ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodna ideologija vise nije opasna

Page 31 of 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by crvenkasti Sat 7 Apr - 16:28

prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
a sta ako kaze to ti je crvenkasti reko da me pitas

Ma daj budalo, to je klokan, šta on zna?

To je samo da ti bude drago što si mu rekao daj odjebi u troskocima, a on stvarno ode skačući.
pa kazes da kazem da sam ja to izmislio a sad kao sta on zna
izgleda da je pametniji od tebe
to je

Ja sam rekao da ti kažeš klokanu, to može, to je ok.
A ti si rekao da šta ako klokan kaže... E, to je! Klokan ne zna govoriti!
Kurac si ti pametniji!
dobro evo
"daj odjebi u troskocima klokane"

jesi uteko?

jesam

crvenkasti

Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov Sat 7 Apr - 16:34

:tu
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:

Ma daj budalo, to je klokan, šta on zna?

To je samo da ti bude drago što si mu rekao daj odjebi u troskocima, a on stvarno ode skačući.
pa kazes da kazem da sam ja to izmislio a sad kao sta on zna
izgleda da je pametniji od tebe
to je

Ja sam rekao da ti kažeš klokanu, to može, to je ok.
A ti si rekao da šta ako klokan kaže... E, to je! Klokan ne zna govoriti!
Kurac si ti pametniji!
dobro evo
"daj odjebi u troskocima klokane"

jesi uteko?

jesam
:tu  eto super
ajd sad moram zdrat a ne ide mi multitasking
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by L'âme Sat 7 Apr - 17:13

Crveni, zasto baris prcija?
Varas me, ha?! :-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by neva Sat 7 Apr - 18:06

slidingdoorsoperator wrote:Zato je sasvim lako moguće da europske zemlje sa takvim političkim sustavima zasićene tom političkom nestabilnošću i nesposobnošću za strateškim promišljanjem nacionanih interesa od strane njihovih političkih elita polako ali sigurno počnu prelaziti na neki oblik polupredsjedničkog ili čak predsjedničkog sustava gdje su takvi nedostatci manje izraženi.
sve je moguće, iako sumnjam da će se to dogoditi ubrzo, birači su većinom također inertne žrtve navike
u situaciji kakva je u Europi, prije je za očekivati manju šarolikost i disperziju biračkih glasova, a puno veću koncentraciju na konzervativce i desnicu
no sumnjam da će igdje uskoro doći do promjene političkog sustava, nisam primijetila da postoje takve inicijative, čak ni na marginama
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest Sat 7 Apr - 18:42

neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Zato je sasvim lako moguće da europske zemlje sa takvim političkim sustavima zasićene tom političkom nestabilnošću i nesposobnošću za strateškim promišljanjem nacionanih interesa od strane njihovih političkih elita polako ali sigurno počnu prelaziti na neki oblik polupredsjedničkog ili čak predsjedničkog sustava gdje su takvi nedostatci manje izraženi.
sve je moguće, iako sumnjam da će se to dogoditi ubrzo, birači su većinom također inertne žrtve navike
u situaciji kakva je u Europi, prije je za očekivati manju šarolikost i disperziju biračkih glasova, a puno veću koncentraciju na konzervativce i desnicu
no sumnjam da će igdje uskoro doći do promjene političkog sustava, nisam primijetila da postoje takve inicijative, čak ni na marginama

Lako je biti dokon, dok te čuva veliki brat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest Sat 7 Apr - 20:10

neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Zato je sasvim lako moguće da europske zemlje sa takvim političkim sustavima zasićene tom političkom nestabilnošću i nesposobnošću za strateškim promišljanjem nacionanih interesa od strane njihovih političkih elita polako ali sigurno počnu prelaziti na neki oblik polupredsjedničkog ili čak predsjedničkog sustava gdje su takvi nedostatci manje izraženi.
sve je moguće, iako sumnjam da će se to dogoditi ubrzo, birači su većinom također inertne žrtve navike
u situaciji kakva je u Europi, prije je za očekivati manju šarolikost i disperziju biračkih glasova, a puno veću koncentraciju na konzervativce i desnicu
no sumnjam da će igdje uskoro doći do promjene političkog sustava, nisam primijetila da postoje takve inicijative, čak ni na marginama

Za sad ne, zato što je situacija još previše stabilna, a i zato što su, kako si i sama primjetila, birači također inertni i žrtve navike. Pogledaj samo kaos u Italiji! I svi znaju da će se tijekom vremena nešto morati promjeniti jer je takvo stanje dugoročno neodrživo, samo je pitanje vremena i okolnosti.
Koncentracija na konzervativce i desnicu je više zbog slabosti ljevice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Šandor Winnetou Sun 8 Apr - 0:12

prckov wrote::tu
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
pa kazes da kazem da sam ja to izmislio a sad kao sta on zna
izgleda da je pametniji od tebe
to je

Ja sam rekao da ti kažeš klokanu, to može, to je ok.
A ti si rekao da šta ako klokan kaže... E, to je! Klokan ne zna govoriti!
Kurac si ti pametniji!
dobro evo
"daj odjebi u troskocima klokane"

jesi uteko?

jesam
:tu  eto super
ajd sad moram zdrat a ne ide mi multitasking
da su mu reko u dvoskocima ili običnim skokovima on bi se naljutio, samo troskoke priznaje, svojevremeno je i dvadeset metara kanjon preskočio u troskocima
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by prckov Sun 8 Apr - 0:16

tre wrote:
prckov wrote::tu
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:

Ja sam rekao da ti kažeš klokanu, to može, to je ok.
A ti si rekao da šta ako klokan kaže... E, to je! Klokan ne zna govoriti!
Kurac si ti pametniji!
dobro evo
"daj odjebi u troskocima klokane"

jesi uteko?

jesam
:tu  eto super
ajd sad moram zdrat a ne ide mi multitasking
da su mu reko u dvoskocima ili običnim skokovima on bi se naljutio, samo troskoke priznaje, svojevremeno je i dvadeset metara kanjon preskočio u troskocima
di si tre
jesi se naviko
bil mogo zivit ovdje :D
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by neva Sun 8 Apr - 1:12

slidingdoorsoperator wrote:Za sad ne, zato što je situacija još previše stabilna, a i zato što su, kako si i sama primjetila, birači također inertni i žrtve navike. Pogledaj samo kaos u Italiji! I svi znaju da će se tijekom vremena nešto morati promjeniti jer je takvo stanje dugoročno neodrživo, samo je pitanje vremena i okolnosti.
Koncentracija na konzervativce i desnicu je više zbog slabosti ljevice.
ljudi imaju tendenciju skupljanja u grupe kad osjećaju  i doživljavaju neku ugrozu
i to u one grupe za koje misle da u tom trenutku mogu najbolje zaštititi njihove interese
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Šandor Winnetou Sun 8 Apr - 2:59

prckov wrote:
tre wrote:
prckov wrote::tu
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
dobro evo
"daj odjebi u troskocima klokane"

jesi uteko?

jesam
:tu  eto super
ajd sad moram zdrat a ne ide mi multitasking
da su mu reko u dvoskocima ili običnim skokovima on bi se naljutio, samo troskoke priznaje, svojevremeno je i dvadeset metara kanjon preskočio u troskocima
di si tre
jesi se naviko
bil mogo zivit ovdje :D
ne prika, još dva mjeseca a ja ko na iglama  bounce bounce
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Guest Sun 8 Apr - 8:01

neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Za sad ne, zato što je situacija još previše stabilna, a i zato što su, kako si i sama primjetila, birači također inertni i žrtve navike. Pogledaj samo kaos u Italiji! I svi znaju da će se tijekom vremena nešto morati promjeniti jer je takvo stanje dugoročno neodrživo, samo je pitanje vremena i okolnosti.
Koncentracija na konzervativce i desnicu je više zbog slabosti ljevice.
ljudi imaju tendenciju skupljanja u grupe kad osjećaju  i doživljavaju neku ugrozu
i to u one grupe za koje misle da u tom trenutku mogu najbolje zaštititi njihove interese

Jasna stvar.
Nikad mi neće biti jasni oni koji se kunu kako su toliki individualci da ne pripadaju nikakvom obliku kolektivizma.
Ako čak i zanemarimo ono što sam na temi već spominjao, naime, kako je um prije svega kulturološki što znači i kolektivistički fenomen, lako je njima biti strogo individualistički orjentiran dok je situacija u društvu vrlo stabilna.
Baš me zanima kako bi se ponašali u situacijama velikih kriza koje se itekako opet mogu dogoditi i što bi se tada dogodilo sa njihovim kakti strogim individualizmom i antikolektivizmom. Ali jasno da je to pitanje zapravo samo retoričko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodna ideologija vise nije opasna  - Page 31 Empty Re: Rodna ideologija vise nije opasna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum