ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘

Go down

OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘ Empty OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘

Post by Eroo 30/10/2021, 11:15

OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘ Screenshot-626
OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘ Screenshot-627

https://www.jutarnji.hr/life/znanost/prestravljen-sam-skokom-u-razvoju-umjetne-inteligencije-ovo-je-prijelomna-tocka-opasna-kao-izum-atomske-bombe-15114528
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘ Empty Re: OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘

Post by zganci_i_jetrica 30/10/2021, 11:24

“Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind.”
― Frank Herbert, Dune

🤖
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘ Empty Re: OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘

Post by melkior 30/10/2021, 17:41

Ne razumijem u čemu je problem, pa to su htjeli, na tome su radili, to su dobili  lol!  

Evo i sinoć je opet bio film na Novoj TV:

OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘ MV5BZWM0NjVkOGYtMjk5Mi00NGVmLWE3NDMtMDQ3ZjdjMDcwYzdlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1_

Što se desi kad morskim psima proteinima povećaš masu mozga?
avatar
melkior

Posts : 17162
2015-08-09


Back to top Go down

OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘ Empty Re: OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘

Post by Guest 30/10/2021, 17:51

Profesor Russell, osnivač Centra za umjetnu inteligenciju kompatibilnu s ljudima pri Sveučilištu Kalifornija, Berkeley, rekao je da većina stručnjaka vjeruje da će strojevi inteligentniji od ljudi biti razvijeni u ovom stoljeću.

pretjeruje. možda uspiju do kraja ovog stoljeća izmisliti strojeve koji su pametniji od hrvata što baš i nije neki tehnološki problem kad su i veš mašine već danas pametnije od mnogih rvata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘ Empty Re: OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘

Post by melkior 30/10/2021, 17:57

Ja osobno sam imao smartfon koji je bio pametniji od mene. Bacio sam ga jer mi je nabijao komplekse.
avatar
melkior

Posts : 17162
2015-08-09


Back to top Go down

OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘ Empty Re: OVO VIŠE NIJE SF‘ ‘Prestravljen sam skokom u razvoju umjetne inteligencije. Ovo je prijelomna točka, opasna kao izum atomske bombe‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum