ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 16:36

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/zadar/clanak/id/518383/stravican-napad-u-zadru-docekao-majku-pred-kucom-polio-je-benzinom-po-glavi-i-odjeci-pa-zapalio-upaljacem


Aj ća, evo ga još jedan, puknuće brajo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 16:43

Da ne ponavljam o čemu se tu radi evo tema od prije par dana od onoga što je ubio mater u Šibeniku

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t22749-sin-ubio-majku

To juriš na njih, nemože emancipacija odgojit sina samo luđaka koji ili će otići u kurac ili će izvršiti napad na nju tj onoga tko ga ugnjetava cijeli život
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by marcellus 23/11/2017, 16:47

a ja mislio da si ti

_________________
Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by marcellus 23/11/2017, 16:48

usput koji se kurac ti ne emancipiraš? Nađeš si posao, stan, makneš se od stare pa te neće ugnjetavat... da si moj letio bi s 18 godina iz kuće... oš radit oš studirat oš gladovat, tvoja stvar...

_________________
Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 16:51

marcellus wrote:a ja mislio da si ti
Ja sam otiša u kurac

Dvije su kategorije li odu u kurac ili napadnu

Ja sam napao u obrani od njenog maltretiranja i izbacio je iz kuće (u stan ne na ulicu) i sad odlazim u kurac
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 16:53

marcellus wrote:usput koji se kurac ti ne emancipiraš? Nađeš si posao, stan, makneš se od stare pa te neće ugnjetavat... da si moj letio bi s 18 godina iz kuće... oš radit oš studirat oš gladovat, tvoja stvar...
Pa gle evo sad sam došao s baranja maslina, ubrali sto kila to ti je tisuću kuna u samo jednom danu, cijeli život plaćam režije u kući(tisuću kuna svaki mjesec čak i sad kad neradim, voda struja telefon sve) radio sam do prije koji mjesec deset godina bez dana bolovanja, živim u svojoj kuči s ocem tako da ti je upis glup


Last edited by RayMabus on 23/11/2017, 16:55; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by marcellus 23/11/2017, 16:55

RayMabus wrote:
marcellus wrote:usput koji se kurac ti ne emancipiraš? Nađeš si posao, stan, makneš se od stare pa te neće ugnjetavat... da si moj letio bi s 18 godina iz kuće... oš radit oš studirat oš gladovat, tvoja stvar...
Pa gle evo sad sam došao s baranja maslina, ubrali sto kila to ti je tisuću kuna u samo jednom danu, cijeli život plaćam režije u kući, radio sam do prije koji mjesec deset godina bez dana bolovanja, živim u svojoj kuči s ocem tako da ti je upis glup

ako živiš s ocem ne živiš u svojoj kući... da sam ja ostao živjet sa svojima nakon dvajst i neke ispalio bi na živce...

_________________
Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 16:57

marcellus wrote:
RayMabus wrote:
marcellus wrote:usput koji se kurac ti ne emancipiraš? Nađeš si posao, stan, makneš se od stare pa te neće ugnjetavat... da si moj letio bi s 18 godina iz kuće... oš radit oš studirat oš gladovat, tvoja stvar...
Pa gle evo sad sam došao s baranja maslina, ubrali sto kila to ti je tisuću kuna u samo jednom danu, cijeli život plaćam režije u kući, radio sam do prije koji mjesec deset godina bez dana bolovanja, živim u svojoj kuči s ocem tako da ti je upis glup

ako živiš s ocem ne živiš u svojoj kući... da sam ja ostao živjet sa svojima nakon dvajst i neke ispalio bi na živce...
Pa u suštini živim, on ovdje živi samo pola godine a pola je u stanu (drugom ne ovom gdje mi je mater jer oni nežive zajedno) tako da samo ja ovdje živom cijelu godinu a od toga pola godine sam
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by dzango 23/11/2017, 16:59

Ovi samo Longiju nabacuju ideje.

_________________
Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 17:01

dzango wrote:Ovi samo Longiju nabacuju ideje.
A ja baš jučer starome rekao da ću je zapaliti ako mi dođe živit opet ovamo da me prca tako da mi nisu baš dali ideju, za ovo se dobije manja kazna a usrat će se ko grlica

No ključna riječ je ona dođe tako da ako to nepokuša onda neće biti ništa dakle sama odlučuje, slobodna volja


Last edited by RayMabus on 23/11/2017, 17:03; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by Trinity 23/11/2017, 17:01

RayMabus wrote:
marcellus wrote:usput koji se kurac ti ne emancipiraš? Nađeš si posao, stan, makneš se od stare pa te neće ugnjetavat... da si moj letio bi s 18 godina iz kuće... oš radit oš studirat oš gladovat, tvoja stvar...
Pa gle evo sad sam došao s baranja maslina, ubrali sto kila to ti je tisuću kuna u samo jednom danu, cijeli život plaćam režije u kući(tisuću kuna svaki mjesec čak i sad kad neradim, voda struja telefon sve) radio sam do prije koji mjesec deset godina bez dana bolovanja, živim u svojoj kuči s ocem tako da ti je upis glup
I podstanari plaćaju režije, pa ne kažu da žive u svojoj kući.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by Trinity 23/11/2017, 17:02

Longi se nema petlje odseliti od starog.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 17:06

Triny wrote:Longi se nema petlje odseliti od starog.
Samo nisam navikao živit u stanovima, živio sam ali nema dvora, terase, vrtla... ono ko zatvor, ovdje imam tristo kvadrata površine samo prizemlje a ima još dva kata gore tako da ja i stari i kad smo tu opet velika kuća a ja i on smo normalni pa nam nije problem suživot uopće dapače nadopunjujemo se
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 17:13

Triny wrote:Longi se nema petlje odseliti od starog.
Nemogu ti ja živit u stanovima, imam ja dva stana pesto metara poviše kuće pa nisam šest puta u njima bija i to u prosjeku pet minuta

U jednom stari bude pola godine a drugi odma vrata do iznajmljuje (to nema veze s materom ona ima svoj tri kilometra dalje u zgradi di sestra ima još jedan svoj stan koji ona iznajmljuje jer živi s mužem i djecom pesto metara od te zgrade u kući s velikim vrtom)

RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by T. 23/11/2017, 17:15

RayMabus wrote:
Triny wrote:Longi se nema petlje odseliti od starog.
Samo nisam navikao živit u stanovima, živio sam ali nema dvora, terase, vrtla... ono ko zatvor, ovdje imam tristo kvadrata površine samo prizemlje a ima još dva kata gore tako da ja i stari i kad smo tu opet velika kuća a ja i on smo normalni pa nam nije problem suživot uopće dapače nadopunjujemo se
Bogu fala da ste normalni, inače bi tu moglo bit sranja, suživot je zafrkana stvar...
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 17:20

Nemogu ti ja u stanu živit

Evo ja cili dan u prirodi na sedam tisuća kvadrata zemlje, sto i nešto maslina oko mene, odmaram

Dođem doma pustim mačku u vrtal, maca se odma iskenjala ja gledam i smijem se

To je to

Kakvi stanovi, pa imam dva stana poviše južna strana prvi kat sto metar kvadratnih jer su vrata do vrata pa sve moje tu dakle skoro pa spojeni u zgradi pa nisam u životu bio po ure tamo
Bacio bi se s balkona odmah nema veze šta je tri metra visine

Nemogu Jbg pokušao prije u jednom drugom stanu i psihijatrija, treba mi širina otvoren prostor
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 17:37

Pametna neka mačka, dok je bila mala to bila kenjaža na sve strane, ja renoviram kuhinju, dođe meštar ono u svakom kutu govno

Onda joj kupio pijesak pa ima ali kad smo doma onda otvorena vrata za vrtal i dvor pa kenja po vrtu tu (nije ništa zasađeno samo vočka i trava)

Sad kad nismo doma po danu onda kako neće sama nikad da izađe iz okvira kuće jer tu ima mjesto a i iako može u vrtal preko tarace ona ti se drži samo svog teritorija tj kuće i tarace i to je to pa ja odmah otvorim vrata prema vrtu da ode kenjat

Is je se maloprije iskenjala, ja baš stao pa gledam, istovarila se pošteno, onda po ure zatrpava pa kad je završila onda prema meni s Mijau.... daj jist


Last edited by RayMabus on 23/11/2017, 17:38; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by mutava baštarda 23/11/2017, 17:38

"Pravo je čudo da žena nije zadobila teže ozlijede. Cijeli se događaj odigrao u neokoliko sekundi."

Nesposoban i mater zapalit.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by michaellcmacha 23/11/2017, 17:39

pa more mačka i po stanu kenjkat... još ti je lakše pokupit po ravnom... ili još bolje staviš joj peščaru i bog te veselio sere maca po pe-esu... :)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by RayMabus 23/11/2017, 18:03

michaellcmacha wrote:pa more mačka i po stanu kenjkat... još ti je lakše pokupit po ravnom... ili još bolje staviš joj peščaru i bog te veselio sere maca po pe-esu... :)
Ma ima pijesak dole, tamo i kenja ali zna da ćemo mi doći pa onda čeka vrtal iako ona može preko terase u vrtal ali malo je plašljiva pa se drži kuće

To mi je drugi mačić jer prvog je moj pametni stari izgubija pa sam mu jeba mater uzduž i poprijeko pa prijatelj donio drugog mačka s ulice no vjerojatno su ga djeca lovala jer i meni bježi ako idem kao da ću ga lovat..... tako da to doslovno kućna mačka, ta nije u dvoru na ulicu izašla, vide da ljudi prolaze onda neće, drži se sigurnoga

Jedino ako ja izađem onda možda inaće nema teorije, pa uvijek je unutar kuće i po danu i po noći iako nije zatvoreno njoj tj može preskočit ako hoće no očito joj nepada na pamet
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je  Empty Re: Sin u Zadru polio benzinom majku i zapalio je

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum