ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banke ne daju kredite!!!

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 14:46

Gnječ wrote:
tehnike prodavanja magle i bacanja prašine u oči, što su režimski ekonomski kvazistručnjaci doveli do savršenstva

:popcorn

Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Kermit 22/1/2018, 14:53

kic wrote:
digle i banke ruke od nas, a hnb je na sve upozorio jos 2006. u nekom opskurnom intervjuu..
HNB uvijek upozori u svojim fanzinima koje je nemoguće nabaviti ili Vujčić ekipu kad vuče u Modžu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by marcellus 22/1/2018, 14:56

najvolem gugl financijske stručnjake koji znanje crpe s interneta, a nisu dana studirali ekonomiju, dana radili u financijskom sektoru, i nisu u stanju rasknjižit uplatu gotovine na tri konta

_________________
Banke ne daju kredite!!! - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Kermit 22/1/2018, 15:03

Operacija Hrvatska je završena heheh lihvari, a sad čak i cigani i kinezi napuštaju guberniju, pa ako to nije znak...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 15:04

marcellus wrote:najvolem gugl financijske stručnjake koji znanje crpe s interneta, a nisu dana studirali ekonomiju, dana radili u financijskom sektoru, i nisu u stanju rasknjižit uplatu gotovine na tri konta

čemu služi referentna stopa?

u kom smislu je ona referentna?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Kermit 22/1/2018, 15:04

Švicarci zabranili kuhanje jastoga na živo!!! Vujčić je sigurno popizidio pa šta će užinati u Davosu jebem li im lepinjicu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 18:14

marcellus wrote:u čemu je problem, banke nisu nikad ni smjele dijeliti kredite kao dvijetisućitih, ali tada su svi plakali da zašto s pet tisuća kuna plaće ne mogu uzet kredi za novi BMW i stan od sto  kvadrata, i da što banku briga kako će oni to vraćat.

Ja oduvijek tvrdrim, temeljem iskustva kako u banci tako i nekog tko je u životu otplatio sedam-osam kredita i jedan još plaća, da banke ne smiju davati kredite nikom tko ne može dokazati da mu kredit nije potreban.
upravo tako...Hrvati zagazili u drugi sustav i odmah se pobahatili za novim i skupim stanovima,autima izvan okvira financiranja i odrzavanja,aLI BITNO SA SE IMA..DA SUSJED VIDI I POZELENI OD ZAVISTI.,..

U svabiji te bogami BANKA dobro financijski odmjeri,prije nego li ti odobri kredit po tvom zahtjevu..TO ZNACI..Prvo ce ti pozbrajati sve mjesecne troskove za zivot,ili ako imas obitelj,jos i detaljnije,pa ce ti na kraju reci-oke,moze kredit,ali ne toliki koliki ste zahtijevali..To znaci,da i kad Banka odobri kredit,on ce biti na nivou ,na kojem nece ugrozavati egzistenciju pojedinca ili obitelji..
Kamata mora postojati,to je bancina zarada,tutlecima kojima nije niti godinama poslije,niti tisucama pojasnjavajucih postva kasnije..jasno..

Kamate su vece,tamo gdje je rizik veci...i djetetu danas jasno..

Cilj banaka nije da unisti korisnika kredita,jerbo,onda i ona gubi.,,cilj je naplacivati kamatu odnosno zaradu i postotak,koji je logican slijed za posudjeni novac.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by marcellus 22/1/2018, 18:39

Je, imaš pravo: Osim Rumunja, mislim da ne postoji narod koji je u tolikoj mjeri sklon živjeti iznad svojih realnih mogućnosti kao Hrvati. Odnosno, nema većih snobova. 

Onda sjedne ovrha pa kuku. Švabo je drugo. On će kupit novog Mercedesa samo ako zarađuje pet tisuća ojra mjesečno minimalno.

_________________
Banke ne daju kredite!!! - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by marcellus 22/1/2018, 18:40

a ako zarađuje dvije, voziće astru ili golfa, rabljenog

_________________
Banke ne daju kredite!!! - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by marcellus 22/1/2018, 18:46

ili recimo ameri... kod nas se kuka da je prosječna starost auta nešto preko 10 godina, strahota, sramota, bijeda, narod gladuje i nema za nove aute... 

u SAD je prosječna starost auta na cesti 12 godina... 11,6 da budem precizniji... i ne samo to ameri dulje drže mobitele, kompjutere, laptope nego mi - bar jedno duplo dulje. Racionalniji su. Ne popravljaj ako nije pokvareno. Ako nešto služi svrsi, ne mijenjaj za novije. Bacaš novac koji možeš korisnije upotrijebiti drugdje. 

A kod njih je plaća jedno triput veća a auti jedno duplo jeftiniji...

_________________
Banke ne daju kredite!!! - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 18:50

Naravno..Ono,lijepo je smjestiti dupe u udobni Mercedes i uzivati u blagodatima state-of-the art-a,no to i kosta..
Svabo prije svega gleda auto kao prevozno sredstvo ili sredstvo za posao..
Ne mogu zamisliti Svabu da kupuje Mercedes da bi se "kurčio"..učavnom i Mercedes kupuju stariji svabi,.vlasnici ili suvlasnici firmi raznih,ili dionicari sa dobrim udjelima..
ako i kupuju iz nekog emotivnog razloga,to je da pokazu da su jako ponosni na najpoznatiji svapski proizvod,i opet ne da se "kurce",nego da podrze svapsku industriju..sbavi nisu jalni niti zavidni..
Mladji uglavnom voze sve zivo..oni bogatiji,uglavnom manje Bembure i slicno...

ONI KOJI SE NADASVE I NAMETLJIVO KURCE MERCEDESIMA I BMW-ima u Svabiji su prije svega Turci..no i Turci imaju love,3-4 generacija to su vec uhodani nbiznismeni,koji sinovima i kcerima kupuju rado,ili pomazu udjelima,da ganjaju njskuplje i najnabrijanije modele..Temperamentni su i grade imidz,no iza toga nesto i stoji..

balkanci..ima svega,ne tezih lovatora..ugl..kupuju polovne Mercove i BMW-e,10000-15000 ojrova i to je to...u svabiji nezapazeni po "kurcenju",doli na Balkanu pokusavaju ostaviti dojam uspjesnih likova i obitelji..

Svabo,pogotovo obrtnik ili poljoprivrednik ce vrlo smireno i objektivno reci,da nije u klasi kupovine ,recimo novog pick up VW-a,ali zato kupuje jeftiniji Peugeot koji mu dobro sluzi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 18:51

marcellus wrote:ili recimo ameri... kod nas se kuka da je prosječna starost auta nešto preko 10 godina, strahota, sramota, bijeda, narod gladuje i nema za nove aute... 

u SAD je prosječna starost auta na cesti 12 godina... 11,6 da budem precizniji... i ne samo to ameri dulje drže mobitele, kompjutere, laptope nego mi - bar jedno duplo dulje. Racionalniji su. Ne popravljaj ako nije pokvareno. Ako nešto služi svrsi, ne mijenjaj za novije. Bacaš novac koji možeš korisnije upotrijebiti drugdje. 

A kod njih je plaća jedno triput veća a auti jedno duplo jeftiniji...
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 18:57

Svakako ima i onih koji su spremni zrtvovati  i vise love za recimo jednogodišnjake,u biti nove aute,koje Merc ili BMW prodaje preko svojih autokuca,kćeri firmi...takvi auti su skoro uduplo jeftiniji,i svakako je to pametnije itji kupiti nego po full cijeni.,.
Kakogod,dok vozis bilo koje vozilo kad ti se smisli,kolikogod ti se smisli,i tjeras ga redovno na sluzbeni servis,to je oke..problem jest,kod vecine doli,koji svog "ljepotana" pocaste kojim krugom uglavnom subotom dopodne i pokazu ga na spici dok piju kavicu..ostalim danima se zbrajaju troskovi goriva i ostalog,i planira iduci vikend.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 18:59

pismejker wrote:Naravno..Ono,lijepo je smjestiti dupe u udobni Mercedes i uzivati u blagodatima state-of-the art-a,no to i kosta..
Svabo prije svega gleda auto kao prevozno sredstvo ili sredstvo za posao..
Ne mogu zamisliti Svabu da kupuje Mercedes da bi se "kurčio"..učavnom i Mercedes kupuju stariji svabi,.vlasnici ili suvlasnici firmi raznih,ili dionicari sa dobrim udjelima..
ako i kupuju iz nekog emotivnog razloga,to je da pokazu da su jako ponosni na najpoznatiji svapski proizvod,i opet ne da se "kurce",nego da podrze svapsku industriju..sbavi nisu jalni niti zavidni..
Mladji uglavnom voze sve zivo..oni bogatiji,uglavnom manje Bembure i slicno...

ONI KOJI SE NADASVE I NAMETLJIVO KURCE MERCEDESIMA I BMW-ima u Svabiji su prije svega Turci..no i Turci imaju love,3-4 generacija to su vec uhodani nbiznismeni,koji sinovima i kcerima kupuju rado,ili pomazu udjelima,da ganjaju njskuplje i najnabrijanije modele..Temperamentni su i grade imidz,no iza toga nesto i stoji..

balkanci..ima svega,ne tezih lovatora..ugl..kupuju polovne Mercove i BMW-e,10000-15000 ojrova i to je to...u svabiji nezapazeni po "kurcenju",doli na Balkanu pokusavaju ostaviti dojam uspjesnih likova i obitelji..

Svabo,pogotovo obrtnik ili poljoprivrednik ce vrlo smireno i objektivno reci,da nije u klasi kupovine ,recimo novog pick up VW-a,ali zato kupuje jeftiniji Peugeot koji mu dobro sluzi..
Prosjecna starost automobila u Hrvatskoj mislim da je 13 godina. Ti koji imaju te neke nove mercedese su ili lopovi ili dobro potkozeni ili se bave turizmom (dakle u rangu svabe koji moze kupiti isti auto). Ja nezz di ti vidis sve te neke silne bmw i mercedese nove po hrvatskoj koji su nas doveli do financijske propasti ili sta god. Te aute voze ti neki krkani i "zlatna mladez" uglavnom, daleko je mercedes ili bmw (cak i polovni) od prosjecnog (ili cak iznadprosjecnog) hrvata i hrvatske obitelji, tako da ne kuzim poantu tvog komentara u kontekstu banki koje ne daju/ daju kredite... Banke ne daju kredite!!! - Page 5 1f60e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 19:04

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:Naravno..Ono,lijepo je smjestiti dupe u udobni Mercedes i uzivati u blagodatima state-of-the art-a,no to i kosta..
Svabo prije svega gleda auto kao prevozno sredstvo ili sredstvo za posao..
Ne mogu zamisliti Svabu da kupuje Mercedes da bi se "kurčio"..učavnom i Mercedes kupuju stariji svabi,.vlasnici ili suvlasnici firmi raznih,ili dionicari sa dobrim udjelima..
ako i kupuju iz nekog emotivnog razloga,to je da pokazu da su jako ponosni na najpoznatiji svapski proizvod,i opet ne da se "kurce",nego da podrze svapsku industriju..sbavi nisu jalni niti zavidni..
Mladji uglavnom voze sve zivo..oni bogatiji,uglavnom manje Bembure i slicno...

ONI KOJI SE NADASVE I NAMETLJIVO KURCE MERCEDESIMA I BMW-ima u Svabiji su prije svega Turci..no i Turci imaju love,3-4 generacija to su vec uhodani nbiznismeni,koji sinovima i kcerima kupuju rado,ili pomazu udjelima,da ganjaju njskuplje i najnabrijanije modele..Temperamentni su i grade imidz,no iza toga nesto i stoji..

balkanci..ima svega,ne tezih lovatora..ugl..kupuju polovne Mercove i BMW-e,10000-15000 ojrova i to je to...u svabiji nezapazeni po "kurcenju",doli na Balkanu pokusavaju ostaviti dojam uspjesnih likova i obitelji..

Svabo,pogotovo obrtnik ili poljoprivrednik ce vrlo smireno i objektivno reci,da nije u klasi kupovine ,recimo novog pick up VW-a,ali zato kupuje jeftiniji Peugeot koji mu dobro sluzi..
Prosjecna starost automobila u Hrvatskoj mislim da je 13 godina. Ti koji imaju te neke nove mercedese su ili lopovi ili dobro potkozeni ili se bave turizmom (dakle u rangu svabe koji moze kupiti isti auto). Ja nezz di ti vidis sve te neke silne bmw i mercedese nove po hrvatskoj koji su nas doveli do financijske propasti ili sta god. Te aute voze ti neki krkani i "zlatna mladez" uglavnom, daleko je mercedes ili bmw (cak i polovni) od prosjecnog (ili cak iznadprosjecnog) hrvata i hrvatske obitelji, tako da ne kuzim poantu tvog komentara u kontekstu banki koje ne daju/ daju kredite... Banke ne daju kredite!!! - Page 5 1f60e
Vrati se na pocetak....balkanci zive iznad svojih mogucnosti,a auto je samo jedan primjer..mozemo i stanovi po zagrebu tijekom 2000tih,kad su kostali 3000 ojrova ili manje,pa su se ljudi zaletali u svakojake kredite..kupovali na atraktivnim zonama,kupovali aute,koji su iznad njihovih mogucnosti..
Pa imam frenda koji gonja BMW 523 E60 2004. ,ajd,voli bembure,obozava ih,pa neka mu..drugi je par rukava,sto greca svaku kunu da bi ga mogao otplatiti,iako polovnog,a izvede ga na kavicu samo subotom i to je to..

Dakle,Banke na Balkanu ce,bar dosad dati kredite,svakojake,pa makar to prisjelu korisniku kredita,u sVABIJI NE..mos ti voliti Bemburu i diviti jos se..unajboljem slucaju,dobit ces kredit za polovni,a placanje sluzbenog servisa bMW-a kostat ce te kao kajgana od Jesusovih jooja,ali to je nek druga prica,i nema veze sa bankama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 19:12

pismejker wrote:
Vrati se na pocetak....balkanci zive iznad svojih mogucnosti,a auto je samo jedan primjer..mozemo i stanovi po zagrebu tijekom 2000tih,kad su kostali 3000 ojrova ili manje,pa su se ljudi zaletali u svakojake kredite..kupovali na atraktivnim zonama,kupovali aute,koji su iznad njihovih mogucnosti..
Pa imam frenda koji gonja BMW 523 E60 2004. ,ajd,voli bembure,obozava ih,pa neka mu..drugi je par rukava,sto greca svaku kunu da bi ga mogao otplatiti,iako polovnog,a izvede ga na kavicu samo subotom i to je to..

Dakle,Banke na Balkanu ce,bar dosad dati kredite,svakojake,pa makar to prisjelu korisniku kredita,u sVABIJI NE..mos ti voliti Bemburu i diviti jos se..unajboljem slucaju,dobit ces kredit za polovni,a placanje sluzbenog servisa bMW-a kostat ce te kao kajgana od Jesusovih jooja,ali to je nek druga prica,i nema veze sa bankama..
Los primjer iz upravo navedenog gore razloga. To sto se ti kreces u drustvu koje se voli "kurciti" autima, ne znaci da je prosjecan stanovnik hrvatske takav, ili tezi imati takav auto. Uglavnom su ljudi dizali kredite za kupiti stanove, i imali su posao kad su digli kredit (na 30 godina). Onda je cijela drzava otisla u bananu, i svi koji se ne bave turizmom ili tako necim, a imali su kredite, su isto otisli u bananu. Ja stvarno nigdje ne vidim ljude koji zive izvan svojih mogucnosti u smislu da kupuju aute i ogromne stanove koje ne mogu otplatiti. Ali da, zive izvan svojih mogucnosti u smislu da ne mogu platiti osnovne racune (tipa grijanje i struja) pa im se to masovno iskljucuje i slicno. To ti je prosjek u hrvatskoj, a ne problemi nastali kupnjom novih mercedasa. Daleko smo mi u hrvatskoj od takvih problema... Banke ne daju kredite!!! - Page 5 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by kaya 22/1/2018, 19:16

pismejker wrote:
marcellus wrote:u čemu je problem, banke nisu nikad ni smjele dijeliti kredite kao dvijetisućitih, ali tada su svi plakali da zašto s pet tisuća kuna plaće ne mogu uzet kredi za novi BMW i stan od sto  kvadrata, i da što banku briga kako će oni to vraćat.

Ja oduvijek tvrdrim, temeljem iskustva kako u banci tako i nekog tko je u životu otplatio sedam-osam kredita i jedan još plaća, da banke ne smiju davati kredite nikom tko ne može dokazati da mu kredit nije potreban.


Kamate su vece,tamo gdje je rizik veci...i djetetu danas jasno..
Evo meni nije jasan  taj bankarski proser koji ponavljate ko deset zapovjedi. Znaci tu je rizik veći pa su zato veće kamate , pa onda dužnik u zemlji gdje rizik velik mora vratiti kamate nekada veće i od samog duga tako da mu bude jos gore  a tako nerijetko dospijeva u blokadu i onda banka ne moze naplatiti dug, odnosno moze ali od jamca ili nekretnini! 
Pa gdje tu logika?
Znaci meni netko ne moze vratiti dug lako kao u Njemačkoj koja je sigurnija  pa mi jos vise mora vratiti jer ce mi tako valjda biti sigurniji povrat ili sta?! Kakve su to gluposti
Ajd vidite negdje koliku dobit imaju banke tu a koliku u Njemačkoj ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by kaya 22/1/2018, 19:24

I zašto su tu najniže kamate na štednju ?
Jer postoji veliki rizik za sta?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 19:25

Kontradiktoran si..Turke sam naveo kao primjer "juznjaka",nisu oni svapski mentalni sklop,blizi su balkanskom,no Turci drljaju i driftaju,pa i zaradjuju podosta,i mogu servisirati svoje prilicno skupe ukuse,sto za auto,sto za garderobu i image...

sto se tice stanova i auta,pocetkom 90tih sam bio doli u RH i jako sam dobro vidio sto ljudi rade..nicale su autokuce,sa Mazdama,VW-ima,Tomić sa bemburama,Zubak Audiji...

na srranu oni koji imaju lovu,po bilo kojoj liniji,jako puno obicnih je posezalo za autima daleko iznad njihovih mogutjnosti..i susjed je bio uzeo Mazdu 6,pa je kasnije muku mucio sa ratom za auto..ne jedini..
Da sam vidio Fabije,Clio-e masovnije,to bi oslikavalo realnost,ali su svi navalili sto skuplji i bolji auto imati..
likovi su isli,pa i cura bivsa,traziti od svog diše da im ispise platnu listu,na prosjek platje 4500 kuna,iako je imala samo 2500k,e samo zato jer je njoj Polo bio simpatican,kasnije je i od mame i od tate isla grecati za svaku ratu auta..

stambeni krediti...no..zasto ne bi bili podstanari..?? vetjina Svaba jesu podstanari..i sa svojim platjama,jak ose tesko odlucuju na kupovinu stana,ne daj bolze kutje..osim stvarno onih koji su lovatori..oni to smatraju bacenim kapitalom,osim ak one iznajmljujes kutju ili kutje,ili stanove..kupis,platas 30 godina,krepes a to ostaje..komu,cemu...doli na balkanu semladuncad razmazila,lize tabane starcima,samo da im ostave nekretninu.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 19:31

kaja wrote:
pismejker wrote:
marcellus wrote:u čemu je problem, banke nisu nikad ni smjele dijeliti kredite kao dvijetisućitih, ali tada su svi plakali da zašto s pet tisuća kuna plaće ne mogu uzet kredi za novi BMW i stan od sto  kvadrata, i da što banku briga kako će oni to vraćat.

Ja oduvijek tvrdrim, temeljem iskustva kako u banci tako i nekog tko je u životu otplatio sedam-osam kredita i jedan još plaća, da banke ne smiju davati kredite nikom tko ne može dokazati da mu kredit nije potreban.


Kamate su vece,tamo gdje je rizik veci...i djetetu danas jasno..
Evo meni nije jasan  taj bankarski proser koji ponavljate ko deset zapovjedi. Znaci tu je rizik veći pa su zato veće kamate , pa onda dužnik u zemlji gdje rizik velik mora vratiti kamate nekada veće i od samog duga tako da mu bude jos gore  a tako nerijetko dospijeva u blokadu i onda banka ne moze naplatiti dug, odnosno moze ali od jamca ili nekretnini! 
Pa gdje tu logika?
Znaci meni netko ne moze vratiti dug lako kao u Njemačkoj koja je sigurnija  pa mi jos vise mora vratiti jer ce mi tako valjda biti sigurniji povrat ili sta?! Kakve su to gluposti
Ajd vidite negdje koliku dobit imaju banke tu a koliku u Njemačkoj ..
banke prate zakone drzave u kojoj su..ostalo je samo nedorecenost zakona,i pohlepa,ne samih banaka,nego managera i agenata...posto su oni uglavnom iz drzave u kojoj je banka,jasno je da se povode onim "lako cemo",a kad dojde do zla,naravno banka je kriva,ne dripac koji ne cita ono napisano sitnim slovima,i tutlek je pa ne konzultira odvjetnika..
veliki udio je i LAZNI PRIKAZ OSOBNIH FINANCIJA,jer da su financije prikazane istinito,vjerovatno lik ne bi dobio kredit koji nije u stanju servisirati..ako ekonomija ode u krc krasni.e pa jebiga,znam i zenu koja je pocetkom 2000 zapicila van u svabiju i radom na crno otplatila svoj dug..
banke u Svabiji nemaju veliku dobit..sto radi konkurencije,sto radi niskih kamata..a nes je i zakonom propisano da ne smiju zelenasiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Guest 22/1/2018, 19:33

kaja wrote:I zašto su tu najniže kamate na štednju ?
Jer postoji veliki rizik za sta?
jer je stednja sigurni vid oplodjivanja,bez rizika..prebaci pare brokeru,pas vidjeti kamatu,ali i rizik.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke ne daju kredite!!! - Page 5 Empty Re: Banke ne daju kredite!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum