi lijeni neradnici, to bi bio sucjalizam

stavio je bio aben neku ekonomsku analizu koliko bi to bilo štetno da radnici mogu konzumirati više

bolje je da naši radnici ne mogu kupiti mnogo sa svojom plaćom, a da konzumiraju stranci koji dolaze kod nas, ili kojima izvozimo našu robu

kad smo izvozno orjentirani onda su naši radnici siromašni ali marlivi i produktivni, a stranci koji konzumiraju postaju lijeni i neradnici
mene ne zanima ništa to što govoriš. mene kao pojedinca zanima vlastito dupe.  ja neću radit za 3000kn više, neka uvoze bosance
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by vili40 2/21/2017, 15:23

Pinochet wrote:da umjesto da su plaćali 3000kn, mogli su platiti 4500 i nebi trebali nikova uvoziti
iz kraja sam od kud je dosta sezonaca nekad išlo na jadran i lijepo su zaradili ali sad vele da je gotovo,pljačka i iskorištavanje.Sad neko duže vrijeme odlaze u austriju,zimi,konobari,kuhari i dr.i nijedan ne odradi mjesec a da ne zaradi bar 2 tisuće eura.
3 tisuće kuna je 400 eura,razlika je X5.
E sad mi stvarno nije jasno,znam da Hrvatska nikad neće biti Austrija,ali ako nam turizam cvijeta a nemamo baš puno niže cijene od svjetskih,kako naši radnici doma ne mogu biti plaćeni više od ove smiješne cifre dok istovremeno neki uhljeb drkađija u gradu,županiji ili na nekom drugom državnom mjestu bere bar tisuću eura i jebe mački mater.Pa izvrnuli su sve naopako.Za nas više spasa nema.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by RayMabus 2/21/2017, 15:25

vili40 wrote:
Pinochet wrote:da umjesto da su plaćali 3000kn, mogli su platiti 4500 i nebi trebali nikova uvoziti
iz kraja sam od kud je dosta sezonaca nekad išlo na jadran i lijepo su zaradili ali sad vele da je gotovo,pljačka i iskorištavanje.Sad neko duže vrijeme odlaze u austriju,zimi,konobari,kuhari i dr.i nijedan ne odradi mjesec a da ne zaradi bar 2 tisuće eura.
3 tisuće kuna je 400 eura,razlika je X5.
E sad mi stvarno nije jasno,znam da Hrvatska nikad neće biti Austrija,ali ako nam turizam cvijeta a nemamo baš puno niže cijene od svjetskih,kako naši radnici doma ne mogu biti plaćeni više od ove smiješne cifre dok istovremeno neki uhljeb drkađija u gradu,županiji ili na nekom drugom državnom mjestu bere bar tisuću eura i jebe mački mater.Pa izvrnuli su sve naopako.Za nas više spasa nema.
Pa vidiš da ima spasa , sad ti iz tvog kraja nece više na Jadran nego u Švicu a isto im je pra pijate u kuhinji u Rovinju il u šta ja znam gdje u Alpama , nebitno uopce kad i onako 10 sati pere pijate , dva sata jede i pauza a ostatak spava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

 Grupacija Jadranka traži sezonske radnike Empty Re: Grupacija Jadranka traži sezonske radnike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum