ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by RayMabus 1/7/2016, 19:51

Kako saznajemo, Mladenović se odlučio na ovaj potez pošto posle više pokušaja nije unapređen u viši čin.


Major je rekao da će do daljeg ostati ispred zgrade, dok njegovi zahtevi ne budu ispunjeni. Vojska obezbeđuje mesto kod zgrade ministarstva, a pregovarači razgovaraju sa Mladenovićem.

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:612939-DRAMA-U-CENTRU-BEOGRADA-Major-ostaje-do-daljeg-ispred-zgrade-ministarstva

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Oficir-pretio-da-ce-se-zapa_620x0
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Re: Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by jastreb 1/7/2016, 19:54

Čovjek ima potpuno pravo.

Ondje je po tom pitanju kao i u Hrvatskoj. Umjesto domaćim ljudima,Srbijancima,činovi se dijele raznim Đuranovićima, Đilasima,Petrovićima,Popovićima, Božovićima,ili pak Počučama,Durbabama,Agbabama, Opsenicama i Bezbradicama.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Re: Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by RayMabus 1/7/2016, 19:56

Nema više Juge i SLobodana pa nema dijeljenja cinova šakom i kapom ......
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Re: Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by jastreb 1/7/2016, 20:00

RayMabus wrote:Nema više Juge i SLobodana pa nema dijeljenja cinova šakom i kapom ......
Pa upravo je ovo nastavak Juge i Slobodana.

I kao što se neki Hrvati ljute kako su Srbi onda imali činove,isto tako se mogu ljutiti i Srbijanci.

1950 i neke je 70 % milicajaca u BG bilo iz Hrvatske i Bosne. 

Pogledajte malo generalski kvart na Dedinju,uglavnom Crnogorci,Ličani i drugi ognjištarci koji su u kulturni Beograd došli iz raznih vukojebina i ondje ložili peći parketima i laminatima,a u kadama klali prasce i cijedili krv.

Srbija Srbijancima!!!

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin 695165
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Re: Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by RayMabus 1/7/2016, 20:01



http://www.pink.rs/vesti/okoncana-drama-major-odustao-od-spaljivanja-fotovideo/

Doktor Danilo M. (47) je pretio da će se politi benzinom a zatim i zapaliti jer je nezadovoljan što nakon više pokušaja nije unapređen u viši čin.
"Ovde sam jer sam želeo da budem načelnik odeljenja fizijatrije Niške bolnice, međutim, uvek su me vraćali na niže funkcije i stalno su me opstruirali. Zbog toga sam se žalio sudu i donete su dve presude u moju korist, po kojima se nijje postupilo. Evo već 121 dan sam bez bilo kakvog postavljenja. Dva dana sam štrajkovao glađu nakon čega su me odvezli na VMA, međutim, ja nisam odustao i vratio sam se ovde i ostajem do daljeg. Ovde sam u ime srpskih oficira i branim njihovu čast. Imam veliku podršku kolega", rekao je Danilo za Kurir.
Major je u uniformi i pored sebe drži flašu sa benzinom. Kako saznajemo, na ovaj čin se odlučio jer je nezadovoljan što je aktuelni ministar odbrane Zoran Đorđević odbio da ga imenuje za načelnika Klinike u Nišu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Re: Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by Yehudi 1/7/2016, 20:34

E iebiga, on bi volio biti načelnik i gotovo. Ako ne milom, drukanjem kolega, podvalama

 laktarenjima, onda hoće silom biti načelnik fizijatrije u Nišu.....   Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin 1f60b 


  E neš rodjo. Saš fino na psihijatriju pri VMA u Beogradu

 PS - V M A - Vojno medicinska akademija
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Re: Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by Ero 1/7/2016, 20:50

jastreb wrote:Čovjek ima potpuno pravo.

Ondje je po tom pitanju kao i u Hrvatskoj. Umjesto domaćim ljudima,Srbijancima,činovi se dijele raznim Đuranovićima, Đilasima,Petrovićima,Popovićima, Božovićima,ili pak Počučama,Durbabama,Agbabama, Opsenicama i Bezbradicama.

Viđu mu 'lača...Jbote, kad i' je zadnji put odnija u čistionu i opegla? Major...beOOgrađanin. :D

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin 450b84492857958

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Re: Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by Guest 1/7/2016, 21:31

E ovako ce mu sigurno dati visi cin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Re: Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by omni 1/7/2016, 21:39

MaximusDecimusMiridije wrote:E ovako ce mu sigurno dati visi cin.
Zasto ne, pa dokazao je da je pravi politicko podobni Srbin. Glavom kroz zid, sve u korist svoje stete, mislim to je to nema dalje.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

  Major Vojske Srbije  polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin Empty Re: Major Vojske Srbije polio se benzinom ispred zgrade Ministarstva odbrane jer mu nedaju viši čin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum