ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodna ideologija vise nije opasna

Page 4 of 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next

Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Kermit 5/4/2018, 11:24

neve wrote:
prckov wrote:da bitan je zaokret i prepucavanje
a to sto si ti navodno protiv nema veze, jebo to
zato i velim da su ti stavovi bljutavi, mozda nije prava rijec, mozda vise nesto kao kilavi
i ne nisam to reko samo na osnovu ovog
pametna
daj se dogovori sam sa sobom, bih li se prepucavala ili su mi stavovi kilavi? :D
ti imaš neku vrlo osebujnu 'logiku', pa očito zaključuješ da moram biti i uz vječnu interesnu spregu Crkva-HDZ, ako sam protiv IK
enivej thx, ti si jedan od jako rijetkih koji misli da nisam dovoljno žestoka :beer
HDZ-e posebno lijepo izgleda iz Canberre

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by neva 5/4/2018, 11:31

prckov wrote:elem da remiziramo
paraziti ce ostat paraziti
lazovi ce ostat lazovi i dalje
budale ce ih slijedit
a bljutavci ce se drzat stavova kilavo, mazat trepavice i pucat pametni selfi za zenski casopis i muske uzdahe
svaka slicnost sa realnim osobama je slucajna :D
samo ti cendraj i češi se gdje te svrbi B-)
"treba pobiti sve ljevičare na svijetu, kuhati ih u vrelom ulju, namazati medom i zakopati u mravinjak, užarenim klještima trgati im meso i sve!"
ma, znam ja da bi ti na ovo gore pljeskao i skakutao od čiste radosti, pravo držanje stavova je samo ako nekontrolirano pjeniš i tražiš krv :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by melkior 5/4/2018, 12:06

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:
U biti to je nastavak dosadašnje politike pritiska na HDZ oko ratifikacije IK, ali bez podržavanja referendumske opcije.
Boldano najbolje svjedoči o licemjerju Katoličke crve u Hrvata koju treba zatuć. E.
Puljiću jebem ti mater, deboto je u pravu, ali zbog krivih razloga. Uostalom, nećemo tu Bosančinu za zagrebačkog nadbiskupa. Em je ljigav, em je govno, em se uvlači HDZ-u koji je isto tako i ljigav i govno i još se uvlači Crkvi.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by melkior 5/4/2018, 12:06

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:
U biti to je nastavak dosadašnje politike pritiska na HDZ oko ratifikacije IK, ali bez podržavanja referendumske opcije.
Boldano najbolje svjedoči o licemjerju Katoličke crve u Hrvata koju treba zatuć. E.
Puljiću jebem ti mater, deboto je u pravu, ali zbog krivih razloga. Uostalom, nećemo tu Bosančinu za zagrebačkog nadbiskupa. Em je ljigav, em je govno, em se uvlači HDZ-u koji je isto tako i ljigav i govno i još se uvlači Crkvi.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by melkior 5/4/2018, 12:08

Conchitu Wurst za zagrebačkog nadbiskupa, em ima kurac em ima bradu, a još je i transrodna :aw
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by melkior 5/4/2018, 12:09

marcellus wrote:da, u biti crkva sad liže jajca plenkoviću "jer nećemo valjda da dođu komunisti" tj gledaju svoj sitni financijski interes
Da im makar dođu komunisti i pobacaju u jame. Gamad.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by melkior 5/4/2018, 12:11

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
Kermit wrote:
marcellus wrote:da, u biti crkva sad liže jajca plenkoviću "jer nećemo valjda da dođu komunisti" tj gledaju svoj sitni financijski interes
Samo goli interes. Da Kenwood Kenon ozakoni brakove sa šnaucerima bunili bi se 6 mjeseci i na kraju bi podržali
postavka ti je u luftu...imaginarna i jako maliciozna, jer Kenon ništ ne može ozakoniti bez sabora, a brak sa životinjama niti tada :)

S oibzirom na ustavnu odredbu pojačanu i na referendumu.
Što je Ustavom zabranjen brak sa šnaucerima? A u pičku materinu. Ali nije zabranjen blud...
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Kermit 5/4/2018, 12:14

Potpuni kolaps tkz forumske desnice, za par strana će se kleti u IK i njezine članke, a šejki će nam napisati zadaćnicu na temu LBGT rodova
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by melkior 5/4/2018, 12:16

U Hrvatskoj prava desnica nema šanse jer ju slizavanje sa petokolonaškom Katoličkom Crkvom čini sterilnom i impotentnom. Sve posrani ministranti ispod Bozanićevih skuta.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Kermit 5/4/2018, 12:18

melkior wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:
U biti to je nastavak dosadašnje politike pritiska na HDZ oko ratifikacije IK, ali bez podržavanja referendumske opcije.
Boldano najbolje svjedoči o licemjerju Katoličke crve u Hrvata koju treba zatuć. E.
Puljiću jebem ti mater, deboto je u pravu, ali zbog krivih razloga. Uostalom, nećemo tu Bosančinu za zagrebačkog nadbiskupa. Em je ljigav, em je govno, em se uvlači HDZ-u koji je isto tako i ljigav i govno i još se uvlači Crkvi.
HDZ-e i Crkva su kao marksizam i SFRJ-ot, prožimaju se u čudesnoj simbiozi parazita u sasvim novi jedinstveni organizam. pa da parafraziram:

Ali, HDZ-e, HDZ-e se jednostavno mora voleti. Razumeš? On će te pratiti celog života. Jer, HDZ-e prožima sve pore našeg društva.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by melkior 5/4/2018, 12:19

melkior wrote:U Hrvatskoj prava desnica nema šanse jer ju slizavanje sa petokolonaškom Katoličkom Crkvom čini sterilnom i impotentnom. Sve posrani ministranti ispod Bozanićevih skuta.
A ne bih se začudio niti da Bozanić u gaćama ima kurac. Do te mjere je ta perverzija došla! Ženski glasić, feminizirane kretnje, a u gaćama kurac. E jebem mu majku koja ga je rodila i tatu koji ga je u fratre poslao. Skupa s anemičnim Puljićem. Najgori soj karijerista koji postoji, a možda su čak i članovi HDZ-a i bivši udbaški doušnici.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by melkior 5/4/2018, 12:24

Koja je razlika između radikalnih feministica i katoličkog klera? Radikalne feministice nemaju kurac i otvoreno mrze muškarce radi toga, najradije bi im odgrizle kurac. Katolički kler potajno mrzi kurac i čini sve da od muškaraca naprave impotentne bogobojazne pedere.  A sasvim otvorno mrze žene jer su im zavidni što su prirodne pičke, a ne tek ljigavi eunusi s nedostatkom testosterona.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest 5/4/2018, 12:48

melkior wrote:
melkior wrote:U Hrvatskoj prava desnica nema šanse jer ju slizavanje sa petokolonaškom Katoličkom Crkvom čini sterilnom i impotentnom. Sve posrani ministranti ispod Bozanićevih skuta.
A ne bih se začudio niti da Bozanić u gaćama ima kurac. Do te mjere je ta perverzija došla! Ženski glasić, feminizirane kretnje, a u gaćama kurac. E jebem mu majku koja ga je rodila i tatu koji ga je u fratre poslao. Skupa s anemičnim Puljićem. Najgori soj karijerista koji postoji, a možda su čak i članovi HDZ-a i bivši udbaški doušnici.

meni se čini da većina forumaša, čast iznimkama u koje ti ne spadaš, zaboravi čitati kad su u pitanju papine ili u ovom slučaju Puljićeva izjava
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Sora 5/4/2018, 13:52

Kermit wrote:APotpuni kolaps tkz forumske desnice, za par strana će se kleti u IK i njezine članke, a šejki će nam napisati zadaćnicu na temu LBGT rodova
  Sejki i marcelko 

Oni znaju ..:tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by epikur37 5/4/2018, 13:55

epikur37 wrote:Pod uvjetom da je interpretativna izjavna ima pravnu težinu, ali nema.

Interpretativna izjava ne mijenja pravni učinak ratifikacije i ne može zaštititi Hrvatsku od uvođenja rodne ideologije putem Istanbulske konvencije, stoji u Puljićevom priopćenju


. U priopćenju se između ostalog poručuje kako interpretativna izjava ne mijenja pravni učinak ratifikacije te kako Puljić smatra da bi ratifikacija u sadašnjem trenutku mogla izazvati veliku štetu narodu i državi.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/zelimir-puljic-crkva-istanbulska-konvencija-1237253 - www.vecernji.hr


https://www.vecernji.hr/vijesti/zelimir-puljic-crkva-istanbulska-konvencija-1237253
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by epikur37 5/4/2018, 13:55

kao što rekoh
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov 5/4/2018, 13:56

neve wrote:
prckov wrote:da bitan je zaokret i prepucavanje
a to sto si ti navodno protiv nema veze, jebo to
zato i velim da su ti stavovi bljutavi, mozda nije prava rijec, mozda vise nesto kao kilavi
i ne nisam to reko samo na osnovu ovog
pametna
daj se dogovori sam sa sobom, bih li se prepucavala ili su mi stavovi kilavi? :D
ti imaš neku vrlo osebujnu 'logiku', pa očito zaključuješ da moram biti i uz vječnu interesnu spregu Crkva-HDZ, ako sam protiv IK
enivej thx, ti si jedan od jako rijetkih koji misli da nisam dovoljno žestoka :beer

na osnovu cega si zakljucila da ja ocekujem da ti budes uz crkvu i hdz, pa ja njih nisam ni pomeno
otkud ti to da ja nesto ocekujem a pogotovo od tebe koja kilavo pozira svaki cas
osebujno pametna :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Sora 5/4/2018, 13:57

metilda wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:U Hrvatskoj prava desnica nema šanse jer ju slizavanje sa petokolonaškom Katoličkom Crkvom čini sterilnom i impotentnom. Sve posrani ministranti ispod Bozanićevih skuta.
A ne bih se začudio niti da Bozanić u gaćama ima kurac. Do te mjere je ta perverzija došla! Ženski glasić, feminizirane kretnje, a u gaćama kurac. E jebem mu majku koja ga je rodila i tatu koji ga je u fratre poslao. Skupa s anemičnim Puljićem. Najgori soj karijerista koji postoji, a možda su čak i članovi HDZ-a i bivši udbaški doušnici.

meni se čini da većina forumaša, čast iznimkama u koje ti ne spadaš, zaboravi čitati kad su u pitanju papine ili u ovom slučaju Puljićeva izjava
  Jeli ? 
Nesto mi promaklo ? 
Ne posipaju se pepelom ? 
Pa draga METILDO, ne budite kruti gdje ne treba 

bounce
Eto, dok je "ono"  kruto , meni nikakva rodna ideologija ne treba.
A salim se . 
Znsmo mi citati i neki se moraju korigirati . 
Ali METILDO draga , znas sto je fasizmu glsvna mana . DA PROPISUJE KAKO SE NESTO CITA I TRAZI UVIJEK SAMO SVOJ NACIN INTERPRETACIJE TEKSTA. 
TO JE U SUSTINI FASIZMA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest 5/4/2018, 13:57

Kermit wrote:Potpuni kolaps tkz forumske desnice, za par strana će se kleti u IK i njezine članke, a šejki će nam napisati zadaćnicu na temu LBGT rodova
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov 5/4/2018, 13:57

Kermit wrote:
neve wrote:
prckov wrote:da bitan je zaokret i prepucavanje
a to sto si ti navodno protiv nema veze, jebo to
zato i velim da su ti stavovi bljutavi, mozda nije prava rijec, mozda vise nesto kao kilavi
i ne nisam to reko samo na osnovu ovog
pametna
daj se dogovori sam sa sobom, bih li se prepucavala ili su mi stavovi kilavi? :D
ti imaš neku vrlo osebujnu 'logiku', pa očito zaključuješ da moram biti i uz vječnu interesnu spregu Crkva-HDZ, ako sam protiv IK
enivej thx, ti si jedan od jako rijetkih koji misli da nisam dovoljno žestoka :beer
HDZ-e posebno lijepo izgleda iz Canberre
cuj ovog jazavca :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov 5/4/2018, 14:00

neve wrote:
prckov wrote:elem da remiziramo
paraziti ce ostat paraziti
lazovi ce ostat lazovi i dalje
budale ce ih slijedit
a bljutavci ce se drzat stavova kilavo, mazat trepavice i pucat pametni selfi za zenski casopis i muske uzdahe
svaka slicnost sa realnim osobama je slucajna :D
samo ti cendraj i češi se gdje te svrbi B-)
"treba pobiti sve ljevičare na svijetu, kuhati ih u vrelom ulju, namazati medom i zakopati u mravinjak, užarenim klještima trgati im meso i sve!"
ma, znam ja da bi ti na ovo gore pljeskao i skakutao od čiste radosti, pravo držanje stavova je samo ako nekontrolirano pjeniš i tražiš krv :D
haha jesi se ovo ti negdje pronasla
i opet osebujno ocekuje da ja nesto ocekujem od nje
ma ne, ja samo konstatiram :D
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 4 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum